Rozstępy w wieku 15/16 lat ;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-15, 18:12   #31
gavina
Raczkowanie
 
Avatar gavina
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Italy
Wiadomości: 108
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Cytat:
Napisane przez mala_luna Pokaż wiadomość
Mam 15/16(rocznikowo) lat i mam roztepy
NIE BYLAM W CIAZY !!!!
A juz w tym wieku pojawily sie roztepy ;(
Co powinnam zrobic ??
Patrzyma na wyszukiwarke i nie znalazlam kogos kto by w moim wieku mial roztepy ...
Nichce czytac watkow, gdzie kobiety po ciazy maja roztepy, bo moj problem jest troche inny... nie moge sobie pozowlic na niewaiadomo jak drogie dzialanie ...
Niewiedzialam gdzie napiasac ten watek, czy na kosmetycznym czy gdzie innym, jesli wybralam zle miejsce prosze o przeniesienie watku ...

Uwierz mi ze w tym wieku rozstepy to nie problem, Twoje cialo nabiera caly czas kobiecych ksztaltow i widocznieTwoja skora jest delikatna i podatna na rostepy tak jak skora wiekszosci kobiet.
Oczywiscie zgadzam sie ze mozesz poprawic stan swojej skory za pomoca kosmetykow nawilzajacych, masazy wykonanych samodzielnie.
ps. widzialam na plazy dziewczynki w wieku 12 lat posiadajace wielkie rostepy... to jest dopiero problem

na prawde nie ma sie czym przejmowac malo kobiet ma idealnie gladka skore.
gavina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 07:16   #32
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

też uważam, ze nie ma sie czym przejmowac. jak widzisz wiele jest kobiet z rostepami i jak powiedziala gavina widocznie masz skore delikatna i podatna na rozstepy. Jak juz mowilam, masuj myjka i rob natryski przemienne zimna-ciepla woda, spowoduje krazenie krwi no i moze troszke zlagodzi slady
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 11:41   #33
Patka1515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Hej, suchajcie dziewczyny ja mam ten sam problem, nie wiem co mam robic! Mam 15 lat i mam tak ściachany brzuch ze poprostu patrzec na to juz nie moge roztępy znajdują sie od dolnej czesci brzucha az po pępek masakra i sa takie czerwone nie moge juz ubrac np. stroju dwuczesciowego, jade teraz nad morze musiałam zamowic sobie tankini;/
dla mnie jest to szok nie byłam jescze w ciazy a ja mam dopiero 15 lat
Pomóżcie proszę
Patka1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:40   #34
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Cytat:
Napisane przez Patka1515 Pokaż wiadomość
Hej, suchajcie dziewczyny ja mam ten sam problem, nie wiem co mam robic! Mam 15 lat i mam tak ściachany brzuch ze poprostu patrzec na to juz nie moge roztępy znajdują sie od dolnej czesci brzucha az po pępek masakra i sa takie czerwone nie moge juz ubrac np. stroju dwuczesciowego, jade teraz nad morze musiałam zamowic sobie tankini;/
dla mnie jest to szok nie byłam jescze w ciazy a ja mam dopiero 15 lat
Pomóżcie proszę
Musisz po prostu teraz używać kremy na rozstępy wiadomo, że one nie znikną całkowice, ale zawsze w jakiś sposób je wybielisz. Ogólnie musisz zadbać o to aby w miarę reularnie kremować skórę, uelasticznić ją i tyle.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 08:59   #35
Yuanea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Też mam ten problem... Weszłam niedawno w 16 rok życia... Zaczęło się od tego, że na prawym pośladku zauważyłam małe, prawie niewidoczne, fioletowe paski. Zignorowałam to. Robiły się coraz widoczniejsze, ale ja dalej ignorowałam to, bo nie wiedziałam co z tym zrobić. Teraz pojawiły się z tyłu na prawej łydce... Robią się z dnia na dzień coraz widoczniejsze, bardziej fioletowe, pokrywają całą łydkę... Jestem zrozpaczona... Dziwię się, bo jestem bardzo chuda i drobna... Jest lato i nie będę zakładała spodni z długimi nogawkami. A mieszkam w takim... małym miasteczku (-.-) i ludzie się gapią na moją nogę, jakby nie wiem co. Nahhh...
Yuanea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:31   #36
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

no właśnie...
kurcze ja mam tylko po wewnetrznej stronie ud, czasami je widać...
ale w moim przypadku to chyba dlatego że wczesniej byłam chudzinka a teraz nabrałam większej masy ciała - tak ładnie rzecz ujmując
no i te wszystkie nieudane moje odchudzania kończyły się efektem jojo, więc skóra musiała się rozciągnąć i teraz mam to co mam...
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:32   #37
Yuanea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

