Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urodzą :) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-18, 10:45   #2251
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Siemka!

Dziewczynki piękne brzuszki!

Bejata piękne fotki! Czekamy na więcej.

Ja swoje z sesji ciążowej i sesję z mała odbiorę w środę. Wiem zeszlo się.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 10:53   #2252
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Hej

Kurde, tak od rana o biosie! Jadłabym.

Stwierdziłam, że szkoda kasy na testy. Poszłam od razu zrobić betę, jutro wieczorem mają być wyniki. Trzymajcie kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:11   #2253
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ale ci dobrze moj dopiero co wczoraj pojechal a ja juz tęsknię


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie dziwię się, ja po 5 tygodniach to już myślałam, że oszaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:19   #2254
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, ja po 5 tygodniach to już myślałam, że oszaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj jest w tygodniu tylko na dwa dni i poki co nie jest latwo sie do tego przyzwyczaic niestety ciekawe co bedzie w czerwcu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:22   #2255
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Ech, współczuję tych rozłąk.

Pajka, udało się poprzytulac polo o brzucha?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:34   #2256
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Ja o nim pisałam, podoba nam się i wydaje się wygodny, to nasz typ plus Roan Bass Soft, ponoć są bardzo podobne, jeśli chodzi o konstrukcje. Teraz tylko kolor zdecyduje
Gratulacje zakupu
Też tak wyglądałam przed 20 tygodniem, teraz nie mam co na siebie włożyć chudzinka jesteś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki


Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za nieprzychodzace @ i rosnące brzuchy.

A ten Starlet muszę pokazać mężowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pokaż pokaż, ta wysokość nas jednak ujęła za serca- faktycznie będzie dużo wygodniej


Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Kamila, to musiał być dobry bigos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bigos zawsze jest dobry


Cytat:
Napisane przez Trinity_Nea Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny!
"kto drugi raz wchodzi..." oby, oby...


Kamila- proszę wpisz mnie na listę staraczek, bo jeszcze się nie doczekałam ;P


Długo mnie nie było- miałam, a właściwie mam kryzys. Wcześniej nie byłam w stanie wejść na wątek i czytać o ciąży, porodzie i ciuszkach dla maluchów... Po prostu nie mogłam...
Siedzę i ryczę...
Liczyłam na 'lutowe zajście', potem na 'marcowe', a tu dziś okres...
Kilka razy już miałam tak, że parę dni po owulacji inaczej się czułam (smaczki i niesmaczki, dziwne uczucie jakbym połknęła kulkę i jakoś tak psychicznie inaczej itp.), a potem nagle 'pyk'- uczucie znikało i godzinę później dostawałam okres. Zupełnie jakby zarodek był, ale się nie zagnieżdżał...
Niby w badaniach ok, ale bliżej mi już do 40-tki niż do 30-tki i martwię się, że nic z tego nie będzie... boję się, że nic z tego nie będzie...
Wiem- odpuścić głowę. Tak serio, to o 'byciu/nie byciu' w ciąży myślę dopiero jak się okres zbliża, a teraz to nawet dobrze nie pamiętałam terminu. Mocno zluzowałam, a efektu brak...


Potrzebuję wsparcia...
Albo kopa w d... że mam się pozbierać...

Witaj
Wątek jest magiczny, każdej się tu w końcu udaje, więc nic tylko się udzielać


Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Jedzenie to wiadomo, że jeden z ulubionych tematów hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie ufam ludziom, którzy mówią że nie lubią jeść


Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Kamila, pełen pakiet na środę, morfo, mocz, toxoplazmoza, żelazo, coombs i chyba parę jeszcze. Prywatnie więc wywietrzylam portfel
Ale mam pączka, lody i cole zero za to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też powinnam zbadać przeciwciała...


Dziewczyny z niezgodnością serologiczną- macie ten zastrzyk śródciążowy z immunoglobuliną?


Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Chcialabym wiekszy, zeby bylo cos widac, chociaz wiem ze na koncowke bedzie przekadzal 😃😂

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Dziewczyny kiedy poinformowalyscie przelozonych ze idziecie na l4 ? Ja planuje dzis bo od kwietnia chce isc. W sumie jemu to nic do mojego zwolnienia bo i tak praca rozklada sie miedzy mna a kolezanka i jest niezalezna od wszystkich tzn jest to samodzielne stanowisko, a o a juz wie.

