własny depilator laserowy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-04, 11:56   #151
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Byłam w salonie normasvello. Chciałam zrobić sobie zabieg foto depilacji na rekach. Jasna karnacja . Włoski na rekach raczej jasne , nieliczne ciemniejsze . pani powiedziała , ze nie ma szans na usuniecie. Moze ta firma na swoich reklamach by podała informacje ze usuwają tylko czarne włosy . Tak nie trzeba byłoby marnować swojego czasu...
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 13:41   #152
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: własny depilator laserowy

Hej!
Czytam i czytam no i dalej nie wiem...
Jednak wyszedł nowy RIO Pro

RIO IPL PRO - 25,4 J/cm2
http://cgi.ebay.co.uk/VISS-IPL-INTEN...item1e63926cb4 - 23J
RIO IPL 8000 - 19.1 J/cm2
Silk'n - 5 J/cm2

A w poście 56 agullka22 pisała, że w salonie używają od 30 do 40 J/cm2, ale było to 3 lata temu, nie wiem jak jest teraz.

Najtaniej: http://www.argos.co.uk/static/Produc...uctInformation

I Polski sklep jak ktoś chce do pocztania: http://beautyplanet.pl/sklep/lasery.php

Jak myślicie opłacalny wydatek? Czy lepiej poczekać aż potanieje? Tylko jak znowu puszczą coś nowego to bez sensu kupować ten starszy więc tak można czekać i czekać...

Edytowane przez 19izka89
Czas edycji: 2011-06-05 o 15:00
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 00:37   #153
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
Co polecacie z tej trójki :
RIO IPL 8000SILK'N SILKN SENSEPILIPL SILK'N SILKN


???
To wszystko to chlam.
Ja nie kupilabym nic z tych rzeczy.
Zbieram na depilacje w salonie laserem elos i tu pokladam moja nadzieje. Ew. light sheer.
Te urzadzenia do domowej depilacji kosztuja 1-2 tys., a lasery typu light sheer, elos 65 tys.
Zazwyczaj jak maszyna jest drozsza to dlatego, ze ma lepsze parametry. Nie wierze w dzialanie domowych laserów.

Nawet sie zastanawiam czemu firma RIO nie została pozwana?
na tej stronie http://beautyplanet.pl/sklep/lasery.php jest przeciez laser 20x, ktory posiadam, kosztuje on 1612, jest kompletnie nieefektywny, nie działa, nie usunal mi przez rok stosowania zadnych wlosow, zostalam oszukana, jak to jest, ze ludzie nie pozywaja tej firmy, a na allegro dalej chca to kupować bo sprzedawcy zeruja na naszych problemach. Zarowno sprzedawcy z allegro, a przede wszystkim ta firma to dla mnie oszusci.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2011-06-21 o 19:55
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 11:16   #154
Monika8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Witam.
Zastanawiam się poważnie nad zakupem któregoś z dostepnych urządzeń. Mam problemy z włochami na całym ciele odkąd zaczęły mi szwankować jajniki i szlag mnie juz trafia. Większość włosków jest jasnych ale z czasem widze ze się to zdecydowanie zmienia a są dosłownie wszędzie .
Z tego co widze to te rio to lipa?
Co z silk'n i REMINGTON IPL 5000 i-Light?
Który z nich jest lepszy?
Cenowo znacznie się różnią. widziałam remingtona juz ok 985zł a silk'n od ok 1400zł.
Może ktoś umie porównać ich parametry itp.
Proszę o pomoc w wyborze bo mam juz poprostu załamkę i musze cos kupić. Na laserowe zabiegi w salonie wydałabym z 15x więcej więc nie ma na to szans.
I wiem ze piszą ze silk'n nie można używać na twarzy, aczkolwiek zapewne ktoś używał czy jednak można bez obaw?
No i czy zadziala na jasne włoski i nieco dłuższe niż zalecaja bo na twarzy nie odważe się zgolić maszynką.
Jestem zdesperowana i mam czas zeby siedzieć z tym ile wlezie byle by zadziałało.
Monika8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:21   #155
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: własny depilator laserowy

