tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-19, 14:03   #1
atrakcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 4

tradzik


Mam 21 lat i lecze tradzik dermatologicznie. Lekarstwa, ktore uzywam powoduja wysuszanie i zluszczanie naskorka. A przeciez wszyscy mowia jak wazne jest nawilzanie skory. Teraz mam tradzik i bardzo wysuszona skore, co robic ???
atrakcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-19, 14:03   #2
atrakcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 4
tradzik

Mam 21 lat i lecze tradzik dermatologicznie. Lekarstwa, ktore uzywam powoduja wysuszanie i zluszczanie naskorka. A przeciez wszyscy mowia jak wazne jest nawilzanie skory. Teraz mam tradzik i bardzo wysuszona skore, co robic ???
atrakcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-20, 23:30   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: tradzik

Często zdarza się tak , że w czasie leczenia dermatologicznego cera bardzo się wysusza. Uważam, że nadmierne przesuszenie cery nie powinno mieć miejsca. Tłusta cera jest bardzo często cerą wrażliwą, jeśli będzie ciągle przesuszana to może zacząć bronić się przed tym stanem i produkować jeszcze większe ilości łoju niż dotychczas. Być może Twój dermatolog nie zwrócił uwagi na ten fakt. Jeżeli lekarz pozwoli to powinnaś zacząć dbać o dobre nawilżanie cery. Możesz nakładać kilka razy dziennie grubą warstwę kremu nawilżającego (przeznaczonego dla cery trądzikowej), stosuj maseczki nawilżające , pij dużo soków owocowch i wody mineralnej.Jeżeli dermatolog nie zabroni to wybierz się do gabinetu kosmetycznego na zabieg nawilżający, dotleniający.
Już niedługo ukaże się kolejna część Kosmetycznego ABC – czytaj mój poradnik. Temat trądziku młodzieńczego potraktowałam dość szczegółowo. Znajdziesz tam wiele porad dot. pielęgnacji cery trądzikowej.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-20, 23:30   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: tradzik

Często zdarza się tak , że w czasie leczenia dermatologicznego cera bardzo się wysusza. Uważam, że nadmierne przesuszenie cery nie powinno mieć miejsca. Tłusta cera jest bardzo często cerą wrażliwą, jeśli będzie ciągle przesuszana to może zacząć bronić się przed tym stanem i produkować jeszcze większe ilości łoju niż dotychczas. Być może Twój dermatolog nie zwrócił uwagi na ten fakt. Jeżeli lekarz pozwoli to powinnaś zacząć dbać o dobre nawilżanie cery. Możesz nakładać kilka razy dziennie grubą warstwę kremu nawilżającego (przeznaczonego dla cery trądzikowej), stosuj maseczki nawilżające , pij dużo soków owocowch i wody mineralnej.Jeżeli dermatolog nie zabroni to wybierz się do gabinetu kosmetycznego na zabieg nawilżający, dotleniający.
Już niedługo ukaże się kolejna część Kosmetycznego ABC – czytaj mój poradnik. Temat trądziku młodzieńczego potraktowałam dość szczegółowo. Znajdziesz tam wiele porad dot. pielęgnacji cery trądzikowej.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 16:52   #5
kaczusiawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
!...:::uwaga Trądzik:::...!

Dziewczyny podawajcie swoje sposoby na usówane trą



dziku.... Najlepsze wg was kochane. Mam nadzieje że nie zawiedziecie
__________________
POZDRÓFFKI 4 ALL
kaczusiawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:36   #6
papierowe-nozyczki
Raczkowanie
 
Avatar papierowe-nozyczki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Smile Dot.: !...:::uwaga Trądzik:::...!

jesli chesz znac moj sposob na tradzik to jest on prosty wiem ze wiele dziewczyn zmienia czesto kosmetyki lub na swojej twarzy umieszcza naraz 50 kosmetykow,ja z doswiadczenia i z rad wilu osob takrze dermatologa dowiedzilam sie ze nie nalezy tak robic i tyle
trzymaj sie cieplutko;]
papierowe-nozyczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:42   #7
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: !...:::uwaga Trądzik:::...!

najlepsza na trądzik jest wyszukiwarka i obszerne archiwum Wizaz.pl
pozdr
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 18:10   #8
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: !...:::uwaga Trądzik:::...!

Cytat:
Napisane przez charlotta1
najlepsza na trądzik jest wyszukiwarka i obszerne archiwum Wizaz.pl
pozdr
lotta
już jest tyle wątków na ten temat, na dermatologii zwłaszcza, a sposobu cud swoją drogą też nie ma, każdemu może pomoc co innego
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 15:29   #9
lullabi
Przyczajenie
 
Avatar lullabi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: MIELEC koło RZESZOWA
Wiadomości: 12
GG do lullabi
Dot.: tradzik

Byłam jeden jedyny raz u dermatologa ,żeby przepisał mi jakiś dobry lek na trądzik. Pani Doktor wypisała mi jakieś "badziewie" [ według mnie ] za 50 zł , efekty miały być po 3 miesiącach. Nie wytrwałam nawet miesiąca! Po 2 tygodniach zrezygnowałam z używania bo moja twarz wyglądała 10x gorzej niż przed stosowaniem. Nie mam bardzo nasilonego trądziku , ale wkurzają mnie czasami wyskakujące krostki , szczególnie przed miesiączką i gdy zjem 'coś słodkiego'. Teraz stosuje robiony lek w aptece , na recepte. [Mam jego skład, tylko nie bardzo "idzie sie doczytać"] . Używam od tygodnia. I moja twarz jest teraz prawie , że bez skazy. I po co mi było stosowanie jakiegoś drogiego kremu ? Ten dostałam za 5 zł. Całą butelkę. Czekałam jeden dzień na sporządzenie. A wybrałam się do zwykłego lekarza - pediatry.

A co do tego , że twarz nalezy nawilżać przy trądziku to trochę się nie mogę zgodzić! Bo kiedy ma się trądzik to twarz cały czas jest tłusta! Ja stosuje mój lek rano i wieczorem [ ściągam tłuszcz płatkiem z waty] i w ciągu dnia moja twarz już jest tłusta...

Pozdrawiam
__________________
Tylko Dla Ciebie Grzesiu na zawsze

Moje kosmetyki :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=133679
lullabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 15:54   #10
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: tradzik

Cytat:
Napisane przez lullabi
A co do tego , że twarz nalezy nawilżać przy trądziku to trochę się nie mogę zgodzić! Bo kiedy ma się trądzik to twarz cały czas jest tłusta!
Nawilżanie to podstawa, także przy cerze trądzikowej
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:30   #11
lullabi
Przyczajenie
 
Avatar lullabi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: MIELEC koło RZESZOWA
Wiadomości: 12
GG do lullabi
Dot.: tradzik

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82
Nawilżanie to podstawa, także przy cerze trądzikowej

MI doktorka powiedziała , że nie wolno mi używać kremów nawilżających , pudrów...
__________________
Tylko Dla Ciebie Grzesiu na zawsze

Moje kosmetyki :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=133679
lullabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.