Nie informowałam i nie poinformowałabym pracodawcy o planowanym pójściu na zwolnienie lekarskie


Ja uprzedzałam ich o słabym samopoczuciu i dolegliwościach rozmaitych, a w dniu kiedy już miałam zwolnienie, to rano wysłałam sms i potem poszłam na chwilę do pracy się pożegnać.


Niektórzy są wredni i mogą potem robić problemy- bo skąd wiesz że od kwietnia wystąpią objawy/dolegliwości wykluczające Twoją pracę? Niejeden zakwestionuje wówczas zasadność takiego zwolnienia.



Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No ja sie jeszcze nie zapisalam na usg 3trym u mnie 280zl bedzie kosztowac...


Jeszcze sie zastanawiam nad zmiana mojego gina.. lekarz dobry i w ogóle ale kurcze on mi nawet nie moze zrobic tego prenatalnego bo nie maja tego w pakiecie w przychodni no i jak sie przeprowadzimy to znow dojeżdżać za kazdym razem na wizyte a tak mam na tej samej ulicy dwoch roznych ginekologow


No wlasnie zdziwilo mnie ze za samo usg policzyli a za wizyte nie pewnie w sobote im podrzuce bo teraz nie mam jak


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

A zapisujecie się na specjalne usg 3 trymestru? Ja robiłam pierwsze i drugie, ale teraz mi lekarz powiedział, że akrat 3 to nie trzeba koniecznie robić z certyfikatem i jego badanie w 100% wystarczy
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:40   #2257
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dzięki





Pokaż pokaż, ta wysokość nas jednak ujęła za serca- faktycznie będzie dużo wygodniej





Bigos zawsze jest dobry





Witaj
Wątek jest magiczny, każdej się tu w końcu udaje, więc nic tylko się udzielać





Nie ufam ludziom, którzy mówią że nie lubią jeść





Też powinnam zbadać przeciwciała...


Dziewczyny z niezgodnością serologiczną- macie ten zastrzyk śródciążowy z immunoglobuliną?





Nie informowałam i nie poinformowałabym pracodawcy o planowanym pójściu na zwolnienie lekarskie


Ja uprzedzałam ich o słabym samopoczuciu i dolegliwościach rozmaitych, a w dniu kiedy już miałam zwolnienie, to rano wysłałam sms i potem poszłam na chwilę do pracy się pożegnać.


Niektórzy są wredni i mogą potem robić problemy- bo skąd wiesz że od kwietnia wystąpią objawy/dolegliwości wykluczające Twoją pracę? Niejeden zakwestionuje wówczas zasadność takiego zwolnienia.






A zapisujecie się na specjalne usg 3 trymestru? Ja robiłam pierwsze i drugie, ale teraz mi lekarz powiedział, że akrat 3 to nie trzeba koniecznie robić z certyfikatem i jego badanie w 100% wystarczy
No ja miedzy innymi dlatego chce zmienic gina. On robi tylko szybkie usg bez dokladniejszego sprawdzania bo nie ma tego w pakiecie. A juz zupelnie nie robi badan każdego trymestru mimo ze certyfikat ma.
Ale znalazlam inna pania doktor do ktorej bede miec 3minuty spacerkiem ze swojego mieszkania i mysle ze ona bedzie robic dokladniejsze badania skoro ma w ofercie tez 3d/4d.. wtedy po prostu nie bede sie zapisywac dodatkowo na usg 3trym gdzie indziej tylko na poczatku kwietnia wizyta i usg u niej..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 11:42   #2258
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Chcialabym wiekszy, zeby bylo cos widac, chociaz wiem ze na koncowke bedzie przekadzal

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Dziewczyny kiedy poinformowalyscie przelozonych ze idziecie na l4 ? Ja planuje dzis bo od kwietnia chce isc. W sumie jemu to nic do mojego zwolnienia bo i tak praca rozklada sie miedzy mna a kolezanka i jest niezalezna od wszystkich tzn jest to samodzielne stanowisko, a o a juz wie.
Jak mój przełożony mówił ze w marcu planuję coś tam, to powiedziałam mu ze nie wiem czy w marcu będę jeszcze pracować, nie chciałam mówić mu wprost kiedy planuję, ale też nie chciałam powiedzieć mu że danego dnia idę na zwolnienie, kilka dni przed wizytą powiedziałam mu że nie czuje się już na siłach, mam lekarza w najbliższym czasie i poproszę go o zwolnienie. Wiedział, że byłam w szpitalu na początku i rozumiał że długo nie popracuje.
Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Kamila, tyle dobrego że policzyli tylko za samo usg... mnie w kwietniu czekają spore wydatki bo i usg 3, cytologia z genotypowaniem, wizyta więc tysiąc jak nic. No, ale trzeba

