Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-19, 21:58   #31
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ssak do smarków wraz z dorosłym odciągającym je ustnie został zaprezentowany na fanpage "dziecisaważne", który wcześniej udostępniał treści pedagogiczne. Resztę historii stworzyłaś Ty i koleżanka.

Bardzo ciekawe dlaczego personel szpitalny nie używa tego cuda

Z mojej strony EOT, ale Wy możecie się nad tym śmiało jeszcze rozwodzić. Jak się ma dużo czasu i brak pomysłu na jego kreatywne spędzenie
Nie używa bo jest to przyrząd zaprojektowany do użytku domowego.
Najwyraźniej się na tym nie znasz, ale heheszkujesz.
Nadal nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie i widzę że nie uzyskam bo teraz stosujesz unik w stylu "eot, ja mam ciekawsze zajęcia". Klasyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 06:19   #32
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Moim zdaniem Pani Robot nie "usilowala" pokazać przykład ozm na siłę tylko je pokazała, tzn przykład. Żadne tłumaczenia użyteczności tego urządzenia mnie nie przekonają że to normalna czynność przy dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 07:08   #33
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

A ja czekałam na odpowiedź na pytanie "Dlaczego używanie aspiratora jest wg niektórych ozm?", a widać, że jest skoro taki temat pojawia się w tym wątku, no i nie dostałam odpowiedzi.
Gdyby, np. w wątku zdziwieniowym ktoś napisał " dziwi mnie używanie aspiratora przez niektórych rodziców, bo dla mnie to obleśne", to ok, ale tutaj...? Pani Robot najwyraźniej wybrała zły wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 07:39   #34
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
A ja czekałam na odpowiedź na pytanie "Dlaczego używanie aspiratora jest wg niektórych ozm?", a widać, że jest skoro taki temat pojawia się w tym wątku, no i nie dostałam odpowiedzi.
Gdyby, np. w wątku zdziwieniowym ktoś napisał " dziwi mnie używanie aspiratora przez niektórych rodziców, bo dla mnie to obleśne", to ok, ale tutaj...? Pani Robot najwyraźniej wybrała zły wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo jest obrzydliwe, a przy przy dziecku nie trzeba robić niektórych rzeczy, jeśli brzydzą rodzica, bo dobro rodzica jest ważniejsze niż zdrowie dziecka, a przekładanie dziecka nad rodzica to ozm. Nie dziękuj, ja to z dobrego serduszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:13   #35
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ozm nie, oblecha - tak. Podobnie, jak zmiana pieluch, ulewanie itd.
Nie sądzę, żeby robienie tego było Ozm. A czy jest (dla mnie) oblesne? Jest.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ja chyba się za dużo dzieci koleżanek przebrałam to mnie to nie obrzydza ani trochę
Przy Twoich dzieciach to też chyba ciężki obowiązek na szczęście jak ma się partnera to można się obowiązkami dzielić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:25   #36
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87519013]No bo jest obrzydliwe, a przy przy dziecku nie trzeba robić niektórych rzeczy, jeśli brzydzą rodzica, bo dobro rodzica jest ważniejsze niż zdrowie dziecka, a przekładanie dziecka nad rodzica to ozm. Nie dziękuj, ja to z dobrego serduszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Póki nie zależy od tego życie dziecka, a można to zrobić inaczej to tak, zgadza sie, nie trzeba robić rzeczy które brzydza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:27   #37
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87519013]No bo jest obrzydliwe, a przy przy dziecku nie trzeba robić niektórych rzeczy, jeśli brzydzą rodzica, bo dobro rodzica jest ważniejsze niż zdrowie dziecka, a przekładanie dziecka nad rodzica to ozm. Nie dziękuj, ja to z dobrego serduszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Póki nie zależy od tego życie dziecka, a można to zrobić inaczej to tak, zgadza sie, nie trzeba robić rzeczy które brzydza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to nadal nie jest argument na ozm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 10:02   #38
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

A czy to już ozm? Xd
FB_IMG_1579510866636.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 10:37   #39
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A czy to już ozm? Xd
Załącznik 7704613

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
hehe, ewidentnie!

ja mam taki (chyba) przykład: dziecko znajomej robi coś "niepożądanego spolecznie" (bralo kazde ciastko z talerza i nadgryzalo i kolejne itd.), jeden rodzic zwraca mu uwagę, że nie wolno, zabiera takie kolejne jeszcze nie nadgryzione i daje poprzednie, dziecko robi minę do płaczu, a mama tegoż się "rzuca" z przepraszaniem dziecka, że tatuś nakrzyczał no i pokrzykuje na tatusia, że jak on mógł! oraz daje dziecku nowe ciastko.
inna scenka: dziecko znajomej biega po ogrodzie i wybiega czasem po podjeździe w strone ulicy (taki bez bramy teren), ja zwracam uwagę mojej córce że ma tak nie biegac w tamtą stronę, znojoma mi tłumaczy, że nie powinnam ograniczać rozwoju motorycznego dziecka, bo to najważniejszy wiek itp. itd. , a za chwile pogania męża, że ma za ich dzieckiem biec i tam przy wylocie na ulice warować.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 10:50   #40
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A czy to już ozm? Xd
Załącznik 7704613

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
To już tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 12:28   #41
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A czy to już ozm? Xd
Załącznik 7704613

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Zdecydowanie tak. [1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87519488]hehe, ewidentnie!

ja mam taki (chyba) przykład: dziecko znajomej robi coś "niepożądanego spolecznie" (bralo kazde ciastko z talerza i nadgryzalo i kolejne itd.), jeden rodzic zwraca mu uwagę, że nie wolno, zabiera takie kolejne jeszcze nie nadgryzione i daje poprzednie, dziecko robi minę do płaczu, a mama tegoż się "rzuca" z przepraszaniem dziecka, że tatuś nakrzyczał no i pokrzykuje na tatusia, że jak on mógł! oraz daje dziecku nowe ciastko.
inna scenka: dziecko znajomej biega po ogrodzie i wybiega czasem po podjeździe w strone ulicy (taki bez bramy teren), ja zwracam uwagę mojej córce że ma tak nie biegac w tamtą stronę, znojoma mi tłumaczy, że nie powinnam ograniczać rozwoju motorycznego dziecka, bo to najważniejszy wiek itp. itd. , a za chwile pogania męża, że ma za ich dzieckiem biec i tam przy wylocie na ulice warować.[/QUOTE]Dla mnie to ozm.

Tak samo jak sytuacja z restauracji: idzie dziecko, zatrzymuje się pośrodku sali, splunelo na podłogę i poszło dalej. Rodzice nic, ani słowa że nie wolno tak robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 13:35   #42
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87519488]hehe, ewidentnie!

ja mam taki (chyba) przykład: dziecko znajomej robi coś "niepożądanego spolecznie" (bralo kazde ciastko z talerza i nadgryzalo i kolejne itd.), jeden rodzic zwraca mu uwagę, że nie wolno, zabiera takie kolejne jeszcze nie nadgryzione i daje poprzednie, dziecko robi minę do płaczu, a mama tegoż się "rzuca" z przepraszaniem dziecka, że tatuś nakrzyczał no i pokrzykuje na tatusia, że jak on mógł! oraz daje dziecku nowe ciastko.
inna scenka: dziecko znajomej biega po ogrodzie i wybiega czasem po podjeździe w strone ulicy (taki bez bramy teren), ja zwracam uwagę mojej córce że ma tak nie biegac w tamtą stronę, znojoma mi tłumaczy, że nie powinnam ograniczać rozwoju motorycznego dziecka, bo to najważniejszy wiek itp. itd. , a za chwile pogania męża, że ma za ich dzieckiem biec i tam przy wylocie na ulice warować.[/QUOTE]

Dla mnie to nie jest ozm. To typowy przykład tego, że ludzie nie rozumieją, jak działa wychowanie dziecka.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 10:10   #43
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Standardowe "a masz dzieci?" w tematach, na które można się wypowiadać bez dzieci, to dla mnie standardowe OZM. Na forum prawnym ktoś pyta o przepisy dotyczące zachowania przestrzeni na klatce schodowej, bo trzymane są tam wózki, ktoś opisuje jak to wygląda i radzi zgłaszać do administracji i standardowo musi się znaleźć madka z tym tekstem, jakby posiadanie dziecka stawiało ponad prawem. Albo dziecko się znęca nad zwierzęciem, ktoś to krytykuje, a madki: "a ma pani dzieci?" tak jakby bezdzietny nie miał prawa mieć zdania na temat dręczenia zwierząt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 10:11   #44
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Standardowe "a masz dzieci?" w tematach, na które można się wypowiadać bez dzieci, to dla mnie standardowe OZM. Na forum prawnym ktoś pyta o przepisy dotyczące zachowania przestrzeni na klatce schodowej, bo trzymane są tam wózki, ktoś opisuje jak to wygląda i radzi zgłaszać do administracji i standardowo musi się znaleźć madka z tym tekstem, jakby posiadanie dziecka stawiało ponad prawem. Albo dziecko się znęca nad zwierzęciem, ktoś to krytykuje, a madki: "a ma pani dzieci?" tak jakby bezdzietny nie miał prawa mieć zdania na temat dręczenia zwierząt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo ktoś udostępnia zbiórkę na rzecz zwierząt/Australii/katedry Notre Dame
LEPIEJ BYŚCIE NA BIEDNE/CHORE DZIECI WPŁACILI

