wato ryzykować takim rozwiązaniem?? pomóżcie dziewczynki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-09, 19:27   #1
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355

wato ryzykować takim rozwiązaniem?? pomóżcie dziewczynki!


No więc tak: zacznę od tego, że chyba znowu troszkę przesuszyłam sobie twarz, alo mimo tego się świeci-standard. na codzien uzywam dream matte mousse ale ostatnio wygląda on okropnie na twarzy a dzisiaj cały dzien czułam nieprzyjemne jakby ściągnięcie. Jutro musze w szkole wygladac ładnie, a z moim obecnym poskłademto niemożliwe. Poszperałam troszkę w kosmetyczce i... z przykrąścią stwierdziłam, zę został mi tylko under twenty Wiadomo jakie ma recenzje na kwc...
Kolor mam nawet ładny, no i wsumie z korektorem to zakryje to co trzeba ale.....świecenie się! Tego boje się najbardziej I co myślicie o takim połączeniu: najpierw cienioutenka warstwa całkowicie transpatrentnego pudru matującego przciw wypryskom z , pózniej nieszczęsny fluid i znów troszkę tego pudru na twarz(dodam, ze jest całkowicie transparentny, w opakowaniu lekkko zielony).

Co o tym myslicie????
ps. Jutro muszę mieć NIEZKAZITELNĄ cerę bez siwiecenia ( a tak przy okazji to fundusze na nowy podkład juz mam, tylko teraz naleźdź go na allegro).

Proszę o pomoc
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 19:46   #2
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: wato ryzykować takim rozwiązaniem?? pomóżcie dziewczynki!

Położenie podkładu na puder sprawi że zrobisz sobie placki na twarzy.

Nałóz ten Under20 gąbeczką na twarz, lekko dociskając- nie trąc,bo to pobudza gruczoły łojowe do mocniejszej pracy.A buzię przypudruj mąką ziemniaczaną- mnóstwo wątków juz o niej było- matuje doskonale. I zanim chciałabyś się "dopudrować" żeby zakryć świecenie, to najpierw do tłustych miejsc przyłóż chusteczkę chigieniczną - ściągnie świecenie i tłuszcz.
I dopiero potem przypudruj te miejsca spowrotem.

A krem nawilżający to podstawa- do każdej cery, nawet tej która się przetłuszcza, znajdziesz odpowiedni kosmetyk.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 19:53   #3
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: wato ryzykować takim rozwiązaniem?? pomóżcie dziewczynki!

Karo-la dziękuje za odpowiedz Tylko to nie jest taki zwykły puder, tylko taki...hm..nie wiem jak to nazwać jest lekko zielonkawy, a na twarzy w ogóle niezauważalny no i na jakimś z forów dziewczyny niektóre pisały, ze kładły go pod podkład. Ostatnio połozyłam mąkę ziemniaczana na twarz bez podkładu no i się nie sprawdziła Może za mało jej nałożyłam...
Oczywiście stosuje krem nawilżający ale chyba wysuszył mnie tak żel do twarzy.
pozdrawiam
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.