kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-03, 09:39   #1471
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
U mnie nie ma niepokojących objawów. Mam starą wersję Mlb i Ag.
Raz wygląda dobrze a innym razem ciastuje i podkreśla pory. Kapryśny.
Innych rzeczy od Pixie nie mam.

Dziewczyny, czy miałyście korektor pod oczy z witaminami?
Jak Wam się sprawował?
Chcę kupić, ale oczywiście mam problem z odcieniem. Na ich stronie w komentarzach ktoś napisał, że 02 pasuje do almond milk?! To do czego są kolory 00 i 01?


Mi chodzilo o te nowe prasowane wersje. Bo przy starych , sypkich podkładach, to mnie wysypywalo.Ogolnie Pixie ma fajny marketing i koncepcje na firme, ale kurde z nimi zawsze cos. Udalo mi się u nich dobrac odpowiednie kolory przy sypkich, formula super, ale miałam podkorne gule i mnie wysypywlo. Teraz uzywalam prasowanych i kurde oczy mi lzawia. Wiem, ze to na pewno od nich, bo jak odstawiam to nic się nie dzieje.


Ja mam ten konrektor. 00 nadaje się do jasnych cer, ale tez jak ktoś chce rozswietlic oko. Bardzo ladnie kryje i dobrze wygląda na oku. 01 już bardziej stapia się z kolorytem, nie rozswietla, ale kryje. Wiec wszystko zależy czego oczekujesz.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 09:42   #1472
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dziewczyny a czym utrwalanie ten korektor z Pixie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 09:49   #1473
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja już przetestowałam tego całkiem sporo po prostu był jakiś czas, że źle u mnie wyglądał, więc używałam innych, a potem nagle znowu dobrze wyglądał.
Chociaż chyba i tak wolę neauty.

Na ekocudach online skusiłam się na Lily lolo i amilie satynowy, póki co trwają testy.
No i po ekocudach zmieniłam pielęgnację w pełni na naturalną. Więc sporo testowania mnie czeka


Moim zdaniem oprócz pielęgnacji, tez sporo zależy od diety. Ja zauwazylam, ze mi mineraly gorzej się trzymają jak jem słodycze Serio, jednak to jest prawda, ze od słodyczy cera się zmienia, bo tez to widze jak na dloni. Slodycze staram się jesc raz na jakiś czas i zauwazylam taka zaleznosc. Bo tak ogolnie to zdrowo się odżywiam.


U mnie znowu króluje Amilie. Inne może tez by krolowaly, ale nie mam odpowiedniego odcienia, a już tyle kasy wtopiłam, w to wszystko, ze nie chce mi się nawet już szukac. Jedynie co to bym chciała zainwestować w Lily Lolo w jakims odcieniu odpowiednim na lato, bo Warm Peach jest za jasny, a formula tez była spoko.


Ale po Amilie mam aksamitnie , bardzo gladka cere, podkład długo mi się utrzymuje i bardzo lubie.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czym utrwalanie ten korektor z Pixie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja utrwalam pudrem, szerokim pedzlem, nakładam go przed przypudrowaniem. I polecam nakladac palcem, zadnymi pędzlami.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 09:53   #1474
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dzięki. Chcę do niego wrócić, bo kiedyś bardzo byłam zadowolona z krycia, ale niestety nie umiałam go ładnie zabezpieczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 10:20   #1475
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka;88681206[B
]Moim zdaniem oprócz pielęgnacji, tez sporo zależy od diety[/B]. Ja zauwazylam, ze mi mineraly gorzej się trzymają jak jem słodycze Serio, jednak to jest prawda, ze od słodyczy cera się zmienia, bo tez to widze jak na dloni. Slodycze staram się jesc raz na jakiś czas i zauwazylam taka zaleznosc. Bo tak ogolnie to zdrowo się odżywiam.


U mnie znowu króluje Amilie. Inne może tez by krolowaly, ale nie mam odpowiedniego odcienia, a już tyle kasy wtopiłam, w to wszystko, ze nie chce mi się nawet już szukac. Jedynie co to bym chciała zainwestować w Lily Lolo w jakims odcieniu odpowiednim na lato, bo Warm Peach jest za jasny, a formula tez była spoko.


