Przyjaciółka chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-22, 13:55   #1
moonlightbae97
Przyczajenie
 
Avatar moonlightbae97
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 7

Przyjaciółka chłopaka


Cześć dziewczyny (możliwe, że i chłopcy ) Piszę w pewnej sprawie, w której chciałbym, zeby ktoś przedstawił mi obiektywny pogląd. Na wstępie chcę zaznaczyć, że absolutnie nie mam żadnych problemów z przyjaźnią damsko-meska, sama mam kolegów.
Sytuacja wyglada tak, ze od niecałych 3msc jestem w związku. Na ogół wszystko układa się świetnie, raczej się nie kłócimy. Problem jednak stanowi dla mnie jego w moim odczuciu zbyt intensywna relacja z jego koleżanka. Tak jak wyżej wspominałam, absolutnie nigdy nie zabroniłabym partnerowi posiadać koleżanki/przyjaciółki. Sama mam kolegów, z którymi czasami się spotkam sam na sam. Jednak tutaj sytuacja wyglada tak, ze mieszkają oni obok siebie, a mój chłopak potrafi widywać się z ta dziewczyna 5 razy w tygodniu. Wiadomo, nie są to jakieś długie spotkania, jednak w moim odczuciu ta regularność i częstotliwość jest za duża. Praktycznie co weekend jestem zmuszona widywać się z nimi razem, ponieważ jeśli tego nie zrobię, to prawdopodobnie jego nie zobaczę wcale.
Zastanawiam się, czy taka sytuacja jest normalna, a to ja szukam problemu gdzie go nie ma. Nawet nie wiem jak już z nim rozmawiać na ten temat, ponieważ on jedynie upiera się, ze to ja jestem najważniejsza a to tylko koleżanka i ze zna ja od dziecka i nigdy by z nią nic nie chciał. Ja to wszystko rozumiem, jednak ciężko mi z tym, ze spotyka się z nią sam na sam tak często.
moonlightbae97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 14:33   #2
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Jezeli mieszkaja blisko i znaja sie dobrze to same spotkania nie sa niczym dziwnym, ale na twoim miejscu zasugerowalabym, że w weekendy prosisz o czas tylko we dwoje.
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 14:38   #3
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez Sok_z_buki Pokaż wiadomość
Jezeli mieszkaja blisko i znaja sie dobrze to same spotkania nie sa niczym dziwnym, ale na twoim miejscu zasugerowalabym, że w weekendy prosisz o czas tylko we dwoje.
jak wyżej
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 14:59   #4
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny (możliwe, że i chłopcy ) Piszę w pewnej sprawie, w której chciałbym, zeby ktoś przedstawił mi obiektywny pogląd. Na wstępie chcę zaznaczyć, że absolutnie nie mam żadnych problemów z przyjaźnią damsko-meska, sama mam kolegów.
Sytuacja wyglada tak, ze od niecałych 3msc jestem w związku. Na ogół wszystko układa się świetnie, raczej się nie kłócimy. Problem jednak stanowi dla mnie jego w moim odczuciu zbyt intensywna relacja z jego koleżanka. Tak jak wyżej wspominałam, absolutnie nigdy nie zabroniłabym partnerowi posiadać koleżanki/przyjaciółki. Sama mam kolegów, z którymi czasami się spotkam sam na sam. Jednak tutaj sytuacja wyglada tak, ze mieszkają oni obok siebie, a mój chłopak potrafi widywać się z ta dziewczyna 5 razy w tygodniu. Wiadomo, nie są to jakieś długie spotkania, jednak w moim odczuciu ta regularność i częstotliwość jest za duża. Praktycznie co weekend jestem zmuszona widywać się z nimi razem, ponieważ jeśli tego nie zrobię, to prawdopodobnie jego nie zobaczę wcale.
Zastanawiam się, czy taka sytuacja jest normalna, a to ja szukam problemu gdzie go nie ma. Nawet nie wiem jak już z nim rozmawiać na ten temat, ponieważ on jedynie upiera się, ze to ja jestem najważniejsza a to tylko koleżanka i ze zna ja od dziecka i nigdy by z nią nic nie chciał. Ja to wszystko rozumiem, jednak ciężko mi z tym, ze spotyka się z nią sam na sam tak często.
Tak, to nic niezwyklego. Przesadzasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:03   #5
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Serio musi mieć koleżankę przy sobie gdy się z Tobą spotyka? Dobre. I chore.

