Nowy styl. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 18:16   #1
Strange-girl
Przyczajenie
 
Avatar Strange-girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Starogard
Wiadomości: 15
GG do Strange-girl

Nowy styl.


A więc... Chciałabym zmienić swój styl. Moim marzeniem jest,aby mój chłopak zauważył że się zmieniłam. Jak się ubrać na randkę? Pomóżcie...
Ubieram się właściwie na luzie. Na ogół noszę dżinsy plus jakaś fajna kolorowa bluzka.

Edytowane przez Strange-girl
Czas edycji: 2007-10-04 o 18:24 Powód: Za mało informacji.
Strange-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:18   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Nowy styl.

To zależy jaki masz styl aktualnie. Na mężczyznach nie robi raczej wrażenia konkretny styl cowłaśnie zmiana... jeśli dotychczas nosiłaś się na sportowo na randkre ubierz się romantycznie,sukienka itp. ale musisz czuć się w tym dobrze, nie zmieniaj się na siłe. Mężczyzna napewno zauważy taką zmianę.. a może nowe uczesanie, kolor,fryzura... jest wiele możliwości..tak samo z makijażem,jeśli zawsze malowałaś usta,tym razem podkreśł mocno oczy itp...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:24   #3
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Nowy styl.

jeżeli ma to zauważyć chłopak to duży dekolt, krótka spódniczka, szpilki.
Faceci zauważają raczej elementy ciała, a nie elementy ubioru .

A nie wiesz co jemu się podoba? pewnie wspominał coś o tym czy lubi dziewczyny eleganckie czy awangardowe.

no i jaki jest twój obecny styl?
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:33   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Nowy styl.

Może i faceci zwracają uwagę na ciało kobiety,ale bez przesady- na pierwszej randce chyba chcesz zrobić wrażenie fajnej dziewczyny a nie demona seksu... na to bedzie czas później;-)
jeśli na codzień nosisz jeansy to może tym razem jakaś spódniczka,nie musi być super krótka, może być np. jeansowa... do tego jakaś dopasowana bluzka z dekoltem..tylko bez przesady jeśli zdecydujesz się na mini to zrezygnuj z dużego dekoltu. Makijaż nie za ostry...z doświadczenia wiem,że mężczyźni nie lubią make upu a la Doda ..cenią naturalność ale podkreślenie oczu,ust nie zaszkodzi może jakieś pefrumy..tylko nie za dużo
przede wszystkim ubierz się ładnie nie tylko dla niego ale i dla siebie- jak poczujesz się atrakcyjna to od razu nabierzesz pewności siebie i bedzie Wam się lepiej rozmawiało.
No i jeszcze dużo zależy od tego gdzie ta randka? Od tego też zależy dobór stroju
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:38   #5
Strange-girl
Przyczajenie
 
Avatar Strange-girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Starogard
Wiadomości: 15
GG do Strange-girl
Dot.: Nowy styl.

A pod tą mini ubrać legginsy czy rajstopy?
Strange-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:38   #6
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Nowy styl.

wydaje mi się ze tu nie chodzi o pierwszą randkę, skoro chłopak ma zauważyc zmianę to znaczy ze dotychczasowy styl już zna a więc obcował już jakis czas z autorką postu.

no i tak jak napisałaś ważne zeby dziewczyna sie czuła w stroju pewnie, a ja idąc na pierwszą czy kolejną randkę najpewniej czułam się odkrywając nieco więcej niż na codzień, dlatego tak też poradziłam oczywiście nie mam na myśli ubrania się wulgarnie, a tak aby podkreślić swoje atuty, ładny dekolt czy zgrabne nogi.


a pod mini rajstopy
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:50   #7
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Nowy styl.

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
wydaje mi się ze tu nie chodzi o pierwszą randkę, skoro chłopak ma zauważyc zmianę to znaczy ze dotychczasowy styl już zna a więc obcował już jakis czas z autorką postu.

no i tak jak napisałaś ważne zeby dziewczyna sie czuła w stroju pewnie, a ja idąc na pierwszą czy kolejną randkę najpewniej czułam się odkrywając nieco więcej niż na codzień, dlatego tak też poradziłam oczywiście nie mam na myśli ubrania się wulgarnie, a tak aby podkreślić swoje atuty, ładny dekolt czy zgrabne nogi.


a pod mini rajstopy
bardzo fajny jest zestaw mini i np. kryjące rajstopy i jakieś fajne buciki...co do legginsów to dla mnie ciut oklepane ale to od Ciebie zależy w czym bedziesz się lepiej czuła. Pamietaj, zmiana nie musi być rewolucyjna bo bedziesz czuła się nieswojo i sztywno... ubierz się kobieco ale wygodnie..randka to nie czas na eksperymenty z makijażem czy nowymi,wysokimi butami..jeśli możesz pomaluj się tak jak zaplanowałaś pare dni wcześniej i ubierz w te ciuchy, w których planujesz iść..wtedy bedziesz wiedziała czy czujesz się w tym dobrze zawsze możesz zapytać koleżanke czy dobrze wyglądasz
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.