Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 13:12   #91
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Razem z ginekologiem ustaliliśmy żeby jeszcze dodatkowo zmniejszyć moje schizy (co jak widać średnio się udało.. ) w czasie przerwy 7 dniowej biorę tabletkę w 7 dzień zamiast ósmy czyli mój cykl trwa 27 zamiast 28 dni. Tym sposobem zawsze cofają mi się dni, w których zaczynam kolejne opakowanie. Czy jeśli nie zaczynam od pierwszej tabletki, a od tabletki w pierwszym tygodniu oznaczoną danym dniem tygodnia np. muszę zacząć nowe opakowanie we wtorek to biorę wtorkową tabletkę z pierwszego tygodnia, to nic nie mieszam w hormonach? Po prostu zawsze było mi tak wygodniej żeby nie pogubić się w jaki dzień zaczynam
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:19   #92
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Hej, cześć. Widzę, że nie jestem sama w tych schizach i nie tylko mój chłopak ma mnie dość czasem.. Opowieść może być obszerna ale mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która to przeczyta i doradzi Otóż tabletki antykoncepcyjne Lesinelle biorę już od ok. 5 lat ze względu na skłonność do powstawania torbieli na jajnikach. Jak widać zaczęłam już jako 15/16 latka je przyjmować więc nie służyły mi jako stricte środek anty. Z moim chłopakiem jesteśmy razem od ponad 4 lat, niedawno zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współżycia, ciężko mi się wierzy, że tabletki są tak skuteczne więc kazałam mu być zawsze w gumce. Dwa miesiące temu wszedł dwa razy we mnie bez niczego, pozwoliłam mu na to. Oczywiście pod koniec opakowania zaczęły się schizy (jestem osobą ze zdiagnozowaną nerwicą więc stany w jakie popadam są.. różne.). Zrobione 6 testów co dwa dni nawet po krwawieniu, które oczywiście wystąpiło i dwa testy beta HCG, oczywiście wszystko negatywne. Na kolejne miesiące miałam spokój. Ostatnim razem w czwartek tj. 16.06 znów pozwoliłam wejść we mnie mojemu chłopakowi po uprzednim dokładnym umyciu go i siebie. Trwało to dosłownie może niecałe 30 sekund, przez kolejne dwa dni pozwalałam tylko żeby ocierał się o moją pochwę. Schiza znów się pojawiła. P0jawił się ból piersi ale taki jak w tamtym miesiącu, jedyne co mnie niepokoi to lekkie bóle w podbrzuszu, większa ilość wyprysków, chyba wzmożony apetyt i pieczenie pochwy od tamtego czasu, wydaje mi się, że może to być spowodowane tym ocieraniem. Biorę tabletki regularnie, nigdy żadnej nie pominęłam od kiedy współżyję, choruję na przewlekłe zapalenie żołądka i zespół jelita drażliwego, na żołądek stosuję controloc 20 ale z tego co czytałam nie ma wpływu na tabletki. Nie występują biegunki, wymioty, nie stosuję żadnych innych leków, nie piję ziołowych herbatek.. Chłopak zapewnia mnie, że wszystko jest okej, że znowu wymyślam, że doskonale wie, że wydziela się u niego preejakulat ale jest pewien, że nawet jeśli się wydzielił to tabletki były wystarczającym zabezpieczeniem.. Dziewczyny.. czy tu może być coś nie tak? Czy mogło coś zaburzyć ich działanie? :/
Ja też dałam radę Po to są tabsy, żeby kończyć w środku bez obaw :P skoro bierzesz regularnie i nie masz wymiotów biegunek mimo tej dolegliowści pokarmowej to kochana rozkoszuj się 100% seksem. Rozluźnij się
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:26   #93
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez BiliLili Pokaż wiadomość
Ja też dałam radę Po to są tabsy, żeby kończyć w środku bez obaw :P skoro bierzesz regularnie i nie masz wymiotów biegunek mimo tej dolegliowści pokarmowej to kochana rozkoszuj się 100% seksem. Rozluźnij się
Dziękuję za kolejną odpowiedź Ze względu właśnie na moją nerwicę (i wiek z resztą też, za 3 miesiące mam 2o lat dopiero) ciężko mi się przełamać i żyć w świadomości, że to prawie niemożliwe zajść w ciążę przy tabletkach i jak to mój gin mawia "stosowanych nieustannie przez tyle lat". Boję się właśnie, że coś pójdzie nie tak, coś się nie wchłonie tak jak powinno przez te jelita i w ogóle..
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:37   #94
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Razem z ginekologiem ustaliliśmy żeby jeszcze dodatkowo zmniejszyć moje schizy (co jak widać średnio się udało.. ) w czasie przerwy 7 dniowej biorę tabletkę w 7 dzień zamiast ósmy czyli mój cykl trwa 27 zamiast 28 dni. Tym sposobem zawsze cofają mi się dni, w których zaczynam kolejne opakowanie. Czy jeśli nie zaczynam od pierwszej tabletki, a od tabletki w pierwszym tygodniu oznaczoną danym dniem tygodnia np. muszę zacząć nowe opakowanie we wtorek to biorę wtorkową tabletkę z pierwszego tygodnia, to nic nie mieszam w hormonach? Po prostu zawsze było mi tak wygodniej żeby nie pogubić się w jaki dzień zaczynam
Ja sie gubie w tym co czytam, ale nie widze przeciwwskazan w tym zeby brac 27 zamiast 28 nie rozumiem tylko po co

