Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-05, 17:09   #3031
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Nie da się dzisiaj zrobić dobrych zdjęć. Wrzucam dwie pary spodni w pepitkę, jedne do zdjęcia podwiniete, ale to ten sam model, tylko róznią się kolorem i spódnicę w kratę z róznymi gorami.
Pójdę później zobaczyć większy żakiet. Faktycznie ten w krateczkę miał inny krój, ale też wrzucałam dwa - szary (wcześniej) i lekko bezowy wczoraj.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 17:10   #3032
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

PaniRobot - marynarka w brązową kratkę ma lepszy krój, ale ten kolor jakoś mi nie gra i ta czarno-biała pepitka tak samo... Może to kwestia wzoru, że jest za drobny? Czarna marynarka rozpięta wygląda ok, ale zapięta faktycznie trochę przyciasno.

Celestine - mi się podoba pierwszy i ostatni, myślę że oba byłyby dobre dla FG.

Muszę kupić białą koszulę, są jakieś zalecenia dla FG w tej kwestii?
Podoba mi się taka z kokardą, którą można też zdjąć, co o tym myślicie?

Nie mogę dodać załącznika... Nie działa mi przycisk Załącz pliki, też tak macie?

Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 17:16   #3033
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Nie wiem kiedy to lato zleciało - znowu powoli trzeba myśleć nad kolejną wymianą garderoby z wiosenno-letniej na jesienno-zimową. Nie wiem, czy też tak robicie, ale ja jestem zmuszona, bo nie posiadam zbyt pojemnej szafy.
W sezonie letnim udało mi się przede wszystki pozbyć wielu modowych "koszmarków", które trzymałam czy to z sentymentu, czy to w nadziei, że się jeszcze kiedyś przydadzą... tym razem sporo powyrzucałam, część sprzedałam - zdobyłam tym sporo przestrzeni w szafie. Doprowadziłam do tego, że wszystkie "wyjściowe" ubrania mam powieszone na wieszakach. Na półkach spoczywa jedynie odzież sportowa i do chodzenia "po domu".
Jeśli chodzi o ubiór do pracy, to jestem zadowolona, bo skończył się okres, kiedy niby miałam pełną szafę, a nic do niczego nie pasowało, więc i tak nie miałam się w co ubrać. Niestety nadal kiepsko u mnie, jeśli chodzi o casual - wypady, wycieczki, rekreację i sport. Trudno mi jednocześnie spełnić warunek, aby być "put together" a jednocześnie "relaxed" i niestety nadal niechętnie oglądam swoje zdjęcia z wakacyjnych wypadów To jednak będzie wyzwanie już na przyszły rok.

To by było takie moje małe podsumowanie mojego pierwszego, nieco bardziej świadomego, letniego sezonu modowego . Ciekawa jestem, co Wam udało się osiągnąć w tym sezonie?

Edytowane przez SoftClassic
Czas edycji: 2020-09-05 o 17:17
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 17:22   #3034
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

PaniRobot - to są te same spodnie? Wow, w tych krótszych o nieeebo lepiej! Spódnica wygląda lepiej moim zdaniem z golfem, ale z marynarką też tylko jakoś zaburza proporcje ta marynarka i spódnica wydaje się być dziwnie krótka w porównaniu do zdjęcia z golfem, jakieś złudzenie optyczne
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 17:25   #3035
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88118657]A moze jestes np. niskim SD? Skoro ponoc niskie osoby moga byc kazdym typem...

Przygladam jeszcze kostiumy kapielowe. Czy ktorys nadaje sie dla FG? Pierwszy na pewno, za to ostatni kusi mnie cena

https://www.boden.fr/fr-fr/maillot-d...?cat=C1_S2_G17
https://www.dessus-dessous.fr/maillo...e-fba9242.html
https://www.dessus-dessous.fr/maillo...e-fba9222.html
https://fr.cupshe.com/collections/ma...rs-contrastees[/QUOTE]


Najbardziej widzę Cię w 2 - niebieskim, najmniej w czerwonym w groszki. 1 mi się mega podoba, sama bym przymierzyła.

Lojra to ten sam model, inny odcień. Jedne podwinęłam, a drugie się odwijały. I zastanawiam się zostawić któreś, czy nie. Dobrze się w nich czuję. Wiecznie tylko dżinsy i dżinsy.

