Fryzjer w Katowicach - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-03, 13:43   #451
backgroup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cześć
Chciałam podzielić się opinia nt nowego Salonu który powstał w Mikołowie, nazywa sie Atelier Fryzury i Urody zaraz przy dworcu jest to salon Loreala. Trafiłam przez przypadek, ale jestem zachwycona, doskonałe profesjonalne doradztwo fryzury, Cięcie i farbowanie znakomite. Fryzjer który mnie obcinał nazywa się Bartek - polecam, pracował wcześniej w jednym z salonów w Katowicach. Cena za usługę także niższa niż w Katowicach.
backgroup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:42   #452
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Wiem, że wątek jest o polecanych, ale warto też wiedziec gdzie na pewno się nei wybrać.

Odradzam salon Centrum Urody w Katowicach na ul. Warszawskiej

http://centrumurody.pl/

W zeszłym tygodniu byłam umówiona na upięcie w salonie. . Czesała mnei Pani Aneta. Na zdjeciu znajduje się fryzura jaką pani Aneta mi zrobiła. Wiem, że jakość nie jest najlepsza, ale widać jak to wygląda. Wsuwki wystające na 2 centymetry, wszystko ledwo się trzyma, dodam, że jedynym moim wymaganiem było upięcie włosów na bok.

Po obejrzeniu gotowego dzieła (na zdjęciu) omal się nie rozpłakałam.. Na moje sugestie, że ta fryzura się w ogóle nei trzyma, nie czuję wsuwek i wygląda bardzo nieciekawie Pani Aneta stwierdziłą jedynie, że ona nic innego nie może zrobić. Później nerwowo i z krzykiem ( przecież wszystkei inne klientki były zadowolone!) zaczeła wpinać mi wsuwki gdziekolwiek. Na szczęście sytuację uratowała jakaś inna fryzjerka i upięła mi włosy na szybko w niecałe 10min. Rozumiem gdyby czesała mnie przypadkowa fryzjerka, ale dzwoniłam wcześniej i byłam umówiona z fryzjerką, która ponoć potrafi upiąć włosy..

Muszę przyzynać, że jeszcze z tak niskim poziomem obsługi się nie spotkałam w tego typu salonie.

Dodam, że salon uchodzi za ekskluzywny, upięcie z włosów półdługich to 100zł, z długich 130zł.

Przestrzegam przed umawianiem się do tego salonu, a już w szczególności na upięcia włosów. Salon ma też w ofercie pakiety ślubne..

Zdjęcie zrobione jest w salonie, w ogóle nie ruszałam tej fryzury, ( wygląda jakby była po 2 dniach szaleństwa )- taka została "oddana" przez fryzjerkę.

Jak się dowiedziałam właścicielką, która tak trafnie dobiera pracowników, jest Pani Joanna Węglewska.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC004288.jpg (36,5 KB, 319 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-07-18 o 18:35
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:51   #453
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
... (wygląda jakby była po 2 dniach szaleństwa )- taka została "oddana" przez fryzjerkę.
no faktycznie tak wygląda
jak widać nie zawsze drogo znaczy dobrze.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:05   #454
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Wiem, że wątek jest o polecanych, ale warto też wiedziec gdzie na pewno się nei wybrać.

Odradzam salon Centrum Urody w Katowicach na ul. Warszawskiej

http://centrumurody.pl/

W zeszłym tygodniu byłam umówiona na upięcie w salonie. . Czesała mnei Pani Aneta. Na zdjeciu znajduje się fryzura jaką pani Aneta mi zrobiła. Wiem, że jakość nie jest najlepsza, ale widać jak to wygląda. Wsuwki wystające na 2 centymetry, wszystko ledwo się trzyma, dodam, że jedynym moim wymaganiem było upięcie włosów na bok.

Po obejrzeniu gotowego dzieła (na zdjęciu) omal się nie rozpłakałam.. Na moje sugestie, że ta fryzura się w ogóle nei trzyma, nie czuję wsuwek i wygląda bardzo nieciekawie Pani Aneta stwierdziłą jedynie, że ona nic innego nie może zrobić. Później nerwowo i z krzykiem ( przecież wszystkei inne klientki były zadowolone!) zaczeła wpinać mi wsuwki gdziekolwiek. Na szczęście sytuację uratowała jakaś inna fryzjerka i upięła mi włosy na szybko w niecałe 10min. Rozumiem gdyby czesała mnie przypadkowa fryzjerka, ale dzwoniłam wcześniej i byłam umówiona z fryzjerką, która ponoć potrafi upiąć włosy..