No chyba, że też jego koleżanką jesteś, a nie dziewczyną.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:07   #6
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez Sok_z_buki Pokaż wiadomość
Jezeli mieszkaja blisko i znaja sie dobrze to same spotkania nie sa niczym dziwnym, ale na twoim miejscu zasugerowalabym, że w weekendy prosisz o czas tylko we dwoje.
Dokładnie. A jak facet wolałby się spotkać z koleżanką niż uszanować moją prośbę to sprawa jest prosta - trza sobie znaleźć innego faceta, a nie tkwić w trójkącie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:07   #7
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Serio musi mieć koleżankę przy sobie gdy się z Tobą spotyka? Dobre. I chore.

No chyba, że też jego koleżanką jesteś, a nie dziewczyną.
Serio autorka musi mieć kolegów? Przecież misiaczek powinien wystarczyć. Dobre. I chore.

No chyba, że też jej kumplem jest, a nie chłopakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-22, 15:21   #8
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Serio autorka musi mieć kolegów? Przecież misiaczek powinien wystarczyć. Dobre. I chore.

No chyba, że też jej kumplem jest, a nie chłopakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla Ciebie to normalne, że na spotkania/randki facet koleżankę przyprowadza inaczej nie ma szans sam na sam się spotkać? No chyba w podstawówce. Ich spotkania w pojedynkę, to odrębna sprawa i to mnie już nie rusza, ale randki z dziewczyną + koleżanka? Bez jaj.

Chociaż znam jeden taki przypadek pewnych bliźniaków, którzy bez siebie żyć nie mogą. Kiedyś jeden próbował randkować, to drugiego brał z sobą jako przyzwoitkę. Dorosłe chłopy. Dziś są po 40 i żaden z nich nigdy w związku nie był.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:29   #9
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cześć.

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Pokaż wiadomość
Praktycznie co weekend jestem zmuszona widywać się z nimi razem, ponieważ jeśli tego nie zrobię, to prawdopodobnie jego nie zobaczę wcale.
Dla mnie to nie jest normalne.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:30   #10
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Dla Ciebie to normalne, że na spotkania/randki facet koleżankę przyprowadza inaczej nie ma szans sam na sam się spotkać? No chyba w podstawówce. Ich spotkania w pojedynkę, to odrębna sprawa i to mnie już nie rusza, ale randki z dziewczyną + koleżanka? Bez jaj.

Chociaż znam jeden taki przypadek pewnych bliźniaków, którzy bez siebie żyć nie mogą. Kiedyś jeden próbował randkować, to drugiego brał z sobą jako przyzwoitkę. Dorosłe chłopy. Dziś są po 40 i żaden z nich nigdy w związku nie był.
Może oni chcą mieć wspólna dziewczynę ?

Tak, dla mnie normalne jest ze facet przyjaźni się z dziewczyną z sąsiedztwa. I nie było nic o tym że przyjaciółka jest na randkach. Tyle że kiedy ona go spotyka, to akurat jest z przyjaciółka. Mniemam, że jeśli mają oni coś razem zaplanowanego, jakieś wyjście na miasto, to przyjaciółka jednak zostaje u siebie lub u niego. I grzecznie zostaje na miejscu.

Chyba, że na wyjścia też z nimi się zabiera. To wtedy owszem - można zasugerowac, że coś nie tak, że nie umawiała pakietu.
Póki co, to ja wywnioskowałem, że przyjaciółka przsiaduje u niego. A wtedy autorka zbyt wiele do gadania nie ma. Bo to jego mieszkanie/dom. Ona najwyżej albo akceptuje taki stan rzeczy, albo nie. Na pewno nie jest na miejscu to, aby autorka sugerowała facetowi jak on powinien traktować swoich gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-01-22 o 15:32
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:47   #11
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Może nam to autorka wyjaśni jak to jest z tymi spotkaniami we troje, bo mnie to mocno zaintrygowało.
Umawia się z chłopakiem, a on zahacza o koleżankę i się bawią we troje? Wpada do niego bez zapowiedzi i ona już tam jest? Idą we dwoje do niej? To ona do nich wpada? I ile czasu z nimi spędza?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-22, 15:53   #12
moonlightbae97
Przyczajenie
 
