Wygrałam z trądzikiem!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 20:35   #61
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Trądzik tragedia.

To tylko propozycja, u niektórych pomaga, a u innych nie. Wszystko zależy czy skóra jest tam mocna i gruba, ale tak jak mówię-u siostry pomogło. Piszę to na podstawie obserwacji.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:30   #62
summerparadise
Rozeznanie
 
Avatar summerparadise
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 771
Dot.: Trądzik tragedia.

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
To tylko propozycja, u niektórych pomaga, a u innych nie. Wszystko zależy czy skóra jest tam mocna i gruba, ale tak jak mówię-u siostry pomogło. Piszę to na podstawie obserwacji.
wiem, że to propozycja, ale dla mnie to jest niewyobrażalne.
__________________
'Prawdziwe życie zaczyna się wraz z prawdziwym marzeniem. Kto potrafi marzyć, nie stracił nadziei. A nadzieja może wszystko.'
summerparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 22:27   #63
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Trądzik tragedia.

Cytat:
Napisane przez marsylll Pokaż wiadomość
Wiem wiem takich tematów jest tutaj miliony ale nie znalazłem nigdzie odpowiedniego dla siebie. A więc borykam sie z trądzikiem od kilku lat.. na twarzy juz prawie odpóścił "sam" ale masakra jest na plecach! Mam same blizny i pryszcze.. Próbowałem juz wszystkiego.. Domowe sposoby - albo efekt marny albo jego całkowity brak. Kosmetyczka - to samo co wyżej. Napiszecie dermatolog - chodziłem bardzo długo.. Brałem różne cholerstwa. Albo efekt marny albo znikomy.. Ostatnio brałem jakies cholerstwo.. Dostałem na początku ogromny wysyp, schły mi wargi strasznie, do tego leg był bardzo kosztowny.. wiem na zdrowiu sie nie oszczedza ale musiałęm robic co chwile proby watrobowe i lek silnie dzialal na stany depresyjne wiec nie chce czegos kosztem czegos.. Pomocy!
Szkoda, że nie wytrwałeś do końca ostatniej kuracji. Ja przez 8 miesięcy brałam izotek i pomimo skutków ubocznych była to najlepsza rzecz jaką dla siebie zrobiłam. Przez całe lata faszerowałam się różnymi lekarstwami, które tylko chwilowo pomagały. To jest ostateczność, ale bardzo wielu osobom pomaga, szczególnie jeżeli jest się w miarę młodym. Też miałam na początku pogorszenie trądziku, wysuszone usta, bóle mięśni i stanów, źle widziałam w nocy, fatalne nastroje. Nie liczę nawet pieniędzy wydanych na leki, badania i dermatologa. Jednak w końcu mogłam przestać się zadręczać własnym widokiem w lustrze i było to warte tego co przeszłam.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 06:53   #64
karinaaaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

ja od 17 lipca biorę ten Humavit i piję ten olej, codziennie wychodzi mi coś nowego... niewiem czy po miesiącu można stwierdzić czy to pomaga czy nie, ale wydaje mi sie, że tylu niespodzianek na buzi nie miałam daaaawno. Czy to może być ten etap oczyszczania po humavicie? chyba pójdę do dermatologa po jakiś antybiotyk...
karinaaaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 12:54   #65
young96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Trądzik genetyczny.

Witajcie.
Mam pytanie. Jeżeli w mojej rodzinie tata miał trądzik, a potem mój brat i siostra go mieli, ale wszyscy z niego "wyrośli", to znaczy, że on mi też z wiekiem przejdzie? Czy to nie jest reguła?
young96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 13:16   #66
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Trądzik genetyczny.

Cytat:
Napisane przez young96 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam pytanie. Jeżeli w mojej rodzinie tata miał trądzik, a potem mój brat i siostra go mieli, ale wszyscy z niego "wyrośli", to znaczy, że on mi też z wiekiem przejdzie? Czy to nie jest reguła?
Nie znam osoby, która nie miała trądziku Praktycznie większość z nas przechodziła trądzik młodzieńczy. Jeżeli dobrze odczytuję Twój nick i masz 16 lat i borykasz się z trądzikiem to prawdopodobnie nie masz się co martwić i też z niego "wyrośniesz"
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 13:22   #67
young96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Trądzik genetyczny.

Dziękuje za odpowiedź.
young96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 11:27   #68
Artur_Topolski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 16
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Olejek z ogórecznika ma wiele zastosowań
__________________
Olejek z ogórecznika jest świetny nie tylko na trądzik, ale na kilka innych problemów ze skórą. Więcej poczytacie na: https://wizaz.pl/Mikroreklama
Artur_Topolski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 05:51   #69
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Trądzik genetyczny.

Cytat:
Napisane przez young96 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam pytanie. Jeżeli w mojej rodzinie tata miał trądzik, a potem mój brat i siostra go mieli, ale wszyscy z niego "wyrośli", to znaczy, że on mi też z wiekiem przejdzie? Czy to nie jest reguła?
Oczywiście, że tak!!! U mnie w rodzinie też tak było, i sama miałam trądzik jako nastolatka. Przeszedł mi na studiach, ale wtedy też umiałam już (po latach praktyki) dbać o cerę i naprawdę zdrowo się odżywiałam (to podstawa). Także bez problemu, niczym się nie przejmuj! Za to nie zaniedbuj pielęgnacji i zdrowego trybu życia - dzięki ruchowi i odżywianiu moja skóra poprawiła się znacznie szybciej niż było to w przypadku moich rodziców!!!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 11:04   #70
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Mnie trądzik dopadł natomiast w wieku 25 lat jakieś 4 lata temu. Okazało sie,ze nieodpowiednia byla pielęgnacja. Wyeliminowałam kosmetyki zawierające parabeny, silikony,wazeliny i inne zapychacze na rzecz naturalnej pielęgnacji....

Pomogła mi koreańska pielęgnacja twarzy i ich rytuały. Poza tym mogę polecić serum na trądzik sevolium bo również zauważyłam,ze ma na mnie dobry wpływ. Nawilżyło twarz, uspokoiło. Nie jest tanie ale jeden z lepszych kosmetyków przeciwtrądzikowych z jakimi miałam do czynienia.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 12:04:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.