makijaż permanentny-Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-28, 19:32   #1
monica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 2

makijaz permanentny-Krakow


Drogie Kobiety, mozecie polecic mi jakis dobry gabinet w Krakowie gdzie moglabym wykonac makijaz permanentny? Z gory wielkie dzieki za namiary.
monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 19:32   #2
monica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 2
makijaż permanentny-Kraków

Drogie Kobiety, mozecie polecic mi jakis dobry gabinet w Krakowie gdzie moglabym wykonac makijaz permanentny? Z gory wielkie dzieki za namiary.
monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 11:38   #3
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Hej podnoszę wątek!!! Nikt nie zna takiego???
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:53   #4
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

nikt nie jest z Krakowa??
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:28   #5
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Smile Dot.: makijaz permanentny-Krakow

.:: DERMISS ::.

Zrobiłam kreskę!!! Od razu mówię bolało bardzo... ale jest to ból do wytrzymania. za 3 tygodnie mam się zgłosić do korekty. mam teraz spuchnięte oczka ale est ok. zobaczymy ak zedzie mi opuchlizna płaciłam 450 zł. makiaż robi Aleksandra Palonek

zajęła I miejsce za makijaż w 2003 roku. Bardzo SYmpatyczna i miła!! polecam Dermiss.
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 22:17   #6
linergistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Ewelinko dziękuje! Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z makijażu ! Jednocześnie informuje, że zmieniłam nazwisko z Palonek na Kawałko i nie pracuje już w Dermiss. Znaleść mnie można pod telefonem 501 253 539. Dziękuje zapraszam polecam ! OLA

Edytowane przez linergistka
Czas edycji: 2008-07-06 o 22:18 Powód: brak litery
linergistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 17:40   #7
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Mimo tego iż upłynelo juz troche czasu od zabiegu makijaz trzyma sie fantastycznie i nawet nie wyblakł to byla najtrafniejsza decyzja w moim zyciu. nareszcie mogę wyjsc bez makijazu z domu ... nie wstydzę się na basenie... rano zawsze wyglądam na wypoczętą zdazylo mi sie byc u pewnej bardzo doswiadczone kosmetyczki nieopodal miejsca gdzie mieszkam i nie mogla się napatrzec na moje kreski. powiedziała ze tak estetycznie zrobionych jeszcze nie widziała. moja kolezanka byla w estetica czy jakims tam gabinecie urody w krk i tak teraz placze bo wyglada jakby miała'brudne oczy... pozatym ja mam kreske równiez poiedzy rzesami co daje niezwykle naturalny efekt... ona niestety nie..... wyglada strasznie sztucznie....:/ pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz P. Olu
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 10:53   #8
xenia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Uwazajcie na Sylwie i Danusie w krakowie - Makijaż pernamentny

Witam, chcialam wszystkim odradzic dwie panie ktore robia makijaz pernamentny w krakowie, poniewaz szkoda na nie kasy , czasu i brwi, a pozatym juz nie wspomne ze bolało strasznie, ale to akurat nie jest dla mnie takie wazne moge przecierpiec aby mi ktos zrobil dobry makijaz, ale juz chyba nie mam sil bo stracilam tylko kase a afektu nie ma. najpierw zrobilam makijaz u Pani Sylwi na Stradomska 11 ,
Kom.: 793 73 73 57. Trzymal mi sie moze 2miesiaca, (miala poprawke) potem u tej samej pani paprawiłam ale dalej to samo , efekt Krótkotrwały i dziury, za jakies poł roku zrobilam makijaz u Pani Danusi z Słowacji, na Prądniku Białym dostalam nr do niej salonu kosmetycznego, (ta pani danusia chyba placi im za to aby ja chwalic bo to co ona robi to jest straszne) nie ma ona swojego salonu tylko przyjezdza co jakis czas do polski aby zrobic makijaz pernamentny , jej nr to 514 395 866 . moje brwi ktore mi ona zrobilam mam ok 3 miesiecy, kolor wyblak, mam tylko czerwone plamy. tak ma wygladac makijaz pernamentny? nie mam pojecia co dalej zrobic, boje sie znów kase wyzucic w bloto, ale tak chcialam miec piekne brwi, chcialam zrobic jeszcze kreski, poradzcie.....
xenia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:58   #9
aniaboniewicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

monica, zajrzyj sobie na strone www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/krakow Aktualnie jest oferta na makijaz permanentny brwi za pol ceny! Polecam dziewczyna, ktore akurat sa w potrzebie
aniaboniewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 10:12   #10
camero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
makijaz permanentny-Krakow