Avatar moonlightbae97
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 7
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Już spieszę z odpowiedzią! Po prostu umawiamy się na wieczór, idę do niego a ona już tam siedzi
moonlightbae97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:55   #13
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Pokaż wiadomość
Już spieszę z odpowiedzią! Po prostu umawiamy się na wieczór, idę do niego a ona już tam siedzi
A powiedziałaś mu kiedykolwiek, że wolałabyś się z nim wtedy zobaczyć tylko we dwoje?
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:56   #14
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Pokaż wiadomość
Już spieszę z odpowiedzią! Po prostu umawiamy się na wieczór, idę do niego a ona już tam siedzi
I co w tym złego? Jeśli się umawialiscie na "randkę" a on jej nie wyprasza, to jesteś na podobnym poziomie relacji co ona.
Więc albo jesteś jego przyjaciółka. Albo on razem z przyjaciółką wiją podstawy pod relacje poli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 15:56   #15
kwiatuszkowo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 53
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Pokaż wiadomość
Już spieszę z odpowiedzią! Po prostu umawiamy się na wieczór, idę do niego a ona już tam siedzi
I facet woli siedzieć w trójkę niż migdalić się z dziewczyną?
Jak dla mnie nie przesadzasz, tworzycie jakiś dziwny trójkąt. Nie chciałabym w takowym być, nie widzę typowej przyjaźni.
kwiatuszkowo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 16:38   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Pokaż wiadomość
Już spieszę z odpowiedzią! Po prostu umawiamy się na wieczór, idę do niego a ona już tam siedzi
I długo tak siedzi? Nie czai, że jest piątym kołem u wozu?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 16:40   #17
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Pokaż wiadomość
Już spieszę z odpowiedzią! Po prostu umawiamy się na wieczór, idę do niego a ona już tam siedzi
I co dalej? Randkujecie sobie we troje, czy grzecznie się żegna i wychodzi nie chcąc Wam przeszkadzać? A może on ją grzecznie wyprasza? Twój chłopak w jej obecności okazuje Ci czułości? Ma w ogóle jakieś potrzeby?

Może on do niej nic nie ma, ale ona do niego już tak i chce mieć go na oku?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 17:18   #18
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 17:27   #19
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Ile macie lat? Sypiacie ze sobą?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-22, 19:27   #20
moonlightbae97
Przyczajenie
 
Avatar moonlightbae97
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 7
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Już odpowiadam na wszystkie pytania. Mamy 22 lata, sypiamy ze sobą, tutaj nie mam nic do zarzucenia. W tygodniu spotykamy się normalnie 2-3 razy, raczej nie spotyka się z nią kosztem mnie. Jednak z nią spotyka się czesciej. Co do tych weekendów. Oni po prostu te wieczory zawsze spędzali razem, po prostu chłopak nie może chyba ogarnąć, ze odkąd postanowił wejść w związek proporcje troszkę powinny się zmienić. Przychodzę do niego, ona już tam siedzi i siedzi do wieczora, później idzie do domu. Okazuje mi czułość przy niej bez problemu. Zaczynam się zastanawiać czy nie trafiłam na kolejne dziecko
moonlightbae97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 20:39   #21
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Dla mnie to niekomfortowe by facet spotykał się prawie dzień w dzień ze swoją przyjaciółką. Nie mam nic przeciwko znajomym partnera, ale taka częstotliwość byłaby dla mnie zastanawiająca. Oraz to, że widują się w każdy wieczór weekendu, mimo że ty się z nim umawiasz wcześniej. Z czego wynika jego potrzeba tak częstego kontaktu z przyjaciółką? Rozmawiałaś z nim o tym? Powiedz mu o tym, że Ci to nie leży. Albo to zaakceptuje i zmniejszy częstotliwość spotkań, albo no cóż, pora się ewakuować bo utkniesz w jakimś dziwnym trójkącie.