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 06:52   #45
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Trochę dziwi mnie oczekiwanie pewnych rzeczy "bo mam dziecko".
Grupa dot. Podróży.
Lecac Ryanair masz do wyboru - losowe miejsce, albo dokupić wybrane miejsca za dodatkową opłatą. No i teraz jakiś facet pisze, że wybrał losowe miejsca, i teraz on i żona siedzą osobno, spoko, ALE DZIECI TEŻ SIEDZĄ OSOBNO! a powinny być usadzone razem z nimi!
No i ludzie piszą, że w Ryanair losowe miejsca naprawdę są losowe, i że trzeba zapłacić, żeby dostać określone miejsca, na co ojciec się oburzył, bo w innych liniach to dziecko jest przypisane do dorosłego!

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2020-01-23 o 07:19
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 07:18   #46
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Trochę dziwi mnie oczekiwanie pewnych rzeczy "bo mam dziecko".
Grupa dot. Podróży.
Lecac Ryanair masz do wyboru - losowe miejsce, albo dokupić wybrane miejsca za dodatkową opłatą. No i teraz jakiś facet nie pisze, że wybrał losowe miejsca, i teraz on i żona siedzą osobno, spoko, ALE DZIECI TEŻ SIEDZĄ OSOBNO! a powinny być usadzone razem z nimi!
No i ludzie piszą, że w Ryanair losowe miejsca naprawdę są losowe, i że trzeba zapłacić, żeby dostać określone miejsca, na co ojciec się oburzył, bo w innych liniach to dziecko jest przypisane do dorosłego!

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Jeszcze lepiej jak taka rodzinka ma żądania od stewardessy, bo nie siedzą na tych miejscach z ekstra ilością miejsca na nogi ( to jest dodatkowo płatna opcja ).

Zawsze doradzam zmienić przewoźnika, jak zobaczą ile kosztuje lot regularną linią, to marudzić nie będą

Ostatnio taka rodzinka chciała się wpakować właśnie na moje miejsce, to ekstra
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 08:36   #47
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Trochę dziwi mnie oczekiwanie pewnych rzeczy "bo mam dziecko".
Grupa dot. Podróży.
Lecac Ryanair masz do wyboru - losowe miejsce, albo dokupić wybrane miejsca za dodatkową opłatą. No i teraz jakiś facet pisze, że wybrał losowe miejsca, i teraz on i żona siedzą osobno, spoko, ALE DZIECI TEŻ SIEDZĄ OSOBNO! a powinny być usadzone razem z nimi!
No i ludzie piszą, że w Ryanair losowe miejsca naprawdę są losowe, i że trzeba zapłacić, żeby dostać określone miejsca, na co ojciec się oburzył, bo w innych liniach to dziecko jest przypisane do dorosłego!

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Ja się mu nie dziwię, bo sama ostatnio o to pytałam - kupiłam wakacje i mówię pani w biurze podróży, że chciałabym od razu zarezerwować miejsca, bo lecę z dzieckiem, więc muszę siedzieć obok niego. Na co pani mi odpowiedziała, że nie ma wcześniejszej rezerwacji, ale na 100% będę siedzieć obok dziecka, bo takie są zasady czy przepisy, nie pamiętam.
I z faktu, że nigdy za to nie płaciłam (a to będzie nasz czwarty lot), to byłabym zdziwiona, gdybym musiała.
No ale tanie linie zarabiają właśnie na takich bajerach.
Poza tym dla mnie to nie jest oczekiwanie pewnych rzeczy, "bo mam dziecko". Za takie coś uznałabym, gdyby no. chciał dostać nie wiem, miejsce w klasie biznes tylko dlatego, że ma dziecko.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 08:43   #48
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87528040]Ja się mu nie dziwię, bo sama ostatnio o to pytałam - kupiłam wakacje i mówię pani w biurze podróży, że chciałabym od razu zarezerwować miejsca, bo lecę z dzieckiem, więc muszę siedzieć obok niego. Na co pani mi odpowiedziała, że nie ma wcześniejszej rezerwacji, ale na 100% będę siedzieć obok dziecka, bo takie są zasady czy przepisy, nie pamiętam.

I z faktu, że nigdy za to nie płaciłam (a to będzie nasz czwarty lot), to byłabym zdziwiona, gdybym musiała.

