Depilacja okolic intymnych - duży problem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-23, 18:52   #61
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Trochę mi się nie chce wierzyć, żeby przycięte włosy sprawiały taki dyskomfort, żeby nie móc chodzić myślę, że po pierwszym goleniu swędzialo (mnie też swędzi, do tej pory, po goleniu ) i teraz sobie wkręcasz.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 23:01   #62
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Depilacja laserowa na tą chwilę odpada - mam 16 lat, więc jakby mama usłyszała mój pomysł to raczej by mnie tylko wyśmiała

Może kiedyś w przyszłości jak będę dorosła.



Jeżeli chodzi o te kłujące włosy, po prostu nie umiem tego wytłumaczyć. Jak chodzę lub siedzę to czuję ciągle te włosy, zaznaczam, że one są bardzo długie i gęste. Z włosami na nogach czy pachach nie mam problemu - gole je po prostu zwykłą maszynką, nic nie swędzi, żadnych podrażnień i jest git.

Okolic intymnych w zasadzie nigdy tak porządnie nie golilam. Mam tam bardzo długie i gęste włosy, które przebijaja mi się przez bieliznę, kłują mnie wszędzie tam powodując, że ciągle muszę się drapać.

Może są po prostu za długie i mogłabym je skrócić trymerem? Ale czy wtedy nie będą powodowały kłucia jeżeli je trymerem skróce?
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 06:29   #63
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Mnie nic nie kłuje po trymerze. Sprobój na jakim kawałku skóry jak się boisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 13:08   #64
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

A przycinasz włoski na całym obszarze? Czy tylko to do wystaje?
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 08:15   #65
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Pewnie zrobiłaś to pierwszy raz źle, i teraz masz uraz


Po pierwsze jak chcesz się golić maszynką, to trzeba się pogodzić z tym, że wychodzi różnie. Czasem jestem gładka jak pupa niemowlaka, nic nie boli i nie ma zaczerwienień, kolejnym razem wymienię maszynkę, zrobię to za mało ostrożnie z rozbiegu a już nowa maszynka jest ostrzejsza i inaczej goli, i już czerwona i już krew leci w niektórych punkcikach


Moim zdaniem, jeśli będziesz się trzymać kilku zasad, to nie będziesz jakoś specjalnie cierpieć. Po pierwsze, WŁASNA, niezużyta maszynka, po drugie, dobry poślizg- najlepiej pianka lub pasta zmiękczająca włosy. Ja to robię na zwyczajny łagodny żel pod prysznic, ale bardziej wrażliwe osoby może podrażniać w okolicach intymnych.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 13:15   #66
m_d_jk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Autorko,
może Twój problem z nadwrażliwością wynika głównie z infekcji, a obcięte włoski tylko Cię tam podrażniają. Miałam tak kiedyś, że przytrafiła mi się bardzo uporczywa infekcja, swędziało mnie tam niemiłosiernie. Chodzenie, siedzenie, depilowanie włosków lub nie powodowało, że nie czułam nic oprócz dyskomfortu w dolnych okolicach. Ginekolog przypisywała mi różne globulki, maści (na przestrzeni kilku miesięcy), ale ulga była tylko na kilka dni i nadwrażliwość ciągle wracała. Dopiero jak kupiłam sobie jedną z najtańszych maści na infekcje intymne pomogło i już żadna infekcja od kilku lat nie wróciła.

Sama pisałaś, że przed ścięciem włosków też czułaś dyskomfort, ale gdy je sobie przycięłaś bardziej się nasiliło - co jest pewnie spowodowane tym, jak dziewczyny pisały, bardziej ostrym zakończeniem włosków podrażniających skórę w tamtych okolicach. Moim zdaniem, gdy wyleczysz infekcję nie będzie Ci przeszkadzało, czy przycinasz włosy łonowe czy nie. (Z całkowitym goleniem może być tak, że będziesz musiała przyzwyczaić skórę i po kilku razach nie będzie Ci to przeszkadzało.)
m_d_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 15:06   #67
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa z wynikami. Mocz i posiew wyszły idealnie, żadnej bakterii, wirusa, grzyba, nic, stanu zapalnego również nie ma. Na poprzedniej wizycie przepisał mi jakieś czopki i wargi sromowe już nie swedza, nic nie piecze.
Jednak problem z włoskami został nadal, może trochę mniej uciążliwy. Doszłam do wniosku, że te włoski są po prostu za długie i jest ich tam za dużo i one powodują taki dyskomfort, ciągle je po prostu czuję i bardzo mi one przeszkadzają.
Jednak nie chce ich golic na zero, ponieważ nie czuję takiej potrzeby, żebym była tam gładka. Zależy mi tylko żeby włosy nie wystawały mi spoza bielizny i nie przebijały się przez nią.
Zamierzam kupić ten trymer, o którym większość tutaj mówiła.
Czy to dobry pomysł? Czy jak przytne te włoski to nie będą twarde i kłujace już?
I jaki trymer polecacie? Ja myślę nad veet do okolic bikini.
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-16, 00:35   #68
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Tak, depilacja intymna jest nieprzyjemna i skóra po tym piecze.

Nie, nie musisz tego robić, jeśli nie masz ochoty.
Apropo pieczenia to po takim goleniu polecam nasmarować skóre zwykłym tanim kremem Bambino. Zawsze tak robię i skóra po goleniu nie piecze.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 20:15   #69
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Niech się osoby szerzej osoby, które używają trymera. Na jakąś długość przycinacie włoski? I czy na całej powierzchni? Nie kłują Was potem one ani nic z tych rzeczy?
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 21:09   #70
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87022227]Mnie nic nie kłuje po trymerze. Sprobój na jakim kawałku skóry jak się boisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A jaki masz trymer? I ucinasz włoski na całej powierzchni? W sensie i wzgórek łonowy i w okolicach warg sromowych?

Ja zakupiłam trymer Veet. Przycięłam trochę te włoski i już nie ma takiego buszu jak wcześniej, aczkolwiek na całej powierzchni zostały takie niemiłe w dotyku włoski, są takie hmm kolczaste? Nie wiem. Ciężko to nazwać.
Tak ma być?
Nadal są twarde i kłujące :/
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 21:23   #71
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Pewnie zrobiłaś to pierwszy raz źle, i teraz masz uraz


Po pierwsze jak chcesz się golić maszynką, to trzeba się pogodzić z tym, że wychodzi różnie. Czasem jestem gładka jak pupa niemowlaka, nic nie boli i nie ma zaczerwienień, kolejnym razem wymienię maszynkę, zrobię to za mało ostrożnie z rozbiegu a już nowa maszynka jest ostrzejsza i inaczej goli, i już czerwona i już krew leci w niektórych punkcikach


Moim zdaniem, jeśli będziesz się trzymać kilku zasad, to nie będziesz jakoś specjalnie cierpieć. Po pierwsze, WŁASNA, niezużyta maszynka, po drugie, dobry poślizg- najlepiej pianka lub pasta zmiękczająca włosy. Ja to robię na zwyczajny łagodny żel pod prysznic, ale bardziej wrażliwe osoby może podrażniać w okolicach intymnych.
Można też żelem do higieny intymnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 13:00   #72
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Żelu do higieny intymnej używam na co dzień od kilku lat

😊
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:20   #73
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez Lorin0180 Pokaż wiadomość
Żelu do higieny intymnej używam na co dzień od kilku lat

Ale mówię o używaniu go też do golenia zamiast pianki czy żelu pod prysznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:24   #74
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Musisz ogolic dokładnie na 3,5 mm i nie będą ci się wbijac
Dziewczyno, nikt ci nie da dokładnych instrukcji golenia waginy. Mi jest dobrze całkiem na lyso, a innej z pełnym owłosieniem. Po prostu próbuj, jak ci się najlepiej chodzi, jaka długość ci odpowiada metodą prób i błędów.
Ten wątek jest naprawdę zabawny, właśnie pod względem pytań "a na jaką długość golic?"
I jak ci ktoś powie, że na 3,5 to serio ogolisz psioche na 3,5, bo jakaś obca baba w necie tak napisała?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:24   #75
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Chyba trzeba byłoby linijka mierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:30   #76
la_lunaa
Przyczajenie
 
Avatar la_lunaa
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

a przeszkadza Ci, że masz nieogolone? jak nie, to nie gól po prostu. Nie daj się omamić, że MUSISZ to robić ja się czuję niekomfortowo jak mam włosy nie ogolone, dlatego to robię - nawet jeśli mnie kłują po tym jak odrosną.
la_lunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:47   #77
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez la_lunaa Pokaż wiadomość
a przeszkadza Ci, że masz nieogolone? jak nie, to nie gól po prostu. Nie daj się omamić, że MUSISZ to robić ja się czuję niekomfortowo jak mam włosy nie ogolone, dlatego to robię - nawet jeśli mnie kłują po tym jak odrosną.
Ja gole raz bo czuje się niekomfortowo nieogolona i źle to wygląda, a dwa, że jest to po prostu bardziej estetyczne i higieniczene

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:50   #78
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Musisz ogolic dokładnie na 3,5 mm i nie będą ci się wbijac
Dziewczyno, nikt ci nie da dokładnych instrukcji golenia waginy. Mi jest dobrze całkiem na lyso, a innej z pełnym owłosieniem. Po prostu próbuj, jak ci się najlepiej chodzi, jaka długość ci odpowiada metodą prób i błędów.
Ten wątek jest naprawdę zabawny, właśnie pod względem pytań "a na jaką długość golic?"
I jak ci ktoś powie, że na 3,5 to serio ogolisz psioche na 3,5, bo jakaś obca baba w necie tak napisała?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
mnie już brakło słów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 19:06   #79
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Przepraszam, że może zadaje głupie pytania, ale naprawdę jestem w kropce i nie wiem co robić.



Nie chce się golić na łyso - nie czuję takiej potrzeby, żebym była tam gładka. Poza tym nie chce mi się bawić w golenie tam i później mieć do czynienia ze swedzacymi krostkami i wrastaniem włosków.

Może dałam zły temat tego wątku... No ale już mniejsza.



Mój problem polega na tym, że przystrzygłam włosy łonowe nożyczkami, a 2 dni temu spróbowałam trymera i nadal mnie kłują. Mają ostrą końcówkę i mam wrażenie że podrazniają mi okolice intymne. Chodzenie w spodniach, czy nawet majtkach jest dla mnie bardzo niekomfortowe, bo ciągle je tam czuję i szlak mnie trafia.

Coś mi się nie chce wierzyć, że jako jedyna mam taki problem. Przecież z tego co poczytałam sobie różne wątki niektóre dziewczyny przystrzygają tylko włoski i im nic nie jest.



Było mi lepiej gdy włosy były dluższe, ale przynajmniej aż tak nie podrażniały mi skóry. Jednak nie chciałam z takim buszem chodzić, bo to było nieestetyczne i włosy mi wychodziły spoza bielizny. Więc musiałam coś z tym zrobić...



Nie wiem co robić.

Przepraszam jeszcze raz, że tak truję, ale przejrzałam tysiące wątków w internecie i nadal nie wiem co robić, by zniwelować ten problem.
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 19:20   #80
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Moze to po prostu problem psychiki, może sobie po prostu wkrecasz i schizujesz. Miliony kobiet golą/strzygą łoniaki i nie potrzebują o to pytać innych. Dostałaś rady, możesz się w ogóle nie golic, możesz na 0, możesz przystrzyc. Serio, nie chce mi się wierzyć, że włoski aż tak ci przeszkadzają, że nie możesz chodzić czy nosić gaci.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 19:22   #81
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moze to po prostu problem psychiki, może sobie po prostu wkrecasz i schizujesz. Miliony kobiet golą/strzygą łoniaki i nie potrzebują o to pytać innych. Dostałaś rady, możesz się w ogóle nie golic, możesz na 0, możesz przystrzyc. Serio, nie chce mi się wierzyć, że włoski aż tak ci przeszkadzają, że nie możesz chodzić czy nosić gaci.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Tylko autorce nic nie pasuje. Nie golenie złe, bo włoski wystają i jest busz, na zero nie, bo jak odrastają to swędzi, a przystrzyc też nie go nie może gaci nosić To nie wiem jakiego rozwiązania oczekuje
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 19:37   #82
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Moim zdaniem przesadzasz i wyolbrzymiasz problem. Włosy łonowe to normalna rzecz, są potrzebne, chronią przed infekcjami i naprawdę nie ma uzasadnionej potrzeby całkowitego pozbywania się ich. Jeżeli rzeczywiście golenie, czy przycinanie nożyczkami powoduje aż taki dyskomfort, to tego nie rób. Ja też zawsze męczyłam się po goleniu tej okolicy, więc zrezygnowałam całkowicie z tego. Ale znalazłam cudowną rzecz - trymer, który skraca włosy do wybranej długości i nie powoduje podrażnień. Wprawdzie trochę kosztuje, ale ten wydatek się zdecydowanie opłaca. A poza tym stosuję specjalne żele i płyny do higieny intymnej, które zmiękczają włosy łonowe i nawilżają skórę tej okolicy, więc da się żyć. Najważniejsze, żebyś nie szalała w tej kwestii i nie traktowała depilacji intymnej jako modowe "must have", bo to zdecydowanie chore jest.
Mi kiedyś ( z 10 lat temu :p) brat mówił że jak będę miała chłopaka to będę się tam golić. w sensie że lepiej przy oralnym. Jakby nie dało się do tego nie na gładko.
Autorko możesz przycinać tak z polowe ale te krótsze też trochę kłują.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Lorin0180 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że może zadaje głupie pytania, ale naprawdę jestem w kropce i nie wiem co robić.



Nie chce się golić na łyso - nie czuję takiej potrzeby, żebym była tam gładka. Poza tym nie chce mi się bawić w golenie tam i później mieć do czynienia ze swedzacymi krostkami i wrastaniem włosków.

Może dałam zły temat tego wątku... No ale już mniejsza.