Muszę przyzynać, że jeszcze z tak niskim poziomem obsługi się nie spotkałam w tego typu salonie.

Dodam, że salon uchodzi za ekskluzywny, upięcie z włosów półdługich to 100zł, z długich 130zł.

Przestrzegam przed umawianiem się do tego salonu, a już w szczególności na upięcia włosów. Salon ma też w ofercie pakiety ślubne..

Zdjęcie zrobione jest w salonie, w ogóle nie ruszałam tej fryzury, ( wygląda jakby była po 2 dniach szaleństwa )- taka została "oddana" przez fryzjerkę.
Szok! Sama mialam jakiś czas temu robioną fryzurę z tysiącem wsuwek i mimo krótkich włosów nic nie było widać! Nie rozumiem, jak można taką fuszerę odwalić i jeszcze tyle skasować.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:21   #455
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Nie zapłaciłam za tą fryzurę, przeciez to było dramatyczne. Chciałąm tylko podać informację jak bardzo się cenią. Niestety w tym dniu zależało mi na świetnej fryzurze, miałam umówioną sesję zdjęciową. Tego już nikt mi nie zwróci. Nie wiem skąd i na jakiej podstawie zatrudniają tam fryzjerki.. ;/
Niekompetencja i chamstwo. Dziewczyna jeszcze byłą dumna z tej fryzury, ehh.

Zaraz przejrze dokładnie ten wątek , bo potzrebuję jakiegoś dobrego fryzjera w Katowicach.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:31   #456
afr0dyzjak
Przyczajenie
 
Avatar afr0dyzjak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice / Żory
Wiadomości: 14
Post Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cześć.

Przejrzałam cały wątek w poszukiwaniu nowego fryzjera w Katowicach. Ale może powiem coś o swoich przygodach z włosami.

Zawsze obcinałam się w tzw. osiedlowych fryzjerach, gdzie koszt obcięcia nie przekraczał 20 zł. Farbowalam się tylko domowo Palette (farba + szamponetki).

Rok temu zapragnęłam zmiany i postanowiłam zainwestować w siebie. Na pierwszy strzał wybrałam właśnie salon Centrum Urody na Warszawskiej w Katowicach, z racji, że bliziutko mieszkam. Moim założeniem było to, że zainwestuję te 75 zł w wykreowanie fryzury, ale podcinać będę się u tańszych fryzjerów, szczególnie, że moje włosy rosną dość szybko, a w szczególności grzywka.

Na 1. wizycie zostałam obcięta chyba przez p. Arletę (ręki nie dam sobie uciąć), która doradziła mi, jak pielęgnować włosy, oceniła kondycję włosa etc. Do tego zapytała mnie, co chcę, a na moje niezdecydowanie poleciła krótszą wystrzępioną fryzurkę z wycieniowanymi ostro i dłuższymi bokami. Kategorycznie odradziła mi długie lub średniej długości włosy. Wyszłam z salonu zachwycona! Fryzura idealna dla mnie - z lekkim pazurem, ostro wycieniowana, nie ciążąca mi na karku (mam grube włosy, mimo długoletniego farbowania).

Na 2. wizycie kolejna inna dziewczyna (Marta?) i farbowanie włosów, za które zapłaciłam 240 zł - jak dla mnie zawrotna cena. Miałam robioną dekoloryzację oraz nakładaną farbę Marijel w tonacji brąz-czerwień. Kolor bardzo mi się podobał, szczególnie, że zmieniłam swoją paletę (zawsze byłam czarna ), ale zszedł po 2 tygodniach i całkowicie stracił pierwotny blask, ale to podobno minus farby i czerwieni, która szybko się wypłukuje.

Na 3. wizycie trafiłam do innej dziewczyny (nigdy do fryzjerek się nie przywiązywałam) i obcięła mnie inaczej, niby na boba, ale z mocno przydługimi bokami i mocno podgolonym tyłem, który trochę mnie przeraził, ale i szybko do siebie przyzwyczaił.

