Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy! - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 22:39   #4831
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

ja też czekam na @
coraz gorzej się czuję
powiem wam ,ze musze koleżankę odwiedzić bo urodziła w grudniu
ale jakoś siły brak

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

wszystkiego naj naj
oj to niedobry mąż
życzę Ci sama wiesz czego i czekam na newsa ,ze się udało
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 22:51   #4832
inencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 128
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

A ja na dodatek że okres dostałam, to z synkiem po przychodni i laboratorium pół dnia latałam. Teraz jesteśmy uziemieni na tydzień w domu z antybiotykiem
I śnieg spadł.

Małżon przyjeżdża 31 na weekend jednak

Ana najlepszego Ojjj nieładnie ze strony męża ! Mój rok temu był akurat wn delegacji i mi zamówił mega bukiet róż )) Może powiedz mu otwarcie, że chcesz, aby pamiętał albo sama mu przypominaj parę dni wcześniej Ja, jak widzę, że mój nie pamięta o urodzinach czy rocznicy ślubu, sama nawijam pare dni wcześniej o tym Zresztą mój, to mnie tak bierze pod włos, że jestem taka mądra i znam wszystkie daty - ale w sumie racja, pamiętam o urodzinach wszystkich z rodziny Chodzący kalendarz ze mnie

Ana, wznoszę toast z herbatki rumiankowej, Twoje zdrówko
__________________
Dla świata to tylko dziecko...
...A dla mnie to dziecko jest całym Światem
inencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 07:07   #4833
Lwic88a
Zadomowienie
 
Avatar Lwic88a
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 306
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Ja w tym cyklu odpuszczam wszystkie wspomagacze. Nawet kwas foliowe mi się skończył w sobotę i do tej pory nie mam czasu kupić. Do ginka idę w przyszłym miesiącu. Teraz nie ma sensu bo ja chora, małż w delegacji więc ze starań nici.

Sent from my GT-S6500D using Wizaz Forum mobile app
__________________
# 21/05/2014 (6 tc)
# 24/04/2015 (6 tc)
Nowe starania...
Lwic88a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 07:29   #4834
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

ja też mam przerwę i powiem szczerze, że nawet nie chce mi się do lekarza jechać no bo po co ?
dzisiaj mam straszny dzień w pracy ,trzymajcie kciuki bo mogę nie wrócić żywa
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 07:49   #4835
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

W jaki których dniach cyklu robi się monitoring?
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 07:53   #4836
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Glupie pytanie: jesli okres dostalam wczoraj o 23 to kiedy jest pierwszy dzien cyklu? Mam liczyc od wczoraj czy dzis?
Dzis do gina. Ciekawe co mi powie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 07:56   #4837
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Glupie pytanie: jesli okres dostalam wczoraj o 23 to kiedy jest pierwszy dzien cyklu? Mam liczyc od wczoraj czy dzis?
Dzis do gina. Ciekawe co mi powie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja też się dołączę do pytania natomiast cykl się liczy od pierwszego dnia okresu?Czy po tym jak się okres skończy?
Wybaczcie za głupie pytanie...
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 07:58   #4838
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

z tego co mi wiadomo to 1 dzień @ jest 1 dniem cyklu

Sent from my IdeaTabA1000-F using Wizaz Forum mobile app
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 08:04   #4839
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Ja też się dołączę do pytania natomiast cykl się liczy od pierwszego dnia okresu?Czy po tym jak się okres skończy?
Wybaczcie za głupie pytanie...
Od pierwszego
Ale moj dostalam o 23 wczoraj wiec nie wiem jak to liczyc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 08:09   #4840
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Od pierwszego
Ale moj dostalam o 23 wczoraj wiec nie wiem jak to liczyc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję Ci
Ale wariatka ze mnie liczyłam od pierwszego dnia po okresie,także zle wyliczałam dni płodne masakra ;/co za głupek jestem
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 08:39   #4841
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
W jaki których dniach cyklu robi się monitoring?
Ja zaczymam monitoring zawsze od 7 lub 8 dc i odwiedzam ginekologa co dwa dni az do dnia gdy uzna, ze pecherzyk jest gotowy do pekniecia. Ostatnia wizyta ma na celu sprawdzenie czy peknal

