Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-31, 13:31   #1
miska203
Raczkowanie
 
Avatar miska203
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 277

Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami


Witam,

w sobotę idę na wesele, kupiłam sobie dzisiaj taką sukienkę jak na zdjeciu w załączniku . Z racji tego, ze jestem totalnym beztalenciem jeśli chodzi o dopasowanie ubrań i dodatków, już nie wspominając o jakimkolwiek makijażu mam pytanie - jaki makijaż będzie pasował , jakie buty i dodatki dobrac (torebkę, ew. kolczyki i naszyjnik). Jestem ciemną blondynką, oczy zielone/niebieskie (w zaleznosci od ubioru)

Dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSU0795CE_5.jpg (24,2 KB, 65 załadowań)
miska203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 20:04   #2
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Cytat:
Napisane przez miska203 Pokaż wiadomość
Witam,

w sobotę idę na wesele, kupiłam sobie dzisiaj taką sukienkę jak na zdjeciu w załączniku . Z racji tego, ze jestem totalnym beztalenciem jeśli chodzi o dopasowanie ubrań i dodatków, już nie wspominając o jakimkolwiek makijażu mam pytanie - jaki makijaż będzie pasował , jakie buty i dodatki dobrac (torebkę, ew. kolczyki i naszyjnik). Jestem ciemną blondynką, oczy zielone/niebieskie (w zaleznosci od ubioru)

Dziękuję
A może podobnie jak na zdjęciu - buty beż, nude albo szare? Ewentualnie delikatne złote sandałki
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 20:46   #3
jenifeer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Buty raczej delikatny kolor bo jest lato, a czarne beda za ciezkie. Torebka kopertówka może jakaś taka etniczna pleciona albo malinowa , buty nude.
jenifeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 21:09   #4
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Witaj
Tak jak wcześniej już napisano, postawiłabym na buty nude, coś w stylu takim, jak ma modelka na zdjęciu. Do tego delikatne, złote kolczyki. Makijaż - nie szalałabym. To znaczy, jeżeli sukienka jest czerwona, to zaakcentowałabym też na czerwono usta, a oko podkreśliła neutralnymi brązami, beżami i czarną kreską z dobrze wytuszowanymi górnymi rzęsami. Taki makijaż klasyczny. W linku jest 'krok po kroku' jak go wykonać

http://faceuptomakeup.blogspot.com/s...assic%20Makeup
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001+kopia.jpg (32,3 KB, 16 załadowań)
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 22:20   #5
MaryCrowley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Cytat:
Napisane przez Maianthemum Pokaż wiadomość
Witaj
Tak jak wcześniej już napisano, postawiłabym na buty nude, coś w stylu takim, jak ma modelka na zdjęciu. Do tego delikatne, złote kolczyki. Makijaż - nie szalałabym. To znaczy, jeżeli sukienka jest czerwona, to zaakcentowałabym też na czerwono usta, a oko podkreśliła neutralnymi brązami, beżami i czarną kreską z dobrze wytuszowanymi górnymi rzęsami. Taki makijaż klasyczny. W linku jest 'krok po kroku' jak go wykonać

http://faceuptomakeup.blogspot.com/s...assic%20Makeup
Super jest ten makijaz! Taka klasyczna elegancja
MaryCrowley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 07:35   #6
miska203
Raczkowanie
 
Avatar miska203
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 277
Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Dziewczyny dzieki za rady! wlasnie myslalam o jakiejs kopertowce, malsia i gretchensp - wlasnie myslalam albo o czarnych butach i czarnej kopertowce ze zlotymi zameczkami albo o butach nide i torebeczce w podobnym kolorze maianthemum - makijaz jest super ale boje sie ze bede wygladac zbyt wulgarnie, mam jasna karnacje i jasne wlosy wiec myslalam raczej o podkresleniu oka eyelinerem, tuszem i cieniem w kolorze szarosci, a na pomalowane na czerwono usta raczej sie nie odwaze bo chyba dziwnie bym sie czula, chocia jak juz to wybralabym jasniejsza pomadke, taka czerwien jak sukienka. Jeniffer - o plecionej albo we wzorach etnicznych w ogole nie myslalam, faktycznie moze to fajnie wygladac, tak chyba dosc nietypowo za 2 godzinki jade na ostatnie zakupy , jak wroce to wrzuce wam zdjecia skompletowanego stroju albo wrzuce Wam w sobote i makijaz i stroj


Sent from my iPhone using Tapatalk
miska203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 12:43   #7
lubie migdaly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Pewnie już za późno, ale ja bym po prostu wzięła takie cieliste szpilki jak ma modelka na zdjęciu, albo trochę ciekawsze, np. takie: http://www.venezia.pl/czolenka-p-804...5.172.161.html
lubie migdaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 14:15   #8
miska203
Raczkowanie
 
Avatar miska203
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 277
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

lubie migdaly no juz za pozno, wlasnie przed chwila kupilam takie

http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...e-buty-damskie

Gdybym miala kupowac tylko na to wesele i tylko do tej sukienki, to wybralabym zupelnie inne, ale wybralam takie czarne klasyczne spzilki bo czy na impreze czy obojetnie gdzie zawsze moge je zalozyc i do wszystkiego pasuja a co najwazniejsze - sa mega wygodne, czuje sie jakbym chodzila w trampkach
miska203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:17   #9
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Cytat:
Napisane przez MaryCrowley Pokaż wiadomość
Super jest ten makijaz! Taka klasyczna elegancja
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez miska203 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za rady! wlasnie myslalam o jakiejs kopertowce, malsia i gretchensp - wlasnie myslalam albo o czarnych butach i czarnej kopertowce ze zlotymi zameczkami albo o butach nide i torebeczce w podobnym kolorze maianthemum - makijaz jest super ale boje sie ze bede wygladac zbyt wulgarnie, mam jasna karnacje i jasne wlosy wiec myslalam raczej o podkresleniu oka eyelinerem, tuszem i cieniem w kolorze szarosci, a na pomalowane na czerwono usta raczej sie nie odwaze bo chyba dziwnie bym sie czula, chocia jak juz to wybralabym jasniejsza pomadke, taka czerwien jak sukienka. Jeniffer - o plecionej albo we wzorach etnicznych w ogole nie myslalam, faktycznie moze to fajnie wygladac, tak chyba dosc nietypowo za 2 godzinki jade na ostatnie zakupy , jak wroce to wrzuce wam zdjecia skompletowanego stroju albo wrzuce Wam w sobote i makijaz i stroj


Sent from my iPhone using Tapatalk
Czekamy!
A czerwone usta i jasny blond... fajnie wygląda, załączam znalezione na necie zdjęcie No ale zależy, co kto lubi i w czym się dobrze czuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 481526-1680x1050.jpg (70,1 KB, 7 załadowań)
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 19:41   #10
Laura Romano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 184
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Ładna sukienka Dałabym beżowe dodatki, abo złote, za czarnymi będzie za ciężko. Biżuteria też raczej złota, ale postawiłabym tylko na kolczyki, innej biżuterii bym nie dawała
Laura Romano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 08:53   #11
miska203
Raczkowanie
 
Avatar miska203
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 277
Dot.: Wesele - czerwona sukienka ze złotymi zameczkami

Laski nie zapomnialam o Was, ale czekam na zdjęcia z wesela zeby pokazac jak w koncu wyglądałam dzięki Wam Jak tylko je dostanę to od razu wrzucam
miska203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.