Wyglądam młodo i ludzie biorą mnie za dziecko... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-05-19, 21:07   #121
_Kashmir_
Przyczajenie

Dot.: Wyglądam młodo i ludzie biorą mnie za dziecko...

ja mam prawie 24, a zostałam ostatnio wzięta za gimnazjalistkę. bardziej mnie to śmieszy niż martwi. szczerze mówiąc wolę taką sytuację, niż jakby miało być odwrotnie.

a z tym pokazywaniem dowodu w sklepie: słyszałam, że sprzedawcy są przeszkoleni tak, aby pytać o dowód wszystkie osoby które wyglądają na mniej niż 30 lat. wynika to z tego, że niektórzy nieletni wyglądają np. na dwadzieścia kilka. więc te sytuacje wcale jeszcze nie oznaczają, że się wygląda na mniej niż 18.
_Kashmir_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 13:16   #122
minutes to midnight
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez _Kashmir_ Pokaż wiadomość
ja mam prawie 24, a zostałam ostatnio wzięta za gimnazjalistkę. bardziej mnie to śmieszy niż martwi. szczerze mówiąc wolę taką sytuację, niż jakby miało być odwrotnie.

a z tym pokazywaniem dowodu w sklepie: słyszałam, że sprzedawcy są przeszkoleni tak, aby pytać o dowód wszystkie osoby które wyglądają na mniej niż 30 lat. wynika to z tego, że niektórzy nieletni wyglądają np. na dwadzieścia kilka. więc te sytuacje wcale jeszcze nie oznaczają, że się wygląda na mniej niż 18.

Dokładnie na przykład w Szkocji prawo jest takie ze trzeba się pytać o dowód osób które wyglądają >25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minutes to midnight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 13:38   #123
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez _Kashmir_ Pokaż wiadomość

a z tym pokazywaniem dowodu w sklepie: słyszałam, że sprzedawcy są przeszkoleni tak, aby pytać o dowód wszystkie osoby które wyglądają na mniej niż 30 lat. wynika to z tego, że niektórzy nieletni wyglądają np. na dwadzieścia kilka. więc te sytuacje wcale jeszcze nie oznaczają, że się wygląda na mniej niż 18
.

To jestem w stanie zrozumieć, ale jak ktoś gapi się na dowód ze wzrokiem "co ty sobie żarty stroisz, że masz 30 lat", no to jest przesada
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 15:52   #124
Fleur_D
Zakorzenienie

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8368785 1]To jestem w stanie zrozumieć, ale jak ktoś gapi się na dowód ze wzrokiem "co ty sobie żarty stroisz, że masz 30 lat", no to jest przesada [/QUOTE]
Czasami też mnie to spotyka, a wcale nie wyglądam jakoś szczególnie młodo, no może na góra 5 lat mniej niż mam. Niektórzy ludzie już tak mają i to chyba nie jest związane z naszym wyglądem, ale z ich sposobem postrzegania kobiet w tym przedziale wiekowym.
Fleur_D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 19:00   #125
Celestine_M
Zakorzenienie

Ja wyglądałam bardzo młodo do ok. 22. roku życia, nikt nie dawał mi powyzej 20. A potem w przeciągu niecalego roku nagle wyraźnie twarz mi spowazniala, pojawiły się wyraźne zmarszczki mimiczne widoczne gdy się uśmiecham i nagle wszyscy dają mi 25, a wydaje mi się ze i tak ludzie zazwyczaj zanizaja przez grzeczność . Magia.
W okresie poprzedzającym te przemianę piłam sporo alkoholu, imprezowalam i mieszkałam w jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast Europy, myślę że kombinacja tego wszystkiego zrobiła swoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Celestine_M
Czas edycji: 2018-05-20 o 19:02
Celestine_M jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 01:33   #126
truskawa07
Raczkowanie

Ja mam podobnie, na karku prawie 25 lat, a z twarzy nadal dziecko . Z reguły ludzie mają mnie za gimnazjalistę i wcale im się nie dziwię, zwłaszcza przy lekkim makijażu i mniej wystawnym stroju.

Nie przeszkadza mi to jednak jakoś szczególnie. Oczywiście zdarza się, że ludzie nie zwracają się do mnie per "pani", ale nie przywiązuję do tego wagi. Niemniej jednak takie sytuacje zdarzają się rzadko i mimo dziecięcego wyglądu non stop mi "paniują", co często doprowadza do szału. Po prostu tego nie lubię.

Najlepsze są jednak zajęcia ze studentami, którzy ze zdziwieniem przychodzą do mnie na zajęcia . Pewnie zastanawiają się, kiedy to dziecko zdążyło się obronić

Autorko nie przejmuj się, rzeczywiście w przyszłości to może być atut. W chwili obecnej jedyna rada to makijaż i poważniejszy strój, jeśli już ta kwestia aż tak spędza Ci sen z powiek
truskawa07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 09:29   #127
dori7
Zadomowienie

To chyba przez obecna modę na mocny makijaż, wystarczy, że kobieta 25 lat jest tylko lekko umalowana i już jej dają wiek gimnazjalny

Tagi
młody wygląd, obcy ludzie, wygląd dziecka

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości