Planowanie ciąży cz. 2 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-18, 19:38   #2881
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziadzia237 Pokaż wiadomość
Kurczę może ja też powinnam zrobić te krzywą cukrową i insulinową? Nikt mi tego wcześniej nie zaleciał co prawda, ale może coś by w końcu wyszło? Mam 1,65 cm i 50 kg i też bym raczej nie chciała schudnąć, bo się w lustrze nawet nie zobaczę:p

Małosympatyczna i jak na wizycie? Co z histeroskopią?
zrobić można. zawsze będzie się miało tą świadomość, że zrobiło się wszystko, co można było zrobić i nie mieć do siebie żalu, że się czegoś zaniechało. ja to badanie dwukrotnie robiłam za własne pieniądze. krzywa insulinowa to ok 100 zł plus chyba 30 krzywa cukrowa (jakoś tak, już nie pamiętam). ale z tego, co usłyszałam od swojego endo, to na krzywą cukrową lekarz pierwszego kontaktu powinien dać skierowanie bez gadania. zawsze coś się zaoszczędzi.
ja dziś po wizycie. na szczęście usg nie pokazało nic podejrzanego. i jeśli to, co się wcześniej ukazywało podczas badań było polipem, złuszczyło się podczas okresu. chociaż z drugiej strony mimo czarnych scenariuszy, które sobie wyobrażałam, gdzieś tam tliiła się nadzieja, że to może ten "polip" był przyczyną niepowodzeń. niestety. szukamy dalej. histeroskopię będę miała w przyszłym cyklu (w czwartek będę znała dokładny termin), tuż przed świętami.
w czwartek również kolejny monitoring owulacji.

Edytowane przez malosympatyczna
Czas edycji: 2014-11-18 o 19:40
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 19:41   #2882
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Dziadzia ja mam hashi, jak mam coś jeszcze to się nie zdziwie... a jak czytam objawy to czesc by mi pasowała. W sumie zbadac na wszelki wypadek nie zaszkodzi.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 21:03   #2883
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

ja tu widze ze chyba wszystkie jestesmy takie "grube"
ja 1,65 i 47kg. Lawo chudnę..

a wracajac do tematu. Dziś juz moge was poinformowac co się ostatnio dzialo. W czwartek moj maz byl na badaniu nasienia. poszedl bez problemu,w sumie drugi raz ale wie ze po prostu trzeba
potem w sobote zastrzyk menopur,o ktorym wspominalam,pytajac czy ktoras z was go przyjmowala
wyniki odebralam wczoraj (poniedzialek) od razu jak mialam wizyte u profesora w klinice.
Usg, kontrola czy przybylo pecherzykow, przybylo
A wyniki meza dobre,tragedii nie ma,ale stwierdzil ze trzeba im (plemnikom) troche pomoc i przepisal mezowi witaminki profertil (prawie zawalu dostalam przy placeniu w aptece), a mi (na dzisiaj) zastrzyk tym pazem pregnyl 5000 na pękniecie a za dwa dni mam zaczac brac luteinke.
Oczywiscie dzis obowiazkowe staranie
I zobaczymy. Stwierdzilam ze na razie dajemy sobie czas,na spokojnie.