A ja nie mam pojęcia skąd się to wzięło. Od zawsze jestem szczupła, ostatnio jakoś szczególnie nie urosłam, ani nie przytyłam... Rozumiem jeszcze na pupie, ale na łydkach? -.-
Yuanea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 12:58   #38
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Cytat:
Napisane przez Yuanea Pokaż wiadomość
A ja nie mam pojęcia skąd się to wzięło. Od zawsze jestem szczupła, ostatnio jakoś szczególnie nie urosłam, ani nie przytyłam... Rozumiem jeszcze na pupie, ale na łydkach? -.-
Najwidoczniej rośniesz i tego nie widzisz, albo po prostu pracują ci mięśnie łydek i pojawiają się rozstępy.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:16   #39
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Mi rozstepy tez sie pojawiły w wieku 15 lat ale jakos sie tym nie przejmowałam bo były na posladkach i sa nadal.Najgorsze jest to ze nie przpominam sobie kiedy zaczeły mi sie one robic..Nie rosłam zbyt szybko bo jestm szczupła i dosyc filigranowa ale jak widac wszyscy moga je miec..

Tak naprawde jesli rozstepy sa juz białe to nie da sie ich zlikwidowac, można je jedynie "przygascić " kremami, masażami, peelingami.Mozna je ostatecznie zlikwidowac przez wyciecie chirurgiczne ale to tez pozostawia blizny wiec czy bedziemy chciały miec pozostałości po rozstepach w formie blizn czy nadal rozstępy to juz nasz wybór.

Natomiast u dziewczyn które dopiero zauważyły I faze rozstepów(tzn. czerwone, fioletowe) pasma jest największa szansa na pozbycie sie ich własnie przez stosowanie maści na rozstepy, poprzez peelingi gruboziarniste, nawilżanie skóry, masaże.
Po I fazie nastepuje II ( jest to faza zanikowa) i wtedy wiele kobiet mysli ze rozstepy ustąpiły i ze sie ich pozbyły ale to nieprawda.Nadal trzeba stosowac kremy, masaże itp.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 20:32   #40
Wwgd9900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Hej, chcialabym Cie spytac jak radzisz sobie z rostepami? Mam taki sam problem, mam 17 lat i mam na wewnetrznej stronie ud. Przez ostatnie lato nie bylam nai razu na basenie, na plazy ani w krotkich spodenkach. Dobija mnie to.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Hej, chcialabym Cie spytac jak radzisz sobie z rostepami? Mam taki sam problem, mam 17 lat i mam na wewnetrznej stronie ud. Przez ostatnie lato nie bylam nai razu na basenie, na plazy ani w krotkich spodenkach. Dobija mnie to
Wwgd9900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 20:42   #41
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

U mnie pierwsze rozstępy pojawiły się zaraz na początku okresu dojrzewania, jak miałam jakieś 14 lat. Właśnie na zewnętrznej stronie ud. Tylko że to było w czasach, kiedy jeszcze nie istniał Wizaż, blogi ani w gazetach nie pokazywano wyfotoszopowanych modelek, więc nie miał mi kto jak wmówić, że to takie straszne i wstydliwe. Uznałam to zjawisko wtedy za dość zabawne i pomyślałam sobie, że jakby wypełnić te rozstępy kolorem, to miałabym ciekawy tatuaż

Generalnie do dziś uważam, że dopóki rozstępy nie idą w parze ze sflaczałą skórą z cellulitem w zaawansowanym stadium, to nie są rzeczą specjalnie oszpecającą. I nie ma co za bardzo się nad nimi zastanawiać, zwłaszcza jak kogoś nie stać na medycynę estetyczną, bo inaczej się ich usunąć nie da.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 21:38   #42
Wwgd9900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Hej, chcialabym Cie spytac jak radzisz sobie z rostepami? Mam taki sam problem, mam 17 lat i mam na wewnetrznej stronie ud. Przez ostatnie lato nie bylam nai razu na basenie, na plazy ani w krotkich spodenkach. Dobija mnie to.
Wwgd9900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 10:44   #43
dorotawiosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

Jako nastolatka też zaczęły mi się pojawiać rozstępy, jednak wtedy o to nie dbałam i niczym ich nie smarowałam. Teraz jestem w ciąży i aby zapobiec powstaniu kolejnych to kupiłam sobie krem mustela na rozstępy https://www.apteka-melissa.pl/produk...-ml,14958.html ze względu na skład oraz same dobre opinie. Cena może dla niektórych być za wysoka, dlatego moim zdaniem bardziej opłaca się go zamówić przez internet. Moim zdaniem jest to wydajny produkt, bo smaruję się nim dwa razy dziennie, a nawet jeszcze połowy opakowania nie zużyłam.
dorotawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 13:48   #44
Mohaneka
Przyczajenie
 