A jest wersja tej bluzki z czarną kokardą?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-09-05 o 17:26
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 17:25   #3036
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88118704]
Na strojach nie znam się zupełnie, kierowałabym się głównie kolorystyką i tym, żeby był kontrast kolorystyczny.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość

Celestine - mi się podoba pierwszy i ostatni, myślę że oba byłyby dobre dla FG.
]
Dzięki! Kupiłam ostatni. Lojra, niestety też mam problem z koszulami, więc nie doradzę.

Pani Robot, spodnie mi się nie podobają zbytnio, ale dużo lepiej w krótszych jeśli już. Moim zdaniem nie służy ci taki krój spodni, zresztą ja też takich unikam. Spódnica fajna, ale z marynarka jest jakiś zgrzyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Najbardziej widzę Cię w 2 - niebieskim, najmniej w czerwonym w groszki. 1 mi się mega podoba, sama bym przymierzyła.
Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 17:26   #3037
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

@Robot - spódniczka jak najbardziej fajna, spodnie mi się nie podobają.
@Lojra - jako, że masz wpływ romantyczny, to koszula może być fajna. Co do zaleceń, to na pewno kontrastowe elementy - kołnierzyki, mankiety...
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-05, 17:53   #3038
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Jeszcze coś dodałam.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 17:55   #3039
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jeszcze coś dodałam.
Tak super Kurtka, botki i szal bardzo fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 19:39   #3040
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Oddałam czarną marynarkę i znalazłam niezapinaną beżową. Przymierzyłam jeszcze raz tę kraciastą i chyba nie ma dla niej szans, chociaż leży idealnie. Znalazłam spodnie w większą kratę (wciąż identyczny krój do poprzednich, ale wydają mi się fajniejsze od tych w jasną pepitkę).
Zobaczyłam jeszcze te kozaki do spódnicy. Nie mam zdania. I mierzyłam podobne do moich czarnych, tylko brazowe traperki.
Uff. No, wrzucone. Będę wdzięczna za opinie

Celestine dzięki
Niestety pogoda zrobiła fikołka i się rozbierałam wracając.

Classic co do poruszonego przez Ciebie tematu... Ja nie umiem w lato, bo jest mi gorąco i nosiłabym byle najmniej, a figura moja proporcji idealnych nie ma i wolałaby mieć nadbudowane ramiona oraz lekko schowane uda. Dołączyłam do wątku stosunkowo niedawno i w szafie nie mam prawie nic, co by mnie satysfakcjonowało. Stoi wór rzeczy wystawionych na vinted, same naturale. Sprzedaje się bardzo kiepsko. Ostatnio porównywałam mój zmysł wnętrzarski do tego, który dyktuje w co się ubrać i wniosek jest taki, ze na zewnatrz powinna wychodzić moja chałupa, a nie ja
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-09-05 o 19:49
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-05, 21:11   #3041
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Pani Robot, ale nawrzucałaś zdjęć, trochę się gubię, ale tak z grubsza, co mi się nasuwa:
Najlepiej Ci w botkach, później w tych krótkich kozakach, długie kozaki najmniej mi się podobają.
Spódnica w kratkę bardzo fajna.
Spodnie też super. Moim zdaniem dobrze Ci w takich i chyba są one dobre dla gaminow. Ja też bardzo lubię tego typu spodnie.
Marynarka chyba najlepsza ta z klapami przy kieszeniach.

Celestine, oprócz trzefiego chyba wszystkie będą w porządku.

Chimay, mnie się ta polówka z długim rękawem i kontrastowym kołnierzykiem podoba na Tobie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-06, 07:31   #3042
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Muszę kupić białą koszulę, są jakieś zalecenia dla FG w tej kwestii?
Podoba mi się taka z kokardą, którą można też zdjąć, co o tym myślicie?

Nie mogę dodać załącznika... Nie działa mi przycisk Załącz pliki, też tak macie?

U Ciebie może by się sprawdziła.

