Randki przez Internet cz. 4. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-21, 16:00   #31
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89324763]Ja bym po prostu nie odpisywała albo nie odbierała jakbym była zajęta, a ktoś mnie zaczepiał o jakieś pierdoły w stylu 'co tam?'. Dla mnie to jest kwestia dopasowania, jak częstotliwość kontaktu nie wychodzi naturalnie na samym początku to raczej znak, że nie jest nam po drodze, bo ktoś dla mniej jest zbyt bluszczowaty albo zbyt zdystansowany.



I nie dawałabym numeru telefonu facetom na samym początku znajomości. Niech się kontaktują przez komunikatory Internetowe.[/QUOTE]Najpopularniejsze sa whatsapp gdzie potrzeba numeru, albo messenger gdzie podaje nazwisko, wiec wydaje mi sie opcja z numerem lepsza


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 16:42   #32
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Najpopularniejsze sa whatsapp gdzie potrzeba numeru, albo messenger gdzie podaje nazwisko, wiec wydaje mi sie opcja z numerem lepsza


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Ja bym nie podawała ani tego, ani tego (chociaż jak już to szybciej nazwisko niż numer, który potem można spamować). Co najmniej do pierwszego spotkania. Jak komuś zależy na kontakcie to może pisać przez portal, na którym się poznaliśmy albo jakiegoś discorda. I nic by mnie nie obchodziło co jest najpopularniejsze i że facetowi jest wygodniej przez whatsappa.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Bo to potem ja będę miała problem ze zmienianiem numeru jak się okaże jakimś napastliwym creepem albo po złości sprzeda mój numer na jakiś scammerów.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 17:44   #33
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Yellow_Cherry ja miałam mnóstwo takich, non-stop wypisywanie w stylu co robisz /co porabiasz/ gdzie jesteś /wstałaś juz/ jesteś w pracy? itp. sama nie wiem czy to bardziej było nudne, czy wręcz było czerwoną flagą, że to jakieś control freak? W każdym razie nigdy nie udało mi się tego inaczej rozwiązać niż całkiem urwaniem kontaktu. Jeden facet się zaczął robić taki bluszczowaty dopiero po drugiej randce, a wtedy już się na pewno wypada wymienić numerami... Znajomy tak samo mi się skarżył, że dziewczyny, które poznawał na portalach, potem go ciągle próbowały kontrolować sms-ami :/
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 17:48   #34
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mi też się tacy zdarzali, co było dla mnie przytłaczające, bo nawet się jeszcze nie widzieliśmy, a wypisywali cały dzień. Może brzydko zrobiłam, ale ghostowałam takich
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 18:39   #35
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Yellow_Cherry ja miałam mnóstwo takich, non-stop wypisywanie w stylu co robisz /co porabiasz/ gdzie jesteś /wstałaś juz/ jesteś w pracy? itp. sama nie wiem czy to bardziej było nudne, czy wręcz było czerwoną flagą, że to jakieś control freak? W każdym razie nigdy nie udało mi się tego inaczej rozwiązać niż całkiem urwaniem kontaktu. Jeden facet się zaczął robić taki bluszczowaty dopiero po drugiej randce, a wtedy już się na pewno wypada wymienić numerami... Znajomy tak samo mi się skarżył, że dziewczyny, które poznawał na portalach, potem go ciągle próbowały kontrolować sms-ami :/
No wlasnie nie wiem czy to kwestia kontroli, czy ktos jest takim typem ze poza ogladaniem tv tylko na komorce siedzi. Rozumiem raz zapytac zeby np nawiazac rozmowe, ale wlasnie czasem trafiaja sie tacy, co to co chwila pytaja, a jak nie odpisujesz to wyrzut, gdzie bylas, co robilas

