Brak seksu w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-28, 09:58   #1
Betilol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1

Brak seksu w związku


Cześć muszę się wygadać komuś bo inaczej chyba zwariuje mam 28 lat od 5 lat jestem mężatką, niby wszystko fajnie, układa się mamy mieszkanie swoje pracujemy , każde z nas ma swoją firmę...ale mój mąż w ogóle nie jest zainteresowany seksem. Seks jest daj Boże jak raz w miesiącu i to zazwyczaj ja muszę go inicjować, co z czasem przestało mnie i bawić i śmieszyć. Jak pytam go czy ma jakiś problem to jest odpowiedz, że wszystko w porządku. Ja co raz częściej myśle o dzieciach (to już chyba taki wiek), pytam swojego męża to odpowiedz jest ze on też by chciał mieć dzieci. Tylko, żeby mieć dzieci potrzebny jest seks którego nie ma. Szczerze to już mam dość proszenia się o seks, nie wiem może on nie ma takich potrzeb, dlatego co raz częściej chodzi mi po głowie skok w bok bo poprostu nie mogę już wytrzymać. Wiem że chaotycznie pisze, przepraszam ale nie wiem co ze sobą zrobic
Betilol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 10:52   #2
WalterSobczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 3
Dot.: Brak seksu w związku

Mam podobnie ze swoją żoną. Na początku potraktowałem ten jej brak ochoty na sex jako wyzwanie. SPA, masaże żeby się lepiej czuła. Knułem intrygi żeby z koleżankami na miasto wieczorem wychodziła, kontener nowych ciuchów i butów do szafy wjechał. Był "mężem roku". I to wszystko na nic. W końcu powiedziała że nie ma ochoty i żebym się z kimś raz na czas spotkał - ona nie ma nic przeciwko. Czyli albo kogoś ma albo sam już nie wiem...
WalterSobczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 11:32   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez Betilol Pokaż wiadomość
Cześć muszę się wygadać komuś bo inaczej chyba zwariuje mam 28 lat od 5 lat jestem mężatką, niby wszystko fajnie, układa się mamy mieszkanie swoje pracujemy , każde z nas ma swoją firmę...ale mój mąż w ogóle nie jest zainteresowany seksem. Seks jest daj Boże jak raz w miesiącu i to zazwyczaj ja muszę go inicjować, co z czasem przestało mnie i bawić i śmieszyć. Jak pytam go czy ma jakiś problem to jest odpowiedz, że wszystko w porządku. Ja co raz częściej myśle o dzieciach (to już chyba taki wiek), pytam swojego męża to odpowiedz jest ze on też by chciał mieć dzieci. Tylko, żeby mieć dzieci potrzebny jest seks którego nie ma. Szczerze to już mam dość proszenia się o seks, nie wiem może on nie ma takich potrzeb, dlatego co raz częściej chodzi mi po głowie skok w bok bo poprostu nie mogę już wytrzymać. Wiem że chaotycznie pisze, przepraszam ale nie wiem co ze sobą zrobic
A wcześniej było lepiej?

