Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-21, 09:23   #61
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Ale to taki zwykły domowy
Zaczęłam na próbę mierzyć a tu takie fajne wyniki, dlatego teraz chcę owulacyjny kupić
Ale elektroniczny jest, cieczowy? Jeśli elektroniczny - ma dwa miejsca po przecinku?
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 09:30   #62
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

A u mnie ostatni dzień @ i od jutra zaczynamy kolejny miesiąc starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 09:32   #63
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ale elektroniczny jest, cieczowy? Jeśli elektroniczny - ma dwa miejsca po przecinku?
Elektroniczny i jedno miejsce, wiem że taki pomiar nie jest dokładny i w sumie nie powinno się mierzyc takim, ale mama mnie w sumie przekonała żeby spróbować takim, a nie kupować od razu bo co jak pomierze kilka dni i przestanę i kasa w bloto
No i tak sobie zaczęłam mierzyć i nawet ten wykres jakos się fajnie ułożył, ten skok tam był z 36.3 na 36.6 to nawet zakładając margines błędu termometru, to chyba to było to, bo od tego skoku do góry rosła a od 5 dni ciągle 36.9

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 09:38   #64
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Elektroniczny i jedno miejsce, wiem że taki pomiar nie jest dokładny i w sumie nie powinno się mierzyc takim, ale mama mnie w sumie przekonała żeby spróbować takim, a nie kupować od razu bo co jak pomierze kilka dni i przestanę i kasa w bloto
No i tak sobie zaczęłam mierzyć i nawet ten wykres jakos się fajnie ułożył, ten skok tam był z 36.3 na 36.6 to nawet zakładając margines błędu termometru, to chyba to było to, bo od tego skoku do góry rosła a od 5 dni ciągle 36.9
No to rzeczywiście możesz pomyśleć o takim z dwoma miejscami po przecinku. Ja mam mniejsze skoki, więc taki tylko z jednym nic by mi nie dał, albo znacznie utrudnił obserwacje
Jak coś to polecam *taki*, lubię go za miękką końcówkę. To jest Kardioline KL60 Polecane są też Microlife.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 09:57   #65
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hej Dziś nareszcie piąteczek
Anielka, jeszcze masz dużo czasu do @, więc nie przejmuj się bielą
Malamii mam nadzieję, że już nic Wam nie pokrzyżuje planów i na spokojnie rozpoczniecie staranka, a długi czas oczekiwania zrekompensują szybkie dwie kreseczki a jak Wasz domek? Bo chyba się nie chwaliłaś czy skończony albo nie zarejestrowałam tego?
Theali a jak u Was? Zaczynacie we wrześniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 10:04   #66
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Moje cykle też trwają 33 do 36 dni 🤦♀️ czekanie to koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Wzajemnie tyle przed @ to spokojnie, jeszcze będą 2 krechy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć, oby oby...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 10:04   #67
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście możesz pomyśleć o takim z dwoma miejscami po przecinku. Ja mam mniejsze skoki, więc taki tylko z jednym nic by mi nie dał, albo znacznie utrudnił obserwacje
Jak coś to polecam *taki*, lubię go za miękką końcówkę. To jest Kardioline KL60 Polecane są też Microlife.
Super dziękuję Ci bardzo
Mi szkoda kasy było właśnie, dlatego na próbę poszedł zwykły
A wykres wygląda tak:
Screenshot_2020-08-21-10-03-22.jpg

Hm w sumie to nie wiem czy jest ok czy nie ale wydaje mi się że coś tam można z niego odczytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-21, 10:08   #68
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
A u mnie ostatni dzień @ i od jutra zaczynamy kolejny miesiąc starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Hej Dziś nareszcie piąteczek
Anielka, jeszcze masz dużo czasu do @, więc nie przejmuj się bielą
Malamii mam nadzieję, że już nic Wam nie pokrzyżuje planów i na spokojnie rozpoczniecie staranka, a długi czas oczekiwania zrekompensują szybkie dwie kreseczki a jak Wasz domek? Bo chyba się nie chwaliłaś czy skończony albo nie zarejestrowałam tego?
Theali a jak u Was? Zaczynacie we wrześniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 10:22   #69
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Theali a jak u Was? Zaczynacie we wrześniu?
Mąż nie bardzo jest chętny teraz na etapie zmiany pracy. W ogóle, dzisiaj mam niby wolne, ale jadę do pracy tylko po to, żeby szefową złapać, bo chciałabym w końcu dostać umowę do ręki. Na dobrą sprawę, gdybym komuś chciała zrobić na złość, to mogłabym po prostu w przyszłym tygodniu nie przyjść, zostawić ich z burdelem i poprosić o świadectwo pracy. Wkurza mnie to odwlekanie do ostatniego dnia.
Staram się nie myśleć za dużo w tej chwili, chociaż chciałabym już bardzo. Biorę się w garść, żeby parę kilo zgubić najpierw, bo może tak po prostu ma być