Czy ktoras dostala te zastrzyki? jak sie czulyscie po nich?
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 21:14   #2884
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Siva, zerknęłam na cenę tych witamin, masakra!
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 21:41   #2885
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Siva moja koleżanka ma teorię, że to przez wagę nie mogę zajść w ciąże (o hashi nie wie). I jakby nie patrzeć większość hormmonów damskich w tłuszczyku siedzi, a tego u nas za dużo nie ma.
Cena tych witamin to kosmos:/ probowałam na szybko znaleźć tańszy zamiennik, ale brakuje w nich innych rzeczy, a glutation w trochę większej dawce (1mg) znalazłam tylko w jednym preparacie na oczy, reszta miała stanowczo mniej. Przy braniu tego na oczy + inne La, Lk można by już przesadzic z innymi :/ Z ciekawości ile dałaś w aptece stacjonarnej?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:58   #2886
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Siva, zerknęłam na cenę tych witamin, masakra!
Masakra :/ ale i tak niedrogo zaplacilam patrzac na ceny w necie.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Siva moja koleżanka ma teorię, że to przez wagę nie mogę zajść w ciąże (o hashi nie wie). I jakby nie patrzeć większość hormmonów damskich w tłuszczyku siedzi, a tego u nas za dużo nie ma.
Cena tych witamin to kosmos:/ probowałam na szybko znaleźć tańszy zamiennik, ale brakuje w nich innych rzeczy, a glutation w trochę większej dawce (1mg) znalazłam tylko w jednym preparacie na oczy, reszta miała stanowczo mniej. Przy braniu tego na oczy + inne La, Lk można by już przesadzic z innymi :/ Z ciekawości ile dałaś w aptece stacjonarnej?
Wlasnie tez zdaje sobie sprawe ze waga tez jest wazna i wplywa na wiele rzeczy. Choc odzywiam sie cale zycie normalnie,to kiedys bylam zbyt chuda ale jakos udalo mi sie przytyc a teraz sie pilnuje zeby nie schudnac,bo np stres robi swoje.

Lekarz mnie uprzedzil ze sa drogie i skierowal mnie do kilku aptek w miescie gdzie sa najtansze.
Za miesiac kuracji 2x1 60 tabl 166zl, nie mowiac ze jeszcze reszta moich "witaminek" tak jak juz pisalam.
Po zastrzyku nic na razie nie czuje,choc pewnie owulacja bedzie dzis.
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 13:18   #2887
kurczaczek1988
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek1988
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Starania o dziecko

Witam !
Pewnie już nie raz był taki temat ale chciałabym jakieś świeże informacje.
Zanim zaszłam w pierwszą ciąże czekałam 1,5 roku. Niestety okazało się że to ciąża bezzarodkowa (zaśniad groniasty) . w zeszłym roku w grudniu miałam zabieg . Po zabiegu okazało się ze mam cystę i z dalszymi staraniami musze poczekac pól roku. Fizycznie po zabiegu bardzo szybko wróciłam do zdrowia miesiączka już w styczniu się pojawiła i od stycznia do teraz jest regularna . od czerwca zaczęliśmy znowu sie starac i nic. Badania wszystkie są ok . Zaniepokoiło mnie ostatnie plamienie które pojawiło sie po miesiączce 3 dni . Plamienie jest brązowe. Dodam że przed okresem nie miałam boli a ni nic jak zawsze jedynie bolały mnie piersi (dodam ze po zabiegu podczas miesiączek nie miałam boli piersi jak zawsze ból dopiero wrócił 2 miesiące temu gdy pojawił sie pierwszy raz od zabiegu myślałam że juz sie udało ale nie) brzuch ani jajniki nie dokuczały mi w tym cyklu i w ogóle nie wysypało mnie jak zwykle pryszczami no ale miesiączka przyszła w terminie wydaje mi się ze była normalna chociaż kolor nie był na początku czerwony tylko brązowawy przez dwa dni potem normalnie 3 dni krwi . No i te plamienia 3 dni po okresie . Może któraś z was miała taka sytuacje . Proszę o jakieś wypowiedzi .
Pozdrawiam
kurczaczek1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 16:40   #2888
kurczaczek1988
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek1988
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Witam
Waga jest bardzo ważna przy staraniu o dzidzie.
Ale jezeli waga zbyt niska lub wysoka nie zaburza cyklu miesiaczkowego gdy okres pojawia się regularnie waga nie ma tu nic do rzeczy.
kurczaczek1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 10:28   #2889
kaja21k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Witam miał ktoś puste jajo płodowe? Ja miałam we wrzesniu i lekarz powiedział w szpitalu kiedy moge starać się za (3 miesiące) więc w grudniu mija 3 miesiąc chcę zacząć starać sie ale troszku się boje Robiłyście jakieś badania??
kaja21k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:10   #2890
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

kurczaczek, może warto zrobić badania hormonalne? plamienia przed okresem mogą świadczyć o problemach z progesteronem.