Makijaż permanentny w Krakowie najlepiej w Studio Makijażu Permanentnego Artline przy ul Floriańskiej. Mają tam teraz zniżki przez grudzień 40% na wszystkie zabiegi i w styczniu jeszcze -40% na sam makijaż permanentny.
http://www.studio-artline.pl/
camero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 22:29   #11
Kisstyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Szukam specjalistki w Krakowie.
Robilam w Dermedzie, u pani Ani, (ktora wygrala jakies tam nagrody) roku. Brwi w 2009 - wyblakly mimo poprawki, teraz sa przebarwione na czerwono.

Potem robialam jeszcze raz w Dermedzie, u innej pani, ktora zrobila mi inna kreske, mimo, ze prosilam o zachowanie ksztaltu, i tez przebarwily sie na różowo.

Chce zrobić kreskę górną i brwi.
Kisstyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 12:39   #12
KBK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Witam,

szukam opini osób ktore mogłaby polecić mi salon w Krakowie, w którym wykonały brwi i są zadowolone.

Edytowane przez KBK7
Czas edycji: 2011-11-05 o 12:01
KBK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 21:48   #13
asia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

ja ostatnio zrobiłam sobie brwi metodą włoskową w studiu Shee na ulicy Szlak. naprawdę świetny efekt, włoski wyglądają jak prawdziwe, a i wrażenia po wizycie super - bardzo miła pani.

Naprawdę polecam
asia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:09   #14
Kisstyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Moje brwi wybarwiają się na czerwono-różowo.
Robiłam w wakacje 2009 roku w Dermadzie.(uzupelnianie do 2 tygodni).
Bylo slicznie przez 8 miesiecy. Brwi zaczęły sie wybarwiać na różowo.
Poddalam sie więc, temu samemu zabiegowi wykonania makijazu permanentnego brwi w Dermedzie. Pani linegristka powiedziala, ze u niektorych ludzi, tak sie barwnik wybarwia.

Nisetety historia sie powtórzyła. Teraz wygladają koszmarnie. A ja nie chce wydawać znowu pieniędzy w błoto i osiągnąć opłakane rezultaty.

Co z tym zrobic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brwi wybarwienie.jpg (53,2 KB, 341 załadowań)
Kisstyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:55   #15
Mroowka Zet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez camero Pokaż wiadomość
Makijaż permanentny w Krakowie najlepiej w Studio Makijażu Permanentnego Artline przy ul Floriańskiej. Mają tam teraz zniżki przez grudzień 40% na wszystkie zabiegi i w styczniu jeszcze -40% na sam makijaż permanentny.
http://www.studio-artline.pl/
No cóż, kierując się kilkoma pochlebnymi opiniami internetowymi (aczkolwiek podejrzewam że mocno moderowanymi), i na dodatek bez zniżek zrobiłam sobie usta w Artline. Owszem, panie przemiłe, kosmetyczka wykonująca opowiadała, jaką to jej pasją jest robienie ust.. A że z natury ufam ludziom - to pełna radości skusiłam się...
I-wsza wizyta - rysowanie konturu ust okraszane kolejnymi opowieściami.. Następnie kontur ust zaznaczony wyraźniej czarną kredką dramatycznie grubą, na co nałożona emla.. Wtedy nie myślałam, że kredka niekoniecznie jest trwała... I robimy.. Kolor mieszany na oko wykałaczką w naczynku.. Maszynka wydaje dźwięk jak z filmów kryminalnych, kiedy dzielni panowie się dziarują.. Ja nie jestem dzielna - piekielnie boli.. Jeszcze słyszę że krew chlapie.. Kolejna warstwa emli nie pomaga, do wypełnienia ust nie dopuszczam.. Ale umawiam się na kolejną sesję, dostaję alantan do smarowania..
II - wizyta. Znieczulenie stomatologiczne. Kolor znów mieszany na oko wykałaczką. Pani się zarzeka że dokładnie pamięta jaki był.. Dziaramy, znieczulenie działa, jest ok. O. w pewnym momencie naczynko z kolorem spada na podłogę.. Ale przecież nic się nie stało..Pod koniec znieczulenie puszcza, ale wyrabiamy się.. Alantan znów.. Usta spuchnięte przez dwa dni, krwisto- zaropiałe, no ale trzeba pocierpieć...
III wizyta. Znieczulenie stomatologiczne znów. Mieszanie wykałaczką, oczywiście kolor niepodobny do poprzedniego - ale pani pamięta lepiej. Niestety zakatarzona, owszem w maseczce, ale co chwila smarka.. Nie pamiętam czy myje ręce... We mnie już jest mocne postanowienie, że TUTAJ na pewno nie wrócę.. Jak wszystkie strupy odpadły, usta jakieś mocno malinowo-krwiste, jakbym co rano dostawała od kogoś w ... . I jeszcze ciemniejsze krzywe obwódki i kolor jak zebra: jest, mijak, plama, mijak..

