Biorę się do roboty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-21, 09:13   #1
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Arrow

Biorę się do roboty


Witam wszystkich!! Postanowiłam że wezmę się za siebie ostro, gdyż w lipcu wyjeźdżam na wakacje do Hispzanii i chcę pokazać się z jak najlepszej strony Mam 17 lat, 167 cm wzorstu, 55 kg i 88/65/91. Niektórzy mi mówią że jestem w sam raz, żebym nie nie zmieniała, ale ja się uparłam i narzuciłam sobie mały rygor Raz w tygodniu basen, codziennie 30 min. ćwiczeń na brzuszkui (mam fajną płytkę na ktorej są 2 programy każdy po 15 min.) codziennie ćwiczenia po 15 min. na pośladki i mam zamiar nie jeść po godz. 18 co bedzie dla mnie straszne bo jestem niezłym łakomczuchem Powiem szczerze że brzuszki robię na razie jednym programem, 15 min. dziennie. Włączam MTV i po 3 pisoenkach już mam zrobione ćwiczenia a efekty?? Z kubusia puchatka zmieniłam swoj brzuch na ładnie wymodelowany i płaski brzuszek. Ćwiczę od 2 miesiecy. Piszę to po to,żeby każda z nas uwierzyła że regularne i ćwiczenia naprawde zdziałają cuda. Czego jestem przykładem, chociaż sama nie wierzylam że moj brzuch bedzie kiedyś plaski. Pozdrawiam i życze wytrwałości
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 09:23   #2
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Biorę się do roboty

Ja oczywiście życzę Ci jak najlepiej ale z tego co widzę to naprawdę masz b.fajną figurę, rzecz jasna zrobisz jak zechcesz , nie mam zamiaru Cię odwodzić od celu ale wierz mi szkielety też nie są ładne. wg . mnie wyglądasz rewelacja!!!!!!!!!!!!!(sk ąd wiem ???? bo mniej wiecej mam ten sam wzrost i jak tyle ważyłam co Ty to było bombowo, wierz mi )
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 13:54   #3
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Wink Dot.: Biorę się do roboty

ja mam troszke mniej wzrostu ale zmierzam wlasnie do takeij wagi. jeszcze tak daleka droga przede mna, ale pocieszam sie, ze juz cholernie duzo przeszlam (schudlam 12 kg) i jakos dam rade. W koncu pozostalo mi tylko i az 3 kilo do zrzucenia, ale cieeeeeeeeeeezko bedzie . Trzymajcie za mnie kciuki
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 14:33   #4
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Talking Dot.: Biorę się do roboty

Gratuluje, musisz być bardzo wytrwała skoro już tyle schudłaś i chcesz jeszcze wiecej. Ja chyba nie mam aż tak silnej woli. Ale ja chce ujędrnić swoje ciało dlatego chodze na basen i te ćwieczenia. Chce tylko schudnąć w udach bo uważam że mam za grube ale miejmy nadzieje ze bedzie w porzo Zapomniałam napisać wam dziewczyny, ale to pewnie wie jkażda z was, ale powiem, że piję dużo wody. Staranm się przynajmniej pić jedną butelkę 1,5 l dziennie. To naprawde działa. Kiedyś nie ćwiczyłam wogołe i nie przechodziłam na diety, jadłam tyle i do tej pory ale zaczelam codziennie pić własnie po jednej butelce . Uwierzcie albo i nie ale od samego picia czułąm ze chudnę i schudłam. ok. 2 kg w ciągu 2 tyg.
Polecam i 3mam kciuki
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 15:27   #5
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Biorę się do roboty

Jennuś a czy robilas brzuszki ze masz teraz plaski brzuch, czy brzuszki pomogly spalic Ci tluszcz?
agawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 16:14   #6
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Cool Dot.: Biorę się do roboty

No z ta wytrwaloscia to u mnie roznie bywalo ale teraz sobie obiecalam, ze mi sie uda. Moj brat sie zeni w sierpniu wiec do tego czasu na pewno schudne jednak chcialabym zrzucic troszke wczesniej. Wlasnie zeszlam z rowerka i juz mi sie nawet palcem ruszyc nie chce.

Ja tez wycwiczylam brzuszek, ale bardzo dlugo trwalo zanim cosik zaczelo sie spod tluszczu wygladac. No, ale to jeszcze nie to.
a z ta woda to masz calkowita racje, ale jakos mnie odrzuca wizja latania do wc co piec minut a tego raczej sie nie da uniknac.
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:14   #7
ania_kora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
Dot.: Biorę się do roboty

czytalam kiedyś, że przeprowadzono badania:
grupa osób jadla bez zmian jak przed doświadczeniem ale zaczeły pić dziennie co najmniej połtora litra wody i w ciągu roku wszyscy zgubili kilogramy od 5 do 10, bez diet, bez cwiczeń
ania_kora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 19:27   #8
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Biorę się do roboty

ja jak robilam kiedys brzuszki przez 7 miesiecy po 100dziennie mialam potem brzuch jak deska i do tego miesnei zaznaczone byly barzdo wyraznie ale to bylo rok temu jak przestalam cwiczyc juz moj brzuszek tak nei wyglada;(
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 20:12   #9
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Biorę się do roboty

