Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-09, 14:36   #4591
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zuuuuskaa Pokaż wiadomość
Jak znów zaufać i przełamać barierę? Jak podchodziłyście do tematu po jakiejś przerwie dłuższej od stosunków?
Nie wiem jak przełamać barierę, ja nigdy jej nie miałam. Nie zdecydowałabym się na tabletki gdybym nie miała zaufania do ich skuteczności. Nie mam zaufania do na przykład ringa, to nie stosuję
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 16:35   #4592
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Bardziej mi chodziło o tą barierę psychologiczną, że długo nic nie było i teraz można zacząć bez żadnego zabezpieczenia, praktycznie tak jak tuż po rozpoczęciu antykoncepcji. Ale masz rację, brałam i ufałam, biorę nadal więc nic się nie może złego wydarzyć
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 19:17   #4593
take_a_fantasy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 19
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny

Już drugi raz stanęła mi tabsa w gardle. Brałam dziś rano dwie różne tabletki (tarczyca+anty), popiłam jak zwykle wodą, miałam wrażenie że jedna z nich utknęła w gardle. Piłam wodę, jadłam skórkę od chleba, śniadanie, w ciągu dnia woda/herbata obiad itd. Mimo wszystko wciąż mam wrażenie, że coś mi w tym przełyku przeszkadza. Ogólnie to 2 tydzień tabletek anty. Najpierw miałam takie wrażenie przy 9 tabletce no i dziś 13 (pechowa ) Pomiędzy nimi był stosunek, ale w gumce, bo wiadomo schiza się włącza, że mimo że tabletka połknięta, popita, zagryziona od razu, to że nie trafiła do żołądka.
Powiedzcie, czy to w ogóle możliwe? Żeby jeszcze nie dotarła tam gdzie trzeba?
take_a_fantasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 21:23   #4594
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny
Czy robicie przerwy w braniu tabletek?
Biore yaz już prawie 6,5 roku. Poprzednia lekarka mówiła, żeby przerwy nie robić bo yaz jest już nowszej generacji itd , a obecna lekarka stwierdziła ze warto zrobić jakaś przerwę.
Czytałam trochę na internecie i sama już nie wiem 🧐. Zdania są podzielone .
Może któraś z Was brała yaz ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 21:59   #4595
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez take_a_fantasy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Już drugi raz stanęła mi tabsa w gardle. Brałam dziś rano dwie różne tabletki (tarczyca+anty), popiłam jak zwykle wodą, miałam wrażenie że jedna z nich utknęła w gardle. Piłam wodę, jadłam skórkę od chleba, śniadanie, w ciągu dnia woda/herbata obiad itd. Mimo wszystko wciąż mam wrażenie, że coś mi w tym przełyku przeszkadza. Ogólnie to 2 tydzień tabletek anty. Najpierw miałam takie wrażenie przy 9 tabletce no i dziś 13 (pechowa ) Pomiędzy nimi był stosunek, ale w gumce, bo wiadomo schiza się włącza, że mimo że tabletka połknięta, popita, zagryziona od razu, to że nie trafiła do żołądka.
Powiedzcie, czy to w ogóle możliwe? Żeby jeszcze nie dotarła tam gdzie trzeba?
To niemożliwe. Nie wiem, po co tak się schizowac. Dlaczego to tabletka od tarczycy Ci akurat nie utknęła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 18:56   #4596
Szypaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, jestem strasznie zakłopotana. Tabletki biorę codziennie o tej samej porze. Wspolzylam z chłopakiem 26 września, jednak wszedł we mnie dosłownie na chwilę i zrezygnowaliśmy, przed tym doszedł poza mną. 27, dzień pozniej zaczęłam plamić, trwało to jeden dzień. Dziś, tj. 14 października powinnam dostać krwawienie z odstawienia. Jestem panikarą więc mam w domu zestaw testów ciążowych, jednak z aliexpress od rana pobolewa mnie brzuch, każdy test który wykonuje pokazuje wynik negatywny, jednak po wyschnięciu (ok 20 min) na każdym pojawia się druga cienka i ledwie widoczna kreska. Od godziny 14 plamie, jednak boje się że to tylko przez to że mogłam się tam uszkodzić przy dociekliwym sprawdzaniu czy krwawienie w końcu wystąpiło. Wierzyć wynikom testów czy jednak krwawieniu?
Szypaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 20:33   #4597
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2020-10-14 o 20:34
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-15, 14:10   #4598
enterprisecat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 66
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Szypaa Pokaż wiadomość
Hej, jestem strasznie zakłopotana. Tabletki biorę codziennie o tej samej porze. Wspolzylam z chłopakiem 26 września, jednak wszedł we mnie dosłownie na chwilę i zrezygnowaliśmy, przed tym doszedł poza mną. 27, dzień pozniej zaczęłam plamić, trwało to jeden dzień. Dziś, tj. 14 października powinnam dostać krwawienie z odstawienia. Jestem panikarą więc mam w domu zestaw testów ciążowych, jednak z aliexpress od rana pobolewa mnie brzuch, każdy test który wykonuje pokazuje wynik negatywny, jednak po wyschnięciu (ok 20 min) na każdym pojawia się druga cienka i ledwie widoczna kreska. Od godziny 14 plamie, jednak boje się że to tylko przez to że mogłam się tam uszkodzić przy dociekliwym sprawdzaniu czy krwawienie w końcu wystąpiło. Wierzyć wynikom testów czy jednak krwawieniu?
Naprawdę nie ma sensu robienie takiej ilości testów! I to w dodatku takich, do których można mieć wiele wątpliwości - skoro nie przekonał Cię jeden negatywny wynik, to nie ma po co tego ciągnąć. Co do drugich kresek - też mi się kiedyś takowa pokazała kiedy za długo przetrzymałam test. Trzeba zrobić, odczekać czas nakreślony w instrukcji i wyrzucić. Zamiast schizować lepiej obserwuj czy będą się powtarzać plamienia i, jeśli tak, umów się do lekarza. A krwawienie się pewnie rozkręci, pamiętaj, że nie każde krwawienie z odstawienia musi mieć taką samą intensywność
enterprisecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 22:48   #4599
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny mogę połączyć 2 opakowania? Dziś wzięłam ostatnią tabletkę juyro powinnam zacząć nowe opakowanie. Krwawienie u mnie występuje 4 dnia akurat od czwartku mam mega ciężkie dni w pracy wysiłek przez 9 h na nogach a pierwszego dnia zawsze mam mocne krwawienie. Mogę tak jednorazowo połączyć? Tabsy jakie biare to novynette i obecnie to koniec 4 opakowania. Czy jeśli tak zrobię to później normalnie dostanę krwawienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 08:48   #4600
enterprisecat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 66
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę połączyć 2 opakowania? Dziś wzięłam ostatnią tabletkę juyro powinnam zacząć nowe opakowanie. Krwawienie u mnie występuje 4 dnia akurat od czwartku mam mega ciężkie dni w pracy wysiłek przez 9 h na nogach a pierwszego dnia zawsze mam mocne krwawienie. Mogę tak jednorazowo połączyć? Tabsy jakie biare to novynette i obecnie to koniec 4 opakowania. Czy jeśli tak zrobię to później normalnie dostanę krwawienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, generalnie połączenie dwóch opakowan nie będzie problemem - w ulotce powinnaś mieć ustęp na ten temat. Natomiast nie można przewidzieć jak Twój organizm na to zareaguje - ja dwa razy w życiu połączyłam opakowania i za każdym razem żałowałam bo bardzo szybo dostawałam plamienia, które nie ustawało aż do zrobienia przerwy i przyjścia realnego krwawienia z odstawienia.
enterprisecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 12:25   #4601
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę połączyć 2 opakowania? Dziś wzięłam ostatnią tabletkę juyro powinnam zacząć nowe opakowanie. Krwawienie u mnie występuje 4 dnia akurat od czwartku mam mega ciężkie dni w pracy wysiłek przez 9 h na nogach a pierwszego dnia zawsze mam mocne krwawienie. Mogę tak jednorazowo połączyć? Tabsy jakie biare to novynette i obecnie to koniec 4 opakowania. Czy jeśli tak zrobię to później normalnie dostanę krwawienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz połączyć opakowania i powinnaś potem normalnie dostać krwawienie. U mnie takie łączenie było ignorowane przez organizm, ale wiem, że zdarzają się plamienia itd. U mnie to nie wystąpiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-25, 21:25   #4602
ksiafu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 5
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny, od 1,5 roku biorę tabletki Atywia Daily. Pierwszy raz przyjęłam 2 opakowania tabletek pod rząd (w ostatnim tygodniu pierwszego opakowania 2h po tabletce wystąpiło jednorazowe rozwolnienie - w ulotce jest mowa o ostrej biegunce, ale się przestraszyłam) i dla pewności postanowiłam nie robić 7-dniowej przerwy. Teraz skończyłam już to drugie opakowanie, krwawienie powinno wystąpić, a go nie ma. Czy to może być wynik tego połączenia opakowań, czy jednak powinnam mieć powód do obaw?
ksiafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 10:43   #4603
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Tak, może tak się zdarzyć po połączeniu dwóch opakowań, w końcu jest to namieszanie w ustalonym przez tabletki cyklu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 16:28   #4604
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, mam pytanie. Czy grzane wino z pomarańczą wpływa na tabletki antykoncepcyjne? Szczególnie pytam o tą pływającą w winie łódeczkę pomarańczy. Piłam wieczorem i po 15/20 minutach wzięłam tabletkę, którą popiłam wodą. Antykoncepcja jest zachowana?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 16:47   #4605
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie. Czy grzane wino z pomarańczą wpływa na tabletki antykoncepcyjne? Szczególnie pytam o tą pływającą w winie łódeczkę pomarańczy. Piłam wieczorem i po 15/20 minutach wzięłam tabletkę, którą popiłam wodą. Antykoncepcja jest zachowana?