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 19:26   #36
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Życie jest łatwiejsze jak po prostu mówisz o swoich potrzebach. Także polecam od tego zacząć
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 19:48   #37
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
Życie jest łatwiejsze jak po prostu mówisz o swoich potrzebach. Także polecam od tego zacząć
Dziekuje kapitanie oczywisty ale nie wiem czy kazdy umie mowic o swoich potrzebach osobom, ktore poznal dzien czy 2 wczesniej na portalu i jest etap pisania nie wiadomo w ogole czy do spotkania dojdzie

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-21, 23:15   #38
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Yellow, w takiej sytuacji po prostu bym napisała, że "słuchaj, będę miała czas pogadać wtedy i wtedy, bo teraz jestem zajęta. Wtedy też ustalimy kiedyś się widzimy na żywo, bo chyba o to w tym wszystkim powinno chodzić, prawda?". Nie odpisywanie i olewanie kogoś, to też uważam, że nie tędy droga. Ludzie są różni - facet może zagadywać ze strachu, że jak nie zagada, to też będzie źle i zarzut, że olewa. Ja bym dążyła do spotkania i na tym spotkaniu ustalała właśnie takie sprawy, żeby obydwie strony wiedziały na czym stoją.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 23:38   #39
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ludzie są różni - facet może zagadywać ze strachu, że jak nie zagada, to też będzie źle i zarzut, że olewa. Ja bym dążyła do spotkania i na tym spotkaniu ustalała właśnie takie sprawy, żeby obydwie strony wiedziały na czym stoją.
Jeżeli facet jest taki zdesperowany, nieobyty i nie umie prowadzić rozmowy naturalnie bez narzucania się to jest spory red flag według mnie. Bo mówimy tutaj jak mniemam bardziej o kimś koło 30, a nie nastolatku

Edytowane przez d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Czas edycji: 2022-08-21 o 23:40
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 23:46   #40
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89325210]Jeżeli facet jest taki zdesperowany, nieobyty i nie umie prowadzić rozmowy naturalnie bez narzucania się to jest spory red flag według mnie. Bo mówimy tutaj jak mniemam bardziej o kimś koło 30, a nie nastolatku [/QUOTE]

Tylko, czy zagadywanie co kilka godzin to aż takie narzucanie się? Dla mnie by nie było. Dla innej jest. I bądź tu człowieku mądry. Uważam, że ludziom mocno brakuje wyrozumiałości i przez to mogą nieświadomie odrzucić kogoś, kto rokowałby lepiej, niż znający wszystkie zasady pozer, który potem mówi "next". Bierzmy jednak pod uwagę, że po drugiej stronie jest obcy człowiek, który może nie być super pewny siebie lub tego jakie są nasze oczekiwania. Faceci również przecież mają różne przejścia na apkach, często niemiłe. Może jak nie zagadywali, to spotkali się z zarzutem "a ty już mnie olałeś [foch]". Uważam, że po to ma się buzię i klawiaturę, aby od razu coś takiego sobie wyjaśnić i naprostować. I przede wszystkim dążyć do tego spotkania na żywo i wtedy wyjaśnienia sobie co i jak.

Według większości wymagań tutaj stawianych, to mój mało obyty wtedy z kobietami TŻ geek informatyczny nie miałby szans i zostałby uznany za niewartego uwagi. I ominęła by mnie miłość życia, gdybym miała takie myślenie, że jak źle coś zagadał lub nie w tym momencie, to już kop w tyłek.

Facetom często się na tych apkach w d... przewraca, ale i kobiety nie lepsze.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 23:56   #41
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja znalazłam faceta przez Tindera, też nerda i jakoś nie mieliśmy takich problemów. Powielanie stereotypów na temat takich osób jest słabe. Nie każdy nerd jest social awkward i takie rzeczy się raczej przepracowuje niż obarcza swoimi brakami otoczenie. Zwłaszcza jak się nie jest już nastolatkiem z piwnicy RPG.

Jeżeli ktoś nie potrafi wyczuć, że brak odpisywania na wiadomości przez kilka godzin jest sygnałem do rzadszego kontaktu to bez urazy, ale ma jakieś poważne braki w inteligencji społecznej.