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Hm w sumie to nie wiem czy jest ok czy nie ale wydaje mi się że coś tam można z niego odczytać
Całkiem czytelny jest Jakieś obserwacje oprócz tej temperatury robiłaś?
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 11:26   #70
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Mąż nie bardzo jest chętny teraz na etapie zmiany pracy. W ogóle, dzisiaj mam niby wolne, ale jadę do pracy tylko po to, żeby szefową złapać, bo chciałabym w końcu dostać umowę do ręki. Na dobrą sprawę, gdybym komuś chciała zrobić na złość, to mogłabym po prostu w przyszłym tygodniu nie przyjść, zostawić ich z burdelem i poprosić o świadectwo pracy. Wkurza mnie to odwlekanie do ostatniego dnia.
Staram się nie myśleć za dużo w tej chwili, chociaż chciałabym już bardzo. Biorę się w garść, żeby parę kilo zgubić najpierw, bo może tak po prostu ma być


Całkiem czytelny jest Jakieś obserwacje oprócz tej temperatury robiłaś?
Właśnie nie pamiętam tylko w sumie że płodny śluz jakoś skończył się przed skokiem, ale tak żeby zapisywać to nie ze śluzem mam problem bo mam go sporo, a po unormowaniu prolaktyny to już w ogóle jest go duzoooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 11:30   #71
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Właśnie nie pamiętam tylko w sumie że płodny śluz jakoś skończył się przed skokiem, ale tak żeby zapisywać to nie ze śluzem mam problem bo mam go sporo, a po unormowaniu prolaktyny to już w ogóle jest go duzoooo
Do interpretacji nie patrzysz zupełnie na ilość, tylko na jakość Do wyznaczenia szczytu wystarczy, że się pogorszy kolor/konsystencja, ogólnie śluz nadal może być.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-21, 12:06   #72
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Do interpretacji nie patrzysz zupełnie na ilość, tylko na jakość Do wyznaczenia szczytu wystarczy, że się pogorszy kolor/konsystencja, ogólnie śluz nadal może być.
Ok, od następnego cyklu tak będę robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 13:10   #73
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