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 09:09   #4842
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Ja mam pierwszy monitoring miedzy 2-4dc żeby sprawdzić czy czasem jakiś toebieli nie ma, potem 10dc,12,15 i ostatnio 17 kiedy juz peklo ale nic nie wyszlo, wg mnie za mamy bylbpecherzyk bo w 15dc mial tylko 15mm
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 09:25   #4843
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Re
Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Ja mam pierwszy monitoring miedzy 2-4dc żeby sprawdzić czy czasem jakiś toebieli nie ma, potem 10dc,12,15 i ostatnio 17 kiedy juz peklo ale nic nie wyszlo, wg mnie za mamy bylbpecherzyk bo w 15dc mial tylko 15mm
Ja wlasnie dlatego dzis mimo okresu musze isc do gina. Przez torbiel. Czy Tobie wykryto kiedys torbiel w pierwszych dniach? Co wtedy postanawia ginekolog? I jak to badanie sie odbywa bo nie umiem sobie wyobrazic badania podczas okresu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez cicci
Czas edycji: 2014-01-15 o 09:33
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 10:16   #4844
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Re

Ja wlasnie dlatego dzis mimo okresu musze isc do gina. Przez torbiel. Czy Tobie wykryto kiedys torbiel w pierwszych dniach? Co wtedy postanawia ginekolog? I jak to badanie sie odbywa bo nie umiem sobie wyobrazic badania podczas okresu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
usg wygląda jak zawsze, tylko wiecej papieru gin pod tylek podklada dla nich to norma nie ma co sie stresować, torbiel albo sie sama wchlania albo leczy sie ja farmakologicznie gdy jest duża. Ja tez mam okres i to o dziwo bardzo obfity i idę dzis na usg
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:45   #4845
Agula_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Witam.
Jestem tu nowa Zapomniałam jak działa forum
Otóż jestem mamą 6 letniej Karolinki. Mam wiele problemów zdrowotnych, więc i obciążony wywiad położniczy. Straciłam 2 ciąże w 6 i 8tc, mam Hashimoto, zaburzenia immunologiczne- obecność przeciwciał przeciwjądrowych oraz niedawno wykrytą mutację genu MTHFR u hematologa, dlatego jestem pod kontrolą ginekologa-endokrynologa, immunologa i hematologa. Ostatni rok był dla mnie b. ciążki, gdyż przechodziłam mnóstwo badań-podejrzewano u mnie tocznia, skończyło się na szczęście-na problemach z kręgosłupem. Zachodzę w ciążę łatwo, ale początki są dla mnie okropnie trudne-ostatnio plamiłam miesiąc i dawano nam małe szanse. Ale się udało Córcię urodziłam miesiąc wcześniej- podczas ciąży przyjmowałam steryd Encoron, acard, Duphaston i zastrzyki Fraxiparine. W chwili obecnej dojrzałam do myśli o posiadaniu 2 dziecka. Kosztuje mnie to wiele- mam mnóstwo wątpliwości- koljne leki, mega stres, a co z pracą? (mam działalność)-ale podjęłam decyzję. Już teraz sądziałm, że się udało- ale źle oceniłam dzień owulacji. wczoraj odebrałam betą-wynik 1,2 i za kilka godzin dostałam okres Dziś zatem 2 dzień cyklu Jutro idę na badania przeciwciał tokso, cyto, różyczki i antygenu hbs-czyli podstawowy pekiet staraczki