No ale tanie linie zarabiają właśnie na takich bajerach.

Poza tym dla mnie to nie jest oczekiwanie pewnych rzeczy, "bo mam dziecko". Za takie coś uznałabym, gdyby no. chciał dostać nie wiem, miejsce w klasie biznes tylko dlatego, że ma dziecko.[/QUOTE]No właśnie, tanie linie to tanie linie lotnicze oczekiwanie, że ktoś nam da miejsce X "bo dziecko", mimo, że wyraźnie każą rezerwować PRZY ZAKUPIE, a ktoś chciał przyoszczędzić, i nie kupować, to już trochę nie bardzo

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 08:46   #49
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Szczerze mówiąc, to zawsze linie lotnicze dawały mi miejsca razem.

Chyba że się zamówiło naprawdę późno i już nie było.

Ale wtedy to i ta dopłata nie pomoże.

Trochę mnie to dziwi, że trzeba dopłacić za miejsce obok dziecka. To na dłuższą metę dla takiej obsługi i innych pasażerów straszliwie upierdliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-23, 08:50   #50
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No właśnie, tanie linie to tanie linie lotnicze oczekiwanie, że ktoś nam da miejsce X "bo dziecko", mimo, że wyraźnie każą rezerwować PRZY ZAKUPIE, a ktoś chciał przyoszczędzić, i nie kupować, to już trochę nie bardzo

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
To chyba powinni kazać DOKUPIĆ, a nie rezerwować, bo to wprowadzenie w błąd

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Trochę mnie to dziwi, że trzeba dopłacić za miejsce obok dziecka. To na dłuższą metę dla takiej obsługi i innych pasażerów straszliwie upierdliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, już widzę minę Tinker, jakby musiała siedzieć koło tego dziecka bez rodzica.
Na pewno miałabyś Tinker satysfakcję, że ojciec nieświadom takiej opcji był z nim rozdzielony
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:02   #51
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

O tak, wiadomo, najchętniej Gotowałabym dzieci i zjadała.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:08   #52
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
O tak, wiadomo, najchętniej Gotowałabym dzieci i zjadała.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Nie o to chodzi.
Po prostu te dodatkowe ukryte opcje są ze szkodą dla wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:10   #53
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Chodzi mi jedynie o to, że możesz wybrać losowe miejsca (co zrobił ojciec), albo wykupić wybrane. I piszą o tym na etapie rezerwacji miejsc.
I oburzanie się, że dziecko nie siedzi koło rodzica, podczas gdy nie wykupiło się takiej opcji, żeby zaoszczędzić, jest po prostu dziwne.
Pewnie, że powinno być inaczej, i w wielu droższych liniach pewnie tak jest. Można leciec droższymi

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:18   #54
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87528146]Nie o to chodzi.
Po prostu te dodatkowe ukryte opcje są ze szkodą dla wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]W tanich liniach jest tak, że przy kupowanu biletu przez internet, formularz automatycznie przekierowuje cię na widok rozmieszczenia miejsc i można wyklikac gdzie chcesz siedzieć z wyszczegolnioną ceną. Nawet jak niewyklikasz, bo nie chcesz dopłacać, to potem i tak dostaniesz powiadomienia, czy nie chcesz zarezerwować sobie miejsc

Moim zdaniem rzeczywiście dziecko powinno być przypisane do dorosłego, ale pewnie chodzi o pieniądze, jak zwykle
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:19   #55
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Dla mnie OZM to zbiorowy ból zadka jaki obserwuję wśród koleżanek albo w internecie, mianowicie o określenie "urlop macierzyński" i że jaki idiota nazwał tę orkę urlopem, pewnie facet albo bezdzietna lambadziara. Albo ja czegoś nie rozumiem, albo zgodnie z definicją urlop to czas wolny od świadczenia pracy przez pracownika. Nikt nie mówi, że urlop to wakacje pod palmami, to po prostu dni wolne od świadczenia pracy, co się chyba zgadza. Jest przecież urlop okolicznościowy z okazji chociażby pogrzebu w rodzinie i nikt się nie oburza, że jaki to urlop jak komuś zmarła matka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2020-01-23 o 09:21
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:49   #56
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Chodzi mi jedynie o to, że możesz wybrać losowe miejsca (co zrobił ojciec), albo wykupić wybrane. I piszą o tym na etapie rezerwacji miejsc.
I oburzanie się, że dziecko nie siedzi koło rodzica, podczas gdy nie wykupiło się takiej opcji, żeby zaoszczędzić, jest po prostu dziwne.
Pewnie, że powinno być inaczej, i w wielu droższych liniach pewnie tak jest. Można leciec droższymi

