Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-01, 12:53   #3181
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Misiek, brales pod uwage terapie DDA? Mysle, ze w Twoi przypadku bardzo by to pomoglo abys uciszyl troche emocje.
Tmau to nie tylko zapach ryby ale rowniez niemytego ciala, zgnilych resztek jedzenia, gnojowki, kalu, kwasu. Poczytaj o tej chorobie.

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2019-08-01 o 12:54
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 13:01   #3182
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 15:09
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 19:27   #3183
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

oddychanie przeponowe jest bardzo ważne. ostatnio sam zaczałem masować przepone uciskac ja kilkukrotnie tuż w nadbrzuszu . czasem czuje ból tuż pod motkiem jakby górna część żołądka chciała sie wydostać wyzej czyt. moze tak się manifestuje przepuklina ale gastro. rok temu to wykluczyła. tutaj link jak brytyjczycy walczą z tmau https://www.youtube.com/watch?v=wk3OKU-UX5c
akurat tutaj jest mowa o typowym rybim zapachu. Czy wy po wyjsciu spod prysznica juz smierdzicie? ja takich jazd nie mam zazwyczaj po jedzeniu czyli cos z metabolizmem
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 16:39   #3184
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A czy wy tez tak macie ze po wyjściu z basenu zapach jest nie do wytrzymania i na kilometr


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 18:09   #3185
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja na basen nie chodzę ale może jesteś zbytnio uczulony w tym temacie?

W czwartek po 9 latach odwiedziłem dentystkę na dzień dobry usuwanie kamienia(skaling na nfz),osadu(piaskowanie)i fluoryzacja-te dwie ostatnie opcje prywatnie-operacja trwała około 40 minut kamienia miałem tyle ile w rurach z wodą hihi.

W piątek zrobiłem badanie na tarczycę (wszytkie wyniki w normie)i prywatnie oznaczenie witaminy b12 rok temu miałem na granicy normy 181 ale że w styczniu na gastroskopii wyszła mi helicobacter i w marcu przez 14 dni likwidowałem ją antybiotykami plus do tego ipp i enterol,w maju miałem badanie pod kątem helico i wynik wyszedł ujemny w związku z czym poziom b 12 pomału rośnie aktualnie mam 258.

Teraz 20 sierpnia mam badanie w stolicy na przerost flory nakteryjnej w jelicie czyli test wodorowo-metanowy a potem już tylko badanie pod kątem tmau.

Ostatnio mi też słuchajcie tak gazy dokuczają i myślę że na to jest jedna rada lek xifaxan-on niszczy wszelkie pato bakterie-jest dosyć drogi i tylko na receptę szukam jakiegoś gastrologa na prywatną wizytę.
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 00:02   #3186
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czy wy też macie tak że wasz mocz zmienia kolor ?

Ja np pamiętam zawsze jak wezmę kompleks witamin B od swansona to mój mocz jest pomaranczowy i czuć zapach kapsułki w moczu albo jak wypiłem ostatnio liofilizowanego buraka to mocz zmienił mi kolor na czerwony i stolec też był czerwony.
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 13:59   #3187
Paulla80
Raczkowanie
 
Avatar Paulla80
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

chyba samej też będę musiała się przejść na wyniki z glukozy, bo jednak coś mnie to martwi, że nieładnie pachnę.
Paulla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 18:01   #3188
karolina123411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Może ktoś opisać mi jak wygląda wasz typowy dzień w pracy, kiedy pojawia się zapach, jak odczuwają go inni, jakie słyszycie komentarze
karolina123411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 12:22   #3189
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej. W zeszłym miesiącu byłem na wizycie u dentysty. Normalna kontrola. Opowiadam o problemie cuchnącego oddechu. Kobieta była bardzo blisko mojej twarzy bo siedziała tuż obok. Stwierdziła, że nic nie czuje, a ma wyczulony węch jako dentystka. Zęby w porządku, zadbane, brak kamienia. Nie ma co przy nich robić i powiedziała, że problem może tkwić w psychice. W kolejnym tygodniu miałem wizytę u laryngolog, u której wycinałem migdałki kilka miesięcy temu. Były zawalone mazią i pojawiały się kulki. Ona również żadnego zapachu nie wyczuwała, a nadawałem jej jak katarynka. Do obu lekarzy szedłem na wielkim luzie i na wizycie też byłem wyluzowany, bo o problemie z nimi mogłem swobodnie bez krępowania porozmawiać.

