Cos mi sie dzieje niedobrego z paznokciami... Lakier? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 18:19   #31
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Cos mi sie dzieje niedobrego z paznokciami... Lakier?

No masz racje klientce moge odtluscic dehydratorem, ale poniewaz pytasz o uzytek domowy polecam aceton. Nie jest to produkt specjalny, zwylky aceton komsetyczny. Mydlo jak to mydlo, nie mowie o zadnym specjalnym mydle za 40 zl, zwykle mydlo domowe nie odtluszcza paznokci. O polerowaniu akurat sie nie wypowiadalam, ja tego nie preferuje akurat, ale jesli nie bedziesz tego robic za czesto to tez paznokci nie przepilujesz
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:22   #32
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Cos mi sie dzieje niedobrego z paznokciami... Lakier?

no widzisz ja mam taki zwyczaj, ze staram sie dojsc zawsze po co cos sie robi.

i skoro po odtluszczeniu mydlem lakier mi sie trzyma tydzien a i tak wczesniej zmywam bo mi sie nudzi to nie ma zadnego powodu zeby przechodzic na srodek silniejszy i potencjalnie bardziej niszczący ręce.

a tym bardziej jak ktos sie skarży na rozdwajanie - to trzeba unikać czego się da.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:29   #33
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Cos mi sie dzieje niedobrego z paznokciami... Lakier?

aby zaspokoić chęć posiadania wypolerowanych paznokci jeśli się taką posiada. peace&love
jak bym nie napisała o polerowaniu to ktoś by zaraz na mnie wsiadł że nie napisałam.
a wolny brzeg poleruję zawsze aby wygładzić nierówności i rysy powstałe przy piłowaniu pilnikiem. łatwo w nie wnika woda i rozmacza paznokiecie po czym je rozdwaja i jest kupa.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:33   #34
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Cos mi sie dzieje niedobrego z paznokciami... Lakier?

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
aby zaspokoić chęć posiadania wypolerowanych paznokci jeśli się taką posiada. peace&love
jak bym nie napisała o polerowaniu to ktoś by zaraz na mnie wsiadł że nie napisałam.
a wolny brzeg poleruję zawsze aby wygładzić nierówności i rysy powstałe przy piłowaniu pilnikiem. łatwo w nie wnika woda i rozmacza paznokiecie po czym je rozdwaja i jest kupa.

o do brzegu to się w pełni zgadzam. a ze chęci posiadania wypolerowanych paznokci nie mam w najmniejszym stopniu to jej nie musze zaspokajać
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:38   #35
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Cos mi sie dzieje niedobrego z paznokciami... Lakier?

no i oczywiście smarujemy rączki kremikiem. nie tylko po to aby sobie je natłuścić. natłuszczamy skórę dłoni, owszem i nawilżamy sobie rączki i zabezpieczamy pazurki ale przede wszystkim zmieniamy sobie ph skóry. mydła są zasadowe. a delikatne zakwaszenie dobrze naszej aksamitnej skórze i paznokciom robi.
a ponadto... ja sobie też manicure robię i jeszcze na dodatek pracuję tymi dłońmi cały czas.
krzywdy sobie nie robię.
mam sie dobrze.
mam nadzieję, że pomogłam. proponuję nie krzyczeć na mnie dopóki sie nie wypróbuje.

ZYGZAK! NINIEJSZYM OD DZIŚ ZWALNIAM CIĘ Z OBOWIĄZKU POLEROWANIA PAZNOKCI!!!!!!! OTRZYMUJESZ DYSPENSĘ.
tu seria emotów wyrażających moje pozytywne i humorystyczne nastawienie oraz inne całuski , uśmiechy i puszczanie oczek

Edytowane przez jagódