Paznokcie w godzinę??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 07:44   #31
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Materialistka
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 01:23   #32
Eyva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 51
Dot.: Paznokcie w godzinę???

a jak sądzicie, czy to z jakiej firmy jest żel ma wpływ ile czasu zajmuje nam zrobienie paznokci ?

Tak się zastanawiam czy może niektóre żele opracowywują się szybciej niż inne?

Ja narazie używam naildesign ( na tych produktach mnie uczono na kursie ) i schodzi mi tak z 3 godzinki, ale przyznaje sie mam problem z piłowaniem, chyba najwięcej czasu mi to pożera, a najgorsze dla mnie to jest spiłowanie starego żelu. Macie może jakieś sposoby żeby to "nieco" przyśpieszyc ?
Kolezanka też robi na produktach naildesign to ona (po roku ) mieści sie w 2 godzinach.
Eyva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 06:07   #33
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez Eyva Pokaż wiadomość
a jak sądzicie, czy to z jakiej firmy jest żel ma wpływ ile czasu zajmuje nam zrobienie paznokci ?

Macie może jakieś sposoby żeby to "nieco" przyśpieszyc ? .
żel ma wpływ na długość piłowania. Są żele łatwe w obróbce i takie które są jak kamień. Akurat naildesign do dobrych nie należy.

Sprawę na pewno ułatwia frezarka. Mi czasem piłowanie zajęło 1.5 godz, a frezareczką pół do 40 min. (choć wiem że można jeszcze krócej, ale ja jeszcze nie mam wprawy)
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:02   #34
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Asikczek jak zwykle mądrze prawi, choć jeśli ma się wprawę w pracy pilikiem, to czas pracy frezarką i metoda tradycyjną nie różni się tak bardzo..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:31   #35
hania1986
Raczkowanie
 
Avatar hania1986
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gubin - Zielona Góra
Wiadomości: 168
GG do hania1986
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Nie, Aniu, nie udawaj nimej, tylko "gadaj z reką" Naucz sie prowadzic rozmowe nie podnosząc oczu na rozmówczynie. To poczatlkowo może wydać sie mało kulutralne, ale kiedy uprzedzisz o tym klientki, wszystko będzie oki.
Albi aż się popłakałam


Na samym początku mojej przygody pazurki mi zajmowały 2-3h. Potem w półtorej godziny wyrobiłam sie nawet z przerwa na papieroska. Na dzień dzisiejszy chyba się cofam, bo znów robię dwie. ale to chyba dlatego, że staram się być bardzo dokładna. Ale ogólnie liczę 3 h na klientkę, by móc spokojnie robić, bez pośpiechu, by wszystko było takie jak ma byc. I przynajmniej nie będę przerazona jak przyjdzie kobitka i powie że chce kwiatuchy akrylowe na wszystkich pazurkach po kilka sztuk i jeszcze jakieś mazajki i cyrkonie....Bo wtedy robi się opóźnienie i może byc problem. a tak wszystko się ładnie zgrywa Poza tym mój kręgosłup mi nie pozwala na więcej niż 3-4 klientki dziennie, a poza tym mam jeszcze czas coś "wszamać"
__________________
hania1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:44   #36
Blanka235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 129
Dot.: Paznokcie w godzinę???

ja pazurki robie w 1.5h uzupelnianie tak samo. no chyba ze mam duzo ozdob do spilowania i duzo do nalozenia to wtedy 2h ale to juz max

rok temu pamietam zajmowalo mi to 3.5h a to baaardzo dluugo
Blanka235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:49   #37
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: Paznokcie w godzinę???

jakie Wy wszystkie szybkie jestescie
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 16:32   #38
hania1986
Raczkowanie
 
