Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-03, 13:14   #31
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wypadające włosy

Miałam podobny problem.Pomogł mi kupowany w aptece wiesiołek.Brałam go przez chyba 3 miesiące(dzień w dzień,regularnie).Wypróbu j,bo poza tym,nie jest tak cholernie drogi jak H-Panteton.Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-03, 13:18   #32
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wypadające włosy

Wyciąg ze skrzypu polnego pomógł mi bardzo szybko-włosy przestały wypadać. Dlatego też polecam ten preparat) Cena ok 20 zł za opakowanie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 13:04   #33
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Wlosy- jak wzmocnic?

Witam serdecznie- mam jedno konkretne pytanie. Jak moge wzmocnic i jednoczesnie pogrubic swoje wlosy? Prosze, nie mowcie o scinaniu jako skutecznym sposobie, bo na moje to akurat nie skutkuje. Czy są jakieś ziółka, tabletki, maseczki wplywajace (efektywnie!) na strukture cienkich i delikatnych wlosow? Z góry dziękuję za rady [img]icons/icon7.gif[/img] P.s. jak sie można zarejestrować? [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-07, 13:15   #34
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wlosy- jak wzmocnic?

Niestety, cienkie włosy są uwarunkowane genetycznie i nie można ich zmienić w "grube".
Nie pomogą żadne środki przyjmowane wewnętrznie ani ścinanie włosów (scięcie włosównie tylko ich nie pogrubia ani nie wzmacnia lecz w ogóle w żaden sposób nie działa, tak jak obcinanie paznokci też ich nie wzmacnia).
Jedyny ratunek to stosowanie preparatów do stylizacji, odżywek i samponów specjalnie do cienkich włosów (będą działać dopóki będziesz je stosować) oraz dobre strzyżenie, które sprawi, że włosów optycznie będzie więcej. Niestety nie ma żadnych cudownych środków.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 01:46   #35
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Wlosy- jak wzmocnic?

Niestety strukture wlosa mamy zapisana w genach, cienkie wlosy nie stana sie pod wplywem jakichs ziolek nagle grube i sprezyste. Mozna tu dzialac kosmetykami pogrubiajacymi optycznie wlosy, robic trwala typu "headlines"...Scinani e nie pogrubia wlosow. Jest kilka preparatow witaminowych wplywajacych wzmacniajaco na wlosy - skrzyp polny z witaminami, merz spezial, vitapil, h-pantoten... Poczytaj menu "Wlosy" i przejrzyj stare posty - sporo bylo pisaniny na ten temat. [img]icons/icon7.gif[/img] Rejestracja? Nic prostszego - kliknij na [rejestracja] i krok po kroku rob, co ci kaza [img]icons/icon12.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 21:03   #36
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
witaminy dla wlosow

Czesc,

Dziewczyny czy moze wiecie jak dlugo trzeba brak skrzyp czy inne witaminy dla wlosow zeby bylo widac efekty ?

Pozdrawiam Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 21:09   #37
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: witaminy dla wlosow

Jeśli nie masz żadnych chorób skórnych, nie łysiejesz hormonalnie, a "tylko" chcesz poprawić kondycję włosów - po kilku miesiącach powinnaś zauważyć efekty stosowania skrzypu z witaminami. Zakładając oczywiście, że nie popełniasz żadnych karygodnych błędów w ich pielęgnacji. Trudno bowiem spodziewać się efektów po witaminach, kiedy ciągle katuje się włosy agresywną chemią. Wtedy każdy preparat zda się psu na budę. [img]icons/icon12.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-16, 21:15   #38
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: witaminy dla wlosow

Dokładnie tak jak pisze Evoonya. Tylko musisz być cierpliwa: włosy rosną długo i tabletki też trzeba długo łykać.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 21:19   #39
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: witaminy dla wlosow

dzieki dziewczyny
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 23:28   #40
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Gdzie moje włosy???

Dziewczyny, muszę się komuś wypłakać!!Odwiedziłam dzisiaj fryzjera w przypływie jakiegoś letniego szaleństwai stała się rzecz straszna. Chciałam troszkę podciąć włosy, które jeszcze dzisiejszego ranka sięgały do pasa, a tu pani zrobiła mi niespodziankę bo skróciła mi je aż do łopatek, prawie do ramion. Przyznam, że nie bardzo widziałam co ona tam z tyłu robi i w tej swojej niewiedzy nie protestowałam zbyt mocna. A tu kiedy wstałam z fotela i obróciłam się bokiem...ryczeć się chceGdzie moje długie włosy??A tak je długo zapuszczałam (kilka lat, bo jeszcze mam tego pecha że strasznie wolno mi rosną).Poradźcie w jaki sposób o nie dbać aby jak najszybciej odrosły. Może polecicie jakąś dobrą odżywkę. Błagam, jestem załamana. Co robić???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 10:59   #41
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Gdzie moje włosy???

Tempo, w jakim rosną włosy, ich jakość - to niestety mamy zapisane w genach. Nie ma odżywek, specyfików, które nagle sprawią, że będą rosły w zawrotnym tempie np. 2 mm na dobę. Rozumiem, że przy tak długich włosach to szok, też kiedyś skróciłam swoje niemal tak drastycznie jak Ty... Podejdź do sprawy pozytywnie - w końcu nie obcięto Cię na jeża, włosy ciągle masz długie, a ich końcówki (i to raczej mierzone w centymetrach) na pewno były już długością zmęczone. Zmieniłaś trochę swój wygląd - super! To okazja na spróbowanie nowych fryzur. Jestem pewna, że za parę dni spojrzysz na siebie trochę łaskawiej. Głowa do góry! [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-20, 15:19   #42
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Zabiłabym kobitę jakby mi coś takiego zrobiła. Żal mi cię, ale nie przejmuj się za bardzo. Ja mam czasem taki napad i podcinam sobie grzywkę, o matko jak ja wtedy wyglądam! Ryczę przez następny tydzień! A moze tobie tak ładniej? (choć mi zawsze bardziej podobały się długie włosy). Nie przejmuj się.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 17:06   #43
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

ja tez tak mialam kiedys, własy miałam do ramion i chciałam aby mi wystrzepiła boki w takie pazurki, poniewaz obcinała mnie u siebie w domu-jakas tam znajoma mamy- nie mialam lusterka przed soba. Po zabiegu patrze do lusterka....a ja mam włosy sciete na krótko z pazurkami na policzki!!!! miały byc pazurki??? No to były.
Ale to juz dawno było juz juz zapuszczałam je z 10x.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 13:36   #44
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Dziękuję dziewczyny!!!Jesteście kochane!!!W takich chwilach wsparcie jest bardzo potrzebne, a rodzinka zbytnio mi nie pomaga, komentarze w stylu "jak Ty wyglądasz" są najdelikatniejsze. Chyba najgorsze jest to,że mam raczej okrągłą buźkę (żeby nie powiedzieć grubiutką) i teraz dopiero widzę jaka ja jestem gruba(Bardzo źle czuję się w takich włosach, uwypukliły tylko moje wady. A tu wakacje
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 14:14   #45
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: Gdzie moje włosy???

przestancie juz z ta gruboscia [img]icons/icon31.gif[/img]
to ze masz okraglejsza buzke nie zanczy ze jestes gorsza!
zobaczymy kto bedzie mial w przyszlosci ladniejsze zmarszczki [img]icons/icon28.gif[/img]

nie ma powodow do rozpaczy, wloski szybko urosna, moze akurat zdolasz sie do nich przekonac, eksperymentuj z ulozeniem ich wa taki sposob zeby wybrac wariant jak najbardziej korzystny dla urody i samopoczucia.Napewno cos wy,myslisz.zaakcentuje swoje walory bardziej niz kiedykolwiek.POMOZE zobaczysz.
Wiesz ja jak nie jestem zadowolona z fryzjera zawsze zmienie ich ulozenie po swojemu.Zawsze mialam dluzsze wlosy, spiete w koki, a teraz je scialam na krotko, a czulam sie gorzej bo ...jak chlopak - tak okreslil mnie mezusiek a szkoda ze nie widzaials miny mojej rodzinki [img]icons/icon28.gif[/img] )I co minely 2 tygodnie i slysze "chyba Ci jednak lepiej"

GLOWA DO GORY ..........wydluza sie wloski [img]icons/icon12.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 15:39   #46
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

beauty1 widze że wszyscy zajęli sie pocieszaniem a nikt nie zabroponował ci odrzywki
Polecam Ci smarowanie głowy SEBORENEM 1 godz przed umyciem główy (stan włosów sie poprawi i bedą szybko rosły)
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 21:46   #47
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy??? - do Veine

dziękuję ślicznie wszystkim za słowa otuchy.Mogłabyś mi Veine napisać coś więcej o tej odżywce, np. producenta, czy można ją dostać normalnie w sklepie czy np. u fryzjera? Bardzo proszę i z góry wielkie dzięki. Napewno ją kupię.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 22:42   #48
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

beuty1 SEBOREN to mieszanka ziołowa stosowana przy wypadaniu włosów, łojotokowym zapaleniu skóry i przy łupieżu. Wzmacnia i pobudza porost włosów.
Możesz ją kupić jedynie w aptece bądz w sklepie zielarskim w cenie ok 10 zł.
Polecam, zachwalana przez wszystkich stosujących.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 22:46   #49
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Gdzie moje włosy???