Ostatnio musiałem przewieźć samochodem obcą mi osobę. W takich sytuacjach automatycznie załącza mi się "alert", że ktoś będzie siedzieć obok i może coś wyczuć. No i wyczuła. Za każdym razem jak się odezwałem czuć było szambo. Miałem włączony nawiew w aucie i również to czułem. Poza stresem smród dodatkowo potęgował głód.

Edytowane przez saquaro
Czas edycji: 2019-08-06 o 12:23
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 10:00   #3190
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 15:10
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 19:00   #3191
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Kiedyś miałem bardzo silne bóle głowy i bardzo czesto. Odstawiłem gluten i mineły. Obecnie nie pamiętam kiedy ostatnio bolała mnie głowa. Bóle brzucha miewam. Najczęściej gdy jestem bardzo glodny. Najpierw mnie wzdyma a kiedy juz się najem to potrafi tak "skręcić, ze z bólu/wzdęcia nie usiedzę w pionie i muszę sie położyć na lewym boku. Ostatnio taki atak mialem kilka dni temu. Ból jakby mnie rozrywało. Nie wiem czy to zoladek trzustka czy dwunastnica ale po srodku. Kiedyś na gastroskopii wyszło zapalenie dwunastnicy. Gdy mam tylko wzdęcie to kładę sie na lewym boku/często towarzyszą gazy/ i mija.

Edytowane przez saquaro
Czas edycji: 2019-08-07 o 19:03
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 16:06   #3192
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

misiek, z tymi autobusami to ja wiem przez co przechodzisz. Całe liceum i potem studia, i po studiach tez jezdziłem do miasta ze swojej wsi autobusem (potem tramwaj).
Codziennie rano tak sie denerwowałem i tak ściskałem buzie (bo dawniej śmierdziało mi tylko z ust), że po chwili już śmierdziało mi takim kwasem (jak się długo nie je).
Codziennie szczególnie przy wejsciu do autobusu tragedia.
Choć w tamtych czasach nie miałem jeszcze schizy, że śmierdze cały, wiec przynajmniej o tyle lepiej.

Pamiętam jak dziś te powroty, najgorzej w sierpniu, po 16... upał jak nie wiem co... masakra
Teraz mieszkam w centrum Wawy i mam do pracy 10 min na nogach.
Ale co sie wycierpiałem to moje. Dopiero później sie skapnąłęm, że lepiej jeździć z tyłu, bo nie widzi cie cały autobus. Ja czasem jak sie spóźniłem i był cały autobus już zapełniony to nawet potrafiłem go przepuścić, żeby poczekać na kolejny, zeby tylko nie wsiadać do pełnego i nie stać blisko ludzi w uścisku.
Z perspektywy czasu nie wiem jak to wszystko przeżyłem.
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 19:18   #3193
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tak tez to przerobiłem.To chyba najbardziej upokarzające uczucie na świecie jak po całym dniu w upale musisz stać ściśnięty w autobusie no obok ładnej koleżanki.Co za upokorzenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 18:04   #3194
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

zakończyłem leczenie xifaxanem, jedyne co mi pomogł to mniejsza ilosć gazów które nasilały sie jużprzy spożywaniu posiłku. Niestety doswiadczam kolejnych upokorzeń. w pracy ciągle mowią że im śmierdzi wszystkie okna i drzwi na oścież pootwierane. Ja też czuje jak zalatuje ostatnio poczułem jakiś gaz od siebie śmierdzący jak trup coś zgniłego i skisłego zatęchłego jak to określili pracownicy. ehh. co jest ze w domu tego nie ma i nikt nie czuje a w pracy wszyscy i już zidentyfikowali winowajce i mowią ze zostawiam zapachy po sobie. jutro jade zrobic oznaczenie hormonu stresu i moze zaczne terapie. jednoczesnie przyjmuje prokinetyk ale jeszcze chyba nie dziala na mnie . Zrobie tez badanie na wszystkie próby wątrobowe. czy ktos kto ma tmau odczuwa pobolewanie wątroby?
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 18:23   #3195
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