ja wczoraj późnym wieczorem miałam monitoring. w 8dc pęcherzyk miał 17mm. i znowu pojawiła mi się jakaś dziwna podłużna smuga na usg pani doktor mówiła, żeby się nie przejmować, że być może to taka moja specyfika, która pojawia się w okresie okołoowulacyjnym. czekam teraz na telefon w sprawie terminu histeroskopii.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:18   #2891
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez malosympatyczna Pokaż wiadomość
ja wczoraj późnym wieczorem miałam monitoring. w 8dc pęcherzyk miał 17mm. i znowu pojawiła mi się jakaś dziwna podłużna smuga na usg pani doktor mówiła, żeby się nie przejmować, że być może to taka moja specyfika, która pojawia się w okresie okołoowulacyjnym. czekam teraz na telefon w sprawie terminu histeroskopii.
Jak ja lubię odpowiedź lekarza: taka już pani uroda...
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 12:22   #2892
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Małosympatyczna, ci lekarze i niektóre rzeczy na odwal się tłumaczone...

A ja mam w sumie w przyszłym tygodniu dostać okres.. zobaczymy...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:37   #2893
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez kurczaczek1988 Pokaż wiadomość
Witam !
Pewnie już nie raz był taki temat ale chciałabym jakieś świeże informacje.
Zanim zaszłam w pierwszą ciąże czekałam 1,5 roku. Niestety okazało się że to ciąża bezzarodkowa (zaśniad groniasty) . w zeszłym roku w grudniu miałam zabieg . Po zabiegu okazało się ze mam cystę i z dalszymi staraniami musze poczekac pól roku. Fizycznie po zabiegu bardzo szybko wróciłam do zdrowia miesiączka już w styczniu się pojawiła i od stycznia do teraz jest regularna . od czerwca zaczęliśmy znowu sie starac i nic. Badania wszystkie są ok . Zaniepokoiło mnie ostatnie plamienie które pojawiło sie po miesiączce 3 dni . Plamienie jest brązowe. Dodam że przed okresem nie miałam boli a ni nic jak zawsze jedynie bolały mnie piersi (dodam ze po zabiegu podczas miesiączek nie miałam boli piersi jak zawsze ból dopiero wrócił 2 miesiące temu gdy pojawił sie pierwszy raz od zabiegu myślałam że juz sie udało ale nie) brzuch ani jajniki nie dokuczały mi w tym cyklu i w ogóle nie wysypało mnie jak zwykle pryszczami no ale miesiączka przyszła w terminie wydaje mi się ze była normalna chociaż kolor nie był na początku czerwony tylko brązowawy przez dwa dni potem normalnie 3 dni krwi . No i te plamienia 3 dni po okresie . Może któraś z was miała taka sytuacje . Proszę o jakieś wypowiedzi .
Pozdrawiam
Plamienia po okresie zdarzyły mi się kilka razy. Mój lekarz na to, że mam się nie przejmować, że powinny zniknąć w miarę wzrostu FSH. Gorzej jeśli plamienia zdarzają się w drugiej fazie cyklu. Chociaż żadnych plamień lepiej nie ignorować.
Odpowiadajac ogólnie na Twoje wątpliwości: każdy cykl jest inny. Mnie czasem tak bolą piersi, że nie mogę zdjąć biustonosza a czasem nie bolą w ogóle. Czasem mnie obsypie a czasem mam gładziutką cerę.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 14:58   #2894
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Jak ja lubię odpowiedź lekarza: taka już pani uroda...
też mnie takie tłumaczenie drażni zawsze. ale plus, że pani doktor za wygraną nie daje i się doszukuje co to może być. swoją drogą sama jestem ciekawa dlaczego w 6dc tego nie było, w 8 jest a później znowu to znika. ale pani dr powiedziała, że miała przypadek kobiety z takim "czymś" i zaszła ona w ciążę. mam nadzieję, że histeroskopia wreszcie coś wyjaśni.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:25   #2895
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