A wiele osób, które tak spamują byle czym i wywołują wręcz w drugiej osobie poczucie przytłoczenia (nie ma co ignorować intuicji) to są po prostu desperaci bez własnego życia. I wątpię też, że na dłuższą metę taka osoba doceni daną szansę, szybciej jak poczuje się w relacji pewniej to zacznie robić dramy, że jej bluszczowatość nie została odpowiednio doceniona i odwzajemniona.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-22, 00:00   #42
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89325224]Ja znalazłam faceta przez Tindera, też nerda i jakoś nie mieliśmy takich problemów. Powielanie stereotypów na temat takich osób jest słabe. Nie każdy nerd jest social awkward i takie rzeczy się raczej przepracowuje niż obarcza swoimi brakami otoczenie. Zwłaszcza jak się nie jest już nastolatkiem z piwnicy RPG.

Jeżeli ktoś nie potrafi wyczuć, że brak odpisywania na wiadomości przez kilka godzin jest sygnałem do rzadszego kontaktu to bez urazy, ale ma jakieś poważne braki w inteligencji społecznej.
(...)[/QUOTE]

Ale mój TŻ taki był - trochę niezręczny w pisanie online. To nie żadne powielanie stereotypów, tylko stwierdzam fakt. Jednostkowy.

I tak, jak już pisałam: takie rzeczy należy sobie z rozmówcą wyjaśniać na bieżąco. I przede wszystkim dążyć do wyjaśnienia, czy to pisanina dla pisaniny, czy dla poznania się, spotkania.

Naprawdę warto jednak wziąć pod uwagę, że ludzie są różni.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 00:08   #43
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Tu raczej nie chodzi o to, że ktoś raz źle zagadał czy w złym momencie, ale że dla kogoś prowadzenie rozmowy sprowadza się do wypisywania w kółko "co porabiasz" albo "jak ci mija dzień" - no przecież to jest śmiertelnie nudne! Poza tym jak ktoś wypisuje w kółko "wstałaś już"/" jesteś w pracy"/ "co robisz" to przypadkiem nie jest czerwona flaga, że to jakiś control freak? Próbowałam kilka razy tłumaczyć takie rzeczy, ale tacy faceci nie podchodzili do tego z zrozumieniem i wydaje mi się, że jak cała rozmowa się sprowadza do takich ciągłych zaczepek to lepiej od razu zignorować delikwenta.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 00:14   #44
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale mój TŻ taki był - trochę niezręczny w pisanie online. To nie żadne powielanie stereotypów, tylko stwierdzam fakt. Jednostkowy.
Ale co ma właściwie niezręczność do bezsensownego bombardowania wiadomościami co chwilę w stylu 'co tam?' 'co robisz?' 'czemu nie odpisujesz' 'gdzie jesteś' itp.? Bo jeżeli rozmowa się toczy naturalnie to właściwie można pisać i non-stop z przerwami na spanie i raczej nikt nie będzie się w ogóle zastanawiał czy coś zgrzyta albo co myśli druga strona, tylko odpisywał w wolnej chwili i ciągnął dyskusje z lekkością. Przy swoim facecie się czułaś przytłoczona jego zachowaniem?