gdzie pracujesz koks? jestes z wawy? dobrze pamietam? skad wiesz ze ludzie mowia o Tobie?
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 22:33   #3196
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 15:10
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 11:46   #3197
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Osoby perfekcyjnie znające język angielski mogłyby poczytac zagraniczne fora pod kątem:
-TMAU a zaburzenia termoregulacji organizmu
-Gluten a zaburzenia termoregulacji

Zbyt wiele osob tutaj wspominało o uczuciu gorąca, ktore towarzyszylo im w okresie silniejszego wydzielania smrodu, aby bylo to nieistotne. O gorących udach pisala juz Brązowiutka. Potem co jakis czas ktos cos w tym stylu napomykal. Ja podobno mocno podnoszę temperaturę miejsca, na ktorym za przeproszeniem usadowiłam posladki. Kilkakrotnie zwrocono mi uwage, ze czapka, ktorą przed momentem mialam na glowie, jest wewnatrz po prostu gorąca.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Moze mialoby sens jakies mierzenie cieploty roznych partii ciala i porownywanie wynikow ze zdrowymi domownikami?
Jeszcze jeden zagadkowy element - parowanie ciala. Tez kilka osob o tym wspominalo. Moze takie wzmoxone parowanie daloby się udokumentowac fotograficznie, np.na mrozie ( wtedy doskobale widac, ile kto np.wydycha pary z oddechem - moze my wydychamy wiecej, moze dodatkowo troche pary unosi się nam z twarzy, ramion itp.?
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 11:18   #3198
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Nadrobilam zaległości bo długo u Was nie byłam. Mój obecny zapach to stare gówno lub świeży, sraczkowaty bąk. Cialo tak nie śmierdzi a zapach mam z ust i zdecydowanie idzie z żołądka. Na czczo jest to zapach starej kupy a jak coś zjemy to jest zapach bąka świeżego. Jakiś miesiąc temu zwymiotowalam po tabletce na czczo. Wymioty były zielone. Wczoraj zjadłam kotleta smażonego dostałam strasznych wzdec i bardzo smierdzacych gazów i ten zapach miałam też z ust. To jest strasznie przykre dla mnie, tymbardziej poznałam mężczyznę no i boję się jego reakcji na mój smrod....
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 11:47   #3199
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Glizdusia Pokaż wiadomość
Nadrobilam zaległości bo długo u Was nie byłam. Mój obecny zapach to stare gówno lub świeży, sraczkowaty bąk. Cialo tak nie śmierdzi a zapach mam z ust i zdecydowanie idzie z żołądka. Na czczo jest to zapach starej kupy a jak coś zjemy to jest zapach bąka świeżego. Jakiś miesiąc temu zwymiotowalam po tabletce na czczo. Wymioty były zielone. Wczoraj zjadłam kotleta smażonego dostałam strasznych wzdec i bardzo smierdzacych gazów i ten zapach miałam też z ust. To jest strasznie przykre dla mnie, tymbardziej poznałam mężczyznę no i boję się jego reakcji na mój smrod....
Glizdusiu, jesli chodzi o faceta to powiem Ci, ze jesli sam zwrocil na CB uwage tzn , ze nie czuje twojego zapachu i nie martw sie tym.Moj maz tez tego smrodu nie czuje i mowi, ze soebie cos wmowilam. Wyluzuj sie przy nim bedzie dobrze
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 19:19   #3200
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

