legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-19, 15:17   #1
f9198a393f2df7eb4637959fdc0e8881846092b4_5fa09d958024f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16

legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...


Hej

Chce sobie kupić porządniejsze leginsy sportowe. Na razie mam tylko kilka z pumy, nike i są naprawdę okej, ale są z bawełny. Podczas długiej i intensywnej jazdy na rowerze widać na nich ślady potu nie jest to komfortowe, widać takie dwa placki w miejscu gdzie pupa styka się z siodełkiem... Dlatego niechętnie schodzę z roweru, bo niezbyt ładnie to wygląda. Jakie polecacie leginsy sportowe, gdzie nie widać odznaczania się potu? Może jakiś inny materiał? Cena dla mnie nie ma aż takiego znaczenia, najbardziej zależy mi żeby były lekkie na lato, na intensywne treningi bez widocznych śladów po spoceniu się.
f9198a393f2df7eb4637959fdc0e8881846092b4_5fa09d958024f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 10:20   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

[1=f9198a393f2df7eb4637959 fdc0e8881846092b4_5fa09d9 58024f;87940936]Hej

Chce sobie kupić porządniejsze leginsy sportowe. Na razie mam tylko kilka z pumy, nike i są naprawdę okej, ale są z bawełny. Podczas długiej i intensywnej jazdy na rowerze widać na nich ślady potu nie jest to komfortowe, widać takie dwa placki w miejscu gdzie pupa styka się z siodełkiem... Dlatego niechętnie schodzę z roweru, bo niezbyt ładnie to wygląda. Jakie polecacie leginsy sportowe, gdzie nie widać odznaczania się potu? Może jakiś inny materiał? Cena dla mnie nie ma aż takiego znaczenia, najbardziej zależy mi żeby były lekkie na lato, na intensywne treningi bez widocznych śladów po spoceniu się.[/QUOTE]




Nie bawełniane po prostu.
Do sportu ubrania z tkanin sztucznych się bierze, z bielizną włącznie. Polister/elastan.
Każde z w marek sportowych będą odpowiednie bo są produkowane w odpowiednim standardzie technologicznym, zapewniającym odprowadzanie wilgoci od ciała i nie wchłanianie jej w tkaninę.


Bawełna do sportu to zuo.


Na rower warto mieć w ogóle dedykowane pod to spodenki z wszytą wkładką.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 19:56   #3
Monika_Recenzuje
Przyczajenie
 
Avatar Monika_Recenzuje
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Leginsy bezszwowe z Carpatree są spoko, ale nie dla osób z konkretnymi udami, tak jak ja.
Na udach zaraz pod pośladkami są takie wstawki, które mają "podkreślać" pośladki. Owszem podkreślają, ale przez to są niemiłosiernie opięte na udach, chociaż wszędzie indziej są idealne, a w talii nawet za luźne
Ogólnie są drogie, ale potu na nich nie widać raczej, są bardzo elastyczne, w kroku mają klin i wzmocnienie na szwach - tyle na plus.
Mam jeszcze jakieś bezszwowe z Gymsharka - uwielbiam je, idealne na trening. Mam kolor jasnoszary i jednak czasami widać odrobinę potu, pewnie przy kolorze czarnym nie byłoby widać. Kupiłam je za pół darmo na allegro na outlecie, i jestem bardzo zadowolona, przyszły ze wszystkimi metkami stan nówka sztuka.
__________________
Monia 🖤
Monika_Recenzuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 14:23   #4
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Ja uwielbiam legginsy Rebel Skin, zwłaszcza model z wysokim stanem. A na rower - zdecydowanie spodnie rowerowe z wkładką, najlepiej żelową.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 08:42   #5
HaniaLo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 21
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

ja polecam nike, dobrze sie trzymaja i piora, nic sie nie dzieje, warto wydac. To czego mocno nie polecam to calzedonia, zmechacily sie szybko i zrobila sie dziwnego pochodzenia dziura
HaniaLo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 07:50   #6
Kamila_Tecz_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 22
Smile Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Podpinam się do wątki - chętnie posprawdzam Wasze propozycje.