Majeczka brzuszek urośnie. Mi wystrzelił w około 19-21 tygodniu. Naciagalo mi się wszystko. Teraz to taka piłka którą już czuć i widać z daleka.
Ja o l4 powiedziałam w tym samym czasie co o ciąży, bo zbiegło się to u mnie razem. IP, plamienie. Wydaje mi się że po prostu powiedz że od kwietnia zwolnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też czekają podobne wydatki w kwietniu, ale tak jak mówisz, trzeba i tyle.
Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
ja czekam na swoje brzuszkowe… w tym tygodniu maja byc
Ale super
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Hej

Kurde, tak od rana o biosie! Jadłabym.

Stwierdziłam, że szkoda kasy na testy. Poszłam od razu zrobić betę, jutro wieczorem mają być wyniki. Trzymajcie kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:46   #2259
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Moj jest w tygodniu tylko na dwa dni i poki co nie jest latwo sie do tego przyzwyczaic niestety ciekawe co bedzie w czerwcu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Biedna, współczuję
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ech, współczuję tych rozłąk.

Pajka, udało się poprzytulac polo o brzucha?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż bidulek schudl tam więc się wyzerowalo haha i dało radę się przytulić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:47   #2260
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Ech, no ten temat zwolnień jest dość śliski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:48   #2261
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

U mnie brak konfliktu serologicznego, ja mam - i mąż też ma -, ale badanie mam robione już chyba 2gi raz, z tym że na NFZ miałam w listopadzie, a teraz mamy marzec więc zrobiłam jeszcze raz dla tego prywatnie.

Ja na 3trym. Idę również do lekarza z certyfikatem, wiem że to nie jest wymagane, ale mój lekarz mnie odeslal bo mówi że dokładniej małą sprawdzi drugi Pan dr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 11:52   #2262
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No ja miedzy innymi dlatego chce zmienic gina. On robi tylko szybkie usg bez dokladniejszego sprawdzania bo nie ma tego w pakiecie. A juz zupelnie nie robi badan każdego trymestru mimo ze certyfikat ma.
Ale znalazlam inna pania doktor do ktorej bede miec 3minuty spacerkiem ze swojego mieszkania i mysle ze ona bedzie robic dokladniejsze badania skoro ma w ofercie tez 3d/4d.. wtedy po prostu nie bede sie zapisywac dodatkowo na usg 3trym gdzie indziej tylko na poczatku kwietnia wizyta i usg u niej..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
U mnie brak konfliktu serologicznego, ja mam - i mąż też ma -, ale badanie mam robione już chyba 2gi raz, z tym że na NFZ miałam w listopadzie, a teraz mamy marzec więc zrobiłam jeszcze raz dla tego prywatnie.

Ja na 3trym. Idę również do lekarza z certyfikatem, wiem że to nie jest wymagane, ale mój lekarz mnie odeslal bo mówi że dokładniej małą sprawdzi drugi Pan dr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Mój prowadzący na badania 1 i 2 trymestru mnie wysłał do lekarzy z certyfikatem, ale odnośnie 3 trymestru to już powiedział że jeśli chcemy to możemy je zrobić, ale nic więcej nam nikt nie powie ponad to co on widzi u siebie, więc nie namawia.


Myślę że darujemy sobie to usg, za to docisnę o badanie przeciwciał i zaszczepię się na krztusiec (decyzja zapadła, szczepię się ).
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 11:57   #2263
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

U mnie w sumie to troche tak ze planowalam isc na zwolnienie w maju ale na ostatniej wizycie, gin od razu chciala mi je dac ze wzgledu na te skurcze wiec chyba mu powiem jak bylo ze chciala mi dac w polowie marca ale popracuje do konca miesiaca. Wtedy tez od razu po wizycie powiedzialam kolezance z pracy jak bylo.
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 12:14   #2264
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Dzień dobry
Kciuki za wyniki bety
Piękne brzuszki macie dziewczyny
Puchatku czekamy na twoje fotki

