Panny Młode 2021 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-23, 14:40   #4201
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Dokładnie - trzeba podawać już odmienione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 14:47   #4202
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny które już zamwiały - imiona i nazwiska pewnie będę musiała podać w formie odmienionej czyli (Sz. P.) "Katarzynę i Jana kowalskich" a nie po prostu lista typu "Katarzyna i Jan Kowalski"

W weekend też wsiedliśmy z naszą listą spraw do załatwienia i zamówiliśmy pudełka na ciasto, tablice rejestracyjne do auta i księgę gości Niby nic a fajnie takie rzeczy już mieć załatwione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
odmienione. musisz podać listę w takiej formie jakiej chcesz aby było napisane. żadna firma nie podejmie się samodzielnej odmiany - nie tak dawno był burzliwy temat odnośnie odmiany nazwisk i wyszło, że niektórzy odmieniają, inni nie, jeszcze inni trochę odmieniają, a trochę nieodmieniają

musisz podać tak jak chcesz aby było w zaproszeniu

i jeśli chcesz dodatkowo wydruk nazwisk na kopercie - my wzięliśmy i to baaaaaaardzo pomocne moim zdaniem - to musisz przygotować drugą listę z nieodmienionymi nazwiskami.
(w sensie wiesz, jak w zaproszeniu masz Sz. P. Annę Kowalską, to na kopercie będzie Sz.P Anna Kowalska)
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 14:53   #4203
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A z jakiej strony brałaś i jak dobierałaś kolor?
Ja jeszcze myślę czy nie zmienić koloru lekko, ale sama nie wiem na jaki... Z jednej strony nie chce czegoś co jest "w modzie", bo za 20 lat możliwe że będzie to wyglądało obciachowo. Z drugiej po takim całościowym farbowaniu szybko widać odrost. I sama nie wiem czy chciałabym ciemniej czy jaśniej, skłaniam się ku jaśniej ale włosów też mi szkoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zamawiałam standardowo z alie, z aukcji która była bardzo polecana. Kolor wzięłam zbliżony do naturalnego, w razie czego można zafarbować. Mam sombre, ale nie wiem jeszcze co będę mieć na głowie na czas ślubu


Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
odmienione. musisz podać listę w takiej formie jakiej chcesz aby było napisane. żadna firma nie podejmie się samodzielnej odmiany - nie tak dawno był burzliwy temat odnośnie odmiany nazwisk i wyszło, że niektórzy odmieniają, inni nie, jeszcze inni trochę odmieniają, a trochę nieodmieniają

musisz podać tak jak chcesz aby było w zaproszeniu

i jeśli chcesz dodatkowo wydruk nazwisk na kopercie - my wzięliśmy i to baaaaaaardzo pomocne moim zdaniem - to musisz przygotować drugą listę z nieodmienionymi nazwiskami.
(w sensie wiesz, jak w zaproszeniu masz Sz. P. Annę Kowalską, to na kopercie będzie Sz.P Anna Kowalska)
Ja wypisuje samodzielnie imiona i nazwiska
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 15:00   #4204
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Ja myślę nad tymi zaproszeniami:

https://paperstudio.pl/produkt/zapro...p8cIwoQmfj27qs

Miał ktoś z tej strony?

Edit: https://royaldekor.pl/zaproszenia-sl...zne-serce.html
Te skradły mi serce chyba bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2021-02-23 o 19:48
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 20:09   #4205
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

przyszły mi właśnie buty taneczne z aliexpress. podeszwa jest troszkę niedbale przyklejona, ale jak na 30 zł - ekstra. sa bardzo wygodne. aż jestem w szoku.
będą jako awaryjne buty na wesele

