W moim stroju wyglądam jak szara myszka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 14:48   #1
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838

W moim stroju wyglądam jak szara myszka...


Hej dziewczyny. Piszę bo mam mały problem z ubiorem.
Nie ubieram się oryginalnie niestety.
Moje ciuchy to głownie dzinsy, t-shirt i brzydkie bluzy...
Znajdzie sie jakaś spodnica ale je rzadko noszę bo mam brzydkie nogi...
Nie wiem jak sie ubierac do szkoly Szukałam na forum ale nie znalazłam nic odpowiedniego.
Zawsze mam rozmiar S.
Mam talie osy... Niewielkie piersi, szczupła talia i kształtne biodra...No i nogi takie hmm nie patyki tylko troche pulchniejsze :P

Prosze doradzcie mi co mam nosic do szkoly, na miasto, na urodziny
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:13   #2
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

może podpatrz coś u gwiazd i w jakiś katalogach, albo stronkach np Beyonce, cyz cuś
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:14   #3
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

może na początek postaw na żywe kolory? od razu poczujesz sie lepiej. Później najdzie cie ochota na inne zmiany, itd aż w końcu znajdziesz swój styl pozdrawiam i trzymam kciuki
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:21   #4
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

a moze wystarczy zainestowac w jakies dodatki
pasek czy cos najlepiej w fajnym kolorze ktory ozywi ciuchy
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:40   #5
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
a moze wystarczy zainestowac w jakies dodatki
pasek czy cos najlepiej w fajnym kolorze ktory ozywi ciuchy


Ja także myślę, że dodatki mogą zdziałać cuda i zupełnie odmienić strój

Czasem wystarczy bransoletka, naszyjnik czy szal żeby wyglądać interesująco
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:41   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

1) Zastanów się co podoba Ci się w strojach koleżanek a co nie - wybierz elementy, które Ci się podobają i szukaj ich; nie bój się przymierzać w sklepie nieco innych niż zwykle rzeczy - mierzenie nic nie kosztuje, nikt Cię nie widzi, więc nie ma presji
2) przejrzyj uważnie swoją szafę - wyrzuć to, czego od roku i ponad nie nosisz, osobno ułóż ulubione rzeczy i zobacz jakiego rodzaju rzeczy masz za dużo - może sportowych spodni, a ani jednych z materiału, klasycznych etc. zrób listę i przemyśl co by nowego Ci się przydało a czego już na pewno na razie nie musisz kupować
3) poradź się koleżanki, która Twoim zdaniem ma dobry gust lub/i umie doradzać innym; wybierzcie się na zakupy - ale na początek "na sucho", bez kupowania, za to dużo mierzenia - będziesz wiedziała jak ktoś inny Cię ocenia w różnych zestawach, kolorach, fasonach
3) nie zmieniaj wszystkiego na raz - na początek kup inną bluzkę niż zwykle - inny fason, kolor, potem dobierz do niej spodnie, spódnicę - wszystko po kolei, stopniowo; obejrzyj się też za dodatkami - torbę sportową możesz zastąpić czymś bardziej dziewczęcym, kup kolczyki inne niż zwykle etc.
4) zastanów się co warto w Twojej sylwetce wydobyć (sama piszesz, że masz ładną talię, jesteś zgrabna) i jakie kolory Ci pasują

Zmiana stylu jest możliwa, tylko trzeba na nią czasu i cierpliwości. Rób to powoli, inwestuj w dobre fasony i materiały (nie muszą to być drogie rzeczy ale dobre gatunkowo i ponadczasowe) oraz stylowe dodatki.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2007-10-04 o 16:12
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 17:00   #7
Aicap
Raczkowanie
 
Avatar Aicap
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: świetokrzyska wieś
Wiadomości: 102
GG do Aicap
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

Polecam Ci ciuchlandy - są pełne wyjatkowych ciuchów i masz przy tym pewność że cała szkoła w tym nie chodzi. I dodatki- torebki, apaszki i paski za grosze i jedyne w swoim rodzaju.
Aicap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 19:10   #8
Strange-girl
Przyczajenie
 
