SF ?PB ? czy IBD ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 17:59   #1
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67

SF ?PB ? czy IBD ?


Witam *

Najczesciej widzialam jak polecacie IBD , widze ze Perfect Beauty tez jest polecany.Ja robilam zawsze na sun flower.Ale ma on tragiczny wybor jest chodzi o zele biale i rozowe do frencha,mianowicie zel french jest az tak rzadki ze jak zrobisz jednego pazurka zabierasz sie za drugiego to ten szybko scieka i robisz go na nowo :| co do rozu to kamuflarz jest za ciemny taki brudny nie za ciekawy.Zas melczny roz jest boski ale wg nie kryje :/ Kupilam gazete Paznokcie i chyba zrezygnuje z Sf na Perfect Beauty . Maja lepszy wybor i jest to lepsza firma jakosciowo.A moje pytania brzmią ;

Mam bonder i primer z IBD a reszte robilam SF.

Czy jak zmienie zele z SF na PB a primera i bondera bede uzywac z IBD to nic pazurkom nie zaszkodzi?

Tipsy takze kupie z PB a klej mam z IBD.Poprostu kupilam duzo kleju primera i bondera a teraz szkoda mi ich.


Czy bonder primer i klej jest lepszy z IBD czy PB ?

Tak jak sie naczytalam tutaj i na innych forach IBD jest najlepiej oceniane.

Ja mam tansze pazurki bo robie od 60zl French ,u mnie wszedzie robia od 90-100zl a uzywaja takich produtkow ze pazurki juz w pierwszym tyg odpadaja.Wiem bo kiedys sama chodzilam po salonach teraz czytam nasze miejskie forum i od moich klientek takze sie dowiaduje.

Ogolnie chodzi mi oto zeby pazurki byly ok.Ale zele z IBD sa strasznie drogie i dlatego wole PB.Zas primer bonder i klej wole kupic juz najlepszy.



zamieszlam troszke , przepraszam...

Dziekuje z gory ;**
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 21:04   #2
euuuphoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Jeżeli chodzi o firmę PB są to naprawdę super produkty w bardzo korzystnej cenie, pracuję na nich już kilka miesięcy i pazurki trzymają się super.
Klej i primer spokojnie możesz używać innej marki, nie będzie miało to większego znaczenia, ale bonder ibd radziłabym zamienić na base żel z PB, wtedy masz gwarancję , że nie będzie przykrych niespodzianek.
euuuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 22:03   #3
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Dokladnie tak-nie ma przeciwskazan co do primera i kleju.A Bonder z IBD sprzedaj,albo wymien na jakims forum na base PB
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:19   #4
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Dziekuje baaardzo za odpowiedz ale fajnie by bylo dostac tu wiecej odpowiedzi na temat firmy PB .

Moje pazurki na SF trzymaja sie extra ... ALe ten ich roz :[ ... Dlatego zrezygnuje i zakupie niebawem zestaw z PB
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 07:14   #5
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

nie ma problemu -pytaj o PB,ja Ci pomoge
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 12:31   #6
monisia87gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 22
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Witam, co do SF to mam takie samo zdanie może i firma ok ale żel co sie zlewa na skórki ( podziękujemy takim ) , teraz zamowiłam próbki z PB - czekam z niecierpliwością na nie bo też chce przejść na tą firmę lecz kupować kota w worku nie chcę, a widziałam już jak kamuflaż z PB świetnie wygląda na pazurkach, firma b. dobra i niedroga no i co ważne - gęste żele ;D

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez euuuphoria Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o firmę PB są to naprawdę super produkty w bardzo korzystnej cenie, pracuję na nich już kilka miesięcy i pazurki trzymają się super.
Klej i primer spokojnie możesz używać innej marki, nie będzie miało to większego znaczenia, ale bonder ibd radziłabym zamienić na base żel z PB, wtedy masz gwarancję , że nie będzie przykrych niespodzianek.
pytanie mam malutkie skoro pracujesz na PB to który żel lepszy z lini budujących? Nie moge się zdec. pomiedzy zwykłym clear gel a crystal builder clearten 2 jest niby gęstszy ale w różnych odcieniach i znow problem bo są fioletowy czy błękitny? Może dopomożesz i mi <prosi>

