Panny Młode 2021 cz. II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-21, 15:12   #721
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Żeby nawet słowa nie powiedzieć chociażby o planach jeśli się tendencja spadkowa utrzyma. Klnę pod nosem, a z nerwów mi aż slabo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Mam to samo. W dupie nas mają po całości... Masakra. Oni sobie nie zdają sprawy jak wiele ludzi czeka na te decyzje. Jak wiele spraw jest uzależnione od tego... No ale cóż. Kim my jesteśmy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 16:46   #722
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mam to samo. W dupie nas mają po całości... Masakra. Oni sobie nie zdają sprawy jak wiele ludzi czeka na te decyzje. Jak wiele spraw jest uzależnione od tego... No ale cóż. Kim my jesteśmy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewidentnie robią sobie jaja... Z nas i z całej gastronomii. Co im szkodziło tak naprawdę puścić te restauracje chociaż w ogródkach (już nawet nie mówię o weselach). Teraz pogoda sprzyja spacerom więc ludzie może chętniej by korzystali z takiej opcji. Chociaż coś zarobili, bo zamknięci są od pół roku. Już coraz częściej słyszę o restauracjach, które są po prostu sprzedane czy zamknięte całkiem bo ludzie nie mają za co utrzymać biznesów. No oni sobie robią jaja i śmieją się w twarz tym, którzy naprawdę zamknięci są już ogrom czasu i naprawdę czekają kiedy wreszcie będą mogli zacząć pracować.

Dopiero skończyłam po konferencji załatwiać sprawy telefonicznie. To jest po prostu jakiś kosmos. Telefon za telefonem. Sala umówiła się z nami na spotkanie na sobotę "żeby obgadac szczegóły". Nie mam pojęcia czy po prostu nie chcą o czymś mówić czy mają jakieś info. Odpowiedzi z ministerstwa nie dostali, bo po co ministerstwo będzie kalać swoje dłonie takimi sprawami. Serio każdy podchodzi ze zrozumieniem i naprawdę jest to bardzo miłe. Każdy idzie nam na rękę, każdy stara się czekać jak długo się da żeby cokolwiek ustalić i moc działać. Zaczynamy uruchamiać plan "c" i ogarniać osoby do pomocy przy organizacji obiadu w domu. Wesele podzielimy na dwie partie i tyle, bo innego wyjścia nie ma. Nie wiem jak to wyjdzie...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 17:12   #723
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

No właśnie mówił Niedzielski że za tydzień wypowiedzą się o weselach i komuniach że będą w limitach jak sport czyli 25 osób, to w sumie po co za tydzień jak już dzisiaj mówił 🤦☠♀️ wiele par czeka na takie info ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 17:57   #724
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dokładnie, za tydzień będzie o komuniach i weselach. Aczkolwiek zapowiada, że gastronomia będzie otwierana na końcu, a bez tego wesel i komunii nie będzie... Tylko niech nakreśli plan, czy w maju można coś planować czy nie. Czy w lato coś będzie możliwe, czy nie... No, ale trzeba tydzień czekać na ten plan luzowania. I niech się tego planu trzymają, a nie, że w październiku pięknie na slajdach pokazali strefy i po tygodniu zostały same gołe slajdy.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 19:00   #725
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Współczuję majowe dziewczyny. Oby coś sensownego powiedzieli za tydzień. Niewiedza gorsza od najgorszej wiedzy.

My dziś dostarczyliśmy pamiątkowe złoto do jubilera, które będzie wtopione w nasze obrączki. I zrobiłam foto wzoru obrączki, jaką będę miała, bo moja będzie identyczna właściwie jak wzór (tak mi się trafiło, robimy w miejscu gdzie każda para jest zindywidualizowana), a jak wybieraliśmy to byłam łosiem i zapomniałam sobie cyknąć fotkę na dłoni z pierścionkiem.

Przyszły mi też w tym tygodniu buty na przebranie, które będą służyć również później za zwykłe buty - balerinki Audrey od Moniki Kamińskiej - i są absolutnie cudowne. Buty nie na przebranie muszę kupić dopiero, ale będą potrzebne do przymiarek, a te latem, także jeszcze chwila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 19:33   #726
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja myślę że nasze Majowe panny młode mogą się nastawiac na limit 25 osób tak jak mówili dzisiaj.. za tydzień pewnie to potwierdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 19:52   #727
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Też uważam, że zrobią limit na 25 osób w maju, może od czerwca 50 i jakoś nie sadze, żeby podwyższyli tą granicę...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 20:07   #728
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Już pomijając ten cudowny limit... Była gadka o regionizacji. W sumie to oni teraz zrobili to co na początku z zamykaniem tylko, że odwrotnie, bo nie otworzyli. Moim zdaniem było spoko jak był podział na powiaty. Nawet patrząc na mapę to sporo powiatów mogłaby już funkcjonować normalnie i najwyżej w razie wzrostu na bieżąco ograniczenia wprowadzać i tyle. I nie mówię z perspektywy swojego powiatu, bo mój i tak jest pomarańczowy, ale założę się, że serio są województwa nadal zamkniete gdzie dzieląc to na powiaty nie bylibyśmy w tak złej sytuacji. I wgl ta średnia zachorowań z tygodnia mnie rozwala. W sobotę mało, w niedzielę mało, w poniedziałek mało, wtorek mało... Tak naprawdę tylko 3 dni z 7 pokazują faktyczną liczbę zachorowań dziennie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 20:18   #729
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