Generalnie poziom obsługi oceniam na bardzo dobry. Dziewczyny tam pracujące są sympatyczne i nie nacisnęły mi na odcisk jakością wykonanej usługi. Z pierwszego cięcia byłam mega zadowolona! Używają kosmetyków Kerastane i nie żałują ich. Przed każdym obcięciem mycie włosów i odżywanie. Do tego proponują kawę ;-)

Ale boli mnie wydawać 75 zł co miesiąc czy dwa, żeby mieć zadowalającą fryzurę. Dlatego podcinam się w salonie fryzjerskim na ul. Dąbrowskiego (pracuje tam mama z córką). Tną tak jak tną fryzjerki, które "obrabiają głowy taśmowo" za 15 zł. Raz obetną tak, jak chcę, nie niszcząc struktury fryzury, a raz to zbabrają, mimo moich wskazówek. Atmosfera jest za to domowa (tną też dużo znajomych i właściwie cały czas są jakieś klachy).

Dlatego poszukuję fryzjera, który będzie brał rozsądną cenę za strzyżenie, a przy tym nie będzie farbował najtańszą farbą Palette (nie po to wydałam krocie za dekoloryzację, aby teraz na nowo wrócić do farby, która z włosów ciemnobrązowych zrobiła mi rudo-mysi).

Zastanawiam się nad Sawox na Stawowej, bo strzyżenie kosztuje tam 9 zł, ale farbowanie mnie nie przekonuje (Palette?). Możliwie, że zajdę tam na "obadanie" cięcia, a farbować się będę nadal w domowych warunkach

PS. Sorki za moje wypociny, ale może dla kogoś będą pomocne.

PPS. Nie chcę bronić Centrum Urody, rozumiem, że moja przedmówczyni ma prawo salon krytykować, bo naprawdę fryzura jest fatalna! (sorki za bezpośredniość). Też bym zraziła się do tego salonu, jakby mi na głowie zrobili coś tak... nie dość, że drastycznego to i drogiego!

Edytowane przez afr0dyzjak
Czas edycji: 2011-07-18 o 22:33
afr0dyzjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:21   #457
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez afr0dyzjak Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad Sawox na Stawowej, bo strzyżenie kosztuje tam 9 zł, ale farbowanie mnie nie przekonuje (Palette?). Możliwie, że zajdę tam na "obadanie" cięcia, a farbować się będę nadal w domowych warunkach
to jak już obadasz - daj znać. Ja tez się zastanawiałam nad tym salonem, ale jakoś się boję
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 19:46   #458
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Wiadomo, że salon na pewno ma sporo zadowolonych klientek. Ja też wcześniej się tam obcinałam u p. Lidii (ponad rok temu), później trafiłam do kogoś innego i już nie byłam zadowolona. A po ostatneij wizycie, coż.. nikt na moim miejscu już by tam nie wrócił. Zresztą słyszałam, że kilka fryzjerek od nich odeszło i założyło własny salon, także być może przez to poziom spadł..

też szukam fryzjera.. ale obcięcie za 9zł.. jeszcze czegoś takeigo nie widziałam.. no chyba, że męskie ;p
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 19:30   #459
afr0dyzjak
Przyczajenie
 
Avatar afr0dyzjak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice / Żory
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cześć dziewczyny

Jestem po wizycie w Sowex na Stawowej. I... POLECAM!

Naprawdę strzyżenie damskie kosztuje tam 9 zł.

Jedna klientka podcinała sobie lekko tył i grzywkę i zapłaciła 6 zł.

Fryzura, z jaką wyszłam, wcale nie odbiega od tej, za którą płaciłam 75 zł! Efekt potwierdzają moje koleżanki oraz chłopak, który poczochrał mnie po głowie ze słowami: "Chyba znalazłaś swojego ulubionego fryzjera, co?"

Nie wiem, kto mnie obcinał, ale podejrzewam, że jakaś pani kierowniczka albo co, bo w sumie tak jakby zarządzała zakładem (jeśli się mylę, to przepraszam!).

Fryzurę mam na boba - taką, jaką miałam wcześniej (miałam ją przed tym, jak stała się modna - eh...), z dłuższymi znacznie bokami, mocno wycieniowana, z podgolonym tyłem.