malosympatyczna to dobrze że szuka, i się nie poddaje.
Gorzej gdyby nic z tym nie zrobiła, a często tak jest.
A chodzić na nfz czy prywatnie ?
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:34   #2896
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
malosympatyczna to dobrze że szuka, i się nie poddaje.
Gorzej gdyby nic z tym nie zrobiła, a często tak jest.
A chodzić na nfz czy prywatnie ?
prywatnie. na nfz to by mnie pewnie żaden lekarz o 22 przyjąć nie chciał
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:34   #2897
kurczaczek1988
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek1988
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez malosympatyczna Pokaż wiadomość
kurczaczek, może warto zrobić badania hormonalne? plamienia przed okresem mogą świadczyć o problemach z progesteronem.


ja wczoraj późnym wieczorem miałam monitoring. w 8dc pęcherzyk miał 17mm. i znowu pojawiła mi się jakaś dziwna podłużna smuga na usg pani doktor mówiła, żeby się nie przejmować, że być może to taka moja specyfika, która pojawia się w okresie okołoowulacyjnym. czekam teraz na telefon w sprawie terminu histeroskopii.
Ostatnie wszystkie badania mialam robione w maju . Ale moze faktycznie wybiore sie w poniedziałek na kontrle powiem co i jak akurat mam urlop od pon.wiec nie bedzie problemow . Od dnia gdy pojawilo sie te plamienie pobolewa mnie jsjnik prawy moze znowu jakas cysta...
kurczaczek1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:01   #2898
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Lepiej sprawdzic jesli masz taka mozliwosc. Nie ma co lekcewazyc. Ja dzis 15dc i niby w tym cyklu jest wieeelka szansa i nadzieja po zastrzykach. Aj.. zobaczymy. Nic sie nie nastawiamdam znac oczywiscie
I za was tez trzymam kciuki. Najwazniejsze zdrowko
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:10   #2899
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Malosympatyczna to i tak masz fajnego lekarza

Wysłane z malego pożeracza czasu
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 20:13   #2900
waga109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Dziewczyny jestem po Hsg ...masakra...ból do potęgi entej nieskończonej...nigdy więcej...Jasia nie dostałam tylko przed dali mi dożylnie przeciwbólowy i w pupę rozkurczowy. Do domu poprosiłam o wypis po 2 godz. od zabiegu. Lekarz powiedział że udało się przepchać ale wynik do odbioru w przyszłym tygodniu. Obecnie bólu po Hsg nie mam ale zmagam się z mega okropnym bólem nadbrzusza (jelita) nie wiem czy to ma jakiś związek z zabiegiem...brzuch twardy, temp. 38 stopni...zobaczymy jutro jak będę sie czuła. Chciałam już w tej rozpaczy dzwonić do lekarza, ale odpuściłam sobie. Kazał się starać od razu ewentualnie wizyta za 3 mies. Współczuje tym które są przed zabiegiem..uwierzcie mi...bólu miesiączkowego to to nawet nie przypomina.
waga109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 09:33   #2901
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez waga109 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po Hsg ...masakra...ból do potęgi entej nieskończonej...nigdy więcej...Jasia nie dostałam tylko przed dali mi dożylnie przeciwbólowy i w pupę rozkurczowy. Do domu poprosiłam o wypis po 2 godz. od zabiegu. Lekarz powiedział że udało się przepchać ale wynik do odbioru w przyszłym tygodniu. Obecnie bólu po Hsg nie mam ale zmagam się z mega okropnym bólem nadbrzusza (jelita) nie wiem czy to ma jakiś związek z zabiegiem...brzuch twardy, temp. 38 stopni...zobaczymy jutro jak będę sie czuła. Chciałam już w tej rozpaczy dzwonić do lekarza, ale odpuściłam sobie. Kazał się starać od razu ewentualnie wizyta za 3 mies. Współczuje tym które są przed zabiegiem..uwierzcie mi...bólu miesiączkowego to to nawet nie przypomina.
kurcze.. dobrze, że masz to już za sobą.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 10:17   #2902
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez waga109 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po Hsg ...masakra...ból do potęgi entej nieskończonej...nigdy więcej...Jasia nie dostałam tylko przed dali mi dożylnie przeciwbólowy i w pupę rozkurczowy. Do domu poprosiłam o wypis po 2 godz. od zabiegu. Lekarz powiedział że udało się przepchać ale wynik do odbioru w przyszłym tygodniu. Obecnie bólu po Hsg nie mam ale zmagam się z mega okropnym bólem nadbrzusza (jelita) nie wiem czy to ma jakiś związek z zabiegiem...brzuch twardy, temp. 38 stopni...zobaczymy jutro jak będę sie czuła. Chciałam już w tej rozpaczy dzwonić do lekarza, ale odpuściłam sobie. Kazał się starać od razu ewentualnie wizyta za 3 mies. Współczuje tym które są przed zabiegiem..uwierzcie mi...bólu miesiączkowego to to nawet nie przypomina.
o kurczę, współczuję. ja tego tak strasznie nie przeszłam. bolało tylko w trakcie samego zabiegu, po już nie. a żadnego znieczulenia nawet nie miałam. będzie dobrze
a ja na 17.12 mam termin histeroskopii.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 13:03   #2903
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Waga109 ja tak samo przeszłam to badanie jak ty , myślałem ze umrę z bólu bardzo mnie bolało , wiem ze dziewczyny często pisały ze to jak ból w trakcie @ ja mambolesne miesiączki ale to pikus w porównaniu z tym
Współczuje , trzymaj sie
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 23:27   #2904
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Jejku wspolczuje wam dziewczyny bardzo..
Ja tez na szczescie tak tego nie przezylam,zadnych znieczulec,nuc przeciwbolowego. Sekunde byl ostry bol tylko,ale jesli was tak bolalo przez dluzszy czas..to oj wspolczuje ale juz po wszystkim
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:28   #2905
wiezaxxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Problemy z zajściem w ciążę