Avatar hania1986
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gubin - Zielona Góra
Wiadomości: 168
GG do hania1986
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Pamiętam rok temu, przed świętami Bożego Narodzenia, robiłam pazurki na kolorowym tipsie, hologramy, bulion i takie tam, a miałam już taki zapieprz, że zaczęłam robic pazurki klientce o 22 (byłam przekonana, że skoncze o 1, bo juz byłam strasznie zmęczona) a skończyłam o 22.50, więc dałam czadu tym bardziej, że były chyba najładniejsze z tego dnia.po 6ciu tygodniach babka przyszła ze wszystkimi pazurkami ale to tylko raz mi się zdarzyło.
__________________
hania1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 17:43   #39
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez hania1986 Pokaż wiadomość
Pamiętam rok temu, przed świętami Bożego Narodzenia, robiłam pazurki na kolorowym tipsie, hologramy, bulion i takie tam, a miałam już taki zapieprz, że zaczęłam robic pazurki klientce o 22 (byłam przekonana, że skoncze o 1, bo juz byłam strasznie zmęczona) a skończyłam o 22.50, więc dałam czadu tym bardziej, że były chyba najładniejsze z tego dnia.po 6ciu tygodniach babka przyszła ze wszystkimi pazurkami ale to tylko raz mi się zdarzyło.
a powiem Ci, że też zauważyłam to, ze jak naklejam kolorowe tipsy to szybciej praca idzie... też tak mam

nie wiem, czy dlatego, ze same w sobie już są ozdobionym wolnym brzegiem, czy z radochy, że takie kolorowe aż szybiej praca idzie ...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 18:23   #40
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Ja dłubię pazurki tak po 3 godziny, czasem jak mam lepszy dzień to 2,5

A słuchajcie, też macie taki problem z facetami swoich klientek?? Bo u mnie to już standard, że przychodzi babka, uprzedza męża/narzeczonego/chłopaka/brata/kogokolwiek płci męskiej, że ma po nią przyjechać za 3 ok. godziny, a wtedy:
1. facet robi wieeelkie oczy
2. zadaje pytanie w stylu "A czemu to tak długo?!" lub "A nie da się szybciej?!"

Następnie wychodzi.

Klientka siada wygodnie i zwykle tak w okolicy nakładania primera tudzież zakadania szablonów rozbrzmiewa jej telefon. Któż dzwoni? FACET. Z klasycznym pytaniem: "DŁUGO JESZCZE???"
I tak jeszcze przynajmniej ze dwa razy. W końcu i tak przyjeżdża za szybko i wtedy siada na kanapie z miną znudzonego księcia, a biedna klientka się stresuje, bo ON CZEKA JUŻ TAK DŁUGO!

(a w domu pewnie i tak pranie czeka aż je zrobi nasza pani klientka, bo jej mężczyzna przecież nie ma na to czasu )

Bosz. Jak mnie to drażni
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:55   #41
Eyva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 51
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Tak, tak faceci są bezbłędni potrafią wyprowadzić z równowagi, oj potrafią. ale cóż pozostaje tylko słuchać ich wybiórczo

Ja ostatnio słyszałam ze położenie żelu na naturalnej płytce zajęło jednej stylistce 40 minut !!!! ( spiłowanie starego żelu, położenie nowego żelu , w tym frencz i ozdoby na palcu wskazującym i kciuku) ps. informacja sprawdzona !!!!! od godz. 15.30 do 20.00 załatwiła 6 osób ( 5 razy żel na naturalnych + 1 tipsy). Na uzupełnienie umawia co 3 tygodnie. A i najważniejsze- wszystko się trzyma.
Co o tym sądzicie?
bo ja nie mogę pojąć jak to jest możliwe w czasie

Edytowane przez Eyva
Czas edycji: 2009-01-14 o 23:56
Eyva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 13:24   #42
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Ja dłubię pazurki tak po 3 godziny, czasem jak mam lepszy dzień to 2,5

A słuchajcie, też macie taki problem z facetami swoich klientek?? Bo u mnie to już standard, że przychodzi babka, uprzedza męża/narzeczonego/chłopaka/brata/kogokolwiek płci męskiej, że ma po nią przyjechać za 3 ok. godziny, a wtedy:
1. facet robi wieeelkie oczy
2. zadaje pytanie w stylu "A czemu to tak długo?!" lub "A nie da się szybciej?!"