Mój problem polega na tym, że przystrzygłam włosy łonowe nożyczkami, a 2 dni temu spróbowałam trymera i nadal mnie kłują. Mają ostrą końcówkę i mam wrażenie że podrazniają mi okolice intymne. Chodzenie w spodniach, czy nawet majtkach jest dla mnie bardzo niekomfortowe, bo ciągle je tam czuję i szlak mnie trafia.

Coś mi się nie chce wierzyć, że jako jedyna mam taki problem. Przecież z tego co poczytałam sobie różne wątki niektóre dziewczyny przystrzygają tylko włoski i im nic nie jest.



Było mi lepiej gdy włosy były dluższe, ale przynajmniej aż tak nie podrażniały mi skóry. Jednak nie chciałam z takim buszem chodzić, bo to było nieestetyczne i włosy mi wychodziły spoza bielizny. Więc musiałam coś z tym zrobić...



Nie wiem co robić.

Przepraszam jeszcze raz, że tak truję, ale przejrzałam tysiące wątków w internecie i nadal nie wiem co robić, by zniwelować ten problem.
Też tak mam jak przytnę nożyczkami. Kilka dni kłują a potem przestają.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Lorin0180 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa z wynikami. Mocz i posiew wyszły idealnie, żadnej bakterii, wirusa, grzyba, nic, stanu zapalnego również nie ma. Na poprzedniej wizycie przepisał mi jakieś czopki i wargi sromowe już nie swedza, nic nie piecze.
Jednak problem z włoskami został nadal, może trochę mniej uciążliwy. Doszłam do wniosku, że te włoski są po prostu za długie i jest ich tam za dużo i one powodują taki dyskomfort, ciągle je po prostu czuję i bardzo mi one przeszkadzają.
Jednak nie chce ich golic na zero, ponieważ nie czuję takiej potrzeby, żebym była tam gładka. Zależy mi tylko żeby włosy nie wystawały mi spoza bielizny i nie przebijały się przez nią.
Zamierzam kupić ten trymer, o którym większość tutaj mówiła.
Czy to dobry pomysł? Czy jak przytne te włoski to nie będą twarde i kłujace już?
I jaki trymer polecacie? Ja myślę nad veet do okolic bikini.
Autorko ale jak przytniesz na krótko ale przytniesz to i tak pojedyncze będą wychodzić przez materiał bielizny. Będą kuły po przycięte. Jak golisz nogi i masz takie
0,5-1 milimetrowe włosy to też kłują.
Ty chcesz mieć gładkie bez golenia na gładko ? Tak się nie da.
Musisz odczekać z tydzień, dwa.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2019-08-20 o 19:42
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 23:29   #83
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Może faktycznie trochę schizuje na ten temat i to siedzi w psychice... W sumie nawet jestem tego pewna 😁

Ale no nie mogę sobie wmawiać, że nie czuję dyskomfortu przy chodzeniu, bo czuję i to nie jest przyjemne.

Przyciąć je musiałam, bo były za długie. W sumie to minęło koło tygodnia..

Jeżeli chodzi o golenie to będę golić z boku tylko to co wystaje, więc dziękuję za wszystkie porady! 😊



I naprawdę też tak macie, że po przycieciu włosków was przez jakiś czas kłują?

W sumie to logiczne, jak się przytnie to końcówki są ostre i mogą kłuć. Po jakim czasie u Was to przechodzi?

Ja na razie poczekam to może przestanie. Na razie minął tydzień.

Wiem trochę was tu truje moimi pytaniami 😂
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 13:08   #84
Lorin0180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

??? 😊
Lorin0180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 19:06   #85
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez Lorin0180 Pokaż wiadomość
???
?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 19:22   #86
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Arrow Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Autorka/autor to o chyba jakiś trollowy fetyszysta przycinanych futerek i wizualizuje sobie co tu ludzie piszą
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 19:28   #87
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Autorka/autor to o chyba jakiś trollowy fetyszysta przycinanych futerek i wizualizuje sobie co tu ludzie piszą
to bardzo możliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 19:34   #88
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Autorka/autor to o chyba jakiś trollowy fetyszysta przycinanych futerek i wizualizuje sobie co tu ludzie piszą
Nie chciałam tego pisać pierwsza, żeby nie było, że wszędzie węszę trolle, ale już od jakiegoś czasu kolejne i kolejne pytania założyciela(ki) tego wątku wyglądają dziwnie. Ileż można omawiać temat golenia?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 16:58   #89
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Depilacja okolic intymnych - duży problem

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie chciałam tego pisać pierwsza, żeby nie było, że wszędzie węszę trolle, ale już od jakiegoś czasu kolejne i kolejne pytania założyciela(ki) tego wątku wyglądają dziwnie. Ileż można omawiać temat golenia?
Jak można twierdzic, że włosy kluja tak, że aż się nie da chodzić xd

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-26 17:58:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.