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-02-23 o 20:11
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 20:51   #4206
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
odmienione. musisz podać listę w takiej formie jakiej chcesz aby było napisane. żadna firma nie podejmie się samodzielnej odmiany - nie tak dawno był burzliwy temat odnośnie odmiany nazwisk i wyszło, że niektórzy odmieniają, inni nie, jeszcze inni trochę odmieniają, a trochę nieodmieniają

musisz podać tak jak chcesz aby było w zaproszeniu

i jeśli chcesz dodatkowo wydruk nazwisk na kopercie - my wzięliśmy i to baaaaaaardzo pomocne moim zdaniem - to musisz przygotować drugą listę z nieodmienionymi nazwiskami.
(w sensie wiesz, jak w zaproszeniu masz Sz. P. Annę Kowalską, to na kopercie będzie Sz.P Anna Kowalska)
Tak, tak pamiętam te dyskusję. Ale właśnie wydawało mi się że w ten sposób będę miała podać a tż był zaskoczony i mówił że na pewno nie Więc wolałam zapytać ekspertki

Dziękuję wszystkim za potwierdzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 22:21   #4207
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczęta te, które mają już obrączki. Skąd pochodzą? wiem, że na pewno są tu osoby, które zdecydowały się na Kruka. Jeśli to nie problem napiszcie jeszcze raz. Będziemy w połowie marca ogarniać tą kwestię i tak się zastanawiamy. Myślałam, żeby odwiedzić CLASSICA by Niewęgłowski (akurat w mieście, w którym mieszkamy mamy salon stacjonarnie). Znacie, może macie jakieś opinie po znajomych? takich totalnie lokalnych jubilerów się obawiam (nie znam nikogo, kto by był godny zaufania, a bywa różnie)
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-24, 05:37   #4208
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczęta te, które mają już obrączki. Skąd pochodzą? wiem, że na pewno są tu osoby, które zdecydowały się na Kruka. Jeśli to nie problem napiszcie jeszcze raz. Będziemy w połowie marca ogarniać tą kwestię i tak się zastanawiamy. Myślałam, żeby odwiedzić CLASSICA by Niewęgłowski (akurat w mieście, w którym mieszkamy mamy salon stacjonarnie). Znacie, może macie jakieś opinie po znajomych? takich totalnie lokalnych jubilerów się obawiam (nie znam nikogo, kto by był godny zaufania, a bywa różnie)
Ja nie pomogę bo mamy właśnie lokalną firmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 05:45   #4209
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczęta te, które mają już obrączki. Skąd pochodzą? wiem, że na pewno są tu osoby, które zdecydowały się na Kruka. Jeśli to nie problem napiszcie jeszcze raz. Będziemy w połowie marca ogarniać tą kwestię i tak się zastanawiamy. Myślałam, żeby odwiedzić CLASSICA by Niewęgłowski (akurat w mieście, w którym mieszkamy mamy salon stacjonarnie). Znacie, może macie jakieś opinie po znajomych? takich totalnie lokalnych jubilerów się obawiam (nie znam nikogo, kto by był godny zaufania, a bywa różnie)
Kupiliśmy u lokalnego. Z tym że u mnie w mieście dwóch ma od lat wyrobioną renomę i nie musieliśmy się głębiej zastanawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 06:19   #4210
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczęta te, które mają już obrączki. Skąd pochodzą? wiem, że na pewno są tu osoby, które zdecydowały się na Kruka. Jeśli to nie problem napiszcie jeszcze raz. Będziemy w połowie marca ogarniać tą kwestię i tak się zastanawiamy. Myślałam, żeby odwiedzić CLASSICA by Niewęgłowski (akurat w mieście, w którym mieszkamy mamy salon stacjonarnie). Znacie, może macie jakieś opinie po znajomych? takich totalnie lokalnych jubilerów się obawiam (nie znam nikogo, kto by był godny zaufania, a bywa różnie)
Kupujemy w aparcie, kieruje się tym, że rodzeństwo ma od kilku lat i nic się z nimi nie dzieje, dobrze wyglądają.
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 06:24   #4211
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Stawiamy na lokalnego z renomą. Z sieciówkowej biżuterii nie jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-24, 07:08   #4212
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

My też mamy od lokalnego. Byliśmy w kruku i w yes, ale ceny dużo wyższe, a do tego mała elastyczność co do modyfikacji szerokości, wzoru itp.
Dla przykładu spodobała mi się obrączka w yes, ale była z brylancikiem, którego nie chciałam i nie było możliwości zrobienia bez.
Znaleźliśmy inny model i damska była taka jak chciałam, czyli 3,5mm szerokości, natomiast męska miała 5 i nie chcieli zrobić węższej. Proponowali inny model dla tż.