No i nie mam na czas nieokreślony, tylko na rok i dziewięć miesięcy Wykorzystanie limitu umów czasowych do maksimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 13:12   #74
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No i nie mam na czas nieokreślony, tylko na rok i dziewięć miesięcy Wykorzystanie limitu umów czasowych do maksimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra!! Ja pracuje w urzędzie i u nas było tak samo. Mimo, że państwowy, a nie prywaciaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 13:17   #75
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Masakra!! Ja pracuje w urzędzie i u nas było tak samo. Mimo, że państwowy, a nie prywaciaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko na początku miałam powiedziane, że standardem jest w firmie trzymiesięczny okres próbny - rok - na nieokreślony. Nie wiem, czy te zmiany to sprawka covidu czy naszego obecnego regionalnego, ale czuję się niefajnie zaskoczona (chociaż tylko trochę zaskoczona, bo trochę podejrzewałam, że z czymś głupim mogą wyskoczyć).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 13:28   #76
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No i nie mam na czas nieokreślony, tylko na rok i dziewięć miesięcy Wykorzystanie limitu umów czasowych do maksimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:/ ale chamstwo :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 13:41   #77
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No i nie mam na czas nieokreślony, tylko na rok i dziewięć miesięcy Wykorzystanie limitu umów czasowych do maksimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przechlapane teraz. Też myślałam o zmianie pracy, ale mam czas nieokreślony, na umowie więcej niż najniższa krajowa, i jestem na 95% pewna, że mi nie podziękują a z nową robota boje się, bo kurde nasza gospodarka tak dostała w d ****, że mogą być cyrki z pracą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 13:43   #78
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No i nie mam na czas nieokreślony, tylko na rok i dziewięć miesięcy Wykorzystanie limitu umów czasowych do maksimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beznadziejne zagranie. Powinni chociaż Cię uprzedzić jak sytuacja wygląda i co będziesz podpisywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 14:00   #79
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Beznadziejne zagranie. Powinni chociaż Cię uprzedzić jak sytuacja wygląda i co będziesz podpisywać
Nikt nie miał czasu. Wiecie, gorący sezon urlopowy Rozglądam się na spokojnie za czymś innym, ale na pewno nie zamierzam zmieniać na gorsze warunki, więc nie wiem, co z tego wyjdzie
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-21, 14:07   #80
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Theali, bardzo niefajne zagranie. U nas zasady są podobne i niewyobrażam sobie, żeby bez slowa wyjaśnienia wręczyć którejś z moich dziewczyn umowę taka jak Twoja. Regionalny regionalnym, covid covidem, ale szefowa w tym wszystkim słaba.
Tym bardziej mocne kciuki, żeby trafiło się coś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 14:11   #81
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Theali, bardzo niefajne zagranie. U nas zasady są podobne i niewyobrażam sobie, żeby bez slowa wyjaśnienia wręczyć którejś z moich dziewczyn umowę taka jak Twoja. Regionalny regionalnym, covid covidem, ale szefowa w tym wszystkim słaba.
Tym bardziej mocne kciuki, żeby trafiło się coś innego
Szefowa w tym nie ma za wiele do powiedzenia tak naprawdę. I tak rok temu mi tę umowę o pracę wywalczyła, bo przy statusie studenta firma mocno sugerowała zleceniówkę.
Ale tym bardziej się rozglądam, że nie zamierzam w nieskończoność mieć połówki etatu.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 14:14   #82
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Przechlapane teraz. Też myślałam o zmianie pracy, ale mam czas nieokreślony, na umowie więcej niż najniższa krajowa, i jestem na 95% pewna, że mi nie podziękują a z nową robota boje się, bo kurde nasza gospodarka tak dostała w d ****, że mogą być cyrki z pracą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobnie, i też się z myślami biję :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Szefowa w tym nie ma za wiele do powiedzenia tak naprawdę. I tak rok temu mi tę umowę o pracę wywalczyła, bo przy statusie studenta firma mocno sugerowała zleceniówkę.
Ale tym bardziej się rozglądam, że nie zamierzam w nieskończoność mieć połówki etatu.
:/ strasznie niefajna sytuacja, ale może to jakiś znak żeby coś zmienić ?
U nas obcinają etaty, lecą po kolei osoby wg końca umowy, i tak od przyszłego tygodnia do października będzie co jakis czas po jednej osobie odpadać :/ ale jest covid, nie ma za bardzo roboty, firma przynosi straty, muszą się ratować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 14:19   #83
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
:/ strasznie niefajna sytuacja, ale może to jakiś znak żeby coś zmienić ?
U nas obcinają etaty, lecą po kolei osoby wg końca umowy, i tak od przyszłego tygodnia do października będzie co jakis czas po jednej osobie odpadać :/ ale jest covid, nie ma za bardzo roboty, firma przynosi straty, muszą się ratować
My już wróciliśmy do systemu sprzed covidu, przywrócili pełne etaty, przywrócili dopełnienia. W lipcu zrobiliśmy ponoć rekordowe wyniki (w zestawieniu z zeszłorocznymi!).

Generalnie lubię swój zespół, ale ileś innych rzeczy mnie denerwuje. No i teraz to. Ale nie chcę na siłę zmieniać też, żeby gorzej nie trafić.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 14:24   #84
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Szefowa w tym nie ma za wiele do powiedzenia tak naprawdę. I tak rok temu mi tę umowę o pracę wywalczyła, bo przy statusie studenta firma mocno sugerowała zleceniówkę.
Ale tym bardziej się rozglądam, że nie zamierzam w nieskończoność mieć połówki etatu.
Ja rozumiem, że nie miała za wiele do gadania z regionalnym, ale Ciebie mogła uprzedzić. Raz miałam trochę podobna sytuację i wcześniej powiedziałam dziewczynie jak wyglądają sprawy i jaki jest powód.

Pewnie, że się rozgladaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 14:26   #85
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że nie miała za wiele do gadania z regionalnym, ale Ciebie mogła uprzedzić. Raz miałam trochę podobna sytuację i wcześniej powiedziałam dziewczynie jak wyglądają sprawy i jaki jest powód.

Pewnie, że się rozgladaj
Ano mogła, zwłaszcza że miesiąc temu próbowałam o tę umowę podpytywać.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 14:26   #86
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Malami, to też nieciekawie u Ciebie :/
Kruszyna, na zmianę pracy będzie jeszcze czas. A w pandemii jednak lepiej mieć coś pewnego. Zwłaszcza z naszymi planami. Więc jeśli Cię psychicznie robota nie wykańcza to lepiej przeczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 14:49   #87
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No i nie mam na czas nieokreślony, tylko na rok i dziewięć miesięcy Wykorzystanie limitu umów czasowych do maksimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety przeginają, ja swoją wyrwałam tylko na farcie bo była zmiana dyrektora i jemu nie zależało, więc tym co nie chodzili na L4 i uż dał czas nieokreślony rzutem na taśmę przed odejściem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 15:30   #88
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No i nie mam na czas nieokreślony, tylko na rok i dziewięć miesięcy Wykorzystanie limitu umów czasowych do maksimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję u mnie w firmie też tak jest, ale przynajmniej tego nie ukrywają.

A co do pracy, ja już nie wiem co mam robić. Ten mobbing przechodzi już wszystko. Popłakałam się dzisiaj w pracy przez moją przełożoną. Wystarczyła tylko z nią półgodzinna rozmowa przez telefon żebym była w takim stanie. W dodatku musiałam dzisiaj iść w sukience na chłodnie i mroźnie, gdzie jest minus 24 stopnie. Ooo, mimo że jestem już po pracy, to znowu dzwoni z dzikim pretensjami. Jak tak dalej pójdzie, to nie wiem czy z moją ciąża będzie dobrze. 🥺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 15:38   #89
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Współczuję u mnie w firmie też tak jest, ale przynajmniej tego nie ukrywają.

A co do pracy, ja już nie wiem co mam robić. Ten mobbing przechodzi już wszystko. Popłakałam się dzisiaj w pracy przez moją przełożoną. Wystarczyła tylko z nią półgodzinna rozmowa przez telefon żebym była w takim stanie. W dodatku musiałam dzisiaj iść w sukience na chłodnie i mroźnie, gdzie jest minus 24 stopnie. Ooo, mimo że jestem już po pracy, to znowu dzwoni z dzikim pretensjami. Jak tak dalej pójdzie, to nie wiem czy z moją ciąża będzie dobrze. 🥺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tym momencie trzeba było powiedzieć o ciąży, nie można absolutnie narażać się w błogosławionym stanie na takie temperatury. Idź do byle jakiego lekarza który da Ci L4 na cokolwiek byle dotrwać do USG które potwierdzi bicie Serduszka. Tulę mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 15:41   #90
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
W tym momencie trzeba było powiedzieć o ciąży, nie można absolutnie narażać się w błogosławionym stanie na takie temperatury. Idź do byle jakiego lekarza który da Ci L4 na cokolwiek byle dotrwać do USG które potwierdzi bicie Serduszka. Tulę mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję.. właśnie się zastanawiam czy isc teraz na 2,3 tygodnie zwolnienia, chociażby od lekarza rodzinnego, a potem prosić o ginekologa. Chociaż wiem że będą takie ogromne pretensje ze strony przełożonej. Ale ja w pracy nawet nie mam czasu by zjeść cokolwiek, nawet wodę piję w biegu, bo milion spraw na cito i to z krzykiem w tle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Chciałam dotrwać bo mam nową umowę od września i chciałam chociaz trochę popracować, cały czas się boję, że mi ją anulują w jakiś magiczny sposób prawny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.