Fryzjerka naprawdę profesjonalnie mnie strzygła, nie spieszyła się i nie robiła niczego na łapu-capu, mimo że klienci dopisywali i właściwie ciągle dziewczyny miały ręce zajęte (były obecne chyba 4 fryzjerki).

Doradziła mi, co mogę zrobić z fryzurą, jak trochę włoski odrosną. Do tego dobrze się zabrała do podgalania tyłu, bo nie wzięła na raz maszynką, ale robiła wszystko z kierunkiem naturalnego odrastania moich włosów na dole, czy w taki lekko strzałkowaty łuk, a zawsze miałam strzyżone na literę "U", co ona powiedziała, że od razu widać, że miałam źle, bo bardzo brzydko mi włosy odrastały (asymetrycznie).

Powiedziała też o kolorze moich włosów, żebym nie zmieniała, bo do twarzy mi w nim (a mam wyblaknięty Merijel no 5.64, czyli brązowo-mahoniowy)

Generalnie atmosferę w samym lokalu oceniam bardzo dobrze. Jest swobodnie, są rozmowy. Jedyny minus to ogromna parnota i duchota, bo mieści się to w kamienicy i działają tylko wiatraki. Jak przyszłam z dworu, gdzie na dodatek padało, myślałam, że się roztopię Po zaaklimatyzowaniu się, dało się przeżyć.

Do farbowania zakład używa farb Genius. Jak tam byłam, to akurat miały 3 klientki farbowane (jedna zakończona, druga w trakcie, a trzecia na początku :P) i były to stałe klientki, bo tam sobie klachały Znacie tę farbę? Polecacie? Zdążyłam tylko wyczytać w necie, że to jedne z najtańszych na rynku farb firmy Artemigo, ale o wiele lepsze niż Palette.

Zakład mieści się na ulicy Stawowej 11 / 4, zaraz obok H&M i bankomatu ING.

Chciałam się wcześniej umówić na wizytę, ale nie udało mi się dodzwonić, więc zaszłam "z ulicy" i zostałam od razu posadzona na fotel

Edytowane przez afr0dyzjak
Czas edycji: 2011-07-21 o 19:35
afr0dyzjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 14:45   #460
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer w Katowicach

to może jednak warto zaryzykować. Szkoda, że nie wiesz kto Cię strzygł, bo na tym też się można przejechać - jedna zrobi to fajnie, druga już niekoniecznie.
Ale może spróbuję.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 17:06   #461
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Hej, hej!

Prawie od roku chodzę do DJ Style i jestem zadowolona
Z tym, że zawsze zapisuję się do pani Ewy (chyba jedyna kobieta tam, oprócz praktykantek). Bardzo miła osoba! Fajnie doradza. Dobrze się czuję z jej fryzurkami Włosy dobrze się układają.
Za podcinanie grzywki nigdy tam nie płacę.

Jak trafiłam tam pierwszy raz, obcinał mnie któryś z panów -chciałam tylko podciąć końcówki. I średnio mi się podobało, bo po wyjściu wcale nie wyglądałam jak od fryzjera
Ale teraz u pani Ewy jest zawsze super!
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 20:31   #462
aga3ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Od ponad dwóch lat chodzę do DJ Style na Paderewskiego i mogę powiedzieć, że znalazłam 'swojego' fryzjera. Polecam Łukasza. Jest dokładny, sprawdzi czy jedna lewa strona nie jest za długa, a druga za krótka. Od pewnego czasu zdecydowałam się na jedną fryzurę a Łukasz doskonale mi ją 'wpasował' w owal mojej twarzy.
Obcinał ostatnio też moja siostrę i zrobił to świetnie Za to Jarek robi boskie pasemka !!! .