witajcie,
Ja już jestem zmęczony tym ścierwem. Mój gastro obstawiał sibio, po kuracji xifaxanem 2 tyg (sporo) kontynuuje kuracje i biore prokinetyk i debutis + sanprobi IBS. Jak efekty hmmm... no bez szału kupe kasy znów na nic....podczas zażywania xifa zjadłem kurczaka i ponoć smierdziałem, nie wiem ja nie czułem. W sobote mega zapiłem aż wymiotowałem. w niedziele byłem w domu i nie czuć nic było, ja czułem ciągle smak kwasu w żołądku. W poniedzialek nawet ok nie zauważyłem ani reakcji ludzi ani zapachu. Za to dziś znów jade busem klimka elegancko nic nie czuć ...wsiadam do wagonu metra gorąco ...i smród znów ...zapach fermentacji stęchlizny, rozkładających się zwłok......eh ( to już chyba moja podswiadomość działa bo miałem ważne spotkanie i sie denerwowałem podświadomie choć starałem sie o tym nie mysleć)...... doszedłem do pracy już bez nastroju .....potem w ciągu dnia coś już....... szybko.... coś źle zrobiłem... wyszło.... uhh znów ten sam fetor co rano.... aż poczułem ze coś się przelało w moich flakach.
Dlaczego jak jestem w domu nic nie czuć? bo jedzeniu nabiału jajek itd? może dlatego że w domu jestem wyluzowany?...

Powiem wam ciekawostkę biorę prokit - prokinetyk mający za zadanei przyspieszać opróżnianie żołądka i zwiększać perystaltykę jelit.... na ulotce jest napisane ze lek jest metabolizowany w wątrobie a dokładniej odpowiedzialny jest za rozkład gen uwaga FM03, biorę rano i przed snem. w ulotce też zawarte jest info o tmau. przecież bym walił w domu , waliło by mi z buzi ...
Takie same smrody czułem nawet jak nie brałem tego prokinetyku więc nic się nie zmienia co do nuty. Ale ostatnio własnie jak je wyczuwałem do moja głowa aż parowała pot zlewał mi twarz tętno ze 180 - podejrzewam że stres że wyczułem to natomiast te substancje są równiez toksyczne i wdychając je też organizm się broni. Nadal nie wiem skąd pochodzi zapach, wiem że z buzi też kiepsko pachnie.

Narazie udaje się na odpoczynek, będa jedł co chciał pił... po wakacjach psychotropy żeby uspokoić nerwy, przewlekły stres działa przecież mocno na układ pokarmowy i enzymy . Aha jak rano wstaje do pracy to jestem cały spocony i jak się podnoszę czuję zapach kału ,.. wtedy szybko głowa pod kołdre i nic nie czuć....zapach uchodzi jakby górą nosem nie wiem, wszak buzia zamknięta.. lub w buzi beztlenowce.
Jak wstaję rano w sobotę, nie jestem już spocony i nie mam ucisku w brzuchu... może to nerwica...
Mam wielu znajomych z refluksem i od nich nie pachnie. Mi też często się odbija powietrzem.
Z kału nic nie wyszło ani pasożyty ani grzyby ani lambie...... ponoć nie wychodzą a przez lambie też smierdzi z ust.
enzymy wątrobowe ok poza bilirubina lekko podwyższona ( zastój żółci lub działanie prokinetyku, wg. ulotki może podwyższać wskazniki)
zostaje mi tmau, a potem nowotwory płuc , bo wątroba na usg , asp, alat, ggtp w normie
3majcie się
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 19:55   #3201
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 15:10
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 07:17   #3202
kasia112255
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

moje doświadczenia i sposoby leczenia, dzięki którym wyzdrowiałam:

przede wszystkim trzeba Was podzielić na dwie grupy:
1) osoby, które czyją swój zapach ( pojawiający się samoczynnie, czasami przez dłuższy czas, czasami go nie ma - zapach stęchlizny, zgnilizny, kupy, jakby oparów gazowych itp.)
2)osoby, które nie czują swojego zapachu - ale mają coś na kształt uderzeń ciepła, czują jakby parowanie z ciała i głowy, mają specyficzne odczucia skóry rąk, stóp, pleców, pośladków itp.

ja należałam do - 1.