Z prostej przyczyny nikt rozsądny nie poleca odżywki przyspieszającej porost włosów - nie ma takiej. Szybkość z jaką rosną włosy jest stała, metabolizm cebulek włosowych można zmienić co najwyżej... inżynierią genetyczną [img]icons/icon12.gif[/img] A odżwyka - no cóż, z pewnością nie zaszkodzi [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-27, 11:10   #50
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Bardzo dziękuję Veine, zaraz biegnę ją kupić. Pozdrawiam gorąco
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-29, 09:00   #51
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

beauty1 nie martw się, z czasem przyzwyczaisz się do długości swojej fryzurki. Fakt jest faktem, że nic nie poradzisz na przyspieszenie porostu włosa, ale możesz wzmocnic swoją czuprynkę, tak że włoski nie będą się łamały itp, itd. Ja osobiście polecam picie ZIÓŁEK najlepszy w na włosy i paznokcie jest SKRZYP POLNY. Spróbuj a zobaczysz efekty - może nie natychmiastowe!!! (Srzyp dodatkowo pomaga w walce z cellulitem ;o))
Pozdrawiam,
Aliyyah
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-29, 09:30   #52
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Niestety, muszę się zgodzić- genów nie da się ominąć. Ale można zrobić wiele, żeby nie przeszkadzać włosom rosnąć z maksymalną dla nich prędkością. I dlatego trzeba się dobrze odżywiać, masować skórę głowy, nie poddawać się obciążającym zabiegom fryzjerskim..
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 17:44   #53
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

pOLECAM STOSOWANIE ZIOŁOWYCH ODŻYWEK KOLORYZUJĄCYCH!Straszne świństwo,ale bardzo skuteczne.[img]icons/icon7.gif[/img]
[Np.bronze,rubina,burgund itd.]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 20:52   #54
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Dziękuję dziewczynki za wszystkie rady. Jeszcze "liżę rany" ale już wkrótce zabieram się za siebie. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-02, 19:19   #55
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Veine,to jeszcze raz ja [img]icons/icon7.gif[/img].Byłam dzisiaj w aptece kupić Seboren,który mi poleciłaś.Pani powiedziała że ma to pod inną nazwą Seboradin.Czy to jest to samo?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-02, 19:29   #56
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Nie, to nie to samo. Poza tym Seboren jest tańszy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-02, 20:39   #57
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: Gdzie moje włosy???

Ojojojojoj! Nie martw się... Gdzieś słyszałam, że regularny masaż skóry głowy może poprawić jakość i tempo wzrostu włosów... [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-02, 23:45   #58
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

No to mnie pani troszkę oszukała. Tak to bywa [img]icons/icon9.gif[/img].Teraz już będę wiedziała i nie dam sobie wcisnąć czegoś innego. Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-02, 23:53   #59
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Też o tym słyszałam. Niestety moje masaże trwały ze 3 dni -ten mój słomiany zapał i lenistwo [img]icons/icon9.gif[/img] Najgorsze jest to że nijak teraz nie mogę tych włosów ułożyć. Jak były dłuższe i przez to cięższe to lepiej się układały. Teraz trochę mi się kręcą, widać resztki trwałej z zeszłego roku i w ogóle każdy włos stoi w inną stronę. Nie wspomnę o żałosnych pazurkach, bo zamiast ładnie się układać sterczy mi przy twarzy siano.Więc spinki poszły w ruch.Ale to trochę nie ma sensu,wyjść od fryzjera i chodzić w kitce (o ile da się ją oczywiście zrobić.)Ale dziękuję Wam za rady kochane dziewuszki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-07, 20:26   #60
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Włosy

Czy któraś z Was wie, w jakiś sposób rozjaśnić włoski używając do tego szamponów ziołowych oraz czy szampony koloryzujące do włosków (te utrzymujące się około 20 myć) szkodzą włosom. Będe wdzięczna za odpowiedź.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.