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Tu raczej nie chodzi o to, że ktoś raz źle zagadał czy w złym momencie, ale że dla kogoś prowadzenie rozmowy sprowadza się do wypisywania w kółko "co porabiasz" albo "jak ci mija dzień" - no przecież to jest śmiertelnie nudne! Poza tym jak ktoś wypisuje w kółko "wstałaś już"/" jesteś w pracy"/ "co robisz" to przypadkiem nie jest czerwona flaga, że to jakiś control freak? Próbowałam kilka razy tłumaczyć takie rzeczy, ale tacy faceci nie podchodzili do tego z zrozumieniem i wydaje mi się, że jak cała rozmowa się sprowadza do takich ciągłych zaczepek to lepiej od razu zignorować delikwenta.
Dokładnie i nawet takie osoby niekoniecznie muszą być faktycznie zainteresowane twoim życiem, chodzi o poczucie, że jesteś w ich orbicie.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 00:21   #45
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Tu raczej nie chodzi o to, że ktoś raz źle zagadał czy w złym momencie, ale że dla kogoś prowadzenie rozmowy sprowadza się do wypisywania w kółko "co porabiasz" albo "jak ci mija dzień" - no przecież to jest śmiertelnie nudne! Poza tym jak ktoś wypisuje w kółko "wstałaś już"/" jesteś w pracy"/ "co robisz" to przypadkiem nie jest czerwona flaga, że to jakiś control freak? Próbowałam kilka razy tłumaczyć takie rzeczy, ale tacy faceci nie podchodzili do tego z zrozumieniem i wydaje mi się, że jak cała rozmowa się sprowadza do takich ciągłych zaczepek to lepiej od razu zignorować delikwenta.
Oczywiste, że jeżeli facet nie szanuje naszych granic i dalej - pomimo prośby, aby tego nie robił - bez sensu zagaduje, to do odrzutu. Jest akcja, jest reakcja itd. Ja się odnosiłam do sytuacji, że ktoś zagaduje, my go ignorujemy ileś godzin (i w myślach już wrzucamy do worka z innymi, z powodu uprzedzeń wcześniejszymi nieudanymi znajomościami), nie mówimy dlaczego i potem pretensje, że znowu zagadał. Wtedy serio wypadałoby jednak (subiektywna opinia) po prostu powiedzieć "słuchaj, pogadamy wtedy i wtedy / słuchaj, mnie takie zagadywanie w ciągu dnia nie jest do niczego potrzebne, ustalmy, że...". Ktoś to przyjmie lub nie. Jeżeli nie, to czas kończyć już na etapie rozmów online.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89325238]Ale co ma właściwie niezręczność do bezsensownego bombardowania wiadomościami co chwilę w stylu 'co tam?' 'co robisz?' 'czemu nie odpisujesz' 'gdzie jesteś' itp.?
(...)[/QUOTE]

Floppo, ale jakie "bombardowanie wiadomościami" w przypadku, gdy ktoś nawet te 3 razy dziennie zagada? Yellow nie napisała niczego, co by świadczyło o jakimś "bombardowaniu". Szczególnie jeżeli ta druga strona nie dostaje odpowiedzi i potem po prostu próbuje znowu (może np. nie być pewien, czy wiadomość została zauważona). W sytuacji, gdy sobie to szybko z taką osobą wyjaśnimy i przestaje, to uważam, że nie ma co na facecie wieszać psów. Oczywiście co innego jeżeli dalej zagaduje jak z automatu uprzedzony, że nam to przeszkadza.

Chodzi mi o to, aby mniej z góry zakładać (że wszyscy muszą wiedzieć / rozumieć, że... bo to się przecież nawet regionalnie może różnić od siebie), a więcej wprost wyjaśniać. I na podstawie tych wyjaśnień, albo dawać szasnę, albo szybko kończyć. W końcu poznawanie kogoś to ma być przyjemność, a nie jakiś smutny obowiązek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 00:30   #46
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Swoją drogą jak ktoś chce zagadać to fajnie, jakby też miał jakiś temat do rozmowy, na przykład nawiązał do zainteresowań w profilu, a nie bez sensu wypisywał do wszystkich dziewczyn "co porabiasz". Niby chcę zagadać, ale cały ciężar prowadzenia konwersacji i wymyślenia tematu do rozmowy przerzuca na rozmówcę :/ No to niech się nie dziwi, że potem mu nie odpisują...
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 00:38   #47
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Swoją drogą jak ktoś chce zagadać to fajnie, jakby też miał jakiś temat do rozmowy, na przykład nawiązał do zainteresowań w profilu, a nie bez sensu wypisywał do wszystkich dziewczyn "co porabiasz". Niby chcę zagadać, ale cały ciężar prowadzenia konwersacji i wymyślenia tematu do rozmowy przerzuca na rozmówcę :/ No to niech się nie dziwi, że potem mu nie odpisują...
Ja bym od razu odparowała "najpierw proszę napisz mi co ty porabiasz ". Gdyby coś tam smętnie jednym słowem odpisał, że np. nic, to odpisałabym to samo "widzisz, jak też nic". I od tego momentu rozmowa może się potoczyć w różnych kierunkach, albo nastąpić cisza. A jak cisza i facetowi się na tym etapie skończyły pomysły, to cóż - wróć do punktu: znajomość nie jest za karę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 07:35   #48
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Przede wszystkim pytalam czysto teoretycznie, bo naszly mnie przemyslenia na jakie typy facetow w ostatnim pol roku trafialam. Jak ignorujw kilka dni to raczej z gory moz a zalozyc, ze zainteresowanie jest takie se i raczej szansa na wzbudzenie zaintereswoania dalsza znajomoscia jest bliskie zeru. No ale trafiaja sie i tacy, co pisza wlasnie "wstalas" "wyspalas sie" "co robisz" itd. i z tymi zagadywaczami najczesciej rozmowa to takie oitu pitu o d. Maryny co nic nie wnosi. Mysle ze czasem te pytania to przejaw proby bycia na sile kulturalnyn (jak spalas, jak minal dzien) co w nadmiarze daje skutek odwrotny.
I zastanawialam sie jak wy reagujecie na takich gagatkow, czy od razu skreslacie czy jednak dajecie szanse

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 07:41   #49
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja wolę szybko się spotkać i zweryfikować na żywo jaki jest pan Bo ja przyznaję mistrzem pisania też nie jestem, po prostu nie przepadam za tym wolę rozmowę na żywo i pewnie też można odnieść, że jestem niezainteresowana albo nudna Lepiej mi się piszę później jak już się spotkamy i było flow A tak to nie kręci mnie pisanie w nieskończoność z kimś obcym kogo nawet nie widziałam na żywo. Mi wystarczy kilka wiadomości przed spotkaniem, takie pisanie "co tam", "co robisz" co chwilę od obcego typa też by mnie zirytowało.
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-22, 08:13   #50
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez tynka888 Pokaż wiadomość
Ja wolę szybko się spotkać i zweryfikować na żywo jaki jest pan Bo ja przyznaję mistrzem pisania też nie jestem, po prostu nie przepadam za tym wolę rozmowę na żywo i pewnie też można odnieść, że jestem niezainteresowana albo nudna Lepiej mi się piszę później jak już się spotkamy i było flow A tak to nie kręci mnie pisanie w nieskończoność z kimś obcym kogo nawet nie widziałam na żywo. Mi wystarczy kilka wiadomości przed spotkaniem, takie pisanie "co tam", "co robisz" co chwilę od obcego typa też by mnie zirytowało.
Również uważam, że tak najlepiej i myślę, że podczas pierwszej / drugiej rozmowy warto to jakoś zasugerować lub powiedzieć wprost. I po prostu dążyć do spotkania i poznania się.

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Przede wszystkim pytalam czysto teoretycznie, bo naszly mnie przemyslenia na jakie typy facetow w ostatnim pol roku trafialam. Jak ignorujw kilka dni to raczej z gory moz a zalozyc, ze zainteresowanie jest takie se i raczej szansa na wzbudzenie zaintereswoania dalsza znajomoscia jest bliskie zeru. No ale trafiaja sie i tacy, co pisza wlasnie "wstalas" "wyspalas sie" "co robisz" itd. i z tymi zagadywaczami najczesciej rozmowa to takie oitu pitu o d. Maryny co nic nie wnosi. Mysle ze czasem te pytania to przejaw proby bycia na sile kulturalnyn (jak spalas, jak minal dzien) co w nadmiarze daje skutek odwrotny.
I zastanawialam sie jak wy reagujecie na takich gagatkow, czy od razu skreslacie czy jednak dajecie szanse
Warto stawiać na szczerość, nie bać się jej. Jeżeli ktoś się ma obrazić, to cóż - trudno. Jeżeli takie zagadywanie Cię nie kręci, to wyłuszcz to facetowi. Nawet w pierwszej rozmowie tak ogólnie napisz, że wolisz jedną konkretniejszą rozmowę pod koniec, czy w połowie dnia, zamiast jakiegoś bezsensownego "jak tam" i tym podobnych. Inteligentny facet raczej w tym momencie zrozumie o co chodzi.