Po 8 msc (trochę wyblaknięte) wyglądały jak w załączeniu..

Pozdrawiam

Ps. Jestem po pierwszej wizycie poprawkowej w Extravaganzie w Warszawie. Inny świat inna jakość. Jeśli potrzebujecie opinii to już po załączę zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09122011029.jpg (5,6 KB, 318 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09122011032.jpg (5,9 KB, 270 załadowań)
Mroowka Zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 17:12   #16
mala543212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

.

Edytowane przez mala543212
Czas edycji: 2011-12-31 o 17:27 Powód: pomyłka w komentarzu
mala543212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:07   #17
hera26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 28
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Dziewczyny, podciagam watek !
mysle o zrobieniu sobie makijazu permanentnego, a konkretniej chodzi mi o kreski nad gorna powieka. Macie jakies doswiadczenia w tym temacie? Czy zabieg jest bolesny i jak dlugo trwa? Czy osoba, ktora go wykonuje, moze mi najpierw takie kreski namalowac kredka, zebym mogla sprawdzic czy jej wizja bedzie mi sie podobac? I jak dlugo taki makijaz sie trzyma? Koszta tez mnie interesuja, ew. osoby, ktore mozecie polecic w Krakowie. Bede wdzieczna.
hera26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 10:39   #18
KBK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

robiłam u Oli Polonek w Krakowie. Nie polecam. Zobacz jej makijaż, zrobi Ci dokładnie taki jak ma sama mimo ze uzgodnicie inaczej. Robiła mi dwa razy korektę a teraz szukam kogoś w Krakowie kto mi przywróci brwi do mojego kształtu lub będę musiała sciagnąć laserem. Niestety nie mam mozliwości jechac gdzies dalej.
Jak Ty masz czas i kasę to na napewno moge polecić Wersal we Wrocławiu(p.Monika) lub Shirleya w W-wie. Widziałam z tamtąd dziewczyny i były zrobione pieknie, zwłaszcza te z Wrocławia.

Edytowane przez KBK7
Czas edycji: 2012-01-05 o 18:47
KBK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:49   #19
kukielka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Ja napewno nie polecam D and D na ulicy pod fortem w Krakowie, robiłam tam makijaż na gruperze i zepsuli mi twarz, krzywo i kolor masakryczny zepsuły mi twarz niewykwalifikowane kosmetyczki, GRUPER NIE POWIENIEN PUSZCZAC TEGO TYPU ZABIEGÓW KLEINT JEST TRAKTOWANY NA ODWAL SIE I POTEM MAM DWIE RÓŻNE BRWI!!!!nie idzcie do tego salony rzeźnia

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

mówiłąm kobiecie że jest nie równo ale mi wmawiala że jest ok że jest równo i że musimy już zaczynać po ma za godzine kolejną paniaą, teraz znowu maja grupera na ten makijaż nie polecam .....
kukielka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 10:04   #20
sztasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez kukielka99 Pokaż wiadomość
Ja napewno nie polecam D and D na ulicy pod fortem w Krakowie, robiłam tam makijaż na gruperze i zepsuli mi twarz, krzywo i kolor masakryczny zepsuły mi twarz niewykwalifikowane kosmetyczki, GRUPER NIE POWIENIEN PUSZCZAC TEGO TYPU ZABIEGÓW KLEINT JEST TRAKTOWANY NA ODWAL SIE I POTEM MAM DWIE RÓŻNE BRWI!!!!nie idzcie do tego salony rzeźnia

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

mówiłąm kobiecie że jest nie równo ale mi wmawiala że jest ok że jest równo i że musimy już zaczynać po ma za godzine kolejną paniaą, teraz znowu maja grupera na ten makijaż nie polecam .....
Dzięki za ten post. Wertuje forum własnie w poszukiwaniu informacji o D&D a propos promocji na gruperze.