Mój brzuch jest twardy,bo ćwiczę brzuszki od pięciu lat,ale chcę pozbyć się warstw tłuszczyku(takiego niewielkiego z wierzchu)i dlatego stosuję dietę i ćwiczę aerobowo.Myślę,że dzięki temu mój brzuch się jeszcze bardziej amieni.A ja ćwiczę brzuszki po 35 minut,czyli z tej płyty Shape dwa programy(no musiałam sie pochwalić:P)
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 12:49   #10
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Biorę się do roboty

Witam dziewczyny !!! Woda jest the best, jeśli ktoś chce szybko schudnąć to polecam i to bardzo nawet 2 l dziennie. To naprawde pomaga. Jeżeli chodzi o brzuszki agawe to ćwiczę podobnie jak reszta Was, czyli z płyty Shape'a. Już tyle razy robilam te ćwiczonka że znam je na pamięć. I teraz nie musze włączać kompa tylko wykonuje je np. przy filmie wieczornym. Nie mówię że brzuch mam super płaski, ale wporównaniu z tym co było wcześniej to jest niesamowita różnica. Ponieważ widać na brzuchu zaznaczone mięśnie i to że jest o wilee chudszy niż poprzednio. Chociaż ubolewam nad tym, że po zjedzeniu dużej ilości jedzenia, np. na czyichś urodzinach mój brzuch jest znowu jak balonik. Ale normalnie na dzień jest super. Wiec jak ktoś ma tą płytkę to zacznijcie ćwiczyć od teraz. Warto. Ja dzisiaj zaczynam robić 2 programy i powiem wam za miesiąc jak sprawa wygląda, Pozdrawiam
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 14:10   #11
kate_lol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 120
Dot.: Biorę się do roboty

ojej! musze sie wziąć za siebie bo bede gruba jak beka :P czy któraś z was moze mi podać kilka tych ćwiczeń??oprócz brzuszków..i oczywiśćie po jakim najkrótszym czasie widac zmiane?? /moze do lata zdąże :P/
kate_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 14:30   #12
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biorę się do roboty

Dziewczyny !! Ja ćwicze od kilku dni-od czterech dokładnie i widzę efekty !! A wiecie co świczę?? 6 weidera + płytka na pupcię z Shape'a (rewelka!!) + ściągnięty z netu krótki trening Tae Bo super !!
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 14:32   #13
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biorę się do roboty

jennuś a ta płyta z Shape'a na brzuszek,konkretnie te ćwiczonka są podobne może do 6weidera??bo ja sie na nia nie zalapalam
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 14:55   #14
kate_lol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 120
Dot.: Biorę się do roboty

a mogłabyś powiedziec skad sciagnelas te cwiczonka tae bo ...
kate_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 15:04   #15
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Talking Dot.: Biorę się do roboty

Ja niestety zagapilam sie i tych plytek z shape'a nie kupilam mozna je jeszcze jakos zdobyc?
Dziewczynki kazde cwiczenia sa dobre. nawet zwykle wciaganie i wyciaganie naszych brzuszkow gdzies na przystanku daje rezultaty. Jednak najlepsze oczywiscie sa takie cwiczonka, ktore spalaja tluszcz. Polecam rowerek, skakanke -choc na niej to szybciej mozna ducha wyzionac niz spalic tluszcz , taniec -nie ma nic lepszego niz intensywny ruch - wtedy boli kazda czasteczka ciala. A jesli ktos nie potrafi sie zmobilizowac do czegos tak intensywnego polecam cwiczonka z wymachami nog, skrety calego ciala -tutaj niesamowite efekty daje twister, oczywiscie brzuszki (kazdego rodzaju) i szybki marsz. Wystarczy zabrac psa na dluuuuuuuuuuuuuuuugi spacer
No wiec zycze Wam i sobie powodzenia. I moze nam sie uda
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 15:05   #16
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biorę się do roboty

Tae Bo sciagnelam przez Kaze
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 16:34   #17
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Biorę się do roboty

Witam ponownie!! powiem ci szczerze nati że nie za bardzo wiem na czym polega 6 weidera mimo że probowałam sie dowiedziec ale mi to nie wyszło, aż wstyd sie przyznać. Ale ćwiczonka są super i od dzisiaj mam zamiar ćwiczyć na pupe. Dobra ta plytka na pupe bo nie wiem czy wogole zaczynać??
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 16:46   #18
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biorę się do roboty

oo jak dla mnie rewelacja jak mowie,4 dzien cwicze i efekty widac ale najlepsze bylo to ze po pierwszym razie wogole nie moglam chodzic od pasa w dol wszystko mnie bolało ale to ze względu na moją słabą kondycję
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 17:05   #19
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Biorę się do roboty