Ale przede wszystkim musisz się sama zastanowić czego chcesz, bo czasami mam wrażenie, że niektóre dziewczyny tutaj chcą "trochę być w ciąży" - żeby było zainteresowanie ze strony faceta, ale oj oj oj, nie za dużo, tu już coś źle napisał, tu za szybko / za wolno itd. Przede wszystkim warto stawiać właśnie na to poznanie się na żywo i nie przeciągać tego w nieskończoność, bo naprawdę nie każdy jest mistrzem pisania i small talków.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 08:42   #51
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja też uważam, że nie należy przeciągać i najlepiej się spotkać. Natomiast jak ktoś kompletnie nie umie prowadzić rozmowy, desperacko co chwilę bada czy jeszcze nie uciekłam, przytłacza lub irytuje mnie swoim zachowanie od samego początku to źle zwiastuje i byłoby mi szkoda czasu na tłumaczenie obcej, dorosłej osobie jak powinna się zachowywać. Na apkach też trzeba umieć robić selekcję, inaczej się marnuje czas. Nie ma sensu się spotykać z absolutnie każdym, kto się nawinie.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 10:37   #52
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Z tym, że nie każdy jest mistrzem pisania i zyskuje przy poznaniu na żywo zgadzam się. Natomiast z tym, że może to przez wypalenie rozmowami na apce randkowej - no kobieta też może mieć już dość setnej takiej samej rozmowy i zadawania w kółko takich samych pytań. To czemu wtedy na takiej apce siedzieć i czekać, aż druga strona w rozmowie się cały czas będzie wykazywać? Nie lepiej zrobić sobie wtedy przerwę? Jak wtedy tak naprawdę poznać kogoś fajnego, skoro samemu nie wykazuje się zbytnio inicjatywy i nie pokazuje się tak naprawdę przez to od fajnej strony?
No chyba, że facet wygląda tak, że tylko czeka, aż kobiety będą koło niego tylko skakać w rozmowach
Ja uwazam, ze jak ktos krozysta z apek to wlasnie lepiej sobie zrobic przerwe, zeby nei doswiadczyc zmeczenia materialu. Jak kiedys mialam te apke jakos tak dlugo odpalona , to juz pozniej irytowalo mnie odpowiadanie na te same pytania, juz nie bylo we mnie az takich checi do poznania kogos.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Najpopularniejsze sa whatsapp gdzie potrzeba numeru, albo messenger gdzie podaje nazwisko, wiec wydaje mi sie opcja z numerem lepsza


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Moim zdaniem najlepszy instagram Ani nazwiska nie trzeba podawac, ani nr telefonu :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 10:47   #53
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja kiedyś podałam numer to gość dzwonił do mnie non stop, ani razu nie odebrałam i później nagrywał mi wiadomości głosowe Ty k… itp


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 10:48   #54
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wiem czy to kwestia kontroli, czy ktos jest takim typem ze poza ogladaniem tv tylko na komorce siedzi. Rozumiem raz zapytac zeby np nawiazac rozmowe, ale wlasnie czasem trafiaja sie tacy, co to co chwila pytaja, a jak nie odpisujesz to wyrzut, gdzie bylas, co robilas

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Szczerze powiedziawszy ja nie przepadam za facetami, ktore az tak sie uwieszaja na kobiecie. Najczesciej okazywalo sie, ze nie maja zadnych zainteresowan, nie maja swojego zycia, sa nudni i probuja zabic te nude druga osoba.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 10:50   #55
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja kiedyś podałam numer to gość dzwonił do mnie non stop, ani razu nie odebrałam i później nagrywał mi wiadomości głosowe Ty k… itp
Uroczy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 10:52   #56
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89325224]

