Akademia Prenier? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-19, 21:36   #1
MANKA75
Raczkowanie
 
Avatar MANKA75
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242

Akademia Prenier?


Witam !Dziewczyny mam do Was pytanie.Chciałabym zrobic kurs stylizacji paznokci w Olsztynie w tej szkole Akademi Prenier.Czy ktoras z Was moze konczyla to studium ,albo byla na kursie?Zyczą sobie troche duzo , bo az 1800zl.Niby mozna sie nauczyc manicure,pedicure,metode zelowa,akryl,fiberglass i zdobnictwo.Oferuja 80 godzin .Mam dylemat czy warto?Poradzcie cos.Moze ktoras cos wie?
MANKA75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 23:10   #2
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Akademia Prenier?

Ja tez "podpinam" się pod pytanie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:33   #3
MANKA75
Raczkowanie
 
Avatar MANKA75
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Akademia Prenier?

Dziewczyny bardzo Was proszę , pomóżcie , bo juz przez te kursy spać po nocach nie mogę.Jesli nie znacie tej akademi , to może któraś z Was chociaż kończyła jakiś kurs w Olsztynie,oczywiście związany z paznokciami.
MANKA75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 07:36   #4
mojamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Prenier?

Nie polecam. szkoła jest niekompetentna. Ja tez byłam zapisana na studium stylizacji. Oni zrezygnowali z kierunku a pieniędzy do dziś nie otrzymałam jestem w plecy 1250 zł Przykre ale prawdziwe. Nie polecam. Naprawdę.
mojamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 08:13   #5
mojamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Prenier?

Hej kochane!
Jesli którakolwiek z Was jest poszkodowana przez szkołę Prenier prosze bardzo o kontakt. Razem może uda nam się cokolwiek zdziałać bo w pojedynkę to sobie tylko z nas wała ciągną. Ja zapłaciłam na studium 1250 zł. Oni zrezygnowali z tego kierunku a teraz nie chcą oddać mi pieniędzy i do tego cały czas mnie oszukują. Juz sama nie wiem co robić. w końcu to tak mało kasy nie jest . Myślałam żeby założyc sprawę sądową ale przecież ten prezes jest kompletnym dzieciuchem i zapewne nawet sie na niej nie stawi więc doszłam do wniosku że chyba cała sprawa mnie więcej wyniesie niż jest warta. Proszę o kontakt jesli ktoś jest w podobnej sytuacji. Razem może coś wymyślimy. Bardzo proszę. To mój nr GG 6365121. Możecie również pisać na forum. Pozdrawiam! Pomocy!
mojamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.