ale co do _2 grupy to wydaje m i się, że też mogę pomóc,

2) CHORA LIMFA - tak w skrócie można to opisać. Wam śmierdzi ciało. kąpiele codziennie albo w soli (szklanka na wannę) i po 30 minutach kąpieli nacierać się szorstką gąbką i nie spłukiwać solanki tylko takie mokre ciało natrzeć olejkiem pichtowym - 4 krople na dłoń i nacierać rękę, 4 krople na dłoń i nacierać nogę i td. całe ciało, rano prysznic. inna kąpiel to po około szklance chlorku magnezu + około szklanka sody oczyszczonej - po kąpieli spłukać ciało - wreszcie się zrelasujecie trochę. KĄPIELE WYPROWADZAJĄ TOKSYNY Z ORGANIZMU.

chlorella w powiązaniu z sokiem z zielonego jęczmienia - ja stosuję z firmy xxx, ale możecie kupić inny - tylko żeby był wysokiej jakości. ja spozywam 3 x dziennie po 15 chlorelli oraz 3 x dziennie po łyżeczce suszonego jęczmienia na pół szklanki wody. WIĄŻE I WYPROWADZA METALE CIĘŻKIE I TOKSYNY Z ORGANIZMU.
jęczmień ma też enzymy trawienne - będziecie lepiej trawić wszystkie pokarmy. synergia chlorelli i jęczmienia w dużych ilościach - regeneruje organy wewnętrzne ( i wątroba i jelita!!! i inne) w 100% . i to co bardzo ważne - bardzo ale to bardzo poprawia jasnośc myślenia i koncentrację.

trzeba pić w trakcie tej kuracji dużo dużo wody.

bakterie probiotyczne - ja kupuję xxx. 2 tygodnie brać wieczorem i 2 tygodnie przerwy i powtórka. dobrze jest to robić bo dobre bakterie w jelitach to szybszy powrót do zdrowia.


taka kuracja powinna trwać kilka miesięcy. dobrze jest stosować dietę lekkostrawną i np. bezmięsną na początku, żeby organizm mógł się szybciej oczyścić. pić dużo soków z warzyw. sokiem z marchewki - można by się było wręcz zalewać. sok z marchwi ma dużo wit A a ona leczy. już po miesiącu widać poprawę zdrowia. chlorella i jęczmień bardzo odwaszają i przywracają świeży oddech. tylko pamiętajcie - muszą być na prawdę z nawyższej półki. (niestety drogie). ja na chlorelle i jęczmień na miesiąc wydaję 270 zl. i tak mam zamiar robić do końca roku.


1) zła flora jelitowa, BAKTERIE GNILNE W CAŁYCH JELITACH. Wy wydalacie samoczynnie, bezwiednie śmierdzące gazy. zaciskanie pośladków nic nie da.


do leczenia to samo podałam wyżej - włącznie z kąpielami, bakterie probiotyczne koniecznie, enzymy trawienne - ja kupuję xxx - podobno najlepsze na rynku. oraz TOPINAMBUR SUSZONY - po łyżeczce przed posiłkiem - ma zmieniać gazy smierdzące w gazy bezwonne.


jeśli kogoś nie stać na wszystko to kupcie przynajmniej chlorellę i jęczmień - i tym się leczcie. mnie się wydaje że forma xxx ma na prawdę bardzo wysokiej jakości te suplementy. nawet burczenie w jelicie mi przeszło. teraz sam się dziwię, że to moje wyzdrowienie było takie proste. tylko poszukiwania długo trwały. osoby które są na forum od dawna znaja mnie. ja już szczegółową listę produktów do wyzdrowienia podałam chyba gdzieś na 50-60 stronie. a teraz jest ich ponad 100

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

pozdrawiam

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

SUMUJĄC:

kąp się codziennie i jedz tej chlorelli i jęczmienia w dużych ilościach - im więcej tym lepiej. (na ile tylko będzie Cię stać). wyprowadzisz toksyny i metale ciężkie z organizmu, wyleczysz organy - będziesz zdrowy.