Ale po Amilie mam aksamitnie , bardzo gladka cere, podkład długo mi się utrzymuje i bardzo lubie.
U mnie jedyny armagedon jest po orzechach i migdałach. Uwielbiam je, ale nie dość, że mnie sypie, to jeszcze zaostrza mi się po tym kaszel w nocy
Natomiast wiem, że niektórzy reagują tak na nabiał, gluten czy właśnie słodycze. U mnie takich negatywnych efektów po tych grupach produktów na szczęście brak.
Którą formułę masz z amilie? Kiedyś kupiłam jojoba Cashmere, ale jakoś mi nie przytegowała ta formuła, więc teraz wzięłam satynowy Cashmere. Pierwszy szok: to ma drobinki! (nie doczytałam o tym). Na twarzy na szczęście ich nie widać Swoją drogą mam wrażenie, że jak zaczynałam z minerałami (4 lata temu), to Amilie miało dużo lepiej opisane te kolory na stronie.

Ups, a w ogóle to wątek o neauty i powyższe nadaje się do ogólnego mineralnego
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 11:06   #1476
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
U mnie jedyny armagedon jest po orzechach i migdałach. Uwielbiam je, ale nie dość, że mnie sypie, to jeszcze zaostrza mi się po tym kaszel w nocy
Natomiast wiem, że niektórzy reagują tak na nabiał, gluten czy właśnie słodycze. U mnie takich negatywnych efektów po tych grupach produktów na szczęście brak.
Którą formułę masz z amilie? Kiedyś kupiłam jojoba Cashmere, ale jakoś mi nie przytegowała ta formuła, więc teraz wzięłam satynowy Cashmere. Pierwszy szok: to ma drobinki! (nie doczytałam o tym). Na twarzy na szczęście ich nie widać Swoją drogą mam wrażenie, że jak zaczynałam z minerałami (4 lata temu), to Amilie miało dużo lepiej opisane te kolory na stronie.

Ups, a w ogóle to wątek o neauty i powyższe nadaje się do ogólnego mineralnego


Nie wiem czy moderatorzy teraz az tak bardzo pilnuja watkow, odkad sporo ludzi przeniosło się do grup na FB.


Jojoba mi kompletnie nie podszedł, mialam. Mam matujaca i kryjaca i obie bardzo fajne. A jak utrwalam puderm z Amilie, to już w ogole bajka.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 09:09   #1477
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy moderatorzy teraz az tak bardzo pilnuja watkow, odkad sporo ludzi przeniosło się do grup na FB.


Jojoba mi kompletnie nie podszedł, mialam. Mam matujaca i kryjaca i obie bardzo fajne. A jak utrwalam puderm z Amilie, to już w ogole bajka.
Dzięki za info. Pewnie kiedyś się skuszę na testy formuły kryjącej, natomiast matujących staram się unikać, bo wyglądają na mojej twarzy sucho.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-02, 14:33   #1478
Malkia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Kosmetyczka do której chodzę na oczyszczanie twarzy poleciła mi tę firmę. Chciałabym kupić podkład i puder, tylko nie wiem jak dobrać kolor kosmetyków do cery. W sklepach stacjonarnych nie widziałam kosmetyków Pixie Cosmetics, więc muszę kupić prze neta.
Malkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 16:45   #1479
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Malkia Pokaż wiadomość
Kosmetyczka do której chodzę na oczyszczanie twarzy poleciła mi tę firmę. Chciałabym kupić podkład i puder, tylko nie wiem jak dobrać kolor kosmetyków do cery. W sklepach stacjonarnych nie widziałam kosmetyków Pixie Cosmetics, więc muszę kupić prze neta.
Odezwij się bezpośrednio do Pixie - oni fenomenalnie doradzają kolory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 09:14   #1480
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Malkia Pokaż wiadomość
Kosmetyczka do której chodzę na oczyszczanie twarzy poleciła mi tę firmę. Chciałabym kupić podkład i puder, tylko nie wiem jak dobrać kolor kosmetyków do cery. W sklepach stacjonarnych nie widziałam kosmetyków Pixie Cosmetics, więc muszę kupić prze neta.
Według mnie Pixie i kryjący od Annabelle Minerals to takie najbardziej kapryśne minerały, które potrafią się zwarzyć na twarzy i zapychać, więc nie wiem czy to dobry wybór na start z minerałami.
Ja bym doradziła chyba Neauty lub Amilie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 14:57   #1481
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Według mnie Pixie i kryjący od Annabelle Minerals to takie najbardziej kapryśne minerały, które potrafią się zwarzyć na twarzy i zapychać, więc nie wiem czy to dobry wybór na start z minerałami.
Ja bym doradziła chyba Neauty lub Amilie.
Zgadzam się. Jeszcze są o tyle trudne, że jednego dnia jest pięknie, a następnego , mimo tej zamek pielęgnacji, już jest tragedia. Trudno mi wyczuć jaki dzień będzie dziś. Dlatego denkuję to co mama i całkiem przechodzę na neauty, które mnie nie zawodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-03, 19:56   #1482
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Również mam podobne odczucia. AM , Pixie czy Lucy MInerals sa zbyt wymagające dla poczatkujacych. Chociaz w sumie ciężko byłoby cos polecić - najlepiej kupic probki roznych formul, roznych firm i zobaczyć.