Polecam Silk'n, jestem bardzo zadowolona. Napisałam dziś post w innym wątku, więc zapraszam do czytania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496506
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 00:45   #156
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Jesli ten silk'n jest taki dobry to zrob zdjecia przed i po.
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 20:12   #157
aiska_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: własny depilator laserowy

długo zastanawiałam się nad wyborem depilatora ,czytałam wasze opinie i doświadczenia ,ostatecznie skusiłam się jednak na RIO IPL8000 bo miałam możliwość kupienia go w dość przyzwoitej cenie 990zł ,no i może być stosowany na twarz ,usuwa ponoć 180 włosków ,to może lekka przesada bo ja nie mam chyba 180włosków na powierzchni niespełna 6cm2 ale faktycznie można ich sporą ilość wyłapać wiązką światła.Miałam dużo obaw czy to urządzenie zadziała i czy jako kolejna osoba będę opłakiwać wyrzucone pieniądze ale nieee...mam go od miesiąca nawet nie zastosowałam próby dobowej ,zawsze ustawiam sobie urządzenie na 5 najwyższym poziomie i naświetlam.Nie czekałam też 2 tyg.na kolejny zabieg ,w ciągu miesiąca usunęłam sobie dobre 70% włosków pod pachami ,odrasta ich mniej już po 1 naświetlaniu. Usunęłam kłopotliwy wąsik i pojedyncze włoski na brodzie z tym, że dość duża powierzchnia lampy utrudnia dostęp do małych powierzchni ciała jak linia nad górną wargą czy broda albo kolanaw tych miejscach trzeba kombinować i dociskać lampę tak aby odbezpieczyć urządzenie bo inaczej nie można zeskanować danego miejsca to taka wada ,ale cóż coś kosztem czegoś.Generalnie jestem bardzo zadowolona i wiem ,ze na mnie to urządzenie działa.Mam dość grube i ciemne włoski ,i mam do zrobienia prawie całe ciało więc uznałam ,ze w salonie nie dość ,że zostawie majątek to jeszcze musze wygospodarować czas a tu robię kiedy chce i co chcę.No i nie stosowałam się 2 tyg przerwy ,naświetlałam pachy i bikini 3 razy w ciagu miesiąca ,oczywiście one nadal sa widze troche odrostów pod skóra i wychodzących ze skóry ale jest ich niewiele ,a co zabawne to gdy dotykam taki odrastający włosek to on wypada ,po prostu wychodzi więc gubię te włochy cały czas.A na nogi trzeba cierpliwości ja za drugim razem pozwoliłam im na 2 dniowy odrost bo wtedy mogłam naświetlać i widziałam jak się skręcają końcówki włosków ,to pozwoliło mi na dokładne określenie obszaru do naświetlania,teraz mam na nogach plamy w postaci miejsc gdzie juz zupełnie nie ma włosów i takie ,które jeszcze odrastają .A muszę jeszcze koniecznie dodać ,że kilka pierwszych dni po naświetlaniu miałam wrażenie ,że włoski zrobiły się ciemniejsze i sztywniejsze odrastały jakieś takie jakby grubsze i zwątpiłam wtedy w skuteczność urządzenia.
aiska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 09:27   #158
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: własny depilator laserowy

Jak tam dziewczyny efekty?
Podobno w tych gazetach są opinie na temat domowych depilatorów. Posiada, któraś z was jakąkolwiek gazetkę?
http://www.hurtownia24.net/hurtownia...je/silkn/1.jpg

Edytowane przez _Gosiaczek_
Czas edycji: 2011-07-26 o 09:58
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 16:13   #159
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Myślę , ze w tej chwili nie ma sprzętu godnego polecenia dla zwykłego zjadacza chleba. Trzeba poczekać parę lat może pojawi się coś nowego. W tej chwili jest sprzęt , który u niektórych na czarnych włosach i jasnej skórze działa a u innych nie .

jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić .
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 16:21   #160
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Myślę , ze w tej chwili nie ma sprzętu godnego polecenia dla zwykłego zjadacza chleba. Trzeba poczekać parę lat może pojawi się coś nowego. W tej chwili jest sprzęt , który u niektórych na czarnych włosach i jasnej skórze działa a u innych nie .

jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić .
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 21:48   #161
koldra11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

ja studiowalam kosmetologie i powiem wam dziewczyny ze na zajeciach robilysmy sobie raz pachy i efekt byl bardzo ciekawy, mialam prawie o polowe mniej wlosow niz wczesniej.Dodam jeszcze ze uzywalysmy do tego zabiegu zwyklego zelu do USG, poniewaz wiazka promieniowania musi jakos polaczyc sie z miejscem depilowanym i jako lacznik jest wlasnie zel do USG.Przeciez badania USG tez nie wykonuje sie bez zelu, cos musi byc droga pomiedzy. Sama zastanawiam skie takowego lasera ipl. mam po prostu straszny problem z podraznieniami po depilacji
koldra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 21:53   #162
koldra11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

czesc dziewczyny.Jesli chodzi o to czy skora powinna byc wilgotna to najlepiej nadaje sie zel do USG.Studiowalam kosmetologie i na zajeciach mialysmy do dyspozycji IPL profesjonalny i do zabiegu uzywalysmy wlasnie takowego zelu.chodzi o to ze wiazka lasera musi miec jakas droge do miejsca ktore chciemy poddac depilacji.to tak jak w dabaniu USG bez zelu nic nie zobaczysz musi byc cos posredniczacego.Sama chce kupic taki laser do uzytku domowego bo mam straszne podraznienia po depilacji niestety
koldra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 22:00   #163
koldra11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez bossa Pokaż wiadomość
Daj spokój - to bzdura z tym zwilżaniem. Chyba ktoś ma po prostu kłopoty z angielskim. W instrukcji jest napisane, że skóra musi być "clean" - może ktoś uważa, że to znaczy "wilgotna" .
czesc dziewczyny.Jesli chodzi o to czy skora powinna byc wilgotna to najlepiej nadaje sie zel do USG.Studiowalam kosmetologie i na zajeciach mialysmy do dyspozycji IPL profesjonalny i do zabiegu uzywalysmy wlasnie takowego zelu.chodzi o to ze wiazka lasera musi miec jakas droge do miejsca ktore chciemy poddac depilacji.to tak jak w dabaniu USG bez zelu nic nie zobaczysz musi byc cos posredniczacego.Sama chce kupic taki laser do uzytku domowego bo mam straszne podraznienia po depilacji niestety
koldra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 15:58   #164
anejtej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: własny depilator laserowy

Przeczytałam wszystkie opinie i wnioskuję, ze depilator RIO, ktory usuwa 20 wloskow na raz jest beznadziejny, bo to pierwszy tej firmy skanujacy laser, co nie znaczy, ze wogole firma jest do niczego bo z tego najnowszego RIO 8000 jestescie zadowolone.
Trzeba wypuscic na rynek kilka produktow, zeby sie nauczyc na wlasnych bledach i w koncu stworzyc cos skutecznego, a tych laserow za wiele na rynku nie ma.
Mowicie, ze depilator SILK'N tez jest niezly.
Ten SILK'N SENSEPIL SILKN IPL i RIO 8000 sa w podobnej cenie i sie wlasnie zastanawiam, ktory wybrac.
anejtej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 13:58   #165
Meg_y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć Dziewczyny,
pierwszy raz udzielę się na tym forum, mimo, że co jakiś jeśli zajdzie potrzeba - czytam...
Od kilku dni przeszukuję sieć, bo kusi mnie laser Rio 8000. Chyba jest niezły, bo gdzieś czytałam, że zdobył Laur Konsumenta 2011, a do tego dosyć wydajny, bo starcza na kilkadziesiąt tysięcy naświetleń w przeciwieństwie do Silk'n, w którym trzeba wymianiać lampy (koszt ok 200 zł), po niespełna 750 naświetleń, czy jakoś tak. Wymiana tych lamp dyskwalifikuje u mnie Silk'n

