Nie rozumiem fenomenu... - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-22, 12:16   #5011
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no i właśnie tego fenomenu nie rozumiem - to jakiś rodzaj masochizmu, żeby dobrowolnie chodzić na te straszne cyrki i szopki?
ja za cyrki i szopki uważam większość firmowych spotkań i wyjazdów integracyjnych - więc na nie nie jeżdżę. a nie z radością przyjmuję zaproszenie, a potem narzekam jak to źle nie było


już zostało napisane co najmniej kilka razy, że podziękowania dla rodziców nie zawsze są - skąd przekonanie, że zawsze muszą być? "zawsze" to mocno nacechowane słowo. uważasz, że Twoje doświadczenia (bo rozumiem, że podziękowania były na każdym weselu na jakim byłaś) to wystarczająco aby pisać, że podziękowania ZAWSZE są? zawsze czyli na każdym weselu?

ale zasadniczo są to pytania retoryczne. nie zamierzam się dalej udzielać, bo jak widać po raz kolejny retoryka na temat wesel na wizażu może być tylko jedna...

Nie mam pojęcia dlaczego ludzie na te wesela chodzą. Część pewnie dlatego, że wypada, część może liczy, że tym razem będzie inaczej. Ja na takiej szopce byłam ostatnio 3 lata temu. Byłam jako osoba towarzysząca. Nie znałam wcześniej tych ludzi. Wesele było ogólnie bardzo kiepskie. Ludzie się bawili. Aż mi szkoda tych młodych było, że im tak impreza się nie udała.



Co do zawsze to chyba logiczne, że w moim środowisku. Uwielbiam jak ktoś wszystko bierze tak dosłownie
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-22, 12:22   #5012
olszae
Raczkowanie
 
Avatar olszae
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 149
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Przecież wizaż to najlepsze forum w PL. Przeżyło tyle najazdów grup, że to jest HIT!!
olszae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-22, 13:32   #5013
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-22 14:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.