ja mam 54 lata. na prawdę pisze do Was poważnie o swoich doświadczeniach i każdemu życzę powrotu do zdrowia. każdemu odpiszę ewa.bedna@interia.pl

Ewa 30 , Drumla - bardzo Was proszę napiszcie do mnie.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-08-21 o 23:58
kasia112255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 20:04   #3203
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

[1=f3e2446af8c848a3b3bd5f5 cf2b0ba3ec728ec25_64f661b 96d7ba;87078999]Nic nie czuc bo w domu, twoj uklad przywspolczulny jest nieaktywny(chyba ze jestes pod wplywem silnych emocji), kiedy wchodzisz do autobusu zalacza sie niepokoj (tryb walcz badz uciekaj), mozg wysyla sygnal do ukladu pokarmowego (os du** mozg) ten sygnal jest tak mocny jak pier******* pioruna w linie elektryczne, zbyt wysokie napiecie ląduje w domu i uszkadza np telewizor. Od strony psychicznej to jest chyba jak najbardziej racjonalne wytlumaczenie.



Napisales ze poczules jak sie podnosiles, to pasuje do mojej teori (zoladek flak czyt. niezyt) z tym ze, zapach pojawia sie jak naciskasz na brzuch, schyl;asz sie itd. .
Chcesz wiedziec czy zapach pochodzi z zoladka, w miejscu gdzie wiesz ze zapach sie pojawil nap[nij brzuch , albo nachyl sie. Jak wtedy poczujesz zapach albo ktos kaszlnie to mozesz miec pewnosc ze to z zoladka


Jak juz planujesz isc w strone problemow psychicznych, to sprobuj psychoterapi, a z psychotropuw odposc sobie SSRI testowane przezemnie i sancha, nie dzialaja na nas. Wez cos z Benzodiazepin, chyba nikt nie testowal.
Jezeli u ciebie problem ma nature psychiczna to wiedz ze silne emocje glownie negatywne tylko zaostrza problem, a to zwiekszy zapach a to zpowoduje jeszcze gorsze samopoczucie i jeszcze gorsze reakcje, takie bledne kolo. Trzeba przerwac bledne kolo, bo opor brak akceptacji choroby, pogarsza sprawe.[/QUOT

Zgodnie z tym co piszesz emocje mająnapewno wpływ. Tylko nie wiem co to powoduje wyrzut adrenaliny czy kortyzolu. Kortyzol mierzyłem miałem w normie. W domu zapach sie nie pojawia , lecz ostatnio cos roilem w stresie w domu na szybko na juz bo ekipa remontowa ma przyjechac i poczułem znów trupa. Dziś np starałem sie luzowac i nei czulem zapachu. Czasem wiem ze mi wali z zołądka jak rozmawiam. Dziś byłem cały dzień glodny ale nikt sie nie krzywil jak do niego mowilem, tylko jak mowilem dużo to myslalem ze sie udusze bo cos mi do gardła podeszło chyba zoładek przycisniety przez przepone.
czasem tez czuje ferment w jelicie, jak jade metrem czuje podbrzusze bardzo cięzkie, albo jak dlugo siedze to czuje takie szczypanie. Nie wiem czy to nie są początki choroby zapalnych jelit. Moj gastro mnie badał naciskał .. akurat wtedy nic nie bolalo.

Biore prokinetyk i dziwie się ze czulem taki zapaszek przy podnoszeniu, wszak powinien zaciskać wpust.

A propos antydepresantów włąsnie myslalem o SSRI, nei wiem jaka jest przewaga benzodiazepiny nad ssri jeśli wiesz chetnie przeczytam post.

Na czczo jak jestem i rozmawiam z ludzmi bardzo blisko to mam przyjemny zapach a najgorzej po jedzeniu mimo ze ząbki super i najlepsze pasty.

Czasem jak wstaje to kłuje mnie dolne gardło, Może to uchyłek? chce zrobic endoskopię gardła dolnego.