streścicie mi tą konferencję tak po krótce? nie mogłam oglądać
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 21:17   #730
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Niestety nie pomogę, bo załapałam się na końcowe konferencji jak juz byly pytania, ale pytali o wznowienie restauracji, a inteligent mowil, ze beda najpierw otwierać miejsca kultury muzeum itp...no jakby bez tego sie zyc nie dało...masakra.. u mnie zostal miesiac i sie zastanawiam co to bedzie ze 30 dni o tej porze...dzis bylismy spisać protokół i dogadać szczegóły z księdzem...liczyłam ze z sala bedzie o czym gadać ale niestety na razie czarna dziura...
Wg mnie realnie patrząc mysle ze od połowy maja puszcza wesela na 25/50 osob a od czerwca 100...no ale pozostaje nam odliczac wspólnie czas do kolejnej konferencji...PM majowe trzymajmy się zeby sie zwariować..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 21:20   #731
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na makijażu próbnym. Katastrofa, dlatego nawet nie robiłam zdjęć.
Mój makijaż to maksymalnie podkład, puder, róż i tusz, a i tak uważam, że potrafię zrobić to lepiej.
Doklejone rzęsy za długie i mega sztuczne, za jasny fluid, więc wyglądałam na chorą.. a szkoda się rozwijać. Szukam dalej.

Po 10 konferencja. Fajnie, że w ogóle zaczął pojawiać się temat wesel. To światełko w tunelu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę No to musisz szukać dalej, powodzenia.

Co do konferencji 🤦☠♀️ Na prawdę ten tydzień muszą czekać. Jakby nie mogli przestawić planu... mogli się szybciej przygotować.

Ale nic, nadal musimy cierpliwie czekać. Życzę powodzenia kwietniowym i majowym PM. Miejmy nadzieję że w końcu się określą konrektnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 21:28   #732
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wprowadzili nauczanie hybrydowe w 1-3 i puścili kosmetyczki, fryzjerów za wyjątkiem województw śląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, łódzkiego i wielkopolskiego... Poza tym czekamy. W następną środę kolejna konferencja i mają powiedzieć jak to będzie w maju wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 21:38   #733
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Wprowadzili nauczanie hybrydowe w 1-3 i puścili kosmetyczki, fryzjerów za wyjątkiem województw śląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, łódzkiego i wielkopolskiego... Poza tym czekamy. W następną środę kolejna konferencja i mają powiedzieć jak to będzie w maju wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję
otwarcie fryzjerów bardzo mnie pociesza. nie mogę już patrzeć na włosy męża
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 21:53   #734
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja wielkopolskie więc u nas nic nie zluzują a mój odrost już woła o pomstę do nieba :/
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 07:38   #735
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja wielkopolskie więc u nas nic nie zluzują a mój odrost już woła o pomstę do nieba :/
Dla mnie to śmiech na sali, bo o ile uwierzę w takie większe miasta jak Poznań, to u mnie na pipidówie pewnie by było zielono.

Mam straszny spadek formy, chyba od tego siedzenia w domu na zdalnym. Nic się nie chce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 07:39   #736
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Idę na przymiarkę sukni na 11. Trzymajcie kciuki żebym w nią wlazła

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 07:54   #737
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Czytałam teraz wywiad z doradcą premiera ds. epidemii i rekomenduje otwarcie w maju ogródków restuaracyjnych, następnie samych lokali w ostrym reżimie, ale doradcy odradzają zgodę na wesela, bo to bomba epidemiologiczna. Aczkolwiek oni też mówią, że bezsensu jest nosić maseczki na świeżym powietrzu ,a tutaj rząd ma inne zdanie, więc nie muszą słuchać tych doradców. No cóż, muszą ostro zacząć szczepić to wtedy będą odważniej luzować. Moim zdaniem w maju wesela i komunie będą z tym ostrym limitem.....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 08:15   #738
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Albo 0,5 na osobę, albo 0,7 na parę. Tak nam podpowiedział gość z drinkbaru. Choć mówił, że ludzie coraz częściej decydują się na 0,7 na pare

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ojoooj to droga ta wódka trochę. Jeśli macie inne alko, to to 0.7 na parę powinno być okej.
Dzięki dziewczyny Tak tez zrobie- 0,7 na parę + awaryjne 5 butelek. Nasza impreza będzie jak bal kopciuszka do 24 więc od 18 może nie wszyscy zdążą tyle wypić