Ja, podobnie jak inne Wizażanki, sądziłam, że nikt nie zrobi tego lepiej niż kosmetyczka, więc udałam się do niej. Poddałam się czterem sesjom, które kosztowały mnie 5000 zł (!!!!) . Włosów na pewno mam mniej (może jakoś 40%), jednak za te pieniądze oczekiwałam czegoś lepszego. Patrząc na efekty musiałabym się poddać przynajmniej 4 kolejnym, więc w moim przypadku ryzyko zakupu RIO 8000 raczej się kalkuluje...
Mam nadzieję, że dzis podejmę decyzję co do zakupu lasera, a właściwie modelu, bo na laser jestem zdecydowana i wkrótce stanę się i tutaj również mam nadzieję szczęśliwą posiadaczką jakiegoś cudeńka, bo nie chcę już wracać do kosmetyczki... Nie stać mnie na nią, za te pieniądze, mogłabym kupić... samochód?

Pozdrawiam
M.
Meg_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 17:44   #166
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: własny depilator laserowy

Ja mam laser Boots'a i jestem mega zadowolona - gladka skora wreszcie po tylu latach katowania sie depilatorem i meczarni z wrastajacymi wlosami ...

wlosy co prawda odrastaja po 2 miesiacach, ale wtedy robie ponownie i znikaja ...

uzywam juz ponad pol roku i jestem zachwycona

nigdy nie odwazylabym sie zaplacic tyle kasy na depilacje laserem w salonie
Jedyne co zniecheca to to ze po jakims czasie robi to sie nudne i ciagnie sie w nieskonczonosc
2 łydki to godzina czasu
bikini jakies 20
pachy 10
sporo czasu a jak to sie robi 4 razy w miesiacu to troche sie nudzi
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 23:11   #167
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

znalazlam ciekawy dla link dka wszystkich rozwazajacych kupno lasera
http://www.cosmeticmedicine.org.au/pdf/1100%20Town.pdf

polecam kolumne - czy laser posiada wystarczajaco duzo energii by usunac wlosy.
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 15:57   #168
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: własny depilator laserowy

Witam!
Ja tez zaczełam rozwazac zakup depilatora laserowego. strasznie sie mecze z moimi włosami na nogach bo wyskakuja mi straszne podraznienia. Uzywam depilatora, ale kilka dni po depilacji mogłabym sie zadrapac na smierc, a efektem tego sa całe okaleczone nogi moze laser lepiej by się spradził?
zaciekawił mnie RIO IPL 8000- zauważyłam, że ma dość dobre opinie
natrafiłam również na remington IPL 5000- czy któras z was go uzywała??

a na gruponie jest fajna oferta
http://gruper.pl/x.php/1,11550/Cala-...8&grid=4712286

Venus laser diodowy
niestety to jakaś nieznana firma. słyszałyscie cos o skutecznosci działania tego trzeciego?a moze któras z Was juz taki posiada?

Edytowane przez india83
Czas edycji: 2011-12-04 o 16:04
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:27   #169
annawanna5
Raczkowanie
 
Avatar annawanna5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 124
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Witam!


a na gruponie jest fajna oferta
http://gruper.pl/x.php/1,11550/Cala-...8&grid=4712286

Venus laser diodowy
niestety to jakaś nieznana firma. słyszałyscie cos o skutecznosci działania tego trzeciego?a moze któras z Was juz taki posiada?
Też się nad nim zastanawiam, jednak szukam info w necie na temat tej firmy Venus i póki co lipa.. Dziewczyny, może któraś wie coś na ten temat??
annawanna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 18:24   #170
aall1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Witam.Jestem nowa na tym portalu.Po przeczytaniu wielu opini na temat domowej depilacji i nie tylko na tym portalu ale i na innych ,postanowilam kupic wlasny depilator laserowy.Jestem po trzech razach na pachy i po dwoch razach na bikini.Jak na razie jestem zadowolona.Pod paszkami zostalo mi moze 20% wloskow.Na bikini gorzej bo depilator nie chce w kazdym miejscu strzelic laserem(takie zabezpieczenie),ale mysle ze zostalo 60%.Nogi nawet nie zaczynam bo by mi to zbyt duzo czasu zabrało.Nogi nadal bede meczyc normalnym depilatorem.Bede nadal tu zagladac i dzielic sie swoimi doswiadczeniami z domowym depilatorem laserowym.Acha najwazniejsze- mam depilator Remington IPL 5000
aall1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:07   #171
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