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:48   #95
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Daje mi to względny spokój, że nie muszę zostawiać mojego organizmu na taki okres bez hormonów, doktor stwierdził, że nie widzi przeciwwskazań, a że już tak przyzwyczaiłam organizm to tak to leci A o te przyjmowanie chodzi o to, że lesinelle mają podpisane tabletki angielskimi nazwami tygodnia, czyli każda ma jakiś przypis. Chodzi mi o to, że jak zaczynam nowe opakowanie tabletek we wtorek załóżmy, to nie muszę brać koniecznie pierwszą tabletkę z pierwszych czyli z poniedziałku, a z wtorku
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 18:39   #96
zdravo
Raczkowanie
 
Avatar zdravo
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wisła
Wiadomości: 126
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć 15 tabletki. Po dokładnie 24 godzinach wzięłam oczywiście tą 15 i tak jakby normalnie 16 tabletkę. Na ulotce pisze że jeśli w 3 tygodniu wzięłam zapomnianą tabletkę to nie powinnam robić przerwy pomiędzy opakowaniami. Jak uważacie? 3-4 dni przed tą 15 tabletką kochałam się z swoim facetem. Po zapomnieniu tabletki jeszcze nie odbyłam stosunku.

Czy tabletki na skóre, paznokcie, włosy mogą jakoś działaś osłabiająco na tebletki anty? Takie witaminy z skrzypem i biotyną kupiłam w aptece za kilka złotych. Dokładnie nazywają się megakrzem.
zdravo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 18:39   #97
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Kobietki zwątpiłam już całkiem Od rana ćmi mnie w podbrzuszu, a przede mną jeszcze 5 tabletek, do tego piersi zrobiły się ciężkie jakieś.. bolesne, sutki jakieś takie bardziej wypukłe, żyłki bardzo widoczne, nawet na sutkach.. piersi były podobne w tamtym miesiącu ale w tym jest jakby później.. co jest nie tak :/
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 05:38   #98
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Kobietki zwątpiłam już całkiem Od rana ćmi mnie w podbrzuszu, a przede mną jeszcze 5 tabletek, do tego piersi zrobiły się ciężkie jakieś.. bolesne, sutki jakieś takie bardziej wypukłe, żyłki bardzo widoczne, nawet na sutkach.. piersi były podobne w tamtym miesiącu ale w tym jest jakby później.. co jest nie tak :/
Nic nie jest nie tak. tak bardzo "wsłuchujesz" się w swój organizm, że nagle zauważasz objawy, które prawdopodobnie występują co miesiąc. U mnie to ćmienie w podbrzuszu występuje spokojnie tydzień przed krwawieniem. Ćmienie i humorki. Tabletki biorę 5 lat, od 5 lat współżyję z końcem w środku i co miesiac krwawienie mam jak w zegarku. Spokojnie, wszystko jest okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 10:31   #99
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie pominęłam żadnej tabletki, nie brałam nic co osłabia działanie, nie było wymiotow, biegunek.. Musi być okej. Tym bardziej, ze nawet we mnie nie skończył, prawda?
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 10:50   #100
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Nie pominęłam żadnej tabletki, nie brałam nic co osłabia działanie, nie było wymiotow, biegunek.. Musi być okej. Tym bardziej, ze nawet we mnie nie skończył, prawda?
Tak jest wszystko ok

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 15:04   #101
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Pewnie i tak zakończy się to zrobieniem testu, zbyt dziwnie mi to wygląda, sutki są jakieś zaczerwienienione i już dawno mnie tak nie bolały
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 15:37   #102
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Pewnie i tak zakończy się to zrobieniem testu, zbyt dziwnie mi to wygląda, sutki są jakieś zaczerwienienione i już dawno mnie tak nie bolały
Tak tylko powiem, że nie wszystko od razu musi być objawem ciąży moze jest inna przyczyna, bez sensu marnowac kase na test, lepiej by bylo jakbys sie przeszla do lekarza z tym, bo ciąża to nie jest.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