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy to lato zleciało - znowu powoli trzeba myśleć nad kolejną wymianą garderoby z wiosenno-letniej na jesienno-zimową. Nie wiem, czy też tak robicie, ale ja jestem zmuszona, bo nie posiadam zbyt pojemnej szafy.
W sezonie letnim udało mi się przede wszystki pozbyć wielu modowych "koszmarków", które trzymałam czy to z sentymentu, czy to w nadziei, że się jeszcze kiedyś przydadzą... tym razem sporo powyrzucałam, część sprzedałam - zdobyłam tym sporo przestrzeni w szafie. Doprowadziłam do tego, że wszystkie "wyjściowe" ubrania mam powieszone na wieszakach. Na półkach spoczywa jedynie odzież sportowa i do chodzenia "po domu".
Jeśli chodzi o ubiór do pracy, to jestem zadowolona, bo skończył się okres, kiedy niby miałam pełną szafę, a nic do niczego nie pasowało, więc i tak nie miałam się w co ubrać. Niestety nadal kiepsko u mnie, jeśli chodzi o casual - wypady, wycieczki, rekreację i sport. Trudno mi jednocześnie spełnić warunek, aby być "put together" a jednocześnie "relaxed" i niestety nadal niechętnie oglądam swoje zdjęcia z wakacyjnych wypadów To jednak będzie wyzwanie już na przyszły rok.

To by było takie moje małe podsumowanie mojego pierwszego, nieco bardziej świadomego, letniego sezonu modowego . Ciekawa jestem, co Wam udało się osiągnąć w tym sezonie?
Ja mam wieczny problem z butami. Jak nie lubię butów sportowych, tak ze smutkiem muszę przyznać, że nie ma nic wygodniejszego. Lato upłynęło mi pod znakiem stóp pooklejanych plastrami, bo każde niesportowe buty gdzieś mnie uwierają, każda para w innym miejscu. Potrafi mi się zrobić bąbel już po spacerku 10 minut na pocztę. W niektórych mogę chodzić tak do godziny. Nie mam ani jednych skórzanych półbutów, które mogę założyć wiedząc, że będę chodzić ponad godzinę. To niestety bardzo mnie ogranicza w ubieraniu się, bo mam ciuchy, które po prostu nie nadają się do sportowego obuwia, zwłaszcza sukienki. Bardzo lubię sukienki, ale nie mam do nich butów i nie wiem, jak ten problem rozwiązać.
Zimą jest mi łatwiej, bo po prostu biorę buty ciut za duże. Noszę rajstopy i skarpetki, dodatkowe wkładki, więc da się te buty dopasować do stopy. Półbutów zwłaszcza takich bardziej wyciętych tak się nie da ulepszyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 08:18   #3043
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

PaniRobot, podoba mi się na Tobie większość rzeczy, najbardziej żakiet + spódniczka w kratę+ botki. Przykrótkie spodnie z bluzka z dekoltem w łódkę też dobrze wyglądają.

Chimay nie podobasz mi się za bardzo w obu polo. Ta po lewej zbyt grzeczna, ta po prawej też nie daje według mnie dużo lepszego efektu.

Edytowane przez Farfalla97
Czas edycji: 2020-09-06 o 08:20
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 08:22   #3044
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Oddałam czarną marynarkę i znalazłam niezapinaną beżową. Przymierzyłam jeszcze raz tę kraciastą i chyba nie ma dla niej szans, chociaż leży idealnie. Znalazłam spodnie w większą kratę (wciąż identyczny krój do poprzednich, ale wydają mi się fajniejsze od tych w jasną pepitkę).
Zobaczyłam jeszcze te kozaki do spódnicy. Nie mam zdania. I mierzyłam podobne do moich czarnych, tylko brazowe traperki.
Uff. No, wrzucone. Będę wdzięczna za opinie
Długie kozaki na nie, przez tę odstającą cholewkę przypominają trochę kalosze.
Te czarne buty na grubej podeszwie są fajne, wystające skarpetki też.
Spódnica w kratę też fajna. Może chodzi właśnie o wielkość/wyrazistość wzoru.
Spodnie w kratkę też bardzo ładne, lepsze krótsze.
Pierwsze zdjęcie z marynarką w kratkę i spódnicą w kratę najbardziej mi się podoba.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Chimay nie podobasz mi się za bardzo w obu polo. Ta po lewej zbyt grzeczna, ta po prawej też nie daje według mnie dużo lepszego efektu.
Dzięki mnie też się to nie do końca podoba, więc pewnie będę nosić po domu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 09:24   #3045
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Pani Robot, ale nawrzucałaś zdjęć, trochę się gubię


Jak już jesteśmy w temacie organizacyjnym, to go pociągnę.

Mnie się najlepiej patrzy na zdjęcia, kiedy jest ich w albumie użytkowniczki mniej i kiedy można je porównać do najbardziej udanych stylizacji.