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
U mnie w sumie to troche tak ze planowalam isc na zwolnienie w maju ale na ostatniej wizycie, gin od razu chciala mi je dac ze wzgledu na te skurcze wiec chyba mu powiem jak bylo ze chciala mi dac w polowie marca ale popracuje do konca miesiaca. Wtedy tez od razu po wizycie powiedzialam kolezance z pracy jak bylo.
Ja mówiłam że planuje do końca kwietnia pracować ale dzisiaj rano byłam u szefowej i powiedziałam że lekarz na ostatniej kontroli powiedział że nie widzi mnie dłużej w pracy że względu na zagrożoną ciążę i z początkiem kwietnia idę na zwolnienie. Chyba że zdecyduje się jeszcze na 2 tyg urlopu żeby dostać kasę za urlop

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Moj jest w tygodniu tylko na dwa dni i poki co nie jest latwo sie do tego przyzwyczaic niestety ciekawe co bedzie w czerwcu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
A jak planujecie się zorganizować po porodzie? Będzie mógł z tobą zostać jakiś czas? Chyba że od razu tacierzynski weźmie tylko jak ty będziesz na macierzyńskim to czy to nie koliduje

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 12:21   #2265
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Kciuki za wyniki bety
Piękne brzuszki macie dziewczyny
Puchatku czekamy na twoje fotki

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Ja mówiłam że planuje do końca kwietnia pracować ale dzisiaj rano byłam u szefowej i powiedziałam że lekarz na ostatniej kontroli powiedział że nie widzi mnie dłużej w pracy że względu na zagrożoną ciążę i z początkiem kwietnia idę na zwolnienie. Chyba że zdecyduje się jeszcze na 2 tyg urlopu żeby dostać kasę za urlop

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

A jak planujecie się zorganizować po porodzie? Będzie mógł z tobą zostać jakiś czas? Chyba że od razu tacierzynski weźmie tylko jak ty będziesz na macierzyńskim to czy to nie koliduje

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Ja nie bede miec macierzyńskiego bo nie pracuje
Wlasnie nie wiem jak bedzie w czerwcu bo raczej ciezko zeby zaraz po zmianie pracy i dostaniu umowy poszedl na urlop ojcowski. Tym bardziej ze u nich raczej tego nie ma z tego co czytalam niestety...
Wiec pewnie bedzie tak jak teraz. W piatki bedzie przyjeżdżał na weekend tylko..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 12:43   #2266
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Hej

Kurde, tak od rana o biosie! Jadłabym.

Stwierdziłam, że szkoda kasy na testy. Poszłam od razu zrobić betę, jutro wieczorem mają być wyniki. Trzymajcie kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i bdb.. trzymam rowniez kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 12:57   #2267
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja nie bede miec macierzyńskiego bo nie pracuje
Wlasnie nie wiem jak bedzie w czerwcu bo raczej ciezko zeby zaraz po zmianie pracy i dostaniu umowy poszedl na urlop ojcowski. Tym bardziej ze u nich raczej tego nie ma z tego co czytalam niestety...
Wiec pewnie bedzie tak jak teraz. W piatki bedzie przyjeżdżał na weekend tylko..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ty pamiętaj, że należy Ci się 1000zł kosiniakowego przez rok

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 13:01   #2268
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cichazabka trzymam kciuki i czekamy na wiesci

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

A mnie zawsze ciekawilo czy te 1000 zl kosiniakowego to brutto czy netto ? nie zaglebialam sie w to nigdy ale ciekawa jestem. No i na macierzynskim to jest te 18% pobierane i koniec czy jeszcze cos odliczaja?
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 13:03   #2269
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Cichazabka trzymam kciuki i czekamy na wiesci

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

A mnie zawsze ciekawilo czy te 1000 zl kosiniakowego to brutto czy netto ? nie zaglebialam sie w to nigdy ale ciekawa jestem. No i na macierzynskim to jest te 18% pobierane i koniec czy jeszcze cos odliczaja?
Netto 1000 zł chyba. I z macierzyńskiego chyba 18% podatek i składka zdrowotna. Emerytalne i rentowe chyba nie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 13:04   #2270
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86612222]Ty pamiętaj, że należy Ci się 1000zł kosiniakowego przez rok

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Wiem wiem
Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Cichazabka trzymam kciuki i czekamy na wiesci

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

A mnie zawsze ciekawilo czy te 1000 zl kosiniakowego to brutto czy netto ? nie zaglebialam sie w to nigdy ale ciekawa jestem. No i na macierzynskim to jest te 18% pobierane i koniec czy jeszcze cos odliczaja?
Netto