Mam podobny problem- zawsze miałam legginsy bawełniane, a jak zaczęłam ćwiczyć na siłowni to nawet nie wiedziałam że aż tak tragicznie będzie to wyglądać. Moje pierwsze sportowe legginsy kupiłam w T.K.MAXX ale nie pamiętam marki, był całkiem okej i nie za drogie. Kolejne kupiłam na esotiq.com. W sumie nie wiem czy są one najlepszym wyborem (bo to sklep głównie z bielizną) ale były o niebo wygodniejsze, a potu na nich jakiegoś wielkiego nie zauważyłam.
Podsumowując, chyba też potrzebuję rad i opinii innych, którzy interesują się tematem


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-07-09 o 08:19 Powód: edycja zdublowanego post
Kamila_Tecz_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 13:55   #7
Pevll
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 80
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Dziewczyny są obecnie jakieś promocje w sklepach? Szukam czegoś wygodnego, koniecznie do pasa. Tak do 50 zł max
Pevll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-17, 15:07   #8
Sami1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 13
Wink Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Ja mam z ali express takie bezszwowe i są genialne
Sami1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 19:50   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Ja mam krotkie kolarki z décathlonu, specjalne do jazdy na rowerze z wkladka na tylek. Bardzo polecam. A jak jest chlodniej to jezdze w spodniach tez décathlon, z dzialu fitness. Dodatkowo mam nakladke na siodelko.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 11:23   #10
jaymewild1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Zacząłem ćwiczyć na siłowni, nawet nie wiedziałem, że to będzie wyglądało tak tragicznie.Pierwsze sportowe legginsy kupiłam w TKMAXX, ale nie pamiętam marki, było całkiem ok i niezbyt drogie.

Edytowane przez jaymewild1999
Czas edycji: 2021-02-11 o 10:12
jaymewild1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 13:22   #11
lesna94
Przyczajenie
 
Avatar lesna94
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

trzeba szukać śliskiego materiału chociaż ja osobiście nie przepadak za takim , kupiłam lata temu legginsy w decathlonie (jakaś ich marka) i dalej je mam, są bawełniane ale z domieszką elastanu i nie widać śladów potu na czarnym w ogóle, do tego mają fajny elastyczny pas w brzuchu i się świetnie trzymają, jedyny minus że nie ma kieszonki na klucze ale to już jakoś można przeboleć ale niestety jak ostatnio się chciałam wziąć za siebie i dokupić drugą parę to w sklepie stacjonarnym nie było takich, teraz zupełnie inne materiały i fasony i nie wiem czy kiedykolwiek znajdę coś podobnego do tych co mam </3
lesna94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-13, 12:15   #12
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Hmmm... po prostu uwielbiam leginsy. Sama już nie wiem, ile ich mam, ale jeśli tylko w danym przypadku pasują mi do stylówki, to je noszę. Bo jakie ciuchy są wygodniejsze? Sory, ale ja takich nie widzę. A jakie najlepsze? Sama nie wiem. Trudno powiedzieć ;-) xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-27 o 08:40 Powód: link
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 13:23   #13
krolkat1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Mam pełno legginsów z Nessi Sport, świetny materiał i ogromny wybór kolorów. Mam chyba z 10 par w przeróżnych kolorach, do tego mają takie z kieszonkami na telefon co jest po prostu zbawieniem czasami
krolkat1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 13:19   #14
JulkaN35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 3
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Leginsy bezszwowe są najlepszym wyborem do uprawiania sportu
JulkaN35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 06:59   #15
samantha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: legginsy sportowe - jakie najlepsze? materiał, marka...

Bardzo lubię legginsy z oysho, mam kilka par i są bardzo wygodne.
samantha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-03 07:59:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.