Sama staram się dość regularnie czyścić album i zostawiać zdjęcia z rodzaju "the best of SoftClassic", żeby był jakiś punkt odniesienia.

Albo kategoryzować zdjęcia, to znaczy, jak wrzucam spodnie, to staram się, żeby można było ocenić je w kontekście innych spodni, bo wtedy łatwiej wyrobić sobie opinię, czy w danym modelu jest lepiej, czy gorzej niż w porzednich fasonach.

Za mało zdjęć też oczywiście nie powinno być Ale postulowałabym za tym, żeby każda z uczestniczek zachowywała w albumie swoje "the best of", bo wtedy łatwiej stwierdzić, czy nastąpił progres, czy regres i czy to wszystko idzie w dobrym kierunku . Np. jak Silver mierzyło dużo naturalów to się wydawało, że jest dobrze, dopóki nie wrzuciła kreacji SD/DC, gdzie nagle wszystko stało się jasne...

No i trudno porównywać ze sobą zdjęcia o różnych tematykach: tu stroje, tam makijaż, fryzury, biżuteria


@ Pani Robot - zestawienie: spódnica, beżowy żakiet, buty ze skarpetkami - znakomite! Bardzo żałuję, że sama nie mogę tak się nosić.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 10:50   #3046
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Chyba przegapiłam zdjęcie chimay stylówka po lewej wygląda trochę jak mundurek do pracy, w tym po prawej zdecydowanie lepiej! Fajnie wygląda ten kontrastowy kołnierzyk i ładnie ci w tak spiętych włosach

SoftClassic masz rację co do tych zdjęć, zaraz zrobię porządek u siebie, bo np. zdjęcia w naszyjnikach już nic nie wniosą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 11:51   #3047
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cenna uwaga, nie miałam pojęcia, że mam taki chaos w albumie
Można przesuwać zdjęcia, żeby je logicznie poukładać?

Coś z tych butów bardziej lub mniej? Chciałam zamówić do przymiarki.
Klasyczne traperki to te, co mierzyłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2220954770004_01_mt.jpg (26,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2230003921332_01__ws.jpg (11,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2230004373253_01_wj.jpg (29,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5903419711589_01_rz.jpg (24,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5903698060620_01_rz.jpg (23,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5903698082929_01_rz.jpg (18,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-09-06 o 13:03
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 13:16   #3048
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cenna uwaga, nie miałam pojęcia, że mam taki chaos w albumie
Można przesuwać zdjęcia, żeby je logicznie poukładać?

Coś z tych butów bardziej lub mniej? Chciałam zamówić do przymiarki.
Klasyczne traperki to te, co mierzyłam.
Można poprzesuwać, ale wtedy ciężko będzie szukać w tak dużym albumie.

Co do butów to nadadzą się wszystkie oprócz 2 i 3, moim zdaniem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 13:22   #3049
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Usunęłam ponad połowę albumu. Nadal nie wiem czy nie zostało za dużo zdjęć

Dzięki Marta. Kozaki tak bardzo grają z preppy, ale ja chyba nie jestem stworzona do takich butów. Takie jak te 3 mam w odcieniu taupe i są mega wygodne dlatego zerknęłam, ale 4 też bardzo komfortowe.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-06, 13:35   #3050
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Usunęłam ponad połowę albumu. Nadal nie wiem czy nie zostało za dużo zdjęć

Dzięki Marta. Kozaki tak bardzo grają z preppy, ale ja chyba nie jestem stworzona do takich butów. Takie jak te 3 mam w odcieniu taupe i są mega wygodne dlatego zerknęłam, ale 4 też bardzo komfortowe.
Chyba mamy podobny gust co do butów, bo mam bardzo podobne z tych, co wrzuciłaś Nie mam tylko nic przypominającego 4.
Wydaje mi się, że 1, 5 i 6 będą najfajniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 15:39   #3051
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U Ciebie może by się sprawdziła.