A ja mam takie inne pytanie nic pomylilam sie, zapomnialam mam takie a takie objawy. Nie mam co prawda teraz tego problemu, ale chcialabym wiedziec na przyszlosc, może któraś z was bedzie wiedziec otóż chodzi mi o to, że, wiadomo, jak się zapomni tabletki w 3 tygodniu to jest ta opcja, zeby potraktowac te zapomniana jak poerwszy dzien przerwy i po przerwie normalnie zacząć brać nowe opakowanie. Problem jest taki, jak dla mnie, że się wtedy wszystko przesuwa o te pare dni wcześniej, a tabletki z poprzedniego opakowania zostaja. Czy wiec mozna zrobic tak, ze po zapomnieniu w 3 tyg zacząć od razu przerwe wczesniej, potem rozpocząć po przerwie wczesniej nowe opakowanie i po wybraniu wszystkich tabletek, dobrać te które zostały z poprzedniego opakowania i dopiero wtedy rozpoczac przerwe, żeby wrócić, ze tak powiem "na stary tor"? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi a chcialabym to wiedzieć, jesli kiedys mi sie przydarzy coś takiego

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-06-28 o 15:39
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 15:47   #103
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Pewnie i tak zakończy się to zrobieniem testu, zbyt dziwnie mi to wygląda, sutki są jakieś zaczerwienienione i już dawno mnie tak nie bolały do tego wyskakuje mi mnóstwo pryszczy

Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 15:49   #104
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Pewnie i tak zakończy się to zrobieniem testu, zbyt dziwnie mi to wygląda, sutki są jakieś zaczerwienienione i już dawno mnie tak nie bolały do tego wyskakuje mi mnóstwo pryszczy

Juz to przed chwika pisalas, z resztą Ci odpowiedzialam

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:00   #105
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Najmocniej przepraszam, myslalam, ze sie nie wysłało bo telefon wysyłał mi jakieś błędy.. Mam nadzieję, ze to nie ciąża chociaż schize mam już pełną.. Wiem, ze nie popełniłam żadnego błędu ani mój organizm nie miał żadnych odchyleń ale coś nie daje mi spokoju..
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:35   #106
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Tak tylko powiem, że nie wszystko od razu musi być objawem ciąży moze jest inna przyczyna, bez sensu marnowac kase na test, lepiej by bylo jakbys sie przeszla do lekarza z tym, bo ciąża to nie jest.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

A ja mam takie inne pytanie nic pomylilam sie, zapomnialam mam takie a takie objawy. Nie mam co prawda teraz tego problemu, ale chcialabym wiedziec na przyszlosc, może któraś z was bedzie wiedziec otóż chodzi mi o to, że, wiadomo, jak się zapomni tabletki w 3 tygodniu to jest ta opcja, zeby potraktowac te zapomniana jak poerwszy dzien przerwy i po przerwie normalnie zacząć brać nowe opakowanie. Problem jest taki, jak dla mnie, że się wtedy wszystko przesuwa o te pare dni wcześniej, a tabletki z poprzedniego opakowania zostaja. Czy wiec mozna zrobic tak, ze po zapomnieniu w 3 tyg zacząć od razu przerwe wczesniej, potem rozpocząć po przerwie wczesniej nowe opakowanie i po wybraniu wszystkich tabletek, dobrać te które zostały z poprzedniego opakowania i dopiero wtedy rozpoczac przerwe, żeby wrócić, ze tak powiem "na stary tor"? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi a chcialabym to wiedzieć, jesli kiedys mi sie przydarzy coś takiego

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Ja często tak robię, nawet jeśli z różnych przyczyn chcę dostać wcześniej krwawienia. Żeby wrócić później do dawnego rytmu po skończonym opakowaniu "dojadam" tabsy z tego skończonego wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 23:18   #107
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Ja często tak robię, nawet jeśli z różnych przyczyn chcę dostać wcześniej krwawienia. Żeby wrócić później do dawnego rytmu po skończonym opakowaniu "dojadam" tabsy z tego skończonego wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha to super ze tak można. Dzieki wielkie za odpowiedź

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 21:35   #108
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, czy jak zrobię test z pierwszego moczu w 14 dzień po stosunku będzie on wiarygodny?
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 22:35   #109
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak zrobię test z pierwszego moczu w 14 dzień po stosunku będzie on wiarygodny?
Tak. Ale jaka ciaza skoro bierzesz tabletki i nie doszlo do wytrysku? Wiesz, ze objawy ciazy pojawiaja sie znacznie pozniej niz kilka dni po stosunku?