Tak właśnie czułam, że przy takiej świetnej cenie bedą miały mnóstwo klientek i zrobią na odwal. A makijaż zostanie na lata...

Na forum w między czasie znalazlam mnóstwo zadowolonych dziewczyn, które poprawialy sie w innych salonach. Poszukaj a może znajdziesz coś dla siebie

pozdrawiam
sztasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 11:00   #21
KBK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez sztasia Pokaż wiadomość
Dzięki za ten post. Wertuje forum własnie w poszukiwaniu informacji o D&D a propos promocji na gruperze.

Tak właśnie czułam, że przy takiej świetnej cenie bedą miały mnóstwo klientek i zrobią na odwal. A makijaż zostanie na lata...

Na forum w między czasie znalazlam mnóstwo zadowolonych dziewczyn, które poprawialy sie w innych salonach. Poszukaj a może znajdziesz coś dla siebie

pozdrawiam
Czy pamietasz może gdzie te dziewczyny się poprawiały ? Mogłabyś podrzucić tu linki.
KBK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:41   #22
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez Mroowka Zet Pokaż wiadomość
No cóż, kierując się kilkoma pochlebnymi opiniami internetowymi (aczkolwiek podejrzewam że mocno moderowanymi), i na dodatek bez zniżek zrobiłam sobie usta w Artline. Owszem, panie przemiłe, kosmetyczka wykonująca opowiadała, jaką to jej pasją jest robienie ust.. A że z natury ufam ludziom - to pełna radości skusiłam się...
I-wsza wizyta - rysowanie konturu ust okraszane kolejnymi opowieściami.. Następnie kontur ust zaznaczony wyraźniej czarną kredką dramatycznie grubą, na co nałożona emla.. Wtedy nie myślałam, że kredka niekoniecznie jest trwała... I robimy.. Kolor mieszany na oko wykałaczką w naczynku.. Maszynka wydaje dźwięk jak z filmów kryminalnych, kiedy dzielni panowie się dziarują.. Ja nie jestem dzielna - piekielnie boli.. Jeszcze słyszę że krew chlapie.. Kolejna warstwa emli nie pomaga, do wypełnienia ust nie dopuszczam.. Ale umawiam się na kolejną sesję, dostaję alantan do smarowania..
II - wizyta. Znieczulenie stomatologiczne. Kolor znów mieszany na oko wykałaczką. Pani się zarzeka że dokładnie pamięta jaki był.. Dziaramy, znieczulenie działa, jest ok. O. w pewnym momencie naczynko z kolorem spada na podłogę.. Ale przecież nic się nie stało..Pod koniec znieczulenie puszcza, ale wyrabiamy się.. Alantan znów.. Usta spuchnięte przez dwa dni, krwisto- zaropiałe, no ale trzeba pocierpieć...
III wizyta. Znieczulenie stomatologiczne znów. Mieszanie wykałaczką, oczywiście kolor niepodobny do poprzedniego - ale pani pamięta lepiej. Niestety zakatarzona, owszem w maseczce, ale co chwila smarka.. Nie pamiętam czy myje ręce... We mnie już jest mocne postanowienie, że TUTAJ na pewno nie wrócę.. Jak wszystkie strupy odpadły, usta jakieś mocno malinowo-krwiste, jakbym co rano dostawała od kogoś w ... . I jeszcze ciemniejsze krzywe obwódki i kolor jak zebra: jest, mijak, plama, mijak..

Po 8 msc (trochę wyblaknięte) wyglądały jak w załączeniu..

Pozdrawiam

Ps. Jestem po pierwszej wizycie poprawkowej w Extravaganzie w Warszawie. Inny świat inna jakość. Jeśli potrzebujecie opinii to już po załączę zdjęcia.




Jezu,a ja byłam tam zapisana i zrezygnowałam,teraz znowu się zastanawiam nad tym Art-linem a tu czytam takie posty,to mogłam być ja-mało brakowało,serdecznie Ci współczuję takiej niesprawiedliwości i krzywdy,teraz usta nie wyglądają już najgorzej.dzięki że napisałaś
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:17   #23
kukielka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

ja słyszalam ze na kalwaryjskiej u Pani Moniki w studio urody jest dobra jakosc makijażu ale podobno wmusza swoje sugestie i robi wg siebie:/
kukielka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:11   #24
Kasaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Witajcie dziewczyny, ja robilam makijaz kreski gornej i dolnej w Dermedik w Krakowie na ul. Wybickiego, kupilam na Gruponie, skuszona niska cena. To bylo 7 dni temu - nie ma sladu po makijazu. Zadzwonilam tam spytac o co chodzi, oczywiscie z pania ktora to robi tj. pania Ania nie udalo mi sie porozmawiac, na drodze stanela nieznyt uprzejma recepcjonistka, ktora mi powiedziala ze to normalne i ze sie poprawie przy korekcie, hmmm tylko co tu korygowac skoro nic nie zostalo po wygojeniu. Oczywiscie umowic sie na sensowny termin graniczy z cudem, nazbierali klientek i dzis robia zapisy na polowe marca. Mysle ze trzeba ich opisac gdzie sie da, bo wyglada na to ze sa niesolidni. Pozdrawiam i serdecznie odradzam
Kasaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:03   #25
kukielka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez Kasaga Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, ja robilam makijaz kreski gornej i dolnej w Dermedik w Krakowie na ul. Wybickiego, kupilam na Gruponie, skuszona niska cena. To bylo 7 dni temu - nie ma sladu po makijazu. Zadzwonilam tam spytac o co chodzi, oczywiscie z pania ktora to robi tj. pania Ania nie udalo mi sie porozmawiac, na drodze stanela nieznyt uprzejma recepcjonistka, ktora mi powiedziala ze to normalne i ze sie poprawie przy korekcie, hmmm tylko co tu korygowac skoro nic nie zostalo po wygojeniu. Oczywiscie umowic sie na sensowny termin graniczy z cudem, nazbierali klientek i dzis robia zapisy na polowe marca. Mysle ze trzeba ich opisac gdzie sie da, bo wyglada na to ze sa niesolidni. Pozdrawiam i serdecznie odradzam
Hej widzisz to własnie sa zakupy grupowe ostatnio też rozmawialam z znajomą która pracuje w jakims centrum estetycznym gdzie robią makijaż permanentny i mowiła mi tez że naprawde dobre i godne zastosowania materiały barwniki itp kosztuja hohohohhoooo, wiec jak ktos robi za 200 zł na gruponie to napewno żeby sie to w minimalnym stopniu opłaciło używa czegoś z najniższej półki byle by odwalić i byle by efekt był po zabiegu i byle był strup a po strupie już co zostaje to ma w d....)))dobrze wiedziecże masz taki efekt bo myslalam nieraz że to fajny i dobry salon bo na taki mi wygladał i skłonna byłabym tam iść nawet
kukielka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:30   #26
Kasaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

A to wyobraz sobie jeszcze nie wszsytko, wczoraj tj. wtorek probowalam sie tam dodzwonic glownie po to zeby mi panie laskawie powiedzialy co tez stalo sie z moimi kreskami i gornymi i dolnymi, i najpierw nie odbieral nikt potem tel stacjonarny mial komunikat abonent czasowo niedostepny a na komorce, ktora tez podaja nawet na stronie wlanczala sie poczta. Wiec napisalam do nich maila, przeczytali i owszem bo dostalam potwierdzenie, ale boze bron, zero jakiejkolwiek rekacji. Zastanwiam sie czy nie zglosc tego do rzecznika praw konsumenta i do gruponu, ze to firma ktrora jest niesolodna.
Mysle ze nie ma sensu tak wogole sie wybierac a tak przy okazji nir wiesz gdzie wrto zrobic ten makijaz? bede probowac od nowa co poradze
Kasaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:28   #27
sztasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Dziewczyny, róbcie zdjęcia i dokumentację. Warto straszyć postępowaniem sądowym bo spokojnie wygracie sprawę. Niech wiedzą że bardziej opłaca się im na własny koszt naprawić szkodę niż sądzić się i płacić odszkodowania.