Ja mam wieczny problem z butami. Jak nie lubię butów sportowych, tak ze smutkiem muszę przyznać, że nie ma nic wygodniejszego. Lato upłynęło mi pod znakiem stóp pooklejanych plastrami, bo każde niesportowe buty gdzieś mnie uwierają, każda para w innym miejscu. Potrafi mi się zrobić bąbel już po spacerku 10 minut na pocztę. W niektórych mogę chodzić tak do godziny. Nie mam ani jednych skórzanych półbutów, które mogę założyć wiedząc, że będę chodzić ponad godzinę. To niestety bardzo mnie ogranicza w ubieraniu się, bo mam ciuchy, które po prostu nie nadają się do sportowego obuwia, zwłaszcza sukienki. Bardzo lubię sukienki, ale nie mam do nich butów i nie wiem, jak ten problem rozwiązać.

Zimą jest mi łatwiej, bo po prostu biorę buty ciut za duże. Noszę rajstopy i skarpetki, dodatkowe wkładki, więc da się te buty dopasować do stopy. Półbutów zwłaszcza takich bardziej wyciętych tak się nie da ulepszyć.
Chimay też mam ogromne problemy z przyzwyczajeniem stop do letnich butów. Kwiecien/maj jak przychodzą pierwsze cjeple dni jesf dramat, odparzone cale podeszwy i wszystkie palce. Potem znowu w czerwcu pierwsze upały to kolejny dramat.

Ostatnimi latami "przełamuję" ten straszny dramat używając tego sztyftu ze zdjecia - świetnie zapobiega zdzieraniu skóry ze stop. Do tego na poczatku po powrocie do domu nogi idą od razu do kąpieli (chłodnej) z solą do stóp. A potem smaruję je grubo masłem do stop (ostatnio Alverde Fuss-Butter Bio-Limette Bio-Echinacea). Po kilku dniach, (a czasem niestety tygodniach) moje stopy się aklimatyzują.

Ale generalnie to jest straszny problem jak ktoś tak ma. Mnie buty sportowe nie urządzają jako alternatywa, bo cokolwiek co nie jest skórą mnie tragicznie odparza w temp. powyżej 18 stp.20200906_114619.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 16:01   #3052
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Oddałam czarną marynarkę i znalazłam niezapinaną beżową. Przymierzyłam jeszcze raz tę kraciastą i chyba nie ma dla niej szans, chociaż leży idealnie. Znalazłam spodnie w większą kratę (wciąż identyczny krój do poprzednich, ale wydają mi się fajniejsze od tych w jasną pepitkę).
Zobaczyłam jeszcze te kozaki do spódnicy. Nie mam zdania. I mierzyłam podobne do moich czarnych, tylko brazowe traperki.
Uff. No, wrzucone. Będę wdzięczna za opinie

Celestine dzięki
Niestety pogoda zrobiła fikołka i się rozbierałam wracając.

Classic co do poruszonego przez Ciebie tematu... Ja nie umiem w lato, bo jest mi gorąco i nosiłabym byle najmniej, a figura moja proporcji idealnych nie ma i wolałaby mieć nadbudowane ramiona oraz lekko schowane uda. Dołączyłam do wątku stosunkowo niedawno i w szafie nie mam prawie nic, co by mnie satysfakcjonowało. Stoi wór rzeczy wystawionych na vinted, same naturale. Sprzedaje się bardzo kiepsko. Ostatnio porównywałam mój zmysł wnętrzarski do tego, który dyktuje w co się ubrać i wniosek jest taki, ze na zewnatrz powinna wychodzić moja chałupa, a nie ja
Chyba nie zdążyłam na wszystkie zdjęcia xD

Ale w połączeniu ze spodnica bardziej mi się podoba marynarka niż golf. A z marynarek ta ktora ma patki od kieszeni. Bardzo mi pasują te patki na marynarce do Ciebie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy to lato zleciało - znowu powoli trzeba myśleć nad kolejną wymianą garderoby z wiosenno-letniej na jesienno-zimową. Nie wiem, czy też tak robicie, ale ja jestem zmuszona, bo nie posiadam zbyt pojemnej szafy.
W sezonie letnim udało mi się przede wszystki pozbyć wielu modowych "koszmarków", które trzymałam czy to z sentymentu, czy to w nadziei, że się jeszcze kiedyś przydadzą... tym razem sporo powyrzucałam, część sprzedałam - zdobyłam tym sporo przestrzeni w szafie. Doprowadziłam do tego, że wszystkie "wyjściowe" ubrania mam powieszone na wieszakach. Na półkach spoczywa jedynie odzież sportowa i do chodzenia "po domu".
Jeśli chodzi o ubiór do pracy, to jestem zadowolona, bo skończył się okres, kiedy niby miałam pełną szafę, a nic do niczego nie pasowało, więc i tak nie miałam się w co ubrać. Niestety nadal kiepsko u mnie, jeśli chodzi o casual - wypady, wycieczki, rekreację i sport. Trudno mi jednocześnie spełnić warunek, aby być "put together" a jednocześnie "relaxed" i niestety nadal niechętnie oglądam swoje zdjęcia z wakacyjnych wypadów To jednak będzie wyzwanie już na przyszły rok.

