potrzebne mi info - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 13:55   #1
Madzia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kozłów k/Gliwic
Wiadomości: 2
GG do Madzia1990

potrzebne mi info


Gdyby któraś z was była tak miła i udzieliłami iformacji na temat szkół dojakich trzeba sie udać żeby zostać kosmetyczą czy jest to trudna nauka i ile potem kosztuje taki biznes własnego założenia salonu. Byłabym bardzo wdzięczna. Mile widziane też stronki na ten temat.

Z góry dziękuje
Madzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 16:37   #2
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: potrzebne mi info

Jeśli chcesz iść na studia to na pewno jest kierunek kosmetyczny w Bydgoszczy na Akademii Medycznej a jeśli do policealnego to w Otwocku dwuletnie.Wiadomo na studiach więcej nauki ale możesz potem pracować np. przy produkcji kosmetyków.Z tego co wiem w Bydgoszczy na AM na pierwszym roku jest bardzo szeroko rozwinięta medycyna. Po kolei omawiają wszystkie układy i procesy życiowe.Uczą się prawie tyle co lekarze.Jest masa materiału.Nie powiem ci ile taki biznes kosztuje bo i tak za 5 lat będzie nieaktualne ale na pewno dużo.Jest to ostatnio bardzo oblegany kierunek i salony kosmetycne wyrastają jak grzyby po deszczu.
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 16:52   #3
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: potrzebne mi info

Mzesz wybrac pięcioletnia kosmetologię np. na Uniwersytecie medycznym w Łodzi - żałuje, że nie poszłam -, albo dwuletnie studium kosmetyczne, albo kursy.
Biznes jest dość kosztowny, ale jeśli przedstawisz w urzędzie pracu dobry biznesplan, to otrzymasz trochę kaski, niektóre rzeczy możesz wziąść w lesing. Ale spora sumke mususz wydac.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:47   #4
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: potrzebne mi info

Kosmetologia jest swietna i napewno bedziesz zadowolona,tylko koniecznie wybierz odpowiednia szkole.Ja niestety wybralam chyba najgorsza z mozliwych- WSZKIPZ i teraz bardzo zaluje.Uwazam,ze wybor kierunku-rewelacja,ale szkola-niewypal.Jedyna zaleta to to,ze szkola jest z licencjatem.Polecam Lodz!!Jak tylko napisze prace licencjacka,to na magisterke uciekam do Lodzi
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 20:23   #5
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: potrzebne mi info

mozesz rowniez wybrac sie do szkoly kosmetycznej w Warszawie do ZDZ na Podwale ale z tego co wiem szkola jest bardzo dobra ale droga
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 08:39   #6
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: potrzebne mi info

Cytrynka,wlasnie ja napisalam o tej szkole wyzej.Fakt jest droga i to bardzo,a co do tego czy dobra...niestety ani ja ani zadna z moich kolezanek,ktore tam studiuja tak nie uwaza.Jestesmy bardzo mocno rozczarowane nie tylko poziomem,ale rowniez podejsciem do spraw studenckich i zainteresowaniem samymi studentkami,ktore jest zerowe.
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:46   #7
1987kasia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rumia
Wiadomości: 12
Dot.: potrzebne mi info

ja właśnie będę szłab do jednej z takiej szkół ale w Gdańsku... niewiem jak tam jest ale w tym roku jest promocja i całe 2 lata są bezpłatne
1987kasia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.