nati ja mialam to samo. Przećiwczylam tylko raz z tą plytką i po 15 min. chodzić nie mogłam, dlatego sie zniecheciłam, ale ostatnio przypomniałam sobie ze brzuchem bylo tak samo. Pierwszy raz jak zaczelam cwiczyc z plytką to nawet sie smiac nie moglam ani siadac bo mnie niemilosiernie bolało, ale nie dalam za wygraną i dalej cwiczylam mimo ze hcolernie bolalo I nie żałuję. Za 30 min. zaczynam cwiczyc pupę
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 17:39   #20
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Biorę się do roboty

cześć dziewczyny Ja własnie też ćwicze z płytami z Shape'a. Szczerze mówiąc pocieszysłyście mnie, bo myślałąm że to tylko ja jestem tak słaba, ze po piętnastu minutach jestem zalana potem i ledwo stoja na nogach Cwiczyłam już 3 razy ale nadal jestem słabiutka. Brzuszek cwicze codzinnie rano naczczo, przez 15 minut z tym pierwszym programem, jak narazie efektów nie widze. Jennuś ile razy w tygodniu ćwiczyłas na brzuszek? Ile razy w tygodniu ćwiczycie na pupe? Pozdrawiam
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 18:02   #21
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Biorę się do roboty

kama ja cwiczyłam i nadal cwicze codziennie jeden program, ale dzisiaj chce zacząć z drugim.Życze wyterwalości, z kazdym dniem jest coraz lżej, uwierzcie. Ide cwiczyc pupe. Pozdro
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 18:31   #22
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Biorę się do roboty

Jeju, właśnie skończyłam cwiczyć pupę z Tamille. Trzeba robić 3 serie a ja po 2 już wysiadłam, ta kobieta mnie wykończy kiedyś, hehe Ale nie poddam się, wiem że po tygodniu będę robila nawet 4 serie i sie nie zmecze, hehe Cały pic z tych cwizceniach jest ze trzeba byc wytrwałym bo jak sie zrezygnuje to sie nigdy nie osiagnie dobrych wynikow. No cóż, ale na razie nie mogę chodzić, hehe
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:15   #23
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Red face Dot.: Biorę się do roboty

jejciu Jennuś zmotywowałaś mnie, i ja postanowiłam poćwiczyc, seria na brzuch (juz mi to nie sprawia większych trudności ) i seria na pupe. Uff myślałam ze po 1 seri zrezygnuje, mało nie umarłam z zasapania i z bólu Ale mówie sobie :"NIE" tym razem musi mi sie udac. I udało, ale pózniej tak mi soie nogi trzesły. Spocona dowlokłam sie do łazienki i wziełam prysznic. I teraz jestem zadowolona, odswierzona i pełna wiary ze juz niedługo nie bede tak sapac i sie meczyc
PS. jak mnie wkurza Tamille gdy mówi :"jeśli ćwiczenia są dla waz za łatwe weżcie hantle" hehe jak bym zwieła hantle to bym z podłogi sie nie zwlekła i trzeba było by karetke wzywac .Oj mam nadzieje ze bede wstanie wziąść kiedyś te hantelki
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:30   #24
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Biorę się do roboty

Na pewno Kamo98 będziesz w stanie kiedyś wziąć hantelki!Ja pośladków nie ćwiczę z tą płytą,jedynie kilka ćwiczeń,bo za bardzo wyrabia,według mnie oczywiście,mięsień czworogłowy.Ale brzuszek robię,tyle,że u koleżanki,bo nie mam DVD.A w domciu robię kilka ćwiczeń z tej płytki.Nie mogę się już doczekać ramion,ale to dopiero za miesiąc...A potem jeszcze będzie całe ciałko.Super
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:32   #25
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Biorę się do roboty

A co do mięśnia czworogłowego-nie chce go wyćwiczyć,bo mam go już dobrze wyrobionego.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:47   #26
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Biorę się do roboty

hmm, a to nie dobrze ze zabardzo wyrabia? Bo ja nie chce miec potem mięsni jak biegaczka chciałabym miec poprostu jedrna pupe i mocniejsze jędrne nóżki
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:05   #27
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Biorę się do roboty

Wiesz,można wykonywać te ćwiczenia,ale ja mam już zbyt dobrze wyrobiony ten mięsień od przysiadów,jest on bardzo widoczny i nie chcę,żeby go bardziej było widać.W ogóle to zależy czy ktoś ma predyspozycje do szybkiego wyrabiania mięśni.Ja takowe mam,więc nie mogę robić zbyt dużo wypadów i przysiadów.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:07   #28
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Biorę się do roboty

Niestety ja też przegapiłam te płyty shape'a, a z tego co słyszę to są świetne. Nie wiecie Dziewczyny, czy można gdzieś dostać "zaległe" numery i w ogóle kiedy wyszły te ćwiczenia na brzuch. Pozdrawiam
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:17   #29
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Biorę się do roboty

Na brzuch płyta była w marcowym numerze, a na pupe teraz w maju. Napewno gdzieś mozna kupić. Poszperaj w necie, bo ćwiczenia naprawde rewelacja. Nie jakiś tam lajcik tylko porzedne ćwiczenia. Pozdrawiam
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:19   #30
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Biorę się do roboty

Dzięki Kama - będę szukała. A tą majową to mi się może uda jeszcze zakupić.

Pozdrowienia
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.