Jak się idzie do fryzjera, to trzeba wiedzieć czego się tak naprawdę chce . Fryzjera polecam. Mam nadzieję, że się szybko nie popsują.
aga3ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:54   #463
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Niewiele jest opnii o o salonie Regina w Katowicach (obok Altusa), więc podzielę się swoją. Obcinał mnie Pan Irek i jestem bardzo zadowolona. Zostały pocieniowane tak jak chciałam, grzywka na bok ładnie się układa. Widać po technice strzyżenia, że ma fach w ręku. Nie zrobił mi "schodów" i włosy ładnie się układają.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 20:04   #464
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Niewiele jest opnii o o salonie Regina w Katowicach (obok Altusa), więc podzielę się swoją. Obcinał mnie Pan Irek i jestem bardzo zadowolona. Zostały pocieniowane tak jak chciałam, grzywka na bok ładnie się układa. Widać po technice strzyżenia, że ma fach w ręku. Nie zrobił mi "schodów" i włosy ładnie się układają.
a jakie ceny?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 07:28   #465
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
a jakie ceny?
60-75 zł - ale nie wiem od czego zależy cena. Mam długie włosy i ścinał na suchych, zapłaciłam jakoś 65zł...
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 18:09   #466
luziania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja osobiście polecam Sebastiana z Galerii Fryzur Montibello na os. Tysiąclecia 80! (przystanek tysiąclecie oczyszczalnia). Chłopak ma talent Do tego bardzo miły, profesjonalny, a ceny w granicach ludzkiego rozsądku byłam w piątek i jestem bardzo zadowolona (obcięcie, modelowanie i refleksy) numer do Sebastiana 513-215-929
luziania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 11:32   #467
agnes353
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Katowicach

polecam Studio Fryzur na ul Dąbróki, byłam ostatnio i jestem zadowolona.
agnes353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 10:31   #468
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Fryzjer w Katowicach

a co powiecie o salonie Beauty Club przy placu Andrzeja? pracują na kosmetykach Joico, szukam opinii bo chciałabym się tam wybrać
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 15:55   #469
mambusiaPRV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer w Katowicach

WITAJCIE

Mam dylemat - nie wiem na którego fryzjera zdecydować się:

Wojtek Wajda (kogo polecacie do doboru koloru i nakładania)
czy
Mariusz z H&S

Czytam, wertuję i postanowiłam zapytać tutaj. Może jest wśród Was ktoś, kto korzystał z obydwu salonów i ma porównanie?

Niestety po 6 latach wierności nadszedł czas na zmiany...
__________________
"W odróżnieniu od ludzi, koty liżą dupy tylko sobie"
mambusiaPRV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 14:59   #470
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez niki8 Pokaż wiadomość
Witam!
Polecam salon Haircoccon, pracuje tam kilku bardzo dobrych fryzjerów, ceny są umiarkowane, a pracują na produktach Joico i Paul Mitchell, czyli najwyższa półka, zdecydowanie lepsze od Loreala, Kerastasa i innych tym podobnych za farbowanie z rekonstrukcją Joico, obcięciem i dekoloryzacją zapłaciłam ostatnio 250zł, jak na tyle zabiegów i stan włosów po wszystkim to uważam że nie jest drogo, jak pytałam o ceny w innych salonach, pracujących na dobrych produktach to zaczynały się od 400zł, są kreatywni i nie "nadmuchani", Wajda pracuje na Lorealu i ceny ma kosmiczne, w H&S też byłam, ale podgrzewanie rozjaśniacza na moich wlosach zrobiło im dużą krzywdę, Reginy nie polecam bo koleżance spalili tam włosy podczas trwałego prostowania, w Berendowiczu nie wiadomo do kogo się trafi i też pracują na Lorealu, a to dla mnie wysokie koszty w porównaniu do sredniej jakości włosa po zabiegu, zresztą spróbujcie same i dajcie znać czy też Wam się spodobało, dużym plusem jest też to że podejmują się wyzwań, których inne salony się wystrzegają, bez szkody dla włosa.
pierwszy post na wizażu i objechanie całego światka fryzjerskiego w mieście
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 23:53   #471
pysiula16
Raczkowanie
 
Avatar pysiula16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Korzystał ktoś może z usług salonu La Bell na ul. Sienkiewicza? Akurat na stronie citeam.pl oferują się - 59zł za koloryzację, strzyżenie i modelowanie i nie wiem, czy by się nie skusić.. Właśnie szukam jakiegoś taniego fryzjera, żeby porządnie rozjaśnił mi włosy, ale kurcze poczytałam na necie opinie dotyczące tego salonu (sporo negatywnych) i nie wiem, czy zaryzykować.. Może ktoś się wypowie?
__________________
.

pysiula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 21:57   #472
ana0004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Fryzjer w Katowicach

witajcie
mnie interesuje opinia fryzjerów pracujących w salonach w Silesii City Center Katowice. Czy ktoś z Was może odwiedził już ten nowy salon awangarda? Proszę o opinie lub opinie fryzjerów z okolicy Wełnowca
Z góry bardzo dziękuję.