Następnie wychodzi.

Klientka siada wygodnie i zwykle tak w okolicy nakładania primera tudzież zakadania szablonów rozbrzmiewa jej telefon. Któż dzwoni? FACET. Z klasycznym pytaniem: "DŁUGO JESZCZE???"
I tak jeszcze przynajmniej ze dwa razy. W końcu i tak przyjeżdża za szybko i wtedy siada na kanapie z miną znudzonego księcia, a biedna klientka się stresuje, bo ON CZEKA JUŻ TAK DŁUGO!

(a w domu pewnie i tak pranie czeka aż je zrobi nasza pani klientka, bo jej mężczyzna przecież nie ma na to czasu )

Bosz. Jak mnie to drażni
Ty mnie podglądasz? ;p dokładnie opisałaś sytuację, która zdarza mi się 9 razy na 10 klientek, a że pracuję na akrylu to jeszcze narzekają, że śmierdzi.
Do facetów dochodzą jeszcze dzieci. Zastanawiam się nawet poważnie nad kupnem bramki na schody, żeby nie pospadały jak tak szaleją.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 09:14   #43
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość

A słuchajcie, też macie taki problem z facetami swoich klientek?? Bo u mnie to już standard, że przychodzi babka, uprzedza męża/narzeczonego/chłopaka/brata/kogokolwiek płci męskiej, że ma po nią przyjechać za 3 ok. godziny, a wtedy:
1. facet robi wieeelkie oczy
2. zadaje pytanie w stylu "A czemu to tak długo?!" lub "A nie da się szybciej?!"

Następnie wychodzi.

Klientka siada wygodnie i zwykle tak w okolicy nakładania primera tudzież zakadania szablonów rozbrzmiewa jej telefon. Któż dzwoni? FACET. Z klasycznym pytaniem: "DŁUGO JESZCZE???"

Bosz. Jak mnie to drażni


Dokładnie tak !!!!!!!!!!
Choć ja wyrabiam się zazwyczaj w 1 -1,5 h to i tak potrafią stękać.. Choć bywają wyjątki
Gdy ostatnio miałam szkolenie kursantki z innego miasta, jej Men siedział grzecznie w samochodzie. I czekał. 7 godzin
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 17:44   #44
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dokładnie tak !!!!!!!!!!
Gdy ostatnio miałam szkolenie kursantki z innego miasta, jej Men siedział grzecznie w samochodzie. I czekał. 7 godzin
To i tak miał lux warunki U mnie kiedyś taki jeden chyba się bał, że utnę palce jego ukochanej i całe trzy godziny nad nią wisiał. Nie, nie siedział na kanapie. Nie stał. WISIAŁ. Oparty o fotel zwieszał głowę dokładnie nad jej głową I oczywiście wypytywał o wszystko, czekałam aż zacznie pytać o skład chemiczny żelu

I tak trzy godziny, nawet w tym czasie nie sięgnął po komórkę. Nawet nie wyszedł na ćmika. Nawet do kibla nie poszedł, NIC!!
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 17:51   #45
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie w godzinę???

To się nazywa miłość !!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:00   #46
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Do facetów dochodzą jeszcze dzieci. Zastanawiam się nawet poważnie nad kupnem bramki na schody, żeby nie pospadały jak tak szaleją.
A ja na karcie konsultacyjnej, którą przygotowałam do mojego poencjalnego nowego miejsca pracy (trzymajcie kciuki ), umieścilam grzeczny, mniej więcej taki, dopisek :
Z powodu potencjalnego niebezpieczeństwa środków chemicznych używanych w trakcie zabiegu, proszę zadbaj o zorganizowanie innego rodzaju aktywności dla swoich dzieci na czas twojej wizyty.