Cytat:
Napisane przez miniulka91 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Drogie wizażanki mam do was wielką prośbę. Otóż z mężem staramy się o dziecko od roku i nic. Byłam już na badaniach i z mojej strony jest wszystko dobrze. Namawiam męża do badań ale on się tylko wścieka i mówi, że na pewno problem nie leży po jego stronie. Bardzo was proszę doradźcie mi jak mam o przekonać do tych badań... Już nie mam sił na niego.
Porozmawiaj z mężem na spokojnie i powiedz mu jak bardzo zależy coi na dziecku i że jeśli coś jest nie tak to na pewno sobie z tym poradzicie. Mój mąż miał niedawno robione badania nasienia i wyszły bardzo źle... Lekarz nas jednak uspokoił, że szanse na dziecko mamy i zapisał mężowi Prefertil. W przyszłym tygodniu zaczyna kurację Mam nadzieję, że po niej już wszystko będzie dobrze i doczekamy się w końcu dziecka.
wiezaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 11:12   #2906
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

My tez mamy profertil,tzn moj maz
6 dzien kuracji. W aptece mi powiedziala pani zeby odstawic jesli maz bedzie mial goraczke. Jest lekko przeziebiony, i goraczki brak. Wiec chyba nie musimy odstawiac? Szukam info na necie ale konkretow nie znalazlam
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 19:27   #2907
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Po jakim czasie starań opłaca się robić badanie nasienia ??
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 20:37   #2908
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Mi gin powiedział że po roku
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 08:02   #2909
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Po jakim czasie starań opłaca się robić badanie nasienia ??
Ja jakbym mogła cofnąć czas to od razu zrobiłabym badania. Aktualnie mam poczucie zmarnowanego roku, bo też na początku myślałam, że jakby co to po roku zacznę robić wszystkie badania.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 15:39   #2910
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

No siostra mi mowila ze badania, leki itp w moim cz tam naszym wypadku po roku...
Moj niby mlody, ale sie zaczelam zastanawiac i on martwic...

Wysłane z malego pożeracza czasu
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 07:00:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.