annawanna5 poczytaj zagraniczne fora na temat tego Venus. Wszyscy odradzają zakup, a nawet błagają żeby tego nie kupować. Bo niby dlaczego na kilku portalach zakupów grupowych sprzedają to masowo - chcą się tego pozbyć.
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:48   #172
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Witam Wizaz'inki!
Ja też chce kupić taki epilator...bo na salon mnie nie stać...i myśle że RIO IPL8000 będzie najlepszy... wychodzi ogolnie najtaniej patrząc na wielkość miejsca naświetlanego i ilości błyśnieć...

wstawka z innego forum:


W Avanti był opisywany silk'n i i-light...
Silk'n na ogólnie dobre opinie ale lampa wystarcza na 750 błyśnieć TYLKO...cena lampy 155,-
I-light'a na 1.500 cena lampy 89,- no i malutka powierzchnia naświetlania wiec pewnie trzeba podzielić przez dwa żeby było obiektywnie
W RIO 8000, na jego temat są pozytywne opinie...pomijajac wczesniejsze modele które nie maja ani jednej dobrej opinni. Zbobył też laur konsumenta... jedna lampa wystarcza na ok. 40.000 błyśnieć!!!! a cena lampy wymiennej to ok. 450,- wiec dużo ale jak dobrze piliczyć to tych lamp S'n na tyle błyśnięć potrzeba było by aż 53 lampy(ok. 8400)!!! a i-light 23 (ok.2400)(a myśle że wiecej!!!! przez mały obszar) wiec ceny wychodzą astronomiczne!!!!
Tyle że ja nie mam jasnej karnacji ale za to ciemne włoski, więc jak miało by się to skończyć tylko wybarwieniem i zmiekczeniem włosów to była bym i tak happy....


Piszcie co wiecie...każda informacja jest cenna. (podając dokładny model)
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 19:14   #173
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Witam Wizaz'inki
Pisałam przed chwilą ale chyba nie dodało mi posta więc przepraszam jeśli się powtórzę ale piszę jeszcze raz

Witam ja ostatnio po przeczytaniu grudniowego Avanti na nowo zainteresowałam się tematem tych laserów...w A. był opisywany silk'n i i-light...
Silk'n na ogólnie dobre opinie ale lampa wystarcza na 750 błyśnieć TYLKO...cena lampy 155,-
I-light'a na 1.500 cena lampy 89,- no i malutka powierzchnia naświetlania wiec pewnie przeba podzielić przez dwa żeby było obiektywnie
A NOWY Rio IPL 8000 ma również dobre recenzje...ludzie myla go z poprzednimi wersjami który ma same negaty i robi się zamęt;/
Jedna lampa wystarcza na ok. 40.000 błyśnieć!!!! a cena lampy wymiennej to ok. 450,- wiec dużo ale jak dobrze policzyć to tych lamp S'n na tyle błyśnięć potrzeba było by aż 53 lampy!!!(ok 8400,-) a i-light 23 (ok. 2400,-)(a myśle że wiecej przez mały obszar) wiec ceny wychodzą astronomiczne!!!!
Chyba zdecyduję się na Rio IPL8000. Tyle że ja nie mam jasnej karnacji ale za to ciemne włoski, więc jak miało by się to skończyć tylko wybarwieniem i zmiekczeniem włosów to i tak była bym happy....

i jeszcze jedno może ktoś się orientuje...IPL 8000 są dwa rodzaje jeden na "słuchawce" ma takie "dziurki" i pole na którym pokazuje moc jest białe a drugi nie ma tych "dziurek" na "słuchawce" (jest ona gładka) i pole z mocą jest zielone takie jak cały przód urządzenia...
Na stronie http://www.rio-ipl.com/ jest ten który opisałam jako pierwszy.
Czyli ten drugi to podróbka??? - po drugie jest dużo droższy...??? wtf?