To by było takie moje małe podsumowanie mojego pierwszego, nieco bardziej świadomego, letniego sezonu modowego . Ciekawa jestem, co Wam udało się osiągnąć w tym sezonie?
Choć praktycznie nie zdążyłam posprzątać szafy (najpierw nie bylam jeszcze pewna czy to na pewno to, a potem nie miałam dosc czasu) to myślę, że i tak osiągnęłam calkiem sporo.

Po pierwsze ustaliłam wreszcie typ kolorystyczny, Kibbe i przy okazji ethereal chyba faktycznie dominujący u mnie. Mysle, że to bardzo duży postęp.

Potem stworzyłam sobie kapsułkę, ktora nie tylko idealnie nadaje się na wyjazdy nad jezioro, morze i na weekendy. Ale też utwierdziła mnie skutecznie we wcześniejszych ustaleniach.

Dzięki podpowiedzi Maggie znalazłam idealna pomadkę, a potem udało mi się generalnie jeszcze dograć do niej oczy. Różowa tez mnie przekonuje do siebie coraz bardziej.

Wyzwaniem wciąż pozostaje cos na usta co byloby prawie nudę (czyli bardzo zblizona do koloru warg). Kolory, które są nazywane nude na mnie wyądają przeważnie jakbym się malowała farbkami dla dzieci - bardzo się ode mnie odcinają.

Niestety, w ostatnim tygodniu bylo chłodniej i przekonałam się, że z chłodną garderobą będę miała dużo większe wyzwanie. Moje letnie ubrania były raczej stare, chyba z czasów kiedy myslalam że jestem BW, nawet część okazała się właściwie należeć bardziej do palety BSp. No a inne i tak czas najwyższy było wymienić. I jakoś nie potrzebuje dużo ubrań na lato.

Moja chłodna garderoba na nieszczęście zawiera głównie ubrania, które noszę do pracy większą część roku, więc są raczej nowe. A tu z kolei problemem jest tez to, że duże doposażenie zimowej szafy zrobiłam w zeszłym roku myśląc luźno o SD ale dość mocno stosując się do kolorów DW.

No i teraz po calym lecie w kolorach BSp widze dokladnie, że te kolory absolutnie nie robią mi dobrze i rzuca mi się to w oczy. Do niedobranych kolorów nie widzę powrotu.

Wiec wydaje się, że najlepiej byłoby wymienić te ubrania, ale są nowe i mi strasznie szkoda, sprzedawanie używanych w ogóle nie idzie, a w dodatku wymiana duzej ilosci ubran na raz to jednak spory koszt.

Tym bardziej, że ubrania idealne dla DC krojem i materiałem jakimś trafem znajduję wiecznie wśród produktów droższych marek.

W dodatku zastanawiam się, na ile uda mi się znajdować je w kolorach BSp w sezonie jesienno-zimowym.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 16:48   #3053
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Chyba nie zdążyłam na wszystkie zdjęcia xD

Ale w połączeniu ze spodnica bardziej mi się podoba marynarka niż golf. A z marynarek ta ktora ma patki od kieszeni. Bardzo mi pasują te patki na marynarce do Ciebie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Choć praktycznie nie zdążyłam posprzątać szafy (najpierw nie bylam jeszcze pewna czy to na pewno to, a potem nie miałam dosc czasu) to myślę, że i tak osiągnęłam calkiem sporo.

Po pierwsze ustaliłam wreszcie typ kolorystyczny, Kibbe i przy okazji ethereal chyba faktycznie dominujący u mnie. Mysle, że to bardzo duży postęp.

Potem stworzyłam sobie kapsułkę, ktora nie tylko idealnie nadaje się na wyjazdy nad jezioro, morze i na weekendy. Ale też utwierdziła mnie skutecznie we wcześniejszych ustaleniach.

Dzięki podpowiedzi Maggie znalazłam idealna pomadkę, a potem udało mi się generalnie jeszcze dograć do niej oczy. Różowa tez mnie przekonuje do siebie coraz bardziej.