Edytowane przez Agula_78
Czas edycji: 2014-01-15 o 14:47
Agula_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:08   #4846
waga109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że nic z tego?
Dlaczego?Dlatego że bola mnie piersi a na objaw ciążowy taki to raczej za wcześnie...tak sądzę...jednak gdzieś wmawiam sobie tę "nadzieję" bo bolą jakoś inaczej...czas pokaże wróżką nie jestem ale po prostu mam taką intuicję...pozdrawiam
waga109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:09   #4847
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Glupie pytanie: jesli okres dostalam wczoraj o 23 to kiedy jest pierwszy dzien cyklu? Mam liczyc od wczoraj czy dzis?
Dzis do gina. Ciekawe co mi powie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pierwszy dzień cyklu - to jeden dzień - dzień trwa 24 godziny - więc pierwszy dzień cyklu (u Ciebie) trwa do dnia następnego do godz 23 - ciej, po godz. 23- ciej rozpoczyna się drugi dzień cyklu.
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:30   #4848
Agula_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Wiecie co-gdy logowałam się do systemu, aby sprawdzić wczoraj wyniki bety- doznałam ogromnego zawodu.....Byłam niemal pewna, że to ciąża, miałam wszelkie tego objawy...Jak widać- psychika potrafi bardzo wiele, tym bardziej, że PMS jest bardzo zbliżony do objawów ciążowych...No ale sama sobie wygenerowałam mdłości, kłucie jajników, gilanie w macicy itp.....Było tego więcej niż w faktycznej ciąży.....Ale z drugiej strony spójrzcie na to tak-okres-wiadomo- nic miłego, nie chcemy go- ale oznacza też 1 dzień cyklu, więc jest nowa nadzieja, że właśnie teraz się uda, że to "jajeczko", które dojrzewa- właśnie będzie tym szczęśliwym........
Ja przynajmniej w ten sposób staram się myśleć, choć dobrze wiem, że pierwsze kilkanaście dni jakoś leci, ale też 14 kolejnych to jakaś masakra- ślimaczą się okropnie.....
Agula_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 21:39   #4849
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Wrociłam od ginka, totalnie podłamana, zawalona sprzecznymi informacjami zostawiona ze sprzecznymi uczuciami i nie potrafie podjac decyzji co dalej, Dzis 54 d.c po duphastonie @nie przyszla, okazalo sie ze mam torbiel i przepisal mi orgametril (na wywolanie miesiaczki)i powiedzial ze przygotowujemy sie do IUI, skierowal mnie do pani gdzie mialam zasiegnac informacje i zapisac sie na IUI, ale tam okazalo sie ze po orgamerilu nie mozna przez 2 cykle robic IUI!!!!!!do tego mial dac mi jakies stylulujace leki, a nie dal nic. problem pojawia sie i w tym momencie, gdyz moj wzroknie toleruje clo (widze po nim podwojnie). kolejny problem to moj poczatek cyklu, skoro jeszcze sie nie zaczal, bo @ nie przychodzi wciaz... mam zrobic badania na tsh, lh, fsh, estradiol, prolaktyne, ale znowu trzeba czekac do 3 d.c. tylko kiedy on sie w koncu zacznie, głowa mnie rozbolala i mam juz dosc.. chyba dam sobie spokoj na razie z IUI.... zrobie hormony i zaczne pic ziolka na regulacje cyklu. i tak załamka co 2 dzień, raz na wozie raz pod wozem.. pozdrawiam
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 22:27   #4850
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Wczoraj ana i malosympatyczna, dzis inencja a ja zapewne jutro bo mam plamienia. Dostałyśmy okres w tym samym czasie Mam nadzieje, że za miesiąc każda z nas będzie się chwalić dwoma kreseczkami
mała korekta - wczoraj kończyłam plamienie, zalało mnie dzisiaj ;p

Cytat:
Napisane przez inencja Pokaż wiadomość

Nawet forum synchronizuje miesiączki


Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że za miesiąc każda z nas będzie się chwalić dwoma kreseczkami
czego Wam mocno życzę. ja niestety ten cykl sobie odpuszczam. za dużo stresów ostatnio. poświęcę go na badania. z resztą i tak się zapowiada, że jak mój chłop wreszcie odzyska zdrowie to pojedzie w delegację

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
ja mam dzis kiepski dzien, nie dość ze 29 urodziny
trochę spóźnione te moje życzenia, bo wczoraj po południu już na forum nie zaglądałam... wszystkiego co najlepsze, zdrowia, pozytywnej energii i tego najważniejszego