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 13:08   #2271
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja nie bede miec macierzyńskiego bo nie pracuje
Wlasnie nie wiem jak bedzie w czerwcu bo raczej ciezko zeby zaraz po zmianie pracy i dostaniu umowy poszedl na urlop ojcowski. Tym bardziej ze u nich raczej tego nie ma z tego co czytalam niestety...
Wiec pewnie bedzie tak jak teraz. W piatki bedzie przyjeżdżał na weekend tylko..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie chce cię wprowadzić w błąd bo się nie znam ale czy nie jest tak że niepracujace mamy po urodzeniu też dostają "macierzyński" tzw. kosiniakowe (Chyba 1000 zl)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Nie chce cię wprowadzić w błąd bo się nie znam ale czy nie jest tak że niepracujace mamy po urodzeniu też dostają "macierzyński" tzw. kosiniakowe (Chyba 1000 zl)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Ok, już widzę że dziewczyny o tym piszą więc jednak mi się nie pomyliło że jest coś takiego

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 13:43   #2272
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Dziewczyny nie wiem czy wczesniej juz ktos nie pytal.. ale w ktorym tc robi sie krzywa.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 13:53   #2273
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy wczesniej juz ktos nie pytal.. ale w ktorym tc robi sie krzywa.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miedzy 24 a 28

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 14:04   #2274
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Dokładnie Kamila, należy ci się kosiniakowe 1000 zł przez rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 14:13   #2275
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Miedzy 24 a 28

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzieki. No to super.. bo ja bede robic pod koniec 23 tygodnia bo potem mam wizyte i juz mam to miec.xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 14:17   #2276
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dokładnie Kamila, należy ci się kosiniakowe 1000 zł przez rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem
Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Dzieki. No to super.. bo ja bede robic pod koniec 23 tygodnia bo potem mam wizyte i juz mam to miec.xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sie ciesze ze nie musze robic

A dodatkowo moje cukry w normie caly czas wiec jest super nawet jak jem slodycze to jest ok

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 14:40   #2277
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy wczesniej juz ktos nie pytal.. ale w ktorym tc robi sie krzywa.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
24-28 chyba ktoś mnie już ubiegł

Ja robiłam w 24. Cytrynową i o dziwo nie było źle a tak się bałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 15:05   #2278
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Wiem Ja sie ciesze ze nie musze robic

A dodatkowo moje cukry w normie caly czas wiec jest super nawet jak jem slodycze to jest ok

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jak to nie musisz robic.? Normalnie zazdroszcze.!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
24-28 chyba ktoś mnie już ubiegł

Ja robiłam w 24. Cytrynową i o dziwo nie było źle a tak się bałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noo wlasnie tez sie obawiam.. zobaczymy moze faktycznie nie bedzie tak zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 15:19   #2279
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Jak to nie musisz robic.? Normalnie zazdroszcze.!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Noo wlasnie tez sie obawiam.. zobaczymy moze faktycznie nie bedzie tak zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha zazdroscisz ? cukrzycy ? ja robilam krzywa w 12tc i wtedy mi wyszła źle...potem dosc dlugo mialam problem z cukrami na czczo ale od jakiegos czasu sie unormowaly (bez insuliny wiec wielkie UFFF...)mam tylko kontrolowac jak do tej pory glukometrem ale tak jak mowie po posilkach mam w normie wiec nawet ciasto czy batonika czasami zjem mloda rośnie w normie nie za duza jak na swoj wiek (tak mowi lekarz, choc wiem ze mloda jest w 90centylu co mnie troche przeraza jesli chodzi o wizje porodu malego klocka mlody na tym etapie byl w 10centylu...) jest ani nie za mala wiec cukry raczej negatywnie na nia nie wpływają na szczęście

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 15:47   #2280
Bonitka896
Raczkowanie
 
Avatar Bonitka896
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 181
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Hej

Kurde, tak od rana o biosie! Jadłabym.

Stwierdziłam, że szkoda kasy na testy. Poszłam od razu zrobić betę, jutro wieczorem mają być wyniki. Trzymajcie kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Siedzę w pracy i staram się Was nadrobić szalejecie z postami ja jutro idę do ginekologa mam nadzieję że wszystko okaże się dobrze i że już w kwietniu zajde w ciążę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
ja czekam na swoje brzuszkowe… w tym tygodniu maja byc
piękne zdjęcia i świetna pamiątka będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Projekt urlop 0/58
Bonitka896 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 20:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.