A wiele osób, które tak spamują byle czym i wywołują wręcz w drugiej osobie poczucie przytłoczenia (nie ma co ignorować intuicji) to są po prostu desperaci bez własnego życia. I wątpię też, że na dłuższą metę taka osoba doceni daną szansę, szybciej jak poczuje się w relacji pewniej to zacznie robić dramy, że jej bluszczowatość nie została odpowiednio doceniona i odwzajemniona.[/QUOTE]

Dokladnie. Ja tez dawalam szanse takim facetom i pozniej okazywalo sie,z e wlasnie nie ma swojego zycia - ani znajomych, ani zainteresowan, nude probowali zabic relacja.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 10:55   #57
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja kiedyś podałam numer to gość dzwonił do mnie non stop, ani razu nie odebrałam i później nagrywał mi wiadomości głosowe Ty k… itp


Sent from my iPhone using Tapatalk
Właśnie dlatego nie warto się śpieszyć z podawaniem numeru obcym. Ja też miałam taką sytuację. W sensie nie dawałam nikomu numeru, ale ktoś do mnie dzwonił w środku nocy, a jak potem odsłuchałam to ewidentnie pomyłka (może ktoś podał mój numer jako swój), bo cała wiązanka incelskich obelg. Na szczęście to była jednorazowa akcja.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 11:30   #58
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Ale przede wszystkim musisz się sama zastanowić czego chcesz, bo czasami mam wrażenie, że niektóre dziewczyny tutaj chcą "trochę być w ciąży" - żeby było zainteresowanie ze strony faceta, ale oj oj oj, nie za dużo, tu już coś źle napisał, tu za szybko / za wolno itd. Przede wszystkim warto stawiać właśnie na to poznanie się na żywo i nie przeciągać tego w nieskończoność, bo naprawdę nie każdy jest mistrzem pisania i small talków.
Bo to jest tak, ze albo sie z kims zgrywasz albo nie. Jezeli rozmowa fajnie sie rozwija, trafia w potrzeby rozmowcow, to spotkanie jest naturalna konsekwencja tych rozmow. Tak jak napisala Floppa nie kazdego trzeba poznawac i dawac mu szanse . Wydaje mi sie tez, ze w pewnym wieku czlowiek ma juz te intuicje,poparta doswiadczeniem i w ten sposob selekcjonuje. Oczywiscie tez jestem za tym, ze lepiej dazyc do spotkania , ale jezeli rozmowy byly takie sobie, to w moim przypadkku do tych spotkan zazwyczaj nie dochodzilo, a nawet jak dochodzilo, to moje odczucia sie nie zmienialy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 11:38   #59
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89325497]Właśnie dlatego nie warto się śpieszyć z podawaniem numeru obcym. Ja też miałam taką sytuację. W sensie nie dawałam nikomu numeru, ale ktoś do mnie dzwonił w środku nocy, a jak potem odsłuchałam to ewidentnie pomyłka (może ktoś podał mój numer jako swój), bo cała wiązanka incelskich obelg. Na szczęście to była jednorazowa akcja.[/QUOTE]


Do mnie tak kilka razy w roku dzwonią i składają zamówienia np na pad thaia, wiec może ktoś gdzieś podał mój numer haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 11:42   #60
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Do mnie tak kilka razy w roku dzwonią i składają zamówienia np na pad thaia, wiec może ktoś gdzieś podał mój numer haha
Może jakiś roztargniony wielbiciel pad thai ma bardzo podobny numer do ciebie i się na jakiejś cyferce myli notorycznie

Edit. Doczytałam, ze to od ciebie chcą zamówić. No to gorzej.

Edytowane przez d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Czas edycji: 2022-08-22 o 11:47
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-26 14:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.