Edytowane przez malosympatyczna
Czas edycji: 2014-01-15 o 22:33
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 08:03   #4851
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marika27 Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień cyklu - to jeden dzień - dzień trwa 24 godziny - więc pierwszy dzień cyklu (u Ciebie) trwa do dnia następnego do godz 23 - ciej, po godz. 23- ciej rozpoczyna się drugi dzień cyklu.
To dosc logiczne rzeczywiscie nawet lekarz kazal mi liczyc od wczoraj. Dzieki
A moja torbielka sie wchlonela a tak sie wchlaniala, ze umieralam z bolu. Powiedzial, ze to normalne. Od piatku zaczynam nowa stymulacje...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Agula_78 Pokaż wiadomość
Wiecie co-gdy logowałam się do systemu, aby sprawdzić wczoraj wyniki bety- doznałam ogromnego zawodu.....Byłam niemal pewna, że to ciąża, miałam wszelkie tego objawy...Jak widać- psychika potrafi bardzo wiele, tym bardziej, że PMS jest bardzo zbliżony do objawów ciążowych...No ale sama sobie wygenerowałam mdłości, kłucie jajników, gilanie w macicy itp.....Było tego więcej niż w faktycznej ciąży.....Ale z drugiej strony spójrzcie na to tak-okres-wiadomo- nic miłego, nie chcemy go- ale oznacza też 1 dzień cyklu, więc jest nowa nadzieja, że właśnie teraz się uda, że to "jajeczko", które dojrzewa- właśnie będzie tym szczęśliwym........
Ja przynajmniej w ten sposób staram się myśleć, choć dobrze wiem, że pierwsze kilkanaście dni jakoś leci, ale też 14 kolejnych to jakaś masakra- ślimaczą się okropnie.....
Najgorsze sa wlasnie te ostatnie dni, ostatni tydzien...wtedy kazdy niezwykly objaw bierzemy za ciaze. A tu niespodzianka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Wrociłam od ginka, totalnie podłamana, zawalona sprzecznymi informacjami zostawiona ze sprzecznymi uczuciami i nie potrafie podjac decyzji co dalej, Dzis 54 d.c po duphastonie @nie przyszla, okazalo sie ze mam torbiel i przepisal mi orgametril (na wywolanie miesiaczki)i powiedzial ze przygotowujemy sie do IUI, skierowal mnie do pani gdzie mialam zasiegnac informacje i zapisac sie na IUI, ale tam okazalo sie ze po orgamerilu nie mozna przez 2 cykle robic IUI!!!!!!do tego mial dac mi jakies stylulujace leki, a nie dal nic. problem pojawia sie i w tym momencie, gdyz moj wzroknie toleruje clo (widze po nim podwojnie). kolejny problem to moj poczatek cyklu, skoro jeszcze sie nie zaczal, bo @ nie przychodzi wciaz... mam zrobic badania na tsh, lh, fsh, estradiol, prolaktyne, ale znowu trzeba czekac do 3 d.c. tylko kiedy on sie w koncu zacznie, głowa mnie rozbolala i mam juz dosc.. chyba dam sobie spokoj na razie z IUI.... zrobie hormony i zaczne pic ziolka na regulacje cyklu. i tak załamka co 2 dzień, raz na wozie raz pod wozem.. pozdrawiam
Nie zalamuj sie. Moja znajoma tez miala tak dlugie cykle i duze problemy a w przeciagu kilku lat urodzila dwojke zdrowych dzieci przeznacz te dwa miesiace na zrelaksowanie sie. Przestan o tym myslec jak o zmarnowanym czasie bo i tak nic nie zmienisz. Zobaczysz, ze zaczniesz starania z nowa energia i wypoczeta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 10:11   #4852
Lwic88a
Zadomowienie
 
Avatar Lwic88a
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 306
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Znów się dziś załamałam na wiadomość o kolejnej ciąży w rodzinie... ech i zapisałam się do ginka na wtorek. Po tej luteinie nie dość że skróciły mi się cykle to okres taki skąpy bez żadnych objawów. Dziś 13 dc i z nerw bolą mnie jajniki. W pracy kicha bo koleżanka się zwalnia i będę pracować sama aż kogoś nie przyjmą. Szefowa ciśnie a ja mam chęć też złożyć wypowiedzenie... Tylko trzyma mnie myśl że jak będę w ciąży to od razu na L4 pójdę. Jedyna dobra myśl to że bank nam przyznał kredyt na dokończenie budowy
Lwic88a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 10:29   #4853
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez waga109 Pokaż wiadomość
Dlaczego?Dlatego że bola mnie piersi a na objaw ciążowy taki to raczej za wcześnie...tak sądzę...jednak gdzieś wmawiam sobie tę "nadzieję" bo bolą jakoś inaczej...czas pokaże wróżką nie jestem ale po prostu mam taką intuicję...pozdrawiam
Bol piersi nie jest oznaka, ze nie mozesz byc w ciazy mnie zawsze bolaly od polowy cyklu i to tak, ze bolalo mnie zdejmowanie biustonosza. Od kilku cykli w ogole mnie nie bola, oprocz lekkiego dyskomfortu na kilka dni przed okresem a w ciazy nie jestem. Wiec sie takimi objawami nie kieruj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:57   #4854
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Najgorsze sa wlasnie te ostatnie dni, ostatni tydzien...wtedy kazdy niezwykly objaw bierzemy za ciaze. A tu niespodzianka