Zreszta jak dla mnie z Pixie jest przerost formu nad trescia ostatnio. Duzo nowości, dużo promocji, napalanie się nie wiadomo na co, a później i tak cos z tymi kosmetykami od nich jest nie tak. Ja już tak miałam od podkladow - kolor super. formula super. ale podskórne gule. Z prasowanymi i cieniami i korektorem lzawia mi oczy. I tak jakos chyba dam sobie spokoj z ta firma.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2021-06-03 o 19:58
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 17:18   #1483
Alamanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pixie Cosmetics to moim zdaniem najlepsze kosmetyki do majikażu. Wczoraj zamówiłam sobie kolejny podkład, puder i korektor pod oczy.
Alamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-25, 17:00   #1484
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Odkryłam właśnie, że w Pixie są podkłady prasowane, jestem bardzo nie na czasie kuszą.. zwłaszcza w zestawie z pędzelkiem.
Muszę tylko poprosić na ich FB o pomoc z dobraniem odcienia 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 19:57   #1485
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Mam już u siebie podkład prasowany, jutro będę testować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 22:22   #1486
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja mam ich prasowanca, ale lazwia mi po nim oczy, podobnie jak po cieniach, ale ogolnie podkład fajny. Z Pixie daje definitywnie spokoj. Bo ani pedzle mi się nie sprawdzily, ani podkłady. Jedynie co to używam ich cieni do brwi, bo tutaj nic się nie dzieje, nawet ladnie wygladaja. Chociaz i tak moim hitem jest cien do brwi z Lily Lolo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 07:37   #1487
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Wczoraj nosiłam prasowany, standardowo najpierw baza glinkowa, podkład i puder kapokowy. Podkład nakładałam pędzelkiem z zestawu, enchanter - mały i trzeba się namachać, wolę kabuki ogólnie podkład bardzo fajnie leży, odcień ok, wypróbuję tylko ze zwykłym pędzlem.
Mnie z Pixie wszystko pasuje wszystkie inne minerały poszły w odstawkę i dawno nie zamawialam nic do testowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

A dzisiaj użyłam sypkiego z ich małym kabuki. Trochę nietypowy pędzel.. ma długie włosie na czubku i stosunkowo małą średnicę. Jest bardziej giętki niż zbity. Baardzo miękki. Mini trzonek wg mnie super, wygodnie się trzyma w ręce. Ogólnie fajny pędzel, ale to nie jest mój ideał kabuki, szukam dalej może LL byłby lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-15, 19:43   #1488
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Z 1,5 m-ca temu wstąpiłam pierwszy raz do Kontigo, a tam Pixie. Pooglądałam cienie (na ile to możliwe w takim świetle ) i kupiłam Willow Basket. Na ich stronie żaden mi nie przypadł do gustu, więc się zdziwiłam... Zerknęłam później ponownie i oczywista sprawa - kolor w ogóle nie oddany realistycznie. Oczywiście poza drogerią kolor wyglądał inaczej, jak również dnia następnego w świetle naturalnym, dziennym... Ale i tak jestem zadowolona, nawet miałam go wczoraj i dziś na powiekach. W sumie nie wiem dla kogo robią drogerie... Kiedy czasem wstąpię np po maseczkę i widzę, jak kobieta ogląda podkład w Rossmannie... aż się chce uśmiechnąć i życzyć powodzenia Cień kupię i wygląda inaczej, a co dopiero takie niuanse podkładowe. Wracając do cienia: Wczoraj trzymał mi się przez jakieś 15h, bez kreski, bez rolowania. I to bez bazy! Dodam, że wczoraj pogoda oszalała i było jakieś 21 stopni. Ładnie się rozsmarowuje, nie jest tępo suchy, tworzy fajny efekt takiego rozmycia. Polubiłam zdecydowanie.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2022-04-15 o 19:45
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 20:22   #1489
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ciągle zastanawiam się, co z tym Pixie. Myślałam, że się na amen wyprzedają i będą zamykać, nawet przez moment nie bylo już na sklepie np. pudru kapok i blur... A tu wczoraj kupiłam 4x blur i 1x kapok, bez problemów ja już nic nie czaję.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-02, 09:45   #1490
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ciągle zastanawiam się, co z tym Pixie. Myślałam, że się na amen wyprzedają i będą zamykać, nawet przez moment nie bylo już na sklepie np. pudru kapok i blur... A tu wczoraj kupiłam 4x blur i 1x kapok, bez problemów ja już nic nie czaję.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
W watku dla mineraloholiczek udziela sie osoba od nickiem corkarybaka (jakos tak) , podobno zna zalozycielke Pixie. Cofnij sie kilka stron - wczesniej pisala, ze pierwotna zalozycielka marki postanowila zalozyc spolke z innymi osobami i ze to byl blad i ze nie ma zadnej kontroli nad tym co dzieje sie w spolce i ze niby chca wyprowadzic majatek spolki, stad te liczne wyprzedaze.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-02, 10:20   #1491
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
W watku dla mineraloholiczek udziela sie osoba od nickiem corkarybaka (jakos tak) , podobno zna zalozycielke Pixie. Cofnij sie kilka stron - wczesniej pisala, ze pierwotna zalozycielka marki postanowila zalozyc spolke z innymi osobami i ze to byl blad i ze nie ma zadnej kontroli nad tym co dzieje sie w spolce i ze niby chca wyprowadzic majatek spolki, stad te liczne wyprzedaze.
Tak, czytałam to. Nie chciałam tam zaskoczony ecsc, bo chyba szukas jakiegoś odpowiednika odcienia podkładu
Anyway, takie zagrywki są mega słabe i ciekawa jestem na ile stracą zagorzały fanklub swojej marki