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Też uważam, że zrobią limit na 25 osób w maju, może od czerwca 50 i jakoś nie sadze, żeby podwyższyli tą granicę...
Tez mi się wydaje, że to max, chociaż wiem, że wiele osób urządzałoby wesela na 100 osób. Mam tylko egoistyczną nadzieję, że na weekend bożociałowy nas nie zamkną- moje wesele 5.06
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 08:27   #739
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Tak tez zrobie- 0,7 na parę + awaryjne 5 butelek. Nasza impreza będzie jak bal kopciuszka do 24 więc od 18 może nie wszyscy zdążą tyle wypić


Tez mi się wydaje, że to max, chociaż wiem, że wiele osób urządzałoby wesela na 100 osób. Mam tylko egoistyczną nadzieję, że na weekend bożociałowy nas nie zamkną- moje wesele 5.06
Możesz mi wierzyć, że chyba każdy ma egoistyczną nadzieję, że akurat w naszym dniu otworzą

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 08:30   #740
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja mam nadzieję, że ktos tym pałkom przemówi do rozumu, że wprowadzanie wesel w limicie 25 osób to bezsens i zrobią od maja na 50 z planem zwiększania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 12:46   #741
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ale pozytywne info dla weselników wakacyjnych spekulują, że mają być imprezy bez ograniczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 13:37   #742
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Wprowadzili nauczanie hybrydowe w 1-3 i puścili kosmetyczki, fryzjerów za wyjątkiem województw śląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, łódzkiego i wielkopolskiego... Poza tym czekamy. W następną środę kolejna konferencja i mają powiedzieć jak to będzie w maju wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie oglądałam. Od kiedy otwarcie fryzjerów? po majówce muszę dzwonić w sprawie próbnej fryzury, więc świetne info!

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ale pozytywne info dla weselników wakacyjnych spekulują, że mają być imprezy bez ograniczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie takie spekulacje?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 13:38   #743
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja już zaszczepiona pierwszą dawką- ale tak mnie wywiało w kolejce że chyba się zaziębiłam bo gardło mnie boli
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 13:43   #744
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Nie oglądałam. Od kiedy otwarcie fryzjerów? po majówce muszę dzwonić w sprawie próbnej fryzury, więc świetne info!
od 26 kwietnia
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:09   #745
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny mieszczę się w suknie guziczki zlikwidowane, "d**a" na plecach się nie robi. Guziki na siatce z tyłu zlikwidowane wraz z siatką... Taaaak to jest moja suknia mogłam ja dziś już odebrać, ale ze względu na dwa koty w domu stwierdziłam, że będzie bezpieczniejsza w salonie odbiorę po majówce dziś domowilam sobie torebkę do butów. Zastanawiam się czy założyć jakaś bransoletkę na rękę czy odpuścić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:09   #746
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
od 26 kwietnia
Dzięki za informacje!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:21   #747
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dziewczyny mieszczę się w suknie guziczki zlikwidowane, "d**a" na plecach się nie robi. Guziki na siatce z tyłu zlikwidowane wraz z siatką... Taaaak to jest moja suknia mogłam ja dziś już odebrać, ale ze względu na dwa koty w domu stwierdziłam, że będzie bezpieczniejsza w salonie odbiorę po majówce dziś domowilam sobie torebkę do butów. Zastanawiam się czy założyć jakaś bransoletkę na rękę czy odpuścić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ja zakładam, choć boje się o pozaciągane sukni

Masz zdjęcia? Ja jutro mam druga przymiarke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 15:42   #748
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dziewczyny mieszczę się w suknie guziczki zlikwidowane, "d**a" na plecach się nie robi. Guziki na siatce z tyłu zlikwidowane wraz z siatką... Taaaak to jest moja suknia mogłam ja dziś już odebrać, ale ze względu na dwa koty w domu stwierdziłam, że będzie bezpieczniejsza w salonie odbiorę po majówce dziś domowilam sobie torebkę do butów. Zastanawiam się czy założyć jakaś bransoletkę na rękę czy odpuścić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Super

Ja zamówiłam wstępnie tort, winietki, podpisałam umowę z dj.
W pon muszę umówić się na próbną fryzurę i... to chyba wszystko.
O czym zapomniałam?
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 16:07   #749
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My zamówiliśmy wiązanki i kwiaty do kościoła. Wszystko na obecną chwilę załatwione, czekamy na decyzje o weselu...odpuszczamy temat na 2 tyg bo oszalejemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 17:28   #750
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dziewczyny mieszczę się w suknie guziczki zlikwidowane, "d**a" na plecach się nie robi. Guziki na siatce z tyłu zlikwidowane wraz z siatką... Taaaak to jest moja suknia mogłam ja dziś już odebrać, ale ze względu na dwa koty w domu stwierdziłam, że będzie bezpieczniejsza w salonie odbiorę po majówce dziś domowilam sobie torebkę do butów. Zastanawiam się czy założyć jakaś bransoletkę na rękę czy odpuścić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
będziesz mieć torebkę do ślubu?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.