.[COLOR="Silver"]
ja to już niestety z tygodniowym wyprzedzeniem wiem, że z ciązy u mnie nici, bo pobolewa mnie brzuch. nigdy nawet testu ciążowego jeszcze nie robiłam
no ale dość biadolenia. przeszłam małą załamkę w zeszłym tygodniu, w tym szukam już tylko pozytywnych aspektów.
jutro idę powtórzyć badanie na lh, fsh i tsh i dodatkowo robię jeszcze ft3 i ft4, bo wcześniej badań na to nie robiłam.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:06   #4855
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

ja jutro jade odebrać wyniki, sporo tego dziś robiłam, ale chce wykluczyć parę rzeczy, zobaczmy co z tego wyjdzie i mam nadzieję (choć marną, patrząc na suchość skóry), że tarczyca unormowana, bo jak nie to nie wiem... rok czasu podnoszenia dawki hormonów, a ona sobie dalej robi co chce...;-(
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:35   #4856
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Jakie dokladnie badanka robilas?
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:36   #4857
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
ja jutro jade odebrać wyniki, sporo tego dziś robiłam, ale chce wykluczyć parę rzeczy, zobaczmy co z tego wyjdzie i mam nadzieję (choć marną, patrząc na suchość skóry), że tarczyca unormowana, bo jak nie to nie wiem... rok czasu podnoszenia dawki hormonów, a ona sobie dalej robi co chce...;-(
szczęściara z Ciebie. ja mimo, że za swoje badania płaciłam, wyniki będę miała dopiero we wtorek
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:50   #4858
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Jakie dokladnie badanka robilas?
ja jestem na początku drogi - mam niedoczynność tarczycy i mimo to chudnę, wiec poprosiłam o badania na nadnercza, do tego sprawdzamy prolaktynę (lata temu miałam zbijaną) oraz progesteron. Ogólnie moja endokrynolog najpierw kazała mi chłopa wysłać na badania, ale poprosiłam, żeby równocześnie lecieć ze mną, bo boje się że to nie tylko niedoczynność.

Mała ja też robiłam prywatnie i gdybym robiła w centralnym lab to miałabym dziś, ale tam kolejki nieziemskie (wolę zapłacić ciut więcej i nie traciś 1-1,5h w kolejce rano).
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:16   #4859
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

dzisiaj sie dowiedzialam ze jedna z kuzynek poronila, byl to 3 miesiac. Potem w wiadomosciach słyszałam o tych blizniakach, ktore zmarły.. nie wiem co się dzieje, wydaje mi sie, że kiedys kobiety nie miały takich problemów z donoszeniem ciazy i z zajsciem w ciaze jak teraz. Jedne zachodzą i nie donoszą, a ja nawet zajsc nie mogę, znowu dolina...
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:20   #4860
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
dzisiaj sie dowiedzialam ze jedna z kuzynek poronila, byl to 3 miesiac. Potem w wiadomosciach słyszałam o tych blizniakach, ktore zmarły.. nie wiem co się dzieje, wydaje mi sie, że kiedys kobiety nie miały takich problemów z donoszeniem ciazy i z zajsciem w ciaze jak teraz. Jedne zachodzą i nie donoszą, a ja nawet zajsc nie mogę, znowu dolina...
dokładnie,masz rację
A ta dziewczyna 12 letnia w ciąży z 13 letnim chłopakiem masakra.
Jak to usłyszałam ręce mi upadły..a my nie możemy zajść w ciąże..
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-01 23:25:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.