Próbki w sephorze - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 17:16   #331
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez tangerine Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Powiem Wam, że trochę dziwią mnie Wasze wypowiedzi. Jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji, że pani w sklepie odmówiła mi próbki. Niestety, mam bardzo wrażliwą skórę, podatną na wszelkie alergie. I mówię o tym otwarcie kiedy szukam kremu, podkładu i radzę się ekspedientek. Czy to w sephorze, czy w aptece. Zazwyczaj reakcja jest taka: to, to i to może być dobre, ale dla pewności proszę wypróbować. Pamiętam, że miałam kiedyś wielką ochotę na podkład Chanela vitalumiere. Poszłam do sephory i poprosiłam panią o pomoc w dobraniu odcienia. Właściwie byłam gotowa go kupić z marszu. Pani zrobiła mi próbki kilku odcieni i radziła sprawdzić jak będą wyglądać w naturalnym oświetleniu. Co się okazało? Kiedy wróciłam do domu i się pomalowałam, po jakimś czasie na twarzy dostałam strasznego uczulenia. Swędzące czerwone plamy. Postanowiłam zrobić jeszcze jedno podejście, kiedy tamte zniknęły. Reakcja była taka sama, więc to na pewno od tego podkładu. Tak więc próbka uchroniła mój portfel przed nietrafionym zakupem, a ja wróciłam po Clinique Oczywiście do sephory. Zazwyczaj kiedy robię tam zakupy dostaję w prezencie nie próbki, a pełnowymiarowe kosmetyki, takie jak cienie do powiek, jakieś kremy do rąk. Jak idę do dermatologa to też dostaję stos próbek. Jeżeli coś mi pasuje to po prostu to kupuję. Jak nie to nie. Nie idę do kolejnej apteki żeby dostać kolejne 10 próbek tego samego kremu.
Oj to chyba robisz bardzo duże zakupy .
Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
Nastepny raz jesli jakaś pani np w Sephorze nie będzie chciała podarować mi testera (bo sie skończyły, bo ja ręce bolą, bo nie itp.) to skruszonym głosem powiem "ojj, no to pójdę do Douglasa, albo gdzieś indziej, może mi pomogą" :P hihi
Myślę, że to powinno ożywić sprzedawczynie .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 18:13   #332
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Próbki w sephorze

Mam problem... chcę zainwestować w dobry podkład i wacham się pomiędzy estee lauder a clinique. szkoda mi wydać kasy w ciemno. lepiej pójść do douglasa czy do sephory? chodzi mi o to, w której perfumerii panie będą bardziej skore dać mi próbki do przetestowania?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
Nastepny raz jesli jakaś pani np w Sephorze nie będzie chciała podarować mi testera (bo sie skończyły, bo ja ręce bolą, bo nie itp.) to skruszonym głosem powiem "ojj, no to pójdę do Douglasa, albo gdzieś indziej, może mi pomogą" :P hihi
dobry pomysł mogę się nim zainspirować, jeśli panie będą wyjątkowo wredne?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:53   #333
SaoriLeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Próbki w sephorze

w Sephorze byłam kilka razy (jednej i tej samej). Póki co nie mogę pozwolić sobie na częste jej odwiedzanie, gdyż znajduje się daleko od mojego miejsca zamieszkania.
Zakupy zrobiłam tylko raz - perfumy. Dostałam do tego próbkę jakiegoś kremu na biust, który mnie się do niczego nie przyda, póki co.
O inne próbki nie prosiłam, z prostej przyczyny - jestem nieśmiała i ogólnie nie chciałam, żeby pani albo na mnie wyskoczyła, albo po prostu powiedziała, że nie rozdają próbek. Ja wiem, że do odważnych świat należy, ale czasami tak już jest, że nawet jak się czegoś bardzo chce, to mimo wszystko charakter wygrywa.
Moje pytanie jest takie - czy ktoś zna tak mniej więcej jaka jest możliwość otrzymania próbek perfum w Sephorze i Douglasie w Krakowie? Czy można je tam dostać nawet bez kupienia czegoś?
Bo zależy mi na wypróbowaniu dwóch zapachów, a zwykłe testy w sklepie (czy to na skórze, czy na papierku) niewiele mi powiedzą.
SaoriLeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:51   #334
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Próbki w sephorze

Nie tylko Sephora potrafi obdarowywać próbkami.
Douglas też nie oszczędza próbke dla wiernych klientek
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=82193
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 07:24   #335
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Nie tylko Sephora potrafi obdarowywać próbkami.
Douglas też nie oszczędza próbke dla wiernych klientek
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=82193
Zgadzam się. W ostatnim czasie częściej robię zakupy w D. niż w S. ponieważ zauważyłam, że w Douglasie nawet przy drobnych zakupach panie wrzucą do torby jakiś drobiazg W Sephorze oczywiście też nie szczędzą próbek ale w D. gratisem premiowany jest każdy zakup.

Co do temetu dyskusji- gdzieś na początku wątku padło stwierdzenie, że niektóre dziewczyny postępują bardzo nieuczciwie ponieważ w perfumeriach "wyłudzają" próbki a zakupy i tak robią w internecie lub za granicą. A jakie to ma znaczenie gdzie dokonuje się zakupów? Pieniądze i tak trafiają do producenta czy to z krakowskiej Sephory czy hongkońskiego strawberry. I taki właśnie jest zamiar producenta.
Ogólnie w dyskusji zgadzam się z opiniami Sine. Nie wiem skąd takie sądy, że jak klientka prosi o próbki czy miniaturki zamiast kupowac pełnowymiaowy produkt to znaczy że na na ten drugi ją zwyczajnie nie stac? Przecież dziewczyna, która rozpoczęłą wątek wyraźnie napisała, że prosi o próbkę swojego ulubionego kremu przy okazji zakupów. Skoro jest okazja do otrzymania czegoś w gratisie to po co płacic?
A pieniądze i tak zostawia w perfumeri, na tą czy inną firmę-nieważne.
Ja dokonuje zakupów w D. czy S. raz czy dwa razy w miesiącu. Jeśli mam jakiś produkt na oku to śmiało proszę o gotową próbkę, jeśli nie ma to o przygotowanie z testeru. Zdarzało się, że nie robiłam zakupów za astronomiczne kwoty a za 100 lub 150zł a wychodziłam z torbą pełną próbek plus jeszcze miniatura cieni badź tuszu do rzęs.
Co do zapasu próbek w perfumeriach- nie wiem dlaczego dziewczyny tak się martwią że dla "uczciwie" kupujących klientek ich braknie. Sklepy dostąją takie ilości, że dla ekspedientek , przyjaciółek ekspedientek i klientów allegro nie brakuje.
Mam wrażenie, że większośc oburzonych dziewczyn to osoby, które raz w życiu zaglądnęły do "ekskluzywnej" perfumerii i szybciutko wyszły bo przeraziły je ceny i dlatego nie znają mechanizmów tego rynku.
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:28   #336
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

no ja nie mam S mam tylko douglasa ale nawet kupujac lakier z Essence cos dostaje (jakas probke kremu czy cos) - ostatnio wydalam 30 zl i dotalam probke lolity lempickiej. To mile
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:08   #337
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Próbki w sephorze

ja wrecz przeciwnie nie robię już wogole zakupów w Douglasie. Pewnie to kwestia akurat Douglasa w moim mieście, ale za kazdym razem jak chciałam kupić jakiś kosmetyk nigdy nie było go na stanie tak więc notoryczne kupowanie "na zamówienie" jest troszkę męczące. Poza tym w moim Douglasie Panie nie obdarowują próbkami...a wręcz przeciwnie...w zeszłym roku przed swietami jak zrobiłam zakupy za ponad 300zł Pani zaproponowała mi (jako, ze wydałam te 300zl.) zestaw zapakowanych próbeczek za 5 zł tak więc wyobraźcie sobie moje zakoczenie...próbki, produkty "not for sale"!!! zrozumiałabym jeszcze taki incydent w prywatnej, nie sieciowej perfumerii ale w Douglasie ?!

tak więc zakupy robie głównie w Sephorze
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 07:42   #338
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2011-01-10 o 16:46
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 08:13   #339
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Próbki w sephorze