__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:03   #47
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Boskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:13   #48
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Paznokcie w godzinę???

a dziękuję
Pomysł zapożyczony z http://www.hooked-on-nails.com/saloncareer.html
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:21   #49
Patrycja21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Paznokcie w godzinę???

ja już kilkakrotnie miałam sytuacje, że dziewczyna przyszła z chłopakiem lub sama i cały czas marudziła, że ile jeszcze i ile jeszcze, żeby już nie piłować, że może wystarczy już tego żelu, że ona nie wiedziała, że to tyle trwa ( zwykle mi schodzi 2 do 2,5 h, rzadko poniżej 2), że zaraz ma zajęcia albo musi do pracy wyjść. jedna nawet już w trakcie opracowywania przed samym nabłyszczeniem kazała mi już ją zostawić, nabłyszczyć tylko, zapłaciła i wyszła.przypuszczam, że jeśli ja ktoś zapyta dlaczego te pazurki nie do konca są takie gładkie i idealne to oczywiście sie nie przyzna, że to z jej winy... a mi tylko wstyd!!! i co wtedy?

a jedna to wybierała sobie zdobienie przez 1h a zaraz po tym jak sie w koncu zdecydowala naskoczyla na mnie ze to juz tyle trwa i dlaczego - kretynka. popraz pierwszy bylam bliska wyrzucenia kogos z mokrym zelem na paznokciach, ale ta historia jest o wieeeeele dluzsza - nie bede was zanudzac.
Patrycja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 20:06   #50
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Ja się strasznie ślimaczę. Zawszę uprzedzam moje klientki żeby nastawiły się na te 4 godziny. Czasem robię 3, czasem 2,5, ale wolę uprzedzić.

A najwięcej czasu mi schodzi na wyborze zdobienia.
Przed wizytą pokazuję zdjęcia, proponuję, wypytuję, doradzam... A jak przyjdzie do wyboru zdobienia to jest 10 modyfikacji, zmieniania zdania, spiłowywania itd. Z rekordzistką siedziałyśmy godzinę (!) zanim wkońcu się zdecydowała
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 22:35   #51
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Pazurki najczesciej robie w 2 h, ale to chyba dlatego ze miele jezykiem. Moze gdybym nic nie mowila.... i gdyby nikt do mnie nie gadal.... to kto wie.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 00:11   #52
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez Patrycja21 Pokaż wiadomość
popraz pierwszy bylam bliska wyrzucenia kogos z mokrym zelem na paznokciach, ale ta historia jest o wieeeeele dluzsza - nie bede was zanudzac.
No ja też miałam raz ochotę wystawić babkę za drzwi jeszcze z mokrym żelem. Kobitka niby fajna, taka rozmowna, kontaktowa i w ogóle. Myślę sobie - fajnie, szybciej nam czas upłynie. Tiaaa
Otóż ta kobitka ma chyba ADHD. No ja nie wiem, ale co sekundę wyjmowała mi te ręce z lampy "żeby zobaczyć czy to już" lub wkładała do lampy i za chwilę wyjmowała, komunikując mi uprzejmie, że "oj, chyba gdzieś dotknęłam tymi paznokciami" Lub np. zaraz po primerze oświadczała, że ona musi, MUSI teraz zaraz wyjść do łazienki. Lub gdzieś zadzwonić - tel. oczywiście był zakopany gdzieś w kieszeni. Lub z szablonami na rękach usilnie próbowała pić kawę. Lub raczyła mnie barwnymi opowieściami równie barwnie gestykulując - akurat w chwili, gdy próbowałam jej zrobić misterne wzorki. I tym podobne

A potem dwa dni po założeniu pazurków przybiegła do mnie, bo złamała jednego jeszcze tego samego dnia, kiedy były zakładane. Dobra, no to naprawiłam.

Za kolejne trzy dni przybiegła z następnym, którego też złamała cholera wie gdzie.