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez AmazingStudio Pokaż wiadomość
nie ma problemu -pytaj o PB,ja Ci pomoge
widze ze i AmazingStudio mogłaby mi pomodz w wyborze żeli z PB ;]
monisia87gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:13   #7
euuuphoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Zależy jakiej konsystencji żele lubisz, miałam crystal cleara i nie bardzo byłam z niego zadowolona ponieważ trochę sie zlewał, mogę polecić zwykłego cleara, który jest średniogęsty, a najbardziej lubię blusha, jest to żel transparentny różowy, świetnie się nim buduje krzywą i jak dla mnie to number one

Zresztą sama zobaczysz jak kolosalna róznica jest w jakości SF a PB i najważniejsza trwałość pazurków, które trzymają się rewelacyjnie i cena również bardzo mi odpowiada

Jeżeli masz jescze jakieś pytania chętnie odpowiem, bo przetestowałam już prawie wszystkie żelki PB.
euuuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 19:57   #8
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

witam zastanawia mnie zel

Cover Gel 30g .pisze ze jest rozowy . i kryje wszystko.Ciekawi mnie czy jest to ladny naturalny roz?i czy jest gesty?

a to odpowiedz z strony PB

Witam
Nasz cover ma kolor beżowo różowy, z tego co się orientuję jest trochę jaśniejszy od żelu Sun Flowers (tak wypowiadały się klientki). Należy nakładać grubszą warstwę na wolnym brzegu żeby nie było widać prześwitów a potem coraz mniej w stronę wałów około paznokciowych – typowe cieniowanie, wtedy łożysko jest wydłużone a kolor wygląda naturalnie. Jest to żel średniogęsty, samopoziomujący

Wiec chyba sprobuje
monisia87gda a skad zamowilas probki?
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 20:03   #9
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Cytat:
Napisane przez CarollaKiss Pokaż wiadomość
witam zastanawia mnie zel

Cover Gel 30g .pisze ze jest rozowy . i kryje wszystko.Ciekawi mnie czy jest to ladny naturalny roz?i czy jest gesty?

(...)


monisia87gda a skad zamowilas probki?
Cover jak najbardziej mogę polecić Bardzo ładny, naturalny kolorek i świetnie się nakłada
A jeśli chodzi o próbki to można napisać do nich maila i wtedy wysyłają, ja tak zrobiłam. Takie próbki to świetna rzecz. Żelu jest na tyle, żeby zrobić 1 pazurka. Można wtedy przetestować i zobaczyć czy nam taki żel pasuje
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 20:20   #10
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

no ja wlasnie czytalam w gazecie chyba Paznokcie.Niewiem sprawdze jutro i napisze w jakiej to bylo bo mam ja w salonie. A wiec pisalo ze zrobili testy i SF jest wysoko jakosciową firma i porownywalna do tych najdrozszych.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Cover jak najbardziej mogę polecić Bardzo ładny, naturalny kolorek i świetnie się nakłada
A jeśli chodzi o próbki to można napisać do nich maila i wtedy wysyłają, ja tak zrobiłam. Takie próbki to świetna rzecz. Żelu jest na tyle, żeby zrobić 1 pazurka. Można wtedy przetestować i zobaczyć czy nam taki żel pasuje

Ok a mozna dostac kilka probek?I ciekawi mnie czy tipsa tez bym dostala choc jednego :P
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:10   #11
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

poszukaj dystrybutora w swojej okolicy-u niego bedziesz mogla wszystko wyprobowac,albo zamow mailowo probki gratisowej w glownej siedzibie firmy.
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 15:04   #12
perfect beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Cytat:
Napisane przez CarollaKiss Pokaż wiadomość
Dziekuje baaardzo za odpowiedz ale fajnie by bylo dostac tu wiecej odpowiedzi na temat firmy PB .

