rozstępy i cellulit - pytanie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 21:21   #1
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Question

Kremy na rozstepy w UK


Witam
Jestem w Anglii od miesiaca i nabawilam sie strasznych rozstepow.
Moze wiecie jakie kremy na roztsepy mozna kupic na Wyspach?
Dziekuje z gory za pomoc.
Pozdrawiam
Emilia
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 14:06   #2
nadia0065
Raczkowanie
 
Avatar nadia0065
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 56
rozstępy i cellulit - pytanie :(

Mam na nogach rozstępy i cellulit w tym samym miejscu Chcę sobie kupić jakis balsam, tylko nie wiem czy lepiej sie opłaca używać balsamu na rozstępy czy na cellulit? Bardzo proszę o pomoc Czy taki balsam na rozstępy może mi pomóc też na cellulit? A może znacie jakies balsamy, które są jednocześnie na rozstępy i cellulit (oprócz tego z avonu) z góry dziękuje za odpowiedzi
__________________
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło
nadia0065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 15:50   #3
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: rozstępy i cellulit - pytanie :(

co do rozstępów, to bardzo, bardzo trudno zlikwidować ja jakims balsamem, gdyż są to swego rodzaju blizny, pasma zniekształsonego kolagenu w skórze, powstałe gdy skóra zbyt szybko sie rozciągała (w wyniku wzrostu, odchudzania, ciąży) a kolagen był zbyt wolno produkowany - jej wewnętrzna struktura została zaburzona. jedynie w fazie, gdy rozstępy dopiero się pojawiaja i mają różowofiletowy kolor, jest szansa, że krem, balsam uelastyczni trochę skórę bu była bardziej elastyczna i 'dostosowująca się' do zmian kształtu ciała.w momencie, gdy rozstępu przybierają białąbarwę, krem praktycznie nic nie może zdziałać... jedynym sposobem na poprawę stanu skóry jest regularne złuszczanie - najlepsze efektu przynosi mikrodermabrazja połączona ze stosowaniem maści przeciwko bliznom. co do cellulitu - perspektywy są bardziej różowe: dobry balsam drenująco-wyszczuplający (np. z kofeiną, l-karnityną, zieloną herbatą, głogiem, algami itd), zdrowa dieta czy jej suplementy , ćwiczenia (najlepiej w specjalnych spodniach antycellulitowych )ewentualnie zabiegi kosmetyczne (masaże, maski, mezoterapia itp), . plan minimum to dobry balsam (czasami potrzeba więcej niż jednego opakowania)regularnie wmasowywany i ruch.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 17:19   #4
nadia0065
Raczkowanie
 
Avatar nadia0065
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 56
Dot.: rozstępy i cellulit - pytanie :(

Moje rozstępy są na szczęscie jeszcze rożowe dziękuje za odpowiedz i czekam na kolejne wskazówki
__________________
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło
nadia0065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 20:23   #5
pinki_78
Przyczajenie
 
Avatar pinki_78
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 6
Dot.: rozstępy i cellulit - pytanie :(

Ja rozstepow na szczescie lekkich nabawilam sie w ciazy, teraz wlasnie z nimi walcze przy pomocy Vegeturyl Creme - polecila mi go kosmetyczka i musze przyznac ze jest naprawde niezly. Co prawda nie mam porownania bo to pierwszy taki specyfik w moim zyciu, ale zdecydowanie widze poprawe. Skora wydaje sie jakby "gesciejsza", a te paskudne rozowe krechy sa zdecydowanie ciensze. Maziam sie nim juz poltora miesiaca, i wlasciwie pierwsze oznaki polepszenia sytuacji zauwazylam tak jakos po miesiacu.
pinki_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.