Oczyszczanie twarzy.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 06:50   #31
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: oczyszczanie, przed czy po wakacjach?

A ja mam przeciwne zdanie. Mam cudowną kosmetyczke i dzięki niej cudowną cere. Chodzę na oczyszczanie mechaniczne 2 razy do roku a wiosne i na jesieni bo to najlepsza pora na tego typu zabiegi, i dzieki temu nic mi jeszcze nie wyskoczyło od tamtego czasu, stosuje podklady, zadnych lekow na tradzik czy cos w tym stylu jedynie makijaz zmywam zelem antybakteryjnym. A co do wyciskania to fakt samemu nie radze blizny i zakazenia gwarantowane, a u kosmetyczki i owszem! A co do stosowania kosmetykow z kwasami przez pewien czas, nie polecam mozna sie nabawic nadwrazliwosci cery no i wtedy to juz zamkniete kolo.
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:45   #32
Maniutek2205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie twarzy..


Wróżka przepowiedziała mi datę śmierci. Sprawdziłam na http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂ i faktycznie zgadza się.... nie wiem co robić... wierzyć? To jest ta sama data!
Maniutek2205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 10:10   #33
jua1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 20
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

hej! Wiem, że wątek już od roku nie jest ruszany ale nie wiedziałam gdzie napisać.
Udało mi się wygrać z trądzikiem, który niestety chociaż już nie jest na powierzchni mam wrażenie że się wchłonął bo zostało mi pełno zaskórników zamkniętych, do tego mam bardzo tłustą cerę. U kosmetyczki byłam teraz w poniedziałek (wybrałam najlepszą w moim małym mieście, zapłaciłam 95zł). Nie obyło się bez igieł i przebijania. Na tą chwilę mam jedynie czerwone plamki w miejscach nakłuć.
Kosmetyczka powiedziała, że mam przyjść za miesiąc jeszcze raz. Myślicie że warto? Pytam głównie ze względu na pieniądze bo 95zł to dla mnie duży wydatek, ale widać że kobieta zna się na rzeczy więc cena jest uzasadniona. Czy może lepiej te pieniądze przeznaczyć na inne zabiegi?
Z góry dziękuję wam za radę
jua1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 11:39   #34
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Hm jeśli byłaś zadowolona z efektów to możesz się pokusić. 95 zł u kosmetyczki to niemało i niedużo - zabiegi zazwyczaj wahają się od 130 zł w górę.


Sama musisz zdecydować
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 19:29   #35
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Na oczyszaczaniu byłam może 4 razy w życiu i tylko pierwszy raz mi pomógł i buzia wyglądała pięknie przez kilka miesięcy. Drugi i trzeci nie dał jakiś spektakularnych efektów, a ostatni zabieg to już porażka. Kosmetyczka rozniosła mi bakterie po twarzy, efekt- dwa razy więcej zaskórników i krost niż przed oczyszczaniem. Postanowiłam odpuścić sobie tego typu zabiegi i spróbować kwasów lub mikrodermabrazji.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:50   #36
Jenny01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Ja osobiście używam azjatyckich kosmetyków do oczyszczania twarzy. Jestem bardzo zadowolona z efektów! Kiedyś miałam ogromy problem z zaskórnikami i wągrami, zwłaszcza w okolicy T. Od gimnazjum używam pudrów i podkładów dlatego nigdy nie umiałam sobie poradzić i oczyścić twarzy zwykłymi kosmetykami. W końcu znalazłam te koreańskie cudo! Już jeden z kosmetyków powoduje ogromną różnice ale połączenie 3 jajeczek jest zadziwiające! Skóra jest wyraźnie oczyszczona, rozświetlona i przede wszystkim odpowiednio nawilżona.
Polecam )

Kosmetyki są dostępne w sklepach internetowych

Edytowane przez Jenny01
Czas edycji: 2012-12-14 o 12:51
Jenny01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:23   #37
karolakmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Ja oczyszczam cerę czymś takim, jak olej z czarnuszki (kosmetyki z maroka), świetnie oczyszcza buzi, korzystnie wpływa na łuszczącą się skórę i na trądzik, dokładnie ten: http://marokosklep.com/olej_z_czarnu...l,142,251.html
Szczerze mogę polecić.
karolakmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 06:28   #38
Ollertunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

We Wrocławiu jest jeden polecany salon, zwłaszcza jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy: http://salonurodybelle.pl/
Oprócz fajnego efektu, przemawia za nim też cennik. Mówi się, że mają najtaniej we Wro...
Ollertunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 22:04   #39
Lena783
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 187
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

ja oczyszczam twarz peelingami w domu :P
Lena783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 14:33   #40
WiktoriaPolek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Cytat:
Napisane przez Lena783 Pokaż wiadomość
ja oczyszczam twarz peelingami w domu :P
w kwestii domowego oczyszczania twarzy moze przyda sie mały pdf z obrazkiem i krótkim tekstem, co jak i dlaczego https://drive.google.com/file/d/0ByV...lDWGdMZ2c/view warto rozszerzyc pory przed wyciskaniem i pamietac o higienie! nie paluchami!
WiktoriaPolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-14 15:33:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.