Zgodnie z art. 471 Kodeksu cywilnego „dłużnik obowiązany jest do naprawienia szkody wynikłej z niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania, chyba że niewykonanie lub nienależyte wykonanie jest następstwem okoliczności, za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi”.
sztasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:23   #28
Mroowka Zet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Oczywiście, warto walczyć o swoje, tylko co w momencie kiedy nie chcesz już trafić ponownie w te same ręce? Jak mój przypadek opisany wyżej w Artline.. Co z tego że mam fotki i miałam zagwarantowaną możliwość czwartej poprawki w gratisie?
Ja nie chciałam żyć z twarzą skrzywioną przez nieprofesjonalną osobę, która na pewno dumnie nazywa się profesjonalną lingerystką..
I wiecie jaką ogólną radość wzbudziłam, kiedy już u lingerystki w Extravaganzie w W-wie na pytanie jakie mam życzenia, odpowiedziałam że w zasadzie to ja już nie mam żadnych wymagań, tylko chcę normalnie wyglądać..
W efekcie nieprzemyślanych inwestycji, mam teraz BAARDZO DROGIE USTA... Ale profesjonalistka potrafi sprawić że zapomina się o traumie, więc dałam się skusić na oczy..
Wiecie jak jest fajnie popatrzeć w lustro rano i zamiast dramatycznie wyszeptać "o Boże" to po prostu uśmiechnąć się do siebie??
Tego Wam co rano życzę
Pozdrawiam cieplutko w mroźny wieczór..
Mroowka Zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:10   #29
lunashaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez Kasaga Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, ja robilam makijaz kreski gornej i dolnej w Dermedik w Krakowie na ul. Wybickiego, kupilam na Gruponie, skuszona niska cena. To bylo 7 dni temu - nie ma sladu po makijazu. Zadzwonilam tam spytac o co chodzi, oczywiscie z pania ktora to robi tj. pania Ania nie udalo mi sie porozmawiac, na drodze stanela nieznyt uprzejma recepcjonistka, ktora mi powiedziala ze to normalne i ze sie poprawie przy korekcie, hmmm tylko co tu korygowac skoro nic nie zostalo po wygojeniu. Oczywiscie umowic sie na sensowny termin graniczy z cudem, nazbierali klientek i dzis robia zapisy na polowe marca. Mysle ze trzeba ich opisac gdzie sie da, bo wyglada na to ze sa niesolidni. Pozdrawiam i serdecznie odradzam
Witam..dziwna sprawa z tymi kreskami..ja miałam też robione w Dermedik i jestem zadowolona..terminy rzeczywiście na miesiąc do przodu ..długo czekałam..mam ładne kreski,które teraz wymagają lekkiej korekty,tzn chcę lekko pogrubić bo nie byłam zdecydowana od razu ,nie chciałam mieć za intensywnych..może zapisz się jeszcze raz? myślę że uwzględnią reklamację??..a co do recepcjonistki to zołza jakaś ,,też jak dzwoniłam przed wizytą odczułam że jest anty dla klienta..burczała cos pod nosem..pozdrawiam i życzę powodzenia
lunashaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 13:02   #30
ampsuja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Salon Kosmetyczny D&D na gruperze oferuje makijaż permanentny. w przeciwieństwie do poprzedniczki nie mogę sie zgodzić z ani jednym słowem napisanym przez nią. Musze przyznać iz po przeczytaniu tego negatywnego komentarza zastanawiałam się co ja najlepszego zrobiłam.Ze strachem pojechałam na zabieg. Wszystko jednak okazało się nieprawdą.
Pani wykonująca zabieg okazała się nie być rzeźnikiem- tylko bardzo mila zadbana kobieta- ja zwracam uwagę na to jak wygada kosmetyczka która ma się zając moja twarzą- to świadczy o jej podejściu do estetyki. Dokładnie omówiłyśmy oczekiwany efekt , kolor , wielkość itd. Zdecydowała się również na znieczulenie, co sprawiło, ze zabieg stał się bezbolesny. Efekt pracy jest spektakularny- po tych wszystkich komentarzach negatywnych nie spodziewałam się zobaczy czegoś nawet w połowie tak ładnego. Usta są większe lekko przycieniowane w środku , kontury - moje dość ostre małe i kanciaste stały się zaokrąglone, bardziej kobiece i powabne, kolor wygląda niezwykle naturalnie- nie chciałam wyraźnego efektu kresek tylko coś zbliżonego do mojego koloru.Cieszę się ze wybrałam ten salon, na pewno będę go polecać i do niego wracać.
ampsuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-02 14:15:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.