P.S. polecam P. Daniela P. na Powstańców
ana0004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:11   #473
Beata_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Witam. Chodziłam do Pani Ewy do salonu Dj Style w Katowicach. Zawsze byłam zadowolona. Dzwoniłam dzisiaj, żeby się umówić, ale niestety okazało się, że Pani Ewa już tam nie pracuje. Chciałabym ją znaleźć. Czy ktoś wie może jak ma na nazwisko, lub gdzie się przeniosła?
Beata_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 14:29   #474
soSo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Katowicach

No ja muszę powiedzieć,że mam strasznego pecha do fryzjerów i każdorazowo decyzja o pójściu na "ścięcie" kosztuje mnie duuuużo nerwów przy czym sprawdza się zasada do trzech razy sztuka: ilekroć znajdę fryzjera, który dwa razy zrobi tak, jak chciałam, za trzecim na głowie wychodzi mi jakieś gie;/

W Katowicach byłam trzy razy w salonie Rococo na Sikorskiego, jutro się wybieram znowu dwa pierwsze byłam zachwycona, pani (pracuje tam sama, nie wiem, jak ma na imię...) wypytała mnie, jaką chcę fryzurę, jakich używam kosmetyków itp itd, za drugim razem mnie już pamiętała, mimo, że minęło kilka miesięcy. Za trzecim co prawda ciachnęła mi grzywkę za krótko - nosiłam akurat prostą i musiałam potem przez 2 tygodnie "naciągać" ją na mokro, żeby sięgała do brwi ale jak na moje doświadczenia Rococo wypada na plus.
Kosztuje to-to 50 zł, ale pani proponuje na początku kawkę, herbatkę, kosmetyki są porządne, a ona naprawdę się stara i robi nie po swojemu, tylko tak,jak się powie. Z resztą zauważyłam, że ma sporo stałych klientów, nikt od niej z "gniazdem" na głowie nie wychodził. Poza tym ja zawsze patrzę, jak fryzjerka sama jest uczesana - to o jej guście i umiej etno sciach też świadczy. i u tej pani jest +
Zobaczymy co będzie jutro, magiczny trzeci raz już przekroczyłam...
soSo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 00:23   #475
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Hej

Chciałabym sobie zrobić Ombrie Hair i szukam fryzjera, który dobrze by mi takie coś zrobił. Przeważnie jak pytam o taką usługę to słysze eee chce Pani mieć taki odrost na głowie przecież to bezsensu. Także z sensem czy bez chciałabym coś takiego polecacie kogoś?
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:53   #476
mambusiaPRV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Wybór padł na Wojtka Wajdę.
Mam tylko pytanie - do kogo najlepiej trafić na farbowanie?
Kogo z tego salonu polecacie?
Możecie wypowiedzieć się na temat Artura?
__________________
"W odróżnieniu od ludzi, koty liżą dupy tylko sobie"
mambusiaPRV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 16:16   #477
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer w Katowicach

A ja znów zaczynam poszukiwania idealnego fryzjera.
Ostatnio dwa razy byłam w Sowexie na Stawowej. Pierwszy raz strzygła mnie pani Ula i byłam bardzo zadowolona - wszystko tak jak chciałam. Za drugim razem dowiedziałam się, że pani Ula już tam nie pracuje i strzygła mnie jakaś inna pani (nie zapytałam o imię, w każdym razie blondynka koło 40-stki) i już nie było tak fajnie. Chodziło mi tylko o podcięcie mojego boba z krótszym tyłem. W efekcie boki mam nierównej długości, bo pani tak wyrównywała, że raz jeden był krótszy raz drugi. Z tyłu też miejscami mam jakieś dziwne dłuższe kosmyki. Grzywki nie postrzępiła, a już dobiła mnie przy suszeniu - pyta czy modelujemy, ja odpowiadam że nie, na co ona bierze szczotkę i co robi? ... modeluje.
Więcej tam nie pójdę. Ale do następnego strzyżenia muszę znaleźć dobrego fryzjera za niewielkie pieniądze (do 30 zł za strzyżenie).


A swoją drogą nie wiecie co się stało z salonem Nefretete na Ordona? Pracował tam pan Jarek, z którego usług byłam nawet zadowolona, ale teraz widzę, że tam pusto, głucho, nie wiem czy szykuje się jakiś remont, czy się gdzieś przenieśli czy całkiem zlikwidowali?