Wow, sądzisz, że tyle kobiet na świecie brałoby tabsy, gdyby pół plasterka pływającej pomarańczy zaburzaloby antykoncepcje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 16:51   #4606
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie pół plastra tylko 1/3 połówki całej pomarańczy...znaczy nie sądzę, żeby to miało jakikolwiek wpływ...ale chciałam się upewnić
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 09:27   #4607
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Antykoncepcja jest zachowana?
Tak.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 16:58   #4608
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

mam pytanie zaczelam brac tabletki od 10 pazdziernika 1 dnia okresu , 21 listopada gdzies nastepna miesiaczka w tych dniach mam przerwac branie tabletek czy kiedy bo sie pogubilam .. .; czy zle policzylam . Wole sie upewnic przepraszam was . Pozdrawiam
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:34   #4609
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
mam pytanie zaczelam brac tabletki od 10 pazdziernika 1 dnia okresu , 21 listopada gdzies nastepna miesiaczka w tych dniach mam przerwac branie tabletek czy kiedy bo sie pogubilam .. .; czy zle policzylam . Wole sie upewnic przepraszam was . Pozdrawiam
Jeśli masz tabletki z 7 dniowa przerwą to bierzesz opakowanie, robisz 7 dni przerwy i wtedy najczęściej około 3 dnia przerwy występuje krwawienie. Po przerwie bierzesz kolejne opakowanie. Przerwę można skracać, nie można jej robić dłuższej niż 7 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 18:27   #4610
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, proszę o pomoc. Tabletke przyjęłam gdzieś około godziny 19,przed 24 wystąpiły wymioty spowodowane alkoholem. Czy tabletka zdążyła się wchłonąć ?
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 20:34   #4611
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, proszę o pomoc. Tabletke przyjęłam gdzieś około godziny 19,przed 24 wystąpiły wymioty spowodowane alkoholem. Czy tabletka zdążyła się wchłonąć ?
Niby 5 h, ale ja pewnie wzięłabym drugą. Która to tabletka z opakowania? Który tydzień?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 20:55   #4612
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

7 tabletka z opakowania. Mam się bać?
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 21:11   #4613
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie, 4 godziny minęły, zaczyna się drugi tydzień brania, ja bym się nie martwiła. W ulotce jest mowa o 4 godzinach, prawda? Nie wiem jakie tabletki bierzesz, sprawdź w ulotce.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 23:13   #4614
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, proszę o pomoc. Tabletke przyjęłam gdzieś około godziny 19,przed 24 wystąpiły wymioty spowodowane alkoholem. Czy tabletka zdążyła się wchłonąć ?
Tabletka się wchlonela po takim czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 12:20   #4615
mika121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Vibin a Ibumprom Sprint.
Dziewczyny, z powodu wyrastającej ósemki, od 5 dnu biorę Ibumprom Sprint (jedna, max dwie tabletki na dobę). W tym czasie współżyłam.

Czy mogą one mieć wpływ na działanie tabletek? Oczywiście w cały czas regularnie biorę tabletki. Żadnych wymiotów czy biegunek. W interakcjach leków znalazłam tylko informację, że może dojść do wzrostu postawu we krwi.
mika121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 12:55   #4616
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ibuprofen nie wpływa na działanie tabletek anty.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 18:10   #4617
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Witam, czy jeśli wzięłam o 22 tabletkę a ok. 24 musiałam iść do toalety, był to jednorazowy luźny stolec. Antykoncepcja zachowana?Czy powinnam wziąć 2 tabletkę?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 18:26   #4618
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Witam, czy jeśli wzięłam o 22 tabletkę a ok. 24 musiałam iść do toalety, był to jednorazowy luźny stolec. Antykoncepcja zachowana?Czy powinnam wziąć 2 tabletkę?
Jednorazowy to jeszcze nie biegunka także antykoncepcja zachowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 15:13   #4619
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jeszcze spytam tak na przyszłość, bo już się naczytałam różnych rzeczy i się wystraszyłam. Czyli żeby wchłanianie tabletki zostało zanurzone to musi być silna biegunka, czyli kilka wizyt w toalecie w ciągu 3-4h? I jednorazowy luźny stolec nie jest w stanie przeczyscic całych jelit? Pierwszy raz miałam tak i się wystraszyłam, bo szczerze pomyślałam, że jednorazowa sytuacja nie wpływa na skuteczność...ale w internecie są różne rzeczy...
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 09:56   #4620
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Zagubiona, siedzisz w tym wątku od bardzo dawna, więc NA PEWNO pierdylion razy czytałaś to, że jednorazowy luźny stolec to NIE JEST biegunka.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.