cera bardzo podatna na rumieńce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-27, 14:12   #1
Sheome
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Unhappy

cera bardzo podatna na rumieńce


Cześć! Odkąd pamiętam moja skóra na twarzy była bardzo podatna na powstawanie rumieńców. Trochę stresu, wysiłku albo wysokiej temperatury - i już burak, który na dodatek schodzi nieco wolno. Jestem blada, więc to już w ogóle mocno widać. Na stałe naczynka nie są widoczne. Mam cerę mieszaną, jedynym problemem są ciągle wracające zaskórniki na nosie. Czy istnieje jakiś kosmetyk na przykład (najlepiej) krem lub serum, które pomogłoby mi jakoś to zredukować? Najlepiej w cenie do 40 złoty. Nie chcę używać podkładu, ale ten problem jest naprawdę uciążliwy, szczególnie latem.
Sheome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 10:12   #2
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: cera bardzo podatna na rumieńce

moze seria kwasów ale po lecie, na zaskórniki to polecam maske silver detox dla cery tłustej i mieszanej to wypawienie, przynajmniej u mnie dokładnie oczyszcza twarz
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 10:37   #3
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: cera bardzo podatna na rumieńce

Z tym rumienieniem się też mam problem, taka już uroda.
Próbowałam różnych kosmetyków przeznaczonych do cery naczynkowej i chała. Ale za to widzę, że witamina C bardzo mi pomogła - na tyle, że już się nie krępuję chodzić bez mocno kryjącego makijażu. Jak biegam czy ćwiczę to i tak jestem czerwona, no ale cudów nie ma.
Na początek sobie przygarnęłam dwa kremy (na dzień i na noc, po 14 zł) z Ziaji Med, kuracja dermatologiczna z witaminą C. Na noc świetny, ja mam cerę mieszaną w kierunku suchej, więc nawet na dzień dla mnie się nadaje, choć jest całkiem treściwy (zimą wyrzuciłam wszystkie kremy, które nie były w stanie nawilżyć mojej skóry i zastąpiłam je tym właśnie na noc). I serum z Bielendy (to żółte, a nie pomarańczowe).
Co prawda tam jest mniej stabilna witamina C niż w innych serach, ale szczerze powiedziawszy zakupiłam później dwa inne sera z tetraizopalmitynianem askorbylu (Eveline i Perfecta) i nie widzę różnicy.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 11:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.