Edytowane przez aferka
Czas edycji: 2012-01-15 o 20:51
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 16:45   #478
wrobel4
Przyczajenie
 
Avatar wrobel4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Kurcze, czytam wasze posty i nadal w Katowicach nie ma naprawdę dobrego fryzjera. Ostatnie moje dwie wizyty były w sierpniu i w listopadzie, poszłam do salonu Rulczyńscy do p. Sebastiana, w sumie nic skomplikowanego nie miał do zrobienia z moimi włosami, pasemka rozjaśniaczem i przełamanie ich jakimś ciemniejszym kolorem. Pierwszy raz, fajnie, drugi, coś mi nie pasowało do końca, trochę jakby bardziej żółtawe mu te włosy wyszły. Jeszcze tak się złożyło, że na drugi dzień byłam zapisana w Sephorze na konsultacje m.in na pielęgnacje, makijaż i do stylisty od włosów. Ten gościu od włosów pierwsze co mówi do mnie: "o, widzę, że swieżo farbowane włosy, no bardzo brzydko zrobione, za grube pasma, za dużo ciemnego, bardzo nieestetycznie to wyszło" - koniec cytatu. I facet miał rację, tylko co robić, jak w Katowicach żaden fryzjer nie umie dobrze farbować? Z obcięciem dałam sobie już w ogóle spokój, zapuszczam i tyle, nie mam ochoty potem beczeć przez parę dni i się stresować.
wrobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 17:33   #479
zefirek0509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Chciałabym przestrzec przed salonem fryzjerskim mieszczącym się w salonie kosmetycznym/spa (jak zwał tak zwał) Nowa-linia, Brynów, Zgrzebnioka. Mialam tam kupon Groupona. Miało być tak: porada stylisty, strzyżenie, farbowanie , masaż głowy i modelowanie włosów. Zapowiadalo sie obiecująco, ładna strona internetowa, myślę sobie - odświeżę fryzurkę, może coś fajnego wreszcie ktoś zaproponuje.
Pierwszy szok: salon tylko na zdjęciach ładny, w środku dość obskurnie, ale nic to. Przyjęła mnie młoda dziewczyna (Klaudia chyba na imię miała)i drugi szok: za drugi kolor dopłata (no dobra-mówię, ok). I pyta: to jaki kolor ja chce???( a miała być porada stylistki). Coś tam wybrałam z kolorów po czym niegrzecznie pod nosem powiedziała, że to co robię to już niemodne jest- w sensie pasemka(no rzesz w mordkę jeża-ona jest od doradzania ) i ona w ogóle na to przygotowana nie jest i musi teraz podrzeć złotka (10 minut minimum) . Nakładnie farby horror-1,5 godziny !!!. Potem miał być masaż głowy(nie było..no chyba że można nazwać masażem mycie głowy).
No i siadamy do strzyżenia, a pani pyta, to jak ciąć???? no tu już nie mogłam, uśmiechnęłam się pod nosem i błagalnym tonem mówię,że niech tylko podetnie i nic więcej (skoro inaczej nie potrafi), bo juz się bałam...no i się zaczęło , podcina, równa, ( a tutaj jest krzywo, to mam tak zostawić???? - szok - nie - mówię - dorównać) potem na końcu po wysuszeniu okazało się ze trzeba równać z tyłu NA SUCHO!!Efekt taki,że wyszłam z totalnie koszmarnie podciętymi włosami, bo krzywo,że cholera. wszystko trwało UWAGA!!! 3 godziny!! (ale nikogo poza mną tam nie mialo ochoty być). Dziewczyna nie tylko nie ma pojęcia o stylizacji (chyba,że jej się nie chciało?) ale kiepsko jej cała reszta idzie. W połowie chciałam uciekać.
A do tego atmosfera...pani odezwała się do mnie z 5 razy na całe 3 godziny, za każdym razem tylko zapytać, czy ma być tak czy tak.
zefirek0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:38   #480
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez niki8 Pokaż wiadomość
spam

wygląda jakby ten profil został założony tylko po to, aby reklamować ten salon, tym bardziej odechciewa mi się tam iść
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-01-17 o 15:08
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.