Stosował ktos bizmuth subsalicyde?
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 22:38   #3204
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

@ola_30 ja swoje smrody czuję a tak jak pisałam jest to teraz przeważnie po jedzeniu zapach świeżego bąka. Zjadłam niedawno sałatkę warzywna z jajkiem i strasznie capilo mi bakiem z ust. Tak samo jest np po sosie czosnkowym, smażonych rzeczach typu kotlet, paczek. Jem ostatnio mało, staram się nie obciążać żołądka tak żeby szybko wszystko z niego szybko się trawilo. Bardzo dobrze czuje się po alko, szczególnie wodce. Mam wrażenie, że mi wypala smrod z żołądka.
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 08:27   #3205
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 15:10
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 13:39   #3206
caffelatte1974
caffelatte1974
 
Avatar caffelatte1974
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 63
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

hej
Dawno nie wchodziłam tu, bo i tak nikt mnie nie słuchał. Iwermektyna na nużeńca , który powoduje że nasza skóra śmierdzi . Nadal polecam oczyszczanie wątroby metodą Moritza, Terapię 4 szklanek Pepsi Eljot codziennie na czczo , oraz Lucernę siewną ziele zmielone 3 razy dziennie , super oczyszcza z pleśni nasza wątrobę i jelita. Koszt 4 zł za opakowanie. Selen - wyciąga rtęć i metale ciężkie z naszego organizmu . Ponadto teraz zbieram pokrzywy , dzikie jabłka, śliwki, robię z tego sok i piję, świetnie oczyszczają organizm pokrzywy świeże, samopoczucie rewelacyjne . Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

I stosujcie się do zaleceń kasia112255 bo to wszystko działa. Tylko nie za pierwszym razem, to może trwać nawet 2 lata . Chemia w żarciu jaką nam serwują, organizm zasyfiony przez 10 czy 20 lat nie oczyści się w godzinę . Trzeba cierpliwości bo chyba warto?
caffelatte1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 09:31   #3207
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Kilka lat temu namowiona przez jedna osobe z tego forum ( chorowitka) chcialam to zrobic. Kupilam wszytskie potrzebne produkty. Jednak cos mnie "tknelo" i postanowilam sprawdzic te wszytskie metody oczyszcania watroby i pecherzyka zolciowego. Wgryzlam sie w temat naprawde bardzo gleboko zapytalam nawet lekarke rodzinna o te metody, ktora zareagowala gromkim smiechem.
Piszac po krotce w/w metody sa niemozliwe fizycznie do wykonania. Nie chce mi sie wszytskiego pisac bo tego jest ogrom ale chodzi o to, ze te niby "kamienie" ktore sa wydalane to sa zwykle zlogi kalowe z jelit a nie zadne kamienie zolciowe. Pomijam fakt, ze tymi miksturami mozna sb powaznie podraznic zoladek i jelita.
Zalecam Wam drodzy forumowicze abyscie nie sluchali zadnych osob ktore chca Was oczyszczac m.in blogerki ktore za jakies suple chca gruba kase a to wszytsko to sciema. Poptrzcie co sie stalo ze slawnym Jerzym Zieba... siedzi teraz w USA i mowi, ze nie bedzie wracac bo sie boi ( i slusznie za to co mowil o lekarzach). Na YT jest kanal Detox-klucz do zdrowia - gdzie kobieta wziela pieniadze za suplementy ktorych nie wyslala.
Prosze Was uwazajcie, bo teraz jest wszedzie pelno naciagaczy

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Zapomnialam napisac o biorezonansie ktory tez jest podobna sciema jak metody oczyszcania watroby, tylko za duzo wieksza kase.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 20:39   #3208
kasia112255
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

I Kopernika chcieli spalić na stosie.
kasia112255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 21:37   #3209
caffelatte1974
caffelatte1974
 
Avatar caffelatte1974
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 63
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ola przestań już [złe słowo], siejesz na tym forum dezinformację już tyle lat , nie chce ci się wyzdrowieć , to siedź i śmierdź, ale nie zniechęcaj innych . Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-08-28 o 15:56
caffelatte1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 06:47   #3210
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 15:10
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.