Moje pazurki na SF trzymaja sie extra ... ALe ten ich roz :[ ... Dlatego zrezygnuje i zakupie niebawem zestaw z PB
Witam Was bardzo serdecznie
W razie jakichkol.wiek pytań jestem od dzisiaj do dyspozycji na tym forum.
Te z Was które są zainteresowane próbkami produktów PB bardzo proszę o maila na adres: sklep@pbnails.pl z informacją jakie próbki chciałybyście dostać i adres na który je wysłać.
Pozdrawiam
Magda
perfect beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:58   #13
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Cytat:
Napisane przez euuuphoria Pokaż wiadomość
Zależy jakiej konsystencji żele lubisz, miałam crystal cleara i nie bardzo byłam z niego zadowolona ponieważ trochę sie zlewał, mogę polecić zwykłego cleara, który jest średniogęsty, a najbardziej lubię blusha, jest to żel transparentny różowy, świetnie się nim buduje krzywą i jak dla mnie to number one

Zresztą sama zobaczysz jak kolosalna róznica jest w jakości SF a PB i najważniejsza trwałość pazurków, które trzymają się rewelacyjnie i cena również bardzo mi odpowiada

Jeżeli masz jescze jakieś pytania chętnie odpowiem, bo przetestowałam już prawie wszystkie żelki PB.

hej mam pytanie on ma kolor rozowy.Jesli robi sie np czyste(przezroczyste) to z 3 warstwami nie wyjda rozowe?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez perfect beauty Pokaż wiadomość
Witam Was bardzo serdecznie
W razie jakichkol.wiek pytań jestem od dzisiaj do dyspozycji na tym forum.
Te z Was które są zainteresowane próbkami produktów PB bardzo proszę o maila na adres: sklep@pbnails.pl z informacją jakie próbki chciałybyście dostać i adres na który je wysłać.
Pozdrawiam
Magda

juz wyslalam
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 07:37   #14
perfect beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Nie przy blushu paznokcie wyjdą przeźroczyste
perfect beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 13:49   #15
monisia87gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 22
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Cytat:
Napisane przez euuuphoria Pokaż wiadomość
Zależy jakiej konsystencji żele lubisz, miałam crystal cleara i nie bardzo byłam z niego zadowolona ponieważ trochę sie zlewał, mogę polecić zwykłego cleara, który jest średniogęsty, a najbardziej lubię blusha, jest to żel transparentny różowy, świetnie się nim buduje krzywą i jak dla mnie to number one

Zresztą sama zobaczysz jak kolosalna róznica jest w jakości SF a PB i najważniejsza trwałość pazurków, które trzymają się rewelacyjnie i cena również bardzo mi odpowiada

Jeżeli masz jescze jakieś pytania chętnie odpowiem, bo przetestowałam już prawie wszystkie żelki PB.
Dostalam już próbki z PB i są świetne - kamuflaż super, b. dobrze kryjący, transparentny różowy normalnie cudny, niedługo skusze się by zamowić u nich żeliki mi jak najbardziej odpowiadają ;D
monisia87gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 19:14   #16
euuuphoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

monisia cieszę się , że pomogłam
euuuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:05   #17
iwoneczka1986
Raczkowanie
 
Avatar iwoneczka1986
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

a jak się sprawują akryle perfect beauty i te do zdobień??
iwoneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:46   #18
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

akryle sa rewelacyjne,maja standardowy czas schniecia,sa bardzo plastyczne ,cover ma piekny kolorek o 100% krycie,clear jest bardzo przejzyszty ,nie krystalizuja sie .Uwielbiam nimi robic pazurki .Natomiast kolorowka -pigment nie wytraca sie,kolorki sliczne i duzy wybor
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 19:06   #19
perfect beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

poza tym naszeakryle można mieszać ze sobą tworząc nowe piękne kolory
perfect beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 21:33   #20
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

wlasnie tak samo zele kolorowe
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 18:36   #21
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

witam;p mam pytania co do pb chciałabym kupić biały żel tej firmy i zdecydować się nie mogę zależy mi żeby się nie zlewał tak żebym mogła spokojnie zrobić całą łapkę i potem do lampy a i żeby łatwo przecierało się żel metodą przecierania pędzelkiem a i coś jeszcze... chciałabym żel clear podobny konsystencją do christrio i nie wiem który proszę o odp ps. te próbki w jakiej cenie?
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 22:27   #22
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