Nie wiem jak ona to robi! Inne klientki przychodzą na odnowę czasem po 2 miesiącach z paznokciami w komplecie, a tej ciągle "COŚ" się dzieje. Pewnie niedługo stwierdzi, że ja nie potrafię robić trwałych paznokci. No cóż...
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:15   #53
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dokładnie tak !!!!!!!!!!
Choć ja wyrabiam się zazwyczaj w 1 -1,5 h to i tak potrafią stękać.. Choć bywają wyjątki
Gdy ostatnio miałam szkolenie kursantki z innego miasta, jej Men siedział grzecznie w samochodzie. I czekał. 7 godzin
ja zabraniam klientkpom odbierania przy żelowaniu bonie lubię wypiłowywać masy ze skórek.
natomiast jak maja łapy w lampie to odbieram telefon i mówię" żona wróci na kolację, więc prosze już przygotowywać bo nie będzie mogła nic robić"
oj nie lubią mnie faceci w okolicy....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:42   #54
aneta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Widzę, że te 3-4 godziny to wcale nie jest zły czas, szczegolnie jak jest sie bardzo dokładnym.
Powiedzcie tylko proszę jak Wy to robicie w 1,5h bez frezarki, jakieś super pilniki macie, czy specjalną technikę piłowania?
aneta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:21   #55
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Odpowiednią technikę pracy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:12   #56
katrinaw88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Paznokcie w godzinę???

heheh =) to jeszcze nic. Ja robię paznokcie około 2 godziny (akrylowe) a zapowietrzenia pojawiają się po około 2 tygodniach ( mam dość problemową płytkę) . Zaraz po powrocie z wakacji chciałam sobie zrobić paznokcie, ale akryl mi się skończył, więc pomyślałam,a co tam =) pójdę sobie raz do kogoś =) znalazłam Panią w internecie, po dużej ilości szkoleń itp, zachwalana... umówiłam się...weszłam o 10.00 o 10.30 byłam już za drzwiami. Myślę,...kurde..dobra jest...ale niestety następnego dnia miałam juz zapowietrzenie, akryl był bardzo cienki, a matowienie było w postaci 3 pociągnięć pilnikiem =) po środku =) nigdy więcej ! Strata pieniędzy. Nie mam kursu a robię to lepiej. Metodą prób i błędów przez 2 lata nauczyłam się sama.
katrinaw88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:08   #57
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Cytat:
Napisane przez katrinaw88 Pokaż wiadomość
heheh =) to jeszcze nic. Ja robię paznokcie około 2 godziny (akrylowe) a zapowietrzenia pojawiają się po około 2 tygodniach ( mam dość problemową płytkę) . Zaraz po powrocie z wakacji chciałam sobie zrobić paznokcie, ale akryl mi się skończył, więc pomyślałam,a co tam =) pójdę sobie raz do kogoś =) znalazłam Panią w internecie, po dużej ilości szkoleń itp, zachwalana... umówiłam się...weszłam o 10.00 o 10.30 byłam już za drzwiami. Myślę,...kurde..dobra jest...ale niestety następnego dnia miałam juz zapowietrzenie, akryl był bardzo cienki, a matowienie było w postaci 3 pociągnięć pilnikiem =) po środku =) nigdy więcej ! Strata pieniędzy. Nie mam kursu a robię to lepiej. Metodą prób i błędów przez 2 lata nauczyłam się sama.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:26   #58
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Ja chodzę na "pazurki" do znajomej w trakcie dużo plotkujemy.
Przeważnie schodzi się nam ok. 2-3h
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:19   #59
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Paznokcie w godzinę???

ja pazurki robie w czasie 2.5 - 3 h w tym plotkuje z klientką mamy czas na łyczek kawki/herbatki...
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 10:47   #60
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Paznokcie w godzinę???

Mi schodzi z zelowymi z wtopieniami 3 h. Bez wtopien 2-2,5 h. Strasznie mozolnie idzie mi pilowanie. Nawet gdy uzupelniam ze zmiana wtopien to mam tyle pilowania ze schodzi mi tez 3 h.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.