Co wybrać pod oczy w moim wypadku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-15, 13:20   #1
Kubson778
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6

Co wybrać pod oczy w moim wypadku?


Witam serdecznie.

Jestem facetem, a więc jestem zupełnie zielony w temacie Chodzi o pielęgnację skóry pod oczami. W sumie to nawet nie wiem na czym polega mój problem, dlatego ciężko wybrać coś do pielęgnacji. Są przecież kremy/żele/itp pod oczy przeciwzmarszczkowe, regenerujące, nawilżające i pewnie wiele innych. Dlatego nie wiem co wybrać w moim przypadku.

Oto moje zdjęcia okolic oczu:

20180815_133749.jpg
20180815_133624.jpg

W zasadzie mam mocno opuchniętą skórę pod oczami, oraz te "wory", które zaznaczyłem na czerwono.
Czy może mi ktoś powiedzieć, jaki kosmetyk pod oczy powinienem kupić, aby tych opuchnięć i worów się pozbyć lub je zredukować? Jak powinna wyglądać pielęgnacja w tym wypadku? Czy tu po prostu brakuje nawilżenia, czy problem jest inny?

PS: Jeśli chodzi o moją cerę, to jest ona tłusta, bez dużej tendencji do wyprysków. Jeśli zaś chodzi o sen, to mam go dużo i nie jest on raczej powodem złego stanu skory pod oczami.

Pozdrawiam.
Kubson778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 20:02   #2
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Co wybrać pod oczy w moim wypadku?

Najlepsze lekarstwo to wysypianie sie i picie duzej ilosci wody krem pod oczy z Resibo jest bardzo dobry
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 21:44   #3
Kubson778
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Co wybrać pod oczy w moim wypadku?

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Najlepsze lekarstwo to wysypianie sie i picie duzej ilosci wody krem pod oczy z Resibo jest bardzo dobry
W tym problem, że piję regularnie już kilka miesięcy 2,5 litra wody dziennie i śpię po 8 lub 9 godzin... i nie powiem, żeby moja skóra pod oczami była ok.
Kubson778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 09:05   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać pod oczy w moim wypadku?

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Najlepsze lekarstwo to wysypianie sie i picie duzej ilosci wody krem pod oczy z Resibo jest bardzo dobry
To jest jedna z największych bzdur, jaka jest powielana. Nie odbierz tego proszę personalnie, bo nie jest moim zamiarem atakowanie Ciebie, ale mnie to już czasem po prostu telepie, jak ciągle w temacie sińców i innych podocznych problemów czytam tę poradę, do kompletu jeszcze z okładami z woreczków herbaty i kostek lodu. No niestety, ale to nie działa, albo raczej działa w bardzo niewielu przypadkach, gdzie problem jest chwilowy, więc i rozwiązanie proste.

Azjatycki Cukier stworzyła niedawno taki bardzo kompleksowy wpis na temat sińców pod oczami i moim zdaniem to najlepiej wyczerpuje ten temat KLIK.

Bazując na tym podziale z wpisu wyżej, to te sińce ze zdjęcia Kubsona wyglądają moim zdaniem na przeciekanie naczynek (typ nr 4). Są tam też opisane substancje aktywne, które w tym przypadku są pomocne: chrysyna, pycnogenol, przeciwutleniacze.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-08-21 o 09:06
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 19:20   #5
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Co wybrać pod oczy w moim wypadku?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest jedna z największych bzdur, jaka jest powielana. Nie odbierz tego proszę personalnie, bo nie jest moim zamiarem atakowanie Ciebie, ale mnie to już czasem po prostu telepie, jak ciągle w temacie sińców i innych podocznych problemów czytam tę poradę, do kompletu jeszcze z okładami z woreczków herbaty i kostek lodu. No niestety, ale to nie działa, albo raczej działa w bardzo niewielu przypadkach, gdzie problem jest chwilowy, więc i rozwiązanie proste.

Azjatycki Cukier stworzyła niedawno taki bardzo kompleksowy wpis na temat sińców pod oczami i moim zdaniem to najlepiej wyczerpuje ten temat KLIK.

Bazując na tym podziale z wpisu wyżej, to te sińce ze zdjęcia Kubsona wyglądają moim zdaniem na przeciekanie naczynek (typ nr 4). Są tam też opisane substancje aktywne, które w tym przypadku są pomocne: chrysyna, pycnogenol, przeciwutleniacze.
Nie odbieram tego personalnie, ale ja mam zawsze takie cienie jak sie nie wyspie
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 14:09   #6
kasiakks
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Co wybrać pod oczy w moim wypadku?

mi pomogły regularne masaże okolic oczu oraz serum z ziaji jaśmin. Tak czy inaczej, jak taką masz urodę za bardzo nie ma dużego pola manewru.
kasiakks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-22 15:09:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.