Pozdrawiam i piszcie dokładnie jakiego modelu używacie...
Każda informacja na wagę złota
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 09:00   #174
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: własny depilator laserowy

To ja wam teraz wytłumacze jak to wszystko wygląda ))) bo widzę że jest tu małe zamieszanie i jednak wciąż dajecie sie złapać na reklamę.

Aby zabieg depilacji był trwały - należy odciąć dopływ substancji do meszka włosowego - czyt pozamykać naczynka krwionośne wokół niego. Wtedy meszek wobumiera i nie wytwarza cebulki z której rosnie włos. Jest to możliwe przy użyciu laserów o odpowiedniej mocy wiązki które przenikają głębiej i zamykaja naczynka krwionośne (zabieg podobny jak domykanie popekanych anczynek np na buzi)

To co oferuje nam domowy depilator laserowy to niszczenie cebulki za pomoca wiazki laserowej malej mocy....... Ni mniej ni wiecej znaczy to drogie dziewcyzny ze wyjatkowo sadystycznie wykonujecie taki sam zabieg jak woskowanie i depilacja maszynka elektryczna )))) tylko ze trwa 5000razy dłużej. Likwidując cebulke włos samoistnie wypada po czasie. Jednak meszek włosowy znowu wytwarza cebulke i znowu włos rośnie!!!!! Piszecie ze widzicie roznice po laserze domowym...to bzdura! Włos ma kilka faz wzrostu po prostu odrasta wam tylko pewna czesc wlosow - zupelnie tak samo dzieje sie po depilacji woskiem!!! Po depilacji woskiem w ciagu miesiaca odrasta mi 40% wloskow, ale gdybym przestala sie depilowac na ok 3 miesiace to odroslo by 100% i wrocila bym do stanu wyjsciowego. TAK SAMO SIE DZIEJE PO UZYCIU DEPILATORA LASEROWEGO DO UZYTKU DOMOWEGO!!! Zapamiętajcie to sobie! Trwałe usunięcie włosa nie równa się trwałemu usunięciu OWŁOSIENIA! Trwałe usunięcie włosa to wyrwanie go z cebulką (w przypadku laseru przez wypalenie cebulki - co uwazam ze jest drastyczniejsze niz jego mechaniczne usuniecie) trwale usuniecie owlosienia to likwidacja meszków i zaczątków włosa ktora prowadzi do trwalej miejscowej "łysiny".

Zabieg laserowy domykający naczynka musi byc wykonywany przez specjalistę bo może powodowac trwałe uszkodzenia skóry. Nikt by w zyciu nie pozwolił zeby przeciętna kobieta mogła stosować to sama w domu. ZAPAMIĘTAJCIE i przestańcie dawać się nabijać w butelkę :/
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 14:17   #175
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