Niech twój mąż w pierwszej kolejności zrobi sobie badania.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 13:03   #4
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez Betilol Pokaż wiadomość
Cześć muszę się wygadać komuś bo inaczej chyba zwariuje mam 28 lat od 5 lat jestem mężatką, niby wszystko fajnie, układa się mamy mieszkanie swoje pracujemy , każde z nas ma swoją firmę...ale mój mąż w ogóle nie jest zainteresowany seksem. Seks jest daj Boże jak raz w miesiącu i to zazwyczaj ja muszę go inicjować, co z czasem przestało mnie i bawić i śmieszyć. Jak pytam go czy ma jakiś problem to jest odpowiedz, że wszystko w porządku. Ja co raz częściej myśle o dzieciach (to już chyba taki wiek), pytam swojego męża to odpowiedz jest ze on też by chciał mieć dzieci. Tylko, żeby mieć dzieci potrzebny jest seks którego nie ma. Szczerze to już mam dość proszenia się o seks, nie wiem może on nie ma takich potrzeb, dlatego co raz częściej chodzi mi po głowie skok w bok bo poprostu nie mogę już wytrzymać. Wiem że chaotycznie pisze, przepraszam ale nie wiem co ze sobą zrobic
A jak długo to trwa?
I czy mąż w ogóle nie odczuwa potrzeby, czy zaspokaja ją sam? ( Zakładając, że nie ktoś inny)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez WalterSobczak Pokaż wiadomość
Mam podobnie ze swoją żoną. Na początku potraktowałem ten jej brak ochoty na sex jako wyzwanie. SPA, masaże żeby się lepiej czuła. Knułem intrygi żeby z koleżankami na miasto wieczorem wychodziła, kontener nowych ciuchów i butów do szafy wjechał. Był "mężem roku". I to wszystko na nic. W końcu powiedziała że nie ma ochoty i żebym się z kimś raz na czas spotkał - ona nie ma nic przeciwko. Czyli albo kogoś ma albo sam już nie wiem...
Skoro nie ma nic przeciwko żebyś się raz na czas z kimś spotkał, to ona też mi się wydaje, raz na czas się z kimś spotyka(ła) .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 09:59   #5
Belive_23
Raczkowanie
 
Avatar Belive_23
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 308
Dot.: Brak seksu w związku

Na maksa przykre. Zwłaszcza, że jesteście małżeństwem. Jak było wcześniej?

Ja po 8 latach w związku, gdzie partner nie przepadał za bardzo za seksem, męczenia się, pilnowania się... Stało się. Ano nie zależało mu na mnie od dłuższego czasu. Był ze mną, bo miał niską samoocenę, więc i nie pociągałam go już fizycznie.

No i zaczął się problem w mojej głowie. Najpierw niska samoocena. A później? Uświadomiłam sobie, że przecież dobrze, że się rozstaliśmy. I znalazłam mężczyznę z bardzo wysokim libido. Od 2 lat seks stał się elementem życia. A ja jestem szczęśliwa.

A czy skok w bok Ci pomoże?
Wątpię... Będzie bolało. Uznasz, że jesteś słaba psychicznie. I przecież tak nie powinno być. Ja bym wzięła faceta w obroty i powiedziała. Słuchaj... Jeśli masz jakiś problem napijemy się i go omówimy.

A i z po rozmowach z kobietami po 40 wiem jedno. Ważne by się dopasować pod względem fizycznym, bo ludzie się ze sobą męczą i niszczą nawzajem
Belive_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 16:43   #6
Mejyui
Przyczajenie
 
Avatar Mejyui
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Brak seksu w związku

Moze spróbuj z nim porozmawiac o jego potrzebach i z czego to wynika. Może to juz taki wiek, że to go nie kręci.
__________________
Moje Gry
Mejyui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 02:03   #7
pawna88
Raczkowanie
 
Avatar pawna88
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 38
Dot.: Brak seksu w związku

Skoro piszesz, że macie swoje firmy to czy przypadkiem go stres nie zjada przy prowadzeniu jej? Może ma gorszy okres w sprawach zawodowych i odbija się to w sferze prywatnej. Druga sprawa, to taka, że faceci nie chętnie idą do łóżka z kobietami które nie okazują im wsparcia (chodzi o dłuższe związki niż na jedną noc). Jeżeli np. zwykle wasze rozmowy to pretensje że nie ma seksu, albo jak to jest źle, że firma się nie rozwija itp itd to tak naprawdę możesz mu kojarzyć się również ze stresem i negatywnymi sprawami. No i kolejna sprawa, gdzie wymagana jest autokrytyka - czy możesz uczciwie stwierdzić że dalej jesteś dla niego seksowna, czy trochę się jednak "zapuściłaś"?
pawna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 13:12   #8
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Brak seksu w związku

zapuścić się nie wierzę.... myślę, ze od tego ludzie mają głos by rozmawiać ;/ wyjaśnić sprawę od a do z, ale popróbować w różne sposoby ten związek ruszyć.
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:12:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.