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
no nie wiem... jestem zaznajomiona z polityką losowości miejsc w tanich liniach, ale pomyślałabym, że jeśli kupuję na jednej rezerwacji miejsce z pasażerem zaklasyfikowanym jako dziecko, to z automatu są to miejsca obok siebie. no bo sorry... małżeństwo można sobie posadzić z dala od siebie, nastolatek też spokojnie przeżyje siedząc 10 rzędów dalej niż rodzic. ale dziecko? no przecież to w ogóle nie powinno wchodzić w grę, żeby mogło siedzieć osobno. i to już nawet nie ze względu na wygodę rodzica, ale... oczekuje się, że kto będzie się zajmował tym dzieckiem jak będzie siedziało miedzy obcymi ludźmi?
skoro linie dopuszczają, że tak się może zdarzyć, to powinni być zabezpieczeni na taki wypadek.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:52   #57
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie OZM to zbiorowy ból zadka jaki obserwuję wśród koleżanek albo w internecie, mianowicie o określenie "urlop macierzyński" i że jaki idiota nazwał tę orkę urlopem, pewnie facet albo bezdzietna lambadziara. Albo ja czegoś nie rozumiem, albo zgodnie z definicją urlop to czas wolny od świadczenia pracy przez pracownika. Nikt nie mówi, że urlop to wakacje pod palmami, to po prostu dni wolne od świadczenia pracy, co się chyba zgadza. Jest przecież urlop okolicznościowy z okazji chociażby pogrzebu w rodzinie i nikt się nie oburza, że jaki to urlop jak komuś zmarła matka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak miał to nazwać do pracy się w końcu nie chodzi i ma się wolne a nie każde dziecko jest aż tak amborbujące żeby to była aż taka ciężka orka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:52   #58
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no nie wiem... jestem zaznajomiona z polityką losowości miejsc w tanich liniach, ale pomyślałabym, że jeśli kupuję na jednej rezerwacji miejsce z pasażerem zaklasyfikowanym jako dziecko, to z automatu są to miejsca obok siebie. no bo sorry... małżeństwo można sobie posadzić z dala od siebie, nastolatek też spokojnie przeżyje siedząc 10 rzędów dalej niż rodzic. ale dziecko? no przecież to w ogóle nie powinno wchodzić w grę, żeby mogło siedzieć osobno. i to już nawet nie ze względu na wygodę rodzica, ale... oczekuje się, że kto będzie się zajmował tym dzieckiem jak będzie siedziało miedzy obcymi ludźmi?
skoro linie dopuszczają, że tak się może zdarzyć, to powinni być zabezpieczeni na taki wypadek.
A przy rezerwacji zaznacza się, że podróżny to dziecko? Bo ja nie kojarzę, żebym zaznaczała, że jestem dorosłym, ale mogę się mylić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:56   #59
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no nie wiem... jestem zaznajomiona z polityką losowości miejsc w tanich liniach, ale pomyślałabym, że jeśli kupuję na jednej rezerwacji miejsce z pasażerem zaklasyfikowanym jako dziecko, to z automatu są to miejsca obok siebie. no bo sorry... małżeństwo można sobie posadzić z dala od siebie, nastolatek też spokojnie przeżyje siedząc 10 rzędów dalej niż rodzic. ale dziecko? no przecież to w ogóle nie powinno wchodzić w grę, żeby mogło siedzieć osobno. i to już nawet nie ze względu na wygodę rodzica, ale... oczekuje się, że kto będzie się zajmował tym dzieckiem jak będzie siedziało miedzy obcymi ludźmi?
skoro linie dopuszczają, że tak się może zdarzyć, to powinni być zabezpieczeni na taki wypadek.
To jest dokładnie to, o czym myślę.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A przy rezerwacji zaznacza się, że podróżny to dziecko? Bo ja nie kojarzę, żebym zaznaczała, że jestem dorosłym, ale mogę się mylić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie wpisuje się żadnego peselu ani daty urodzenia?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 10:12   #60
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A przy rezerwacji zaznacza się, że podróżny to dziecko? Bo ja nie kojarzę, żebym zaznaczała, że jestem dorosłym, ale mogę się mylić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
leciałam raz Ryanairem z dzieckiem, 2 lata temu, więc mogło się zmienić do teraz. ale na pewno oznaczało się dziecko, jako dziecko. nas akurat nie dotyczył problem gdzie będzie siedziało dziecko, bo chcieliśmy siedzieć wszyscy razem, to zarezerwowaliśmy konkretne miejsca. ale było to wyraźnie zaznaczone, że jeden z pasażerów jest dzieckiem.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-16 00:46:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.