Wyzwaniem wciąż pozostaje cos na usta co byloby prawie nudę (czyli bardzo zblizona do koloru warg). Kolory, które są nazywane nude na mnie wyądają przeważnie jakbym się malowała farbkami dla dzieci - bardzo się ode mnie odcinają.
Ja bym o nude zapomniała całkowicie - choć to bezpieczny i uznawany za uniwersalny dzienny kolor, na typach czystych będzie się prezentował nieciekawie - sama wiem po sobie, że mimo niegdysiejszej fascynacji pomadkami i błyszczykami w odcieniach beżu czy cielistego różu, nigdy nie wyglądałam w nich tak, jakbym chciała.
Znalazłaś typ bazowy, najważniejszy Ethereal, pasujące dzienne kolory szminek - moim zdaniem, to naprawdę dużo. Ja bym była z siebie dumna.
Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Niestety, w ostatnim tygodniu bylo chłodniej i przekonałam się, że z chłodną garderobą będę miała dużo większe wyzwanie. Moje letnie ubrania były raczej stare, chyba z czasów kiedy myslalam że jestem BW, nawet część okazała się właściwie należeć bardziej do palety BSp. No a inne i tak czas najwyższy było wymienić. I jakoś nie potrzebuje dużo ubrań na lato.

Moja chłodna garderoba na nieszczęście zawiera głównie ubrania, które noszę do pracy większą część roku, więc są raczej nowe. A tu z kolei problemem jest tez to, że duże doposażenie zimowej szafy zrobiłam w zeszłym roku myśląc luźno o SD ale dość mocno stosując się do kolorów DW.

No i teraz po calym lecie w kolorach BSp widze dokladnie, że te kolory absolutnie nie robią mi dobrze i rzuca mi się to w oczy. Do niedobranych kolorów nie widzę powrotu.

Wiec wydaje się, że najlepiej byłoby wymienić te ubrania, ale są nowe i mi strasznie szkoda, sprzedawanie używanych w ogóle nie idzie, a w dodatku wymiana duzej ilosci ubran na raz to jednak spory koszt.

Tym bardziej, że ubrania idealne dla DC krojem i materiałem jakimś trafem znajduję wiecznie wśród produktów droższych marek.

W dodatku zastanawiam się, na ile uda mi się znajdować je w kolorach BSp w sezonie jesienno-zimowym.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Ja bym postawiła na ciemniejsze kolory ze swojej palety:
https://www.pinterest.fr/pin/746401338236687953
To jest w ogóle ciekawe, że jak patrzę na najgłębsze kolory Czystej Wiosny, bo znika wrażenie wiosenności, a pojawia się wrażenie zimowej surowości i głębi.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 16:58   #3054
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88120539]Ja bym o nude zapomniała całkowicie - choć to bezpieczny i uznawany za uniwersalny dzienny kolor, na typach czystych będzie się prezentował nieciekawie - sama wiem po sobie, że mimo niegdysiejszej fascynacji pomadkami i błyszczykami w odcieniach beżu czy cielistego różu, nigdy nie wyglądałam w nich tak, jakbym chciała.

Znalazłaś typ bazowy, najważniejszy Ethereal, pasujące dzienne kolory szminek - moim zdaniem, to naprawdę dużo. Ja bym była z siebie dumna.



Ja bym postawiła na ciemniejsze kolory ze swojej palety:

https://www.pinterest.fr/pin/746401338236687953

To jest w ogóle ciekawe, że jak patrzę na najgłębsze kolory Czystej Wiosny, bo znika wrażenie wiosenności, a pojawia się wrażenie zimowej surowości i głębi.[/QUOTE]Kurczę a marzyło mi się coś co będzie dawać podobny efekt jak nude na softach czy typach jasnych. No ale jak Tobie się nie udało to ja w sumie mogę zarzucić poszukiwania. Widocznie to nie dla typów czystych faktycznie.

Dzięki za kolory z palety. Tak, zgadzam się, że one mają już zimowy wymiar. Może potem jak będę miala chwile to wykorzystam ta mini palete żeby ocenic czy mam coś z tych kolorow w zimowych rzeczach.

Ciesze się, że jak szyłam dwa lata temu wełnianą pelerynę na późną jesien to wybrałam granatowy materiał. Jestem przekonana, że przynajmniej okrycie wierzchnie mam dobre dla DC i w zbliżonym kolorze do BSp.