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 10:36   #1492
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Szukam zamiennika Różu Neauty odcień Rhubard Wine. Który róż będzie najbardziej zbliżony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 15:07   #1493
Alicia_8
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 17
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nigdy nie słyszałam o takich kosmetykach. Jakiego produktu ktoś próbował? Co lubisz, a czego nie kupować?
Alicia_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 15:29   #1494
Adamina_87
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 16
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dużo słyszałem o tym makijażu. Nie mogę powiedzieć, że był najlepszy, jakiego używałem, ale nie jest zły. Jakie marki kosmetyczne lubisz?
Adamina_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 11:30   #1495
Milka1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pharmaceris F Matt-Mineral-Correction mineralny dermo-fluid matujący SPF 30 z drogeri SANBELLO

fajne krycie i jest na naturalnym składzie i mineralnych pigmentach.

Edytowane przez Milka1122
Czas edycji: 2022-10-21 o 06:10
Milka1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 17:09   #1496
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
W watku dla mineraloholiczek udziela sie osoba od nickiem corkarybaka (jakos tak) , podobno zna zalozycielke Pixie. Cofnij sie kilka stron - wczesniej pisala, ze pierwotna zalozycielka marki postanowila zalozyc spolke z innymi osobami i ze to byl blad i ze nie ma zadnej kontroli nad tym co dzieje sie w spolce i ze niby chca wyprowadzic majatek spolki, stad te liczne wyprzedaze.
Z kronikarskiego obowiązku dodam , że zarząd po wyprzedaży magazynu postanowił nagle zwolnić pracowników, znienacka zamknąć sklep i ewakuować się z zarządu. Osoby, które po dokonaniu zakupów usiłowały się dowiedzieć co z ich przesyłkami, dostawały automatyczną odpowiedź, że spółka nie ma zarządu, ani pracowników. Na Portalu Rejestrów Sądowych widać, że "zarząd" pospiesznie usiłował się samodzielnie wypisać z KRSu, ale sąd uznał ich rezygnację za bezskuteczną. Jaki majątek pozostał w spółce po wyprzedaży magazynu ? - jedynie "zarząd" to wie. Ja podejrzewam, że niewielki, o ile w ogóle jakiś. Ogólnie jest grubo. I tak "zarząd" zniszczył coś, co inna osoba tworzyła przez lata. I całe jej życie. I dlatego "zarząd" był taki tajemniczy i nic nie chciał publicznie mówić na temat dalszych losów marki. W końcu nie ma co się chwalić takimi planami na przyszłość. Mam nadzieję, że motywy działania "zarządu" zostaną kiedyś wyjaśnione przez odpowiednie organy.
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 19:16   #1497
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Jest już oficjalna informacja na temat tego co się stało w Pixie. Prokuratura prowadzi śledztwo w spółce. Wyrządzono jej szkodę wielkich rozmiarów. Były zarząd utworzył nową spółkę, ukradł receptury Sylwii, ukradł know how Pixie, przywłaszczył sobie jej mienie i z krzywdy Sylwii powstaje nowa marka ZANATURE. Normalnie skok na wszystko. Rozpowszechniajcie to info, bo w interesie społecznym jest eliminowanie skrajnej patologii z biznesu i naszego życia. Ci ludzie z nadmiernej chciwości pozbawili Sylwię wszystkiego. Trzeba takie zachowania piętnować i dokonywać świadomych wyborów. Bądźmy w tym solidarni

https://pixiecosmetics.info/
https://www.facebook.com/groups/789384875923654
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.