Avatar Mohaneka
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 17
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

To normalne w takim wieku, że pojawiają się rozstępy Ja do swoich przywykłam i nawet polubiłam. Wydaje mi się, że nie ma za bardzo żadnych skutecznych sposobów na rozstępy, bo jak niby zrobić, żeby skóra się 'złączyła'. Jeśli macie ciemne rozstepy można jedynie spróbować zrobic taką mieszankę z fusów kawy, witaminy E i soku z cytryny i wcierać, żeby rozjaśnić rozstępy a później posmarować balsamem z odrobiną wit E
Mohaneka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 11:53   #45
vickievicka
Przyczajenie
 
Avatar vickievicka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 15
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

ja też w tym wieku miałam sporo rozstępów, ale niestety olałam i teraz mam blizny :/ teraz szukam czegoś sprawdzonego do stosowania po ciąży. No i najlepiej naturalnego. Możecie coś polecić??
vickievicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 12:45   #46
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

Cytat:
Napisane przez vickievicka Pokaż wiadomość
ja też w tym wieku miałam sporo rozstępów, ale niestety olałam i teraz mam blizny :/ teraz szukam czegoś sprawdzonego do stosowania po ciąży. No i najlepiej naturalnego. Możecie coś polecić??
Na blizny jest medycyna estetyczna a nie kosmetyki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 11:40   #47
vickievicka
Przyczajenie
 
Avatar vickievicka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 15
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

No nie zgodzę się. Nie każdego stać na zabiegi medycyny estetycznej, to po pierwsze. Po drugie, jakoś ja osobiście nie wyobrażam latania w wieku 14 lat na zabiegi a krem, jak wcześnie zaczniesz używać, to da sobie radę, tylko trzeba na dobry trafić. Sorry, ale nie wszyscy, którzy rozstępów się pozbyli, latają na zabiegi
vickievicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 11:54   #48
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

Rozstępy nie znikną do końca.. Jeżeli ma się już je zabliżnione to usunąć je można tylko przez zabiegi, przy kro mi.. Można nakładac kremy i robić peelingi, ale to pomoże je lekko wybladzić. Zniknąć nie znikną Jakby były jeszcze czerwone to można by było je "wyleczyć"
__________________
..., chyba się spóźniłam :O
Olerka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 20:40   #49
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

Cytat:
Napisane przez vickievicka Pokaż wiadomość
No nie zgodzę się. Nie każdego stać na zabiegi medycyny estetycznej, to po pierwsze. Po drugie, jakoś ja osobiście nie wyobrażam latania w wieku 14 lat na zabiegi a krem, jak wcześnie zaczniesz używać, to da sobie radę, tylko trzeba na dobry trafić. Sorry, ale nie wszyscy, którzy rozstępów się pozbyli, latają na zabiegi
Białe rozstępy to blizny. Blizny powstają w skórze właściwej. Kosmetyki tam nie działają. Dziwi mnie, że wiele osób dyskutuje z takimi oczywistymi faktami.
Można oczywiście poprawić jędrność skóry i wtedy rozstępy będą mniej widoczne, ale nie da się ich usunąć żadnymi kremami ani olejkami czy co tam jeszcze według niektórych działa w skórze właściwej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 22:03   #50
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

Mam niemałe rozstępy na pośladkach i w ogóle się tym nie przejmuję, same w sobie nie są oszpecające. Jak się trafi w młodym wieku na osoby, które nam wmówią, że coś jest brzydkie, to bardzo można sobie to wkręcić, wiem. Gdy mi ktoś zwrócił latem na nie uwagę, to po krótkiej wymianie zdań, w której rozmówca był zszokowany, a ja rozbawiona, z zadowoleniem kontynuowałam opalanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 06:46   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Mam niemałe rozstępy na pośladkach i w ogóle się tym nie przejmuję, same w sobie nie są oszpecające. Jak się trafi w młodym wieku na osoby, które nam wmówią, że coś jest brzydkie, to bardzo można sobie to wkręcić, wiem. Gdy mi ktoś zwrócił latem na nie uwagę, to po krótkiej wymianie zdań, w której rozmówca był zszokowany, a ja rozbawiona, z zadowoleniem kontynuowałam opalanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak Nastolatką byłam w latach 90. nie przyszłoby mi wtedy do głowy, że moje rozstępy są brzydkie, bo babskie gazety jeszcze nie zwąchały interesu w tym, żeby kobietom wmówić kompleksy na tym tle.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 13:56   #52
vickievicka
Przyczajenie
 