Ostatecznie u lokalnego zrobili wszystko tak jak chcielismy i dużo dużo taniej. Szczególnie porównując do kruka.

Zamówiłam wczoraj druga parę butów o rozmiar mniejszą.
Nie lubię zamawiać ubrań przez internet, ale nie mam gdzie kupić stacjonarnie kotyli, a model i kolor polecony przez Kat_wisz to miłość od pierwszego wejrzenia, więc mam nadzieję, że będą pasować.

Savior, ja zamawiałam zaproszenia na allegro


Do nas powoli goście dzwonią i mówią, że na kwietniowe wesele nie przyjdą. Mała szansa że się odbędzie, więc podchodzę do tego na luzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 07:09   #4213
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

My też u lokalnego kupiliśmy
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 07:13   #4214
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
A czy któraś planuje mieć rozpuszczone włosy i welon? Chcę mieć fale podpięte z boku, ale chcę też welon tylko nie mam pomysłu jak go włożyć we włosy i czy będzie się trzymał
Ja chciałam fale i taką fryzurę jak piszesz, ale odpuściłam. Mam typowo proste włosy, naturalne, niezniszczone i nie farbowane i na próbnej fryzurze najpierw miałam kręcone, a potem upinane loki i w całkiem spiętej fryzurze zaczęły się prostować. Widać to było najbarwniejszych przy twarzy. Rozpuszczone nie wiem czy przetrwałyby mszę.
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczęta te, które mają już obrączki. Skąd pochodzą? wiem, że na pewno są tu osoby, które zdecydowały się na Kruka. Jeśli to nie problem napiszcie jeszcze raz. Będziemy w połowie marca ogarniać tą kwestię i tak się zastanawiamy. Myślałam, żeby odwiedzić CLASSICA by Niewęgłowski (akurat w mieście, w którym mieszkamy mamy salon stacjonarnie). Znacie, może macie jakieś opinie po znajomych? takich totalnie lokalnych jubilerów się obawiam (nie znam nikogo, kto by był godny zaufania, a bywa różnie)
My mieliśmy mieć z sieciówki, ostatecznie znaleźliśmy w internecie jubilera pod Warszawą i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkimi chodziło mi o wysokość obrączki (nie szerokość) i ilość gramów złota na obrączkę i parę. W sieciówkach nie byli w stanie podać ile gram złota ma dana para, a jak już to okazywało sie, że poniżej 10 g, koło 6-7 g. Nasze mają 13 g i są po prostu solidne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 07:40   #4215
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Ja myślę nad tymi zaproszeniami:

https://paperstudio.pl/produkt/zapro...p8cIwoQmfj27qs

Miał ktoś z tej strony?