Mam jeszcze pytanie z innej beczki: znacie jakieś blogerki modowe ktore są DC? Albo widzialyscie jakis wątek na reddit gdzie ktoś coś o takich pisal? Ja znalazłam tylko SC... A przyznam, że lubię sobie oglądać blogi i się inspirować. Tylko jak to są typy zupelnie inne ode mnie to potem mam zgrzyt jak się już na cos napalę.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 17:13   #3055
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

W sumie to nie dziwię się teraz, dlaczego łatwo pomylić Czystą Wiosnę z Zimą. Całościowo ta paleta robi odmienne wrażenie, ale jak się wyodrębni poszczególne kolory, to widać podobieństwo. Ja sama nie odgadłabym, że to kolory Czystej Wiosny, gdybym nie wiedziała.

W AK zawsze zwracamy uwagę na najbardziej reprezentatywne kolory i pewnie stąd to jednowymiarowe patrzenie na dany typ.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 17:31   #3056
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88120584]W sumie to nie dziwię się teraz, dlaczego łatwo pomylić Czystą Wiosnę z Zimą. Całościowo ta paleta robi odmienne wrażenie, ale jak się wyodrębni poszczególne kolory, to widać podobieństwo. Ja sama nie odgadłabym, że to kolory Czystej Wiosny, gdybym nie wiedziała.

W AK zawsze zwracamy uwagę na najbardziej reprezentatywne kolory i pewnie stąd to jednowymiarowe patrzenie na dany typ.[/QUOTE]Bo to jest trochę tak, że na początku chciałoby się mieć jasne wytyczne. Zero jedynkowe znaki, które pozwolą określić typ.
Ale one tworza silny stereotyp, w ktory tylko wąskie grono osób zapewne pasuje.

Ja tylko tego borda, którego tyle nakupowałam potężnie żałuję i nad nim ubolewam strasznie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-09-06 o 17:53
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 17:52   #3057
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Bo to jest trochę tak, że na początku chciałoby się mieć jasne wytyczne. Zero jedynkowe znaki, które pozwolą określić typ.
Ale one tworza silny stereotyp, w ktory tylko wąskie grono osób zapewne pasuje.

Ja tylko tego bogdan, którego tyle nakupowałam potężnie żałuję i nad nim ubolewam strasznie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
No właśnie.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 17:53   #3058
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dotychczas co roku we wrześniu kupowałam swetry na jesień / zimę. W tym roku chyba postawię na golfy. Golfy powinny pasować D i DC, nie wiem jak z SD.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 18:08   #3059
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dotychczas co roku we wrześniu kupowałam swetry na jesień / zimę. W tym roku chyba postawię na golfy. Golfy powinny pasować D i DC, nie wiem jak z SD.
Wydaje mi się że golf dla SD musi być taki szeroki na ramiona zachodzący.

Wklejam Ci wytyczne swetrów dla SD, które dostalam po analizie.

Swetry dla SD:

miękkie, nigdy z wyraźnym, grubym splotem

dekolt średni lub duży (nigdy mały)

dłuższe blezery bez zapięcia

pluszowe dzianiny

swetry obszywane futrem

dzianinowe peleryny i poncza (tylko do wąskiego dołu)

swetry nie mogą być oversize (wyjątek stanowią poncza i peleryny)


A w PM wysłałam Ci więcej, na wypadek gdybyś faktycznie była SD.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 18:15   #3060
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że golf dla SD musi być taki szeroki na ramiona zachodzący.

Wklejam Ci wytyczne swetrów dla SD, które dostalam po analizie.

Swetry dla SD:

miękkie, nigdy z wyraźnym, grubym splotem

dekolt średni lub duży (nigdy mały)

dłuższe blezery bez zapięcia

pluszowe dzianiny

swetry obszywane futrem

dzianinowe peleryny i poncza (tylko do wąskiego dołu)

swetry nie mogą być oversize (wyjątek stanowią poncza i peleryny)


A w PM wysłałam Ci więcej, na wypadek gdybyś faktycznie była SD.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Dziękuję bardzo!
Chyba znowu wybiorę się do galerii tym razem na mierzenie swetrów i golfów i przy okazji zrobię zdjęcia.
Wiecie może, czy zaczęły się już jesienne kolekcje w sklepach?
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.