Avatar vickievicka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 15
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Białe rozstępy to blizny. Blizny powstają w skórze właściwej. Kosmetyki tam nie działają. Dziwi mnie, że wiele osób dyskutuje z takimi oczywistymi faktami.
Można oczywiście poprawić jędrność skóry i wtedy rozstępy będą mniej widoczne, ale nie da się ich usunąć żadnymi kremami ani olejkami czy co tam jeszcze według niektórych działa w skórze właściwej.



ale ja nie powiedziałam, że szukam czegoś na te białe rozstępy, które są bliznami, o czym wiem, i nie mam zamiaru z tym walczyć.
Napisałam, że szukam czegoś, czego będę mogła spokojnie używać po ciąży, a mówiąc po ciąży mam na myśli na jeszcze świeże, czerwone rozstępy, bo to pewne, że się pokażą, a skoro wiem, że się pokażą, to mogę spróbować je od razu wtedy zwalczyć. A to się da zrobić na pewno, bo nie ja pierwsza i nie ostatnia chce się pozbyć takich rozstępów, zresztą Olerka991 sama napisała, że czerwone można zwalczyć
i żeby nie było - nie, nie sądzę, że rozstępy to koniec świata, że są brzydkie i nie wiem co jeszcze - sądzę, że skoro mam możliwości, by je zredukować do minimum, to tego spróbuję.
Nadal czekam na jakieś propozycje kremów, które na CZERWONE rozstępy pomogą
vickievicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 14:07   #53
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

Cytat:
Napisane przez vickievicka Pokaż wiadomość
ale ja nie powiedziałam, że szukam czegoś na te białe rozstępy, które są bliznami, o czym wiem, i nie mam zamiaru z tym walczyć.
Napisałam, że szukam czegoś, czego będę mogła spokojnie używać po ciąży, a mówiąc po ciąży mam na myśli na jeszcze świeże, czerwone rozstępy, bo to pewne, że się pokażą, a skoro wiem, że się pokażą, to mogę spróbować je od razu wtedy zwalczyć. A to się da zrobić na pewno, bo nie ja pierwsza i nie ostatnia chce się pozbyć takich rozstępów, zresztą Olerka991 sama napisała, że czerwone można zwalczyć
i żeby nie było - nie, nie sądzę, że rozstępy to koniec świata, że są brzydkie i nie wiem co jeszcze - sądzę, że skoro mam możliwości, by je zredukować do minimum, to tego spróbuję.
Nadal czekam na jakieś propozycje kremów, które na CZERWONE rozstępy pomogą
Teraz rozumiem, poprzedni post odebralam tak, ze szukasz czegos na stare rozstepy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 14:22   #54
nicolettaaa
Przyczajenie
 
Avatar nicolettaaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: Rozstępy w wieku 15/16 lat ;(

Cytat:
Napisane przez vickievicka Pokaż wiadomość
ale ja nie powiedziałam, że szukam czegoś na te białe rozstępy, które są bliznami, o czym wiem, i nie mam zamiaru z tym walczyć.
Napisałam, że szukam czegoś, czego będę mogła spokojnie używać po ciąży, a mówiąc po ciąży mam na myśli na jeszcze świeże, czerwone rozstępy, bo to pewne, że się pokażą, a skoro wiem, że się pokażą, to mogę spróbować je od razu wtedy zwalczyć. A to się da zrobić na pewno, bo nie ja pierwsza i nie ostatnia chce się pozbyć takich rozstępów, zresztą Olerka991 sama napisała, że czerwone można zwalczyć
i żeby nie było - nie, nie sądzę, że rozstępy to koniec świata, że są brzydkie i nie wiem co jeszcze - sądzę, że skoro mam możliwości, by je zredukować do minimum, to tego spróbuję.
Nadal czekam na jakieś propozycje kremów, które na CZERWONE rozstępy pomogą
ogólnie to najlepiej jak łączysz kilka sposobów. Możesz używać olejków (tylko nie wiem jakie są na rozstępy), z kremów spoko jest Strialys, peelingi też są dobre na rozstępy.
nicolettaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 08:05   #55
ewciamarchewcia1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: Roztepy W Wieku 15/16 Lat ;(

a jakiego koloru sa te rozstępy? kiedyś gadałam z kosmetyczką to mówiła, że jak te rozstępy są takiego czerwonego jeszcze koloru to może pomóc dobry krem na rozstępy, a jak białe to chyba tylko zabiegi zostają.
ewciamarchewcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-29 09:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.