Edit: https://royaldekor.pl/zaproszenia-sl...zne-serce.html
Te skradły mi serce chyba bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te drugie śliczne. W zeszłym roku mieliśmy podobne, tylko granatowe, i wszystkim się podobały
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczęta te, które mają już obrączki. Skąd pochodzą? wiem, że na pewno są tu osoby, które zdecydowały się na Kruka. Jeśli to nie problem napiszcie jeszcze raz. Będziemy w połowie marca ogarniać tą kwestię i tak się zastanawiamy. Myślałam, żeby odwiedzić CLASSICA by Niewęgłowski (akurat w mieście, w którym mieszkamy mamy salon stacjonarnie). Znacie, może macie jakieś opinie po znajomych? takich totalnie lokalnych jubilerów się obawiam (nie znam nikogo, kto by był godny zaufania, a bywa różnie)
Lokalna "sieciowka". Mają też sklep internetowy i można zamawiać, także spoko. Chociaż ja kupowałam normalnie u nich w placówce. Fajnie, bo jednak taniej niż w aparcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 07:42   #4216
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Aante_e, a masz już na oku jakąś inną fryzurę ?
Ja cały czas nie wiem co można zrobić z moich długich i prostych jak druty włosów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 07:51   #4217
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczęta te, które mają już obrączki. Skąd pochodzą? wiem, że na pewno są tu osoby, które zdecydowały się na Kruka. Jeśli to nie problem napiszcie jeszcze raz. Będziemy w połowie marca ogarniać tą kwestię i tak się zastanawiamy. Myślałam, żeby odwiedzić CLASSICA by Niewęgłowski (akurat w mieście, w którym mieszkamy mamy salon stacjonarnie). Znacie, może macie jakieś opinie po znajomych? takich totalnie lokalnych jubilerów się obawiam (nie znam nikogo, kto by był godny zaufania, a bywa różnie)
Ja u nich zamówiłam, ale jeszcze nie są gotowe. Cenowo w sumie wyszło drożej niż w kruku za coś podobnego. Czas oczekiwania 8 tygodni w classice trochę irytujący bo już by się chciało mieć te obrączki :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 09:11   #4218
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja nie pomogę bo mamy właśnie lokalną firmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Kupiliśmy u lokalnego. Z tym że u mnie w mieście dwóch ma od lat wyrobioną renomę i nie musieliśmy się głębiej zastanawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Stawiamy na lokalnego z renomą. Z sieciówkowej biżuterii nie jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
My też mamy od lokalnego. Byliśmy w kruku i w yes, ale ceny dużo wyższe, a do tego mała elastyczność co do modyfikacji szerokości, wzoru itp.
Dla przykładu spodobała mi się obrączka w yes, ale była z brylancikiem, którego nie chciałam i nie było możliwości zrobienia bez.
Znaleźliśmy inny model i damska była taka jak chciałam, czyli 3,5mm szerokości, natomiast męska miała 5 i nie chcieli zrobić węższej. Proponowali inny model dla tż.

Ostatecznie u lokalnego zrobili wszystko tak jak chcielismy i dużo dużo taniej. Szczególnie porównując do kruka.
Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
My też u lokalnego kupiliśmy
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
My mieliśmy mieć z sieciówki, ostatecznie znaleźliśmy w internecie jubilera pod Warszawą i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkimi chodziło mi o wysokość obrączki (nie szerokość) i ilość gramów złota na obrączkę i parę. W sieciówkach nie byli w stanie podać ile gram złota ma dana para, a jak już to okazywało sie, że poniżej 10 g, koło 6-7 g. Nasze mają 13 g i są po prostu solidne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Lokalna "sieciowka". Mają też sklep internetowy i można zamawiać, także spoko. Chociaż ja kupowałam normalnie u nich w placówce. Fajnie, bo jednak taniej niż w aparcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że dużo z Was u lokalnego. Ja sama myślałam, żeby właśnie wybrać taką opcję, ale kompletnie nie wiem gdzie miałabym pójść. Nie mam się kogo poradzić jeśli chodzi o jubilerów w naszych okolicach. Wiele osób z mojego otoczenia ma np. z Kruka, albo znajomi jeszcze nie brali ślubu, więc nic nie doradzą.

Lottie69 Mogę wiedzieć ile mniej-więcej zapłaciliście?

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Ja u nich zamówiłam, ale jeszcze nie są gotowe. Cenowo w sumie wyszło drożej niż w kruku za coś podobnego. Czas oczekiwania 8 tygodni w classice trochę irytujący bo już by się chciało mieć te obrączki :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drożej niż w Kruku? a mogłabyś mi napisać jak będą wyglądać Wasze obrączki? my planujemy coś prostego i klasycznego 8 tygodni? czyli 2 miesiące.. no to dobrze wiedzieć, idziemy w połowie marca do nich w takim razie a ile już minęło od zamówienia? kiedy powinniście mieć je u siebie?


Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Kupujemy w aparcie, kieruje się tym, że rodzeństwo ma od kilku lat i nic się z nimi nie dzieje, dobrze wyglądają.
Ja mam kilka łańcuszków z Apartu i jestem zadowolona, ale nie myślałam o nim w kwestii obrączek.. a jak wybór?
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-02-24 o 09:15
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 09:20   #4219
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Panny Młode 2021

Ja jak uwielbiam kupować biżuterię w Aparcie/Yesie, tak obrączek tam nie zakupiliśmy. Robiliśmy parę razy podchody tak jak Kolorowymaj i albo Tż spodobał się dany wzór, tak na moim palcu prezentował się gorzej i nie było możliwości zmiany... Ceny w dodatku zaporowe.