Avatar Strange-girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Starogard
Wiadomości: 15
GG do Strange-girl
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
a moze wystarczy zainestowac w jakies dodatki
pasek czy cos najlepiej w fajnym kolorze ktory ozywi ciuchy

Zgadzam się z tym... Jakaś fajna bransoletka, naszyjnik i będzies zwyglądać świetnie! A ze spódnic to pasowałaby taka za kolana, lekko rozklaszowana. Jest ładna i myślę że pasuję dla każdego.
Strange-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:27   #9
alaya 33
Raczkowanie
 
Avatar alaya 33
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 284
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

Czas chyba zainwestować w spódniczki takie do kolan i faktycznie lekko rozkloszowane, albo np. z małą falbanką przy brzegu, najważniejsze żeby nie mini i raczej nie ołówkowa bo ona jest trochę "trudna" przy kłopotach z nogami. Czas również pewnie na zakup elegantszych spodni po pewnie królują jeansy, jest jesień to może jakaś para tweedowych spodni. Kolejny punkt to kolory bardziej żywe, ale to już zależy od Twojego typu urody. Jeśli się boisz to najlepiej zacząć od dodatków, jakieś korale, kolczyki czy duża bransoleta bardzo w tym sezonie modna. Skoro mówisz o T-shirtach i bluzach to może kup sobie jakieś dwie bluzki jedną normalną np. z zakładkami (biust trochę optycznie "urośnie"), a drugą np. kopertową (podkreśli linię biustu i Twoją talię) i do tego jakiś sweterek rozpinany. Przede wszystkich musisz próbować, żeby wreszcie znaleźć swój styl, ale pamiętaj najważniejsze, żebyś Ty się w tym dobrze czuła i była uśmiechnięta, bo jak nie będziesz to żaden ciuch ani stylista nie pomoże. Trzymaj się i powodzenia
__________________

alaya 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 22:05   #10
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

Watpie zeby autorka nagle polubila nosic spodnice, tymbardziej jesli chodzi do szkoly, wiec ja jednak zostalabym przy dzinsach lub materialowych rurkach. 16latka w tweedowych spodniach? tez mi sie to jakos nie widzi.
Moim zdaniem powinnas zainwestowac w proste bluzki, sweterki ktore mozna roznie zestawiac i zmieniac dodatkami. Piszesz ze zazwyczaj nosisz brzydkie bluzy... kup ladne teraz jest taki wybor... Najlepsza rada jest taka zebys kupowala TYLKo to co naprawde Ci sie podoba, a nie na sile. I rob to stopniowo, jak napisala Doris teraz postaw na kilka bazowych ubran, w kolorach takich aby pasowaly zarowno do Twojej urody jak i do siebie. Zeby nie bylo tak ze kupujesz bluzke, a pozniej sie okazuje ze do niczego ona nie pasuje. Rob przemyslane zakupy i zanim cos kupisz przemysl do czego by to pasowalo, uloz w glowie jakies zestawy z ciuchami ktore masz itd.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 09:37   #11
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

Macie racje ja spodnic nie nosze bo czuję sie w nich źle...chciałabym się ubierać bardziej dziewczęco a nie jak sportwomen :/ bo czesto tak wygladam...
nosze dodatki...róznego rodzaju kolczyki jakies bransoletki...naszyjników nie mam ale zakupie jakies...
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 11:15   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Macie racje ja spodnic nie nosze bo czuję sie w nich źle...chciałabym się ubierać bardziej dziewczęco a nie jak sportwomen :/ bo czesto tak wygladam...
Fajnie, że nie chcesz się "przebrać" za kogoś kim nie jesteś, w rzeczy które Ci nie odpowiadają. To świadczy o tym, że wiesz w jaką stronę iść. To już połowa sukcesu . Na początek doradzam eleganckie, proste spodnie (mogą być nawet ładne, dobrze skrojone jeansy) - ciemne (czarne, granatowe, ciemnozielone, czy jaki inny kolor lubisz) oraz dosyć dopasowany sweter w żywym kolorze (czerwień, ultramaryna, zieleń). Do tego jakiś komplet biżuterii - może być w drewnie, na biodrach pasek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 11:35   #13
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: W moim stroju wyglądam jak szara myszka...

Paski noszę...a że dość szczupla nie jestem to nie załoze rurek
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.