A używałaś czegoś takiego albo widziałaś kogoś po epilacji takim laserem?
Ja wosku nie mogę używać a depilator elektryczny też nie wchodzi w gre...
Dlatego zaczęłam zastanawiać się na takim laserem...Nie oczekuję że pozbędę się włosów na dobre...
Ale jak zrobi się ich mniej (nawet gdy to ma chodzić o fazy wzrostu) lub cieńsze i jaśniejsze to była bym happy...
Wiesz tonący brzytwy się chwyta...
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 22:16   #176
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tobiaann Pokaż wiadomość
A używałaś czegoś takiego albo widziałaś kogoś po epilacji takim laserem?
Ja wosku nie mogę używać a depilator elektryczny też nie wchodzi w gre...
Dlatego zaczęłam zastanawiać się na takim laserem...Nie oczekuję że pozbędę się włosów na dobre...
Ale jak zrobi się ich mniej (nawet gdy to ma chodzić o fazy wzrostu) lub cieńsze i jaśniejsze to była bym happy...
Wiesz tonący brzytwy się chwyta...
Ale ja wcale nie oceniam ludiz ktorzy uzywaja tego jako forma depilacji... ktos chce siedziec po 13godzin dziennie nad nogami to jest jego wybor. Pisze tylko ze wiekszosc koboet uwaza ze te domowe lasery usuwaja trwale owlosienie - ze juz nie odrasta nigdy - i wyprowadzam je z bledu. Jezeli amsz cierpliwosc, mozesz anwet penseta wyrywac po jednym wlosku jezeli jest ci tak wygodniej.
Ja bym osobiscie nie wydala 1,5tysiaka na cos, co moge zrobic za 3zl miesiecznie i an dodatek znacznie szybciej.
PS. mi po uzywaniu wosku nie odrasta jedna paszka hehe nie wiem co sie jej porobilo...ale jest tak od lipca i od tamtego czasu nie robilam wosku.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 01:53   #177
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Tyris, Twoj poprzedni post powinien byc na samym poczatku.
Wreszcie glos profesjonalisty, osoby, ktora sie na tym zna (tak czuje)
Dzieki.
Szkoda, ze nie przeczytalam podobnej wiadomsci jak kupowalam moje Rio.
Jedyne co ten laser byl w stanie to nadpalac wlosy.
Co sadzisz o elektrolizie?
Nie ma sie co oszukiwac, te domowe lasery to zabawki sa.
Naprawde, post Tyris powinien byc wytluszczony dla kazdego kto wierzy w depilacje domowym laserem.
Polecam tez artykuł z mojego linka wczesniej.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2012-01-25 o 23:41
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 11:19   #178
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: własny depilator laserowy

Dzieki, ja profesjonalista nie jestem :P po prostu duzo czytam na temat tego co mnie interesuje...a lasery mnie bardzo interesowaly... reszta to sa juz moje osobiste konkluzje połączone w teorie obrazującą problem :P Bo faktycznie .. trafilam na artykuly ktore tlumaczyly co robi jedna metoda i jak wygladaja efekty drugiej metody.. ale nigdzie nie moglam znalezc takiego porownania wspolnego laserow domowych i profesjonalnych i wytlumaczenia co i jak i dlaczego. A to przeciez oczywiste, tylko nikt tego nie pisze bo albo nie chce sobie jezyka strzepic.. albo nie chce sobie obnizyc sprzedazy

@dagmaralicja - co do elektrolizy to mam mieszane uzcuzia ale w takim sensie ze jest to zabieg trudny i inwazyjny. Pryz elektrolizie tez niszczy sie cebulke plus wlasnie ta otoczke cebulki w ktorej ona powstaje łacznie z naczyniami. Jezeli sie na to zdecydujesz to musisz poszukac na prawde dobrego salonu.. bo wiadomo.. jak ktos sie bawi iglami i "nacina" blony ciala to musi byc full streylnie.

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2011-12-10 o 11:24
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:28   #179
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Tyris Dzięki za info...błędnie chyba zrozumiałaś moją wypowiedź - ja nie naskakiwałam na Ciebie tylko poprostu szukam informacji...
Jak już nadmieniłam u mnie inne metody nie wchodzą w gre (u mnie włoski po wosku czy po depilatorze elek. rosną tak samo jak po zwykłej maszynce) załaszcza jeśli chodzi o bikini i pachy!to już wogole dlatego cały czas szukam innej opcji.
Jak już zreszta zauważyłaś nigdzie nie ma informacji o co w ogole chodzi i jak to działa tzn jest :P...na stronie producenta(...Absorbowani e energii świetlnej przez pigment (melaninę) skutkuje gwałtownym nagrzewaniem się mieszka włosowego. Ciepło niszczy brodawkę włosa odpowiedzialną za jego włosa. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury brodawka włosa jest dezaktywowana na stałe, co skutkuje stałym ograniczeniem wzrostu włosa.) ale on pisze to co chca usłyszeć ludzie/klienci...
Jeszcze to sobie przemyśle...
Pozdrawiam...
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 14:21   #180
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

@dagmaralicja - napisałabyś pokrótce co piszą w tym linku który podałaś...???
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.