Byliśmy wczoraj u dobrego, lokalnego jubilera zamówić obrączki i za komplet obrączek 4mm z dobrą wagą zapłacimy 1600 zł (grawer gratis). Czas realizacji 2 tygodnie. Za podobny klasyczny wzór w Aparcie zapłacilibyśmy 4 tysiące za komplet jest kolosalna różnica...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-24, 09:32   #4220
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny, jak wchodzę na wiadomości, to mam coraz większą załamke... Mam wrażenie że żyjemy w jakimś cyrku. "Wzrost zakażeń" widzę codziennie, ile by ich nie było. Nowe "niebezpieczne" mutacje. Jednoczesnie 2 mln wykonanych szczepień. Wokół mnie, wśród znajomych aktualnie zero chorych. Połowa ludzi z wesela już po koronie. A ci idioci próbują mi wmawiać, że mam się bać i że organizując imprezę zagrażam czyjemuś zdrowiu. Mam tego dość...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 09:45   #4221
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wchodzę na wiadomości, to mam coraz większą załamke... Mam wrażenie że żyjemy w jakimś cyrku. "Wzrost zakażeń" widzę codziennie, ile by ich nie było. Nowe "niebezpieczne" mutacje. Jednoczesnie 2 mln wykonanych szczepień. Wokół mnie, wśród znajomych aktualnie zero chorych. Połowa ludzi z wesela już po koronie. A ci idioci próbują mi wmawiać, że mam się bać i że organizując imprezę zagrażam czyjemuś zdrowiu. Mam tego dość...
mam tak samo... Dziś się załamałam liczbą chorych, jakoś mi się odechciewa wszystkiego...
Wczoraj byliśmy u księdza dostaliśmy zgodę na ślub poza parafią, ksiądz nie chciał wziąć koperty nawet....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 09:57   #4222
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

My obrączki też kupowaliśmy u lokalnego jubilera, jakoś 1400zl daliśmy. Proste, złote bez zdobień.
Ja codziennie się załamuje jak czytam te "newsy".. Okolo 11-12 ma być konferencja na temat nowych obostrzeń 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:13   #4223
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja jak uwielbiam kupować biżuterię w Aparcie/Yesie, tak obrączek tam nie zakupiliśmy. Robiliśmy parę razy podchody tak jak Kolorowymaj i albo Tż spodobał się dany wzór, tak na moim palcu prezentował się gorzej i nie było możliwości zmiany... Ceny w dodatku zaporowe.

Byliśmy wczoraj u dobrego, lokalnego jubilera zamówić obrączki i za komplet obrączek 4mm z dobrą wagą zapłacimy 1600 zł (grawer gratis). Czas realizacji 2 tygodnie. Za podobny klasyczny wzór w Aparcie zapłacilibyśmy 4 tysiące za komplet jest kolosalna różnica...
No właśnie mam podobne odczucia co do Apartu, więc się tam nawet nie planowałam wybierać. Po naszyjniki np. owszem, ale ograniczony wybór i ceny obrączek już mnie średnią kuszą.


Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wchodzę na wiadomości, to mam coraz większą załamke... Mam wrażenie że żyjemy w jakimś cyrku. "Wzrost zakażeń" widzę codziennie, ile by ich nie było. Nowe "niebezpieczne" mutacje. Jednoczesnie 2 mln wykonanych szczepień. Wokół mnie, wśród znajomych aktualnie zero chorych. Połowa ludzi z wesela już po koronie. A ci idioci próbują mi wmawiać, że mam się bać i że organizując imprezę zagrażam czyjemuś zdrowiu. Mam tego dość...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy wesele w sierpniu a zaczynam się strasznie denerwować. Mamy już tyle rzeczy załatwionych, że nie wyobrażam sobie tego przekładać, a do czego to zmierza wszystko to nie wiem. Dzisiaj w radiu słyszałam o wprowadzeniu na Mazurach większych obostrzeń, znowu zamkną podstawówki, kina, teatry, baseny itd. ,,narażone na to'' są również dwa inne województwa - Kujawsko-Pomorskie i Zachodniopomorskie bo tam niby największa liczba zakażeń. Co do wesel.. ja byłam w tamtym roku na dwóch i na jednej Komunii, znajomi też chodzili na wesela i wszystko było okej, a teraz sytuacja jest o wiele lepsza i trochę ludzi już poszczepionych. Wczoraj rozmawiałam z moją dekoratorką to mówiła mi wprost, że jeszcze chwila i nie będzie miała z czego żyć, a po Świętach Wielkanocnych czuje, że będzie wielki bunt odnośnie wesel bo zaraz już w sumie rozpoczyna się sezon. Dziewczyny kwietniowe i majowe nie wiem co musicie czuć jak ja sierpniowa już znoszę jajo z nerwów.. chociaż większość jest pozytywnie nastawiona no bo to w sumie dopiero sierpień.

Tak jak pisałam wcześniej pandemia będzie wygasała i może to trwać nawet 3-4 lata i co? rząd planuje tyle czasu funkcjonować z takimi obostrzeniami? doprowadzając do tego, że wielu ludzi nie będzie miało z czego żyć.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:18   #4224
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Tym bardziej ze w szpitalach są jeszcze miejsca, z tego co wczoraj czytałam wynikało że połowa wolna...
W weekend rozdawaliśmy zaproszenia rodzinie TŻ, aż miło jak ludzie mówili że chcą przyjechać, jeśli będzie można to oni na pewno będą. Jedna dziewczynka siedziała ze mną i suknie mi pokazywała na Pinterest, taka była tym zafascynowana... I weź teraz pomyśl że musisz wszystko odmawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:21   #4225
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Ja mam kilka łańcuszków z Apartu i jestem zadowolona, ale nie myślałam o nim w kwestii obrączek.. a jak wybór?
My wybraliśmy klasyczne od początku i to rzeczywiście nie jest takie proste Ale udało nam się coś dobrać. W salonach mają niestety więcej z kamieniami, bo to się sprzedaje, ale można wybrać dany model bez kamienia, tak nam przynajmniej powiedziano. I dużo mają dwukolorowych albo z jakimś specjalnym frezem, bo to się teraz chyba sprzedaje. Więc w sumie zależy czego szukasz Rzeczywiście nie można z danego modelu wybrać innej szerokości, na stronie mają większy wybór. W salonie w którym byłam nie mieli np. 3.5 mm damskiej Ale ja się dużo przemieszczam, więc może w którymś trafię na 3.5, bo się waham czy 3 czy 3.5.

Też bym chciała od lokalnego, ale nie znam w aktualnym miejscu zamieszkania :/
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:44   #4226
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Mam dylemat jaką treść napisać na zaproszeniu dla rodziców. W moim przypadku mam tylko tatę, ten zaś spotyka się od lat z jedną partnerką. Czy waszym okiem treść napisana poniżej byłaby w porządku? Czy dodałybyście/ujęły coś w tym?
Wiem, wiem, może głupie pytanie, ale chciałabym żeby ktoś rzucił na to okiem, żebym nie popełniła jakiejś gafy. W przypadku mojego narzeczonego pisałoby po prostu "kochanych rodziców (imiona i nazwisko w l.mn)
Treść poniżej:

