Cera naczynkowa, rumieniowa bez lasera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 20:44   #1
smokooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2

Cera naczynkowa, rumieniowa bez lasera


Witajcie, mam problematyczną cerę, wrażliwa, naczynkowa, rumieniowa (całą skórę mam rumieniową, kolor skóry różowy, nie opalający się) buzię mam mega potliwą, bardzo kłopotliwe jest używanie środków pielęgnacyjnych bo wszystko "wychodzi" z potem. Bardzo trudno cera wchłania produkty.
Istotne zdrowotne fakty - po leczeniu raka po pierwsze przyjmuję leki które potliwość mogą nasilać, poza tym mam przedwczesną wymuszoną menopauzę po usunięciu jajników. Poza potliwością oznacza to szybsze starzenie się skóry, zanikanie kolagenu itp. Cierpię tez na otyłość.
W poszukiwaniu metod pielęgnacji takiej cery staram się stosować metody pielęgnacji koreanek, ale na bazie produktów z naszych stron i dla naszych europejskich buziek. Tak więc oczyszczanie, oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie odżywianie itd itd. fajnie bo dzięki temu ceremoniałowi w ogóle mam wrażenie że robię dla siebie dużo ale mam problem ze znalezieniem serum, koncentratu, jakiejś esencji - czyli lekkiej formuły, żelowej, wodnistej, nie kremowej do stosowania w celi obkurczania i wzmacniania naczynek. Może coś polecicie?
Lasera nie użyję - byłam, ból jaki odczuwałam był nie do zniesienia, nie do zaakceptowania.
smokooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-05 21:44:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.