Dziewczyny, zależy mi na znalezieniu dobrego podkładu (mam kapryśną cerę), ale tak do 180 zł. Znajdę taki w Sephorze w ogóle? Ale do rzeczy - czy myślicie, że nie będzie problemu, żeby dali mi próbki najpierw? W douglasie nie dostawałam i w efekcie mialam źle dobrany kolor
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:22   #340
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Próbki w sephorze

czy wiecie może jak to jest z próbkami podkładów w Sephorze? Słyszałam, że można je dostać w słoiczku i sprawdzić czy pasują do cery. Jest to darmowe czy płatne?
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:36   #341
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Próbki w sephorze

Oczywiście, mozesz dostać próbkę wybranego podkładu w Sephorze, jeśli tylko jest tester. Konsultantki mają obowiązek zrobić próbkę (jedną!) klientce, która jest zainteresowana produktem.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 20:06   #342
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Próbki w sephorze

dobrze wiedzieć, dziękuje bardzo za odpowiedź
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 23:06   #343
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Próbki w sephorze

Byłam 2 dni temu chyba w trzech warszawskich sephorach. Chciałam próbkę jednej w perfum i nigdzie nie mieli fiolek. Czy to już na stałe? Spytałam pani czy będzie mogła napsiakć mi do mojej fiolki, bo interesuje mnie przetestowanie zapachu to powiedziała, że nie. Co najwyżej mogę się na miejscu popsikać:/ Wytłumaczy mi to ktoś?
__________________
Wymiana:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42596287


PROSZĘ, ODPISZ U MNIE
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:44   #344
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
ja wrecz przeciwnie nie robię już wogole zakupów w Douglasie. Pewnie to kwestia akurat Douglasa w moim mieście, ale za kazdym razem jak chciałam kupić jakiś kosmetyk nigdy nie było go na stanie tak więc notoryczne kupowanie "na zamówienie" jest troszkę męczące. Poza tym w moim Douglasie Panie nie obdarowują próbkami...a wręcz przeciwnie...w zeszłym roku przed swietami jak zrobiłam zakupy za ponad 300zł Pani zaproponowała mi (jako, ze wydałam te 300zl.) zestaw zapakowanych próbeczek za 5 zł tak więc wyobraźcie sobie moje zakoczenie...próbki, produkty "not for sale"!!! zrozumiałabym jeszcze taki incydent w prywatnej, nie sieciowej perfumerii ale w Douglasie ?!

tak więc zakupy robie głównie w Sephorze

ja jakos przyzwyczailam sie do douglasa (zreszta wole ich sposob premiowania zakupow-bon gotowkowy zamiast znizki 10% w sephorze) ale osatnio rozwalaja mnie swoimi gratisami- ostatanie 2 razy kiedy kupowalam cos za ponad 300 zl i dostalam: 1 (!!!!!)probke kremu pod oczy (najlepsze jest to, ze w trakcie tych zakupow kupilam jego opakowanie pelnowymiarowe!), innym razem dostałam chyba ze 2 saszetki kremu i fioleczke zapachu....wszystko dla chlopa (a zakupy byly czysto kobiece). nie jestem typem czlowieka, ktory zrobi awanture o za mala ilosc probek (o miniaturach wogole nie snie) lub chocby poprosi, zeby cos dorzucili....ja sie poprostu stopniowo zrazam
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 16:05   #345
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Próbki w sephorze

Mnie spotkał szok ostatnim razem w lubelskiej sephorze.W weekend były same nowe panie,zrobiłam zakupy za 450 zł,a ona do mnie,że daje mi próbki : aż 2 jedną znaną wszystkim bazę sephory,a drugi krem przeciwzmarszczkowy. Nie jestem łasa na próbki,ale miałam powiedzieć,że za takie próbki dziękuję,ale nawet nie biorę. Żałuję,że tego nie zrobiłam.Do kremu przeciwzmarszkowego jeszcze mi daleko,a ta baza jest beznadziejna.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 23:01   #346
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Próbki w sephorze

Witam Was serdecznie

Piszę do Was z ogromną prośbą. Wraz z 2 osobami robię projekt zaliczeniowy na przedmiot Merchandising i prosiłabym Was o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej sklepu Sephora. Będę wdzięczna za każdą okazaną pomoc!
Poniżej link (trzeba usunąć spacje):
http://moje- ankiety. pl/ respond-56918.html
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.