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić
kochanego tatę (imię i nazwisko) i ... (imię i nazwisko) na swój ślub dnia 15 maja 2021 roku o godzinie 13.00 w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela przy ul... w ...
Po ceremonii Zaślubin zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji ... przy ul... w...
Prosimy Was o błogosławieństwo na naszą wspólną drogę życia i dziękujemy za bezcenną pomoc włożoną w przygotowanie tego wyjątkowego dnia.
Pełni miłości
Elżbieta i Łukasz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2021-02-24 o 10:46
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:51   #4227
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Mam dylemat jaką treść napisać na zaproszeniu dla rodziców. W moim przypadku mam tylko tatę, ten zaś spotyka się od lat z jedną partnerką. Czy waszym okiem treść napisana poniżej byłaby w porządku? Czy dodałybyście/ujęły coś w tym?
Wiem, wiem, może głupie pytanie, ale chciałabym żeby ktoś rzucił na to okiem, żebym nie popełniła jakiejś gafy. W przypadku mojego narzeczonego pisałoby po prostu "kochanych rodziców (imiona i nazwisko w l.mn)
Treść poniżej:

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić
kochanego tatę (imię i nazwisko) i ... (imię i nazwisko) na swój ślub dnia 15 maja 2021 roku o godzinie 13.00 w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela przy ul... w ...
Po ceremonii Zaślubin zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji ... przy ul... w...
Prosimy Was o błogosławieństwo na naszą wspólną drogę życia i dziękujemy za bezcenną pomoc włożoną w przygotowanie tego wyjątkowego dnia.
Pełni miłości
Elżbieta i Łukasz
możesz rozważyć drobną zmianę
"kochanego tatę Jana Kowalskiego wraz z Anną Nowak" - trochę lepiej mi to brzmi, ale to kwestia gustu tak naprawdę

generalnie jest ok
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:58   #4228
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Mam dylemat jaką treść napisać na zaproszeniu dla rodziców. W moim przypadku mam tylko tatę, ten zaś spotyka się od lat z jedną partnerką. Czy waszym okiem treść napisana poniżej byłaby w porządku? Czy dodałybyście/ujęły coś w tym?
Wiem, wiem, może głupie pytanie, ale chciałabym żeby ktoś rzucił na to okiem, żebym nie popełniła jakiejś gafy. W przypadku mojego narzeczonego pisałoby po prostu "kochanych rodziców (imiona i nazwisko w l.mn)
Treść poniżej:

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić
kochanego tatę (imię i nazwisko) i ... (imię i nazwisko) na swój ślub dnia 15 maja 2021 roku o godzinie 13.00 w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela przy ul... w ...
Po ceremonii Zaślubin zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji ... przy ul... w...
Prosimy Was o błogosławieństwo na naszą wspólną drogę życia i dziękujemy za bezcenną pomoc włożoną w przygotowanie tego wyjątkowego dnia.
Pełni miłości
Elżbieta i Łukasz
A dajecie rodzicom zaproszenia takie jak wszystkim tylko inna treść czy bardziej w formie prośby o błogosławieństwo? My właśnie zastanawiamy się nad taką formą i wtedy te zaproszenia będą całkiem inne niż dla pozostałych gości.

Co do tekstu to jest ok Jedynie się zastanawiam jak jest "kochanych rodziców..." to czy dalej podawac imiona i nazwisko - już bardziej oficjalnie z tym nazwiskiem. Może same imiona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 11:05   #4229
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
możesz rozważyć drobną zmianę
"kochanego tatę Jana Kowalskiego wraz z Anną Nowak" - trochę lepiej mi to brzmi, ale to kwestia gustu tak naprawdę

generalnie jest ok
Dokładnie my tak napisaliśmy. Tylko partnerka nie była wieloletnią i zdążyli się rozstać xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
A dajecie rodzicom zaproszenia takie jak wszystkim tylko inna treść czy bardziej w formie prośby o błogosławieństwo? My właśnie zastanawiamy się nad taką formą i wtedy te zaproszenia będą całkiem inne niż dla pozostałych gości.

Co do tekstu to jest ok Jedynie się zastanawiam jak jest "kochanych rodziców..." to czy dalej podawac imiona i nazwisko - już bardziej oficjalnie z tym nazwiskiem. Może same imiona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do błogosławieństwa - jeśli będzie to w kościele i nie dajemy próśb o nie. Dałam normalne zaproszenia

Co do rodziców - pisałam z imieniem i nazwiskiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 11:09   #4230
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Te same zaproszenia, ten sam wzór tylko środek bardziej rozbudowany właśnie o prośbę o błogosławieństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.