probki sa gratis musisz pisac na adres sklepu jakie Cie zeliki interesuja,z bialych moge polecic Ci najnowszego Perfect White (jego biel mozesz sprawdzic w mojej galerii ) jest gesty -latwo sie naklada,poziomuje i nie splywa.
Co do gestosci cleara niestety nie wiem jakie zele ma CTO
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 07:01   #23
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
witam;p mam pytania co do pb chciałabym kupić biały żel tej firmy i zdecydować się nie mogę zależy mi żeby się nie zlewał tak żebym mogła spokojnie zrobić całą łapkę i potem do lampy a i żeby łatwo przecierało się żel metodą przecierania pędzelkiem a i coś jeszcze... chciałabym żel clear podobny konsystencją do christrio i nie wiem który proszę o odp ps. te próbki w jakiej cenie?
cto w konsystencji podobny jest do crystal cleara, tylko że ten drygi jest 3-fazowy. Ale ślicznie się poziomuje i tez ma taki fioletowawy kolorek.

clear z podstawowej serii jest dośc gęsty, cos jak ibd
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 13:34   #24
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

dzięki kochane nienawidzę gęstych żeli.... cto jest średniogęsty i świetnie się poziomuje
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:06   #25
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

zamówiłam próbki;p mam nadzieję że dojdą;p od razu napiszę co i jak
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:39   #26
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Dostałam próbki, wczoraj testowałam, więc należałoby napisać kilka słów

Clear gel - gęsty żelik, ładnie się poziomuje, z łatwością buduje się z niego łuk.

Blush - przeźroczysty żel, o zabarwieniu różowym. Jest ciut rzadszy od clear'a, ale równie łatwo zbudować nim pazurka. Idealnie się poziomuje. Na pewno go kupię, bo warto.

Cover
- mógłby być ciut jaśniejszy, ale w porównaniu z innymi - śliczny. Przy pierwszej warstwie cudnie kryje, co mnie zaskoczyło, bo zazwyczaj daje się 2 warstwy. Daje się dobrze wycieniować i ładnie się poziomuje. Specjalnie krawędzi jednego tipsa nie dopiłowałam, aby sprawdzić krycie - coverek zatuszował idealnie to miejsce.

Perfect white - gęsty o konsystencji budyniu. Miałam problem z poziomowaniem (ale ja początkująca we frenczosach jestem, więc jeszcze nie umiem pracować z tego typu żelami). Ładny kolor bieli.

White - żel faktycznie o konsystencji śmietany. Genialnie się nakłada. Dałam 2 warstwy - pierwszą zrobiłam uśmiech i cieniutko pokryłam, drugą uzupełniłam nieznczne prześwity. Miałam kiedyś z innej firmy rzadki żel i mi po prostu spływały boczki i robiły się bąble w lampie Ten natomiast jest fantastyczny

Bardzo dziękuję za możliwość wypróbowania Państwa produktów.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:26   #27
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

w jakim czasie od zamówienia dostałaś te próbki? zależy mi na czasie bo chce zamówić a nie chce w ciemno....
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:37   #28
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

Maila wysłałam w poniedziałek a we środę listonosz zapukał
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:15   #29
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

dziś dostałam paczkę;p więc...

base moim zdaniem spoko, ładnie się rozprowadza

perfect white trzeba dać 2 warstwy, kolorek piękny

cover piękny, naturalny kolor, super kryje ( bardzo oszczędny) starczy mała warstwa

crystal clear ładnie się poziomuje, ogólnie super

rose piękny różowy kolorek


ogólnie nastepnym razem żele kupuję z pb cenowo w miarę a bosko się na nich pracuje
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:30   #30
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: SF ?PB ? czy IBD ?

perfect white nie daje sie na 2 warstwy tylko naklada sie go wiecej i nie smaruje pedzlem jak rzadkie zele
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.