Powinnas sie albo bardziej doedukowac na temat biologii i medycyny, albo dojrzec do wspolzycia i konsekwencji z tego plynacych, bo jak tak dalej pojdzie to sie zajedziesz z tego stresu i nerwow. Nie pisze tego zlosliwie, ale te stresy i nerwy musza miec na Ciebie okropny wplyw. Zdrowe i dobre to to dla Ciebie nie jest.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 00:37   #110
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak to wpływa na moje zdrowie natomiast choruje od lat na paskudną nerwicę i naprawdę nie pamiętam kiedy było coś co pozytywnie wpływało na moje zdrowie psychiczne jak i fizyczne.. Muszę po prostu wrócić do prezerwatyw, trzymajcie kciuki za negatyw.
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 06:04   #111
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Kciukow nie trzeba trzymac, bo negatyw to pewniak w tym przypadku

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:40   #112
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Negatyw, teraz czekam na krwawienie.. mam nadzieję, że przyjdzie
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:44   #113
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Negatyw, teraz czekam na krwawienie.. mam nadzieję, że przyjdzie
Super

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:21   #114
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, czy takie jakby zażółcanie się testu po paru godzinach może być spowodowane tym, że po prostu mój mocz był za ciemny? Wiem, ze testy po paru godzinach mogą przeklamywac natomiast mój właśnie się zrobił trochę żółty i zrobiła się widoczna ta druga linia natomiast nie jest wybarwiona :/
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 18:37   #115
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy takie jakby zażółcanie się testu po paru godzinach może być spowodowane tym, że po prostu mój mocz był za ciemny? Wiem, ze testy po paru godzinach mogą przeklamywac natomiast mój właśnie się zrobił trochę żółty i zrobiła się widoczna ta druga linia natomiast nie jest wybarwiona :/
Test po kilku godzinach jest nie ważny, wywal go do kosza i nie doszukuj się juz wszedzie tej ciąży

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-06-30 o 18:38 Powód: Nie
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 10:45   #116
Ovinee
Raczkowanie
 
Avatar Ovinee
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 49
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jeżeli dotychczas brałam tabletki wieczorem, to po 7-dniowej przerwie mogę zacząć brać je rano czy jednak powinnam kontynuować wieczorem?
Ovinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 11:56   #117
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ovinee Pokaż wiadomość
Jeżeli dotychczas brałam tabletki wieczorem, to po 7-dniowej przerwie mogę zacząć brać je rano czy jednak powinnam kontynuować wieczorem?
Mozesz zaczac rano

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 19:27   #118
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej! Wiem, że prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie,ale schizuję. Biorę tabletki Mywy (24+4) od około 2 lat. Wydaje mi się, że w ostatnim miesiącu nie opuściłam żadnej. Pierwszy raz nie dostałam krwawienia z odstawienia. Zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Teraz jestem na 2 tabletce nowego blistra. Powtórzyć test? Iść do ginekologa?
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 20:35   #119
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Hej! Wiem, że prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie,ale schizuję. Biorę tabletki Mywy (24+4) od około 2 lat. Wydaje mi się, że w ostatnim miesiącu nie opuściłam żadnej. Pierwszy raz nie dostałam krwawienia z odstawienia. Zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Teraz jestem na 2 tabletce nowego blistra. Powtórzyć test? Iść do ginekologa?
Juz pisalam to wczesniej na innym wątku, ale powtorze jeszcze raz, postapilas prawidlowo, skoro test wyszedl negatywny, mozesz spokojnie kontynuować branie tabletek. Czasami krwawienie z odstawienia może się po prostu nie pojawic i nie oznacza to ciąży

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 01:07   #120
zdravo
Raczkowanie
 
Avatar zdravo
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wisła
Wiadomości: 126
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Niestety wcześniej nie uzyskałam odpowiedzi, a bardzo mi na tym zależy. Dodam tylko, że czytałam, że gdy łącze opakowania tabletek przy zapomnianej tabletce to muszę korzystać z dodatkowej antykoncepcji przez siedem dni. Teraz nie umiem sobie przypomnieć ile minęło dni od stosunku kiedy zapomniałam tej nieszczęsnej tabletki, a żadnej dodatkowej anty nie było. Jedynie co to jak zawsze nie było finiszu w środku. (jakoś nie mam przekonania 100% do tabsów). Teraz boję się, że mogę być w ciąży...
"Cześć pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć 15 tabletki. Po dokładnie 24 godzinach wzięłam oczywiście tą 15 i tak jakby normalnie 16 tabletkę. Na ulotce pisze że jeśli w 3 tygodniu wzięłam zapomnianą tabletkę to nie powinnam robić przerwy pomiędzy opakowaniami. Jak uważacie? 3-4 dni przed tą 15 tabletką kochałam się z swoim facetem.

Czy tabletki na skóre, paznokcie, włosy mogą jakoś działaś osłabiająco na tebletki anty? Takie witaminy z skrzypem i biotyną kupiłam w aptece za kilka złotych. Dokładnie nazywają się megakrzem."
zdravo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.