Dla mnie to niewyobrażalne że co weekend umawiam się z facetem na wieczór u niego w mieszkaniu, zjawiam się a u niego siedzi przyjaciółka. I tworzymy razem radosny trójkąt, dopóki ona nie wyjdzie
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 21:57   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87526507]Dokładnie. A jak facet wolałby się spotkać z koleżanką niż uszanować moją prośbę to sprawa jest prosta - trza sobie znaleźć innego faceta, a nie tkwić w trójkącie.
[/QUOTE]

Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 01:05   #23
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Niezłośliwie, to jest to bardzo dziwne i na te weekendy we trójkę to bym zgody nie dała i podziękowałabym.


Szczerze mówiąc z facetem, którego rozrywką codziennie jest spotykanie się z kimś to bym się nie umawiała, i to nie ma znaczenia, jakiej płci to osoby. Po prostu cenię inny typ osobowości i dla mnie to musi być strasznie nudna osoba (nie ma hobby, czy coś, że codziennie musi z kimś spędzać czas). No i w przyszłości ta różnica wyjdzie w naszej relacji.


*Tak, wiem, że to nie jest tak, że takie osoby są obiektywnie nudne, po prostu... nie masz gry do przejścia, czy coś, stary, książki do poczytania? No dla mnie nudna osoba.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 05:38   #24
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Niezłośliwie, to jest to bardzo dziwne i na te weekendy we trójkę to bym zgody nie dała i podziękowałabym.


Szczerze mówiąc z facetem, którego rozrywką codziennie jest spotykanie się z kimś to bym się nie umawiała, i to nie ma znaczenia, jakiej płci to osoby. Po prostu cenię inny typ osobowości i dla mnie to musi być strasznie nudna osoba (nie ma hobby, czy coś, że codziennie musi z kimś spędzać czas). No i w przyszłości ta różnica wyjdzie w naszej relacji.


*Tak, wiem, że to nie jest tak, że takie osoby są obiektywnie nudne, po prostu... nie masz gry do przejścia, czy coś, stary, książki do poczytania? No dla mnie nudna osoba.
Jeżu, jakimi nudziarzami muszą być te typy, które codziennie przez 8h spotykają się w miejscu pracy z tymi samymi ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 05:38   #25
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Pokaż wiadomość
Już spieszę z odpowiedzią! Po prostu umawiamy się na wieczór, idę do niego a ona już tam siedzi

Przede wszystkim porozmawiałabym z partnerem. Mnie to by wkur****.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-01-23 o 05:43
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 05:46   #26
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Podstawowe pytanie: czy mówiłaś mu o tym, że spotkania w weekendy to randki i nie chcesz ich spędzać we troje?
Czy czekasz aż on się domyśli?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 07:16   #27
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Ja jestem osobą tolerancyjną i wiele jestem w stanie zaakceptować, ale takie nagminne sytuacje w końcu doprowadziłyby mnie do szału, kiedy non stop czułabym obecność osoby trzeciej. Na pewno powiedziałabym facetowi, że nie odpowiada mi taka sytuacja, ale nie na zasadzie zakazu spotykania, tylko ograniczenia.



No i z drugiej strony stara prawda- przyjaźń damsko- męska istnieje, dopóki jedno z nich nie wyzna miłości... Tutaj tez miałabym trochę obawy, bo z tego, co opisujesz, oni nie umieją żyć bez siebie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 07:19   #28
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jeżu, jakimi nudziarzami muszą być te typy, które codziennie przez 8h spotykają się w miejscu pracy z tymi samymi ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. 8 godzin w pracy, 8 godzin snu i z kolejnych 8 godzin przeznaczać jakąś część na innych ludzi. Sorry - nie moje klimaty.

Wyraźnie podkreśliłam, że moja prywatna subiektywna opinia, więc się odstosunkuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 07:23   #29
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No właśnie. 8 godzin w pracy, 8 godzin snu i z kolejnych 8 godzin przeznaczać jakąś część na innych ludzi. Sorry - nie moje klimaty.

Wyraźnie podkreśliłam, że moja prywatna subiektywna opinia, więc się odstosunkuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepszy zawód to kierowca TIRa, nie? <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 07:25   #30
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Przyjaciółka chłopaka

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Najlepszy zawód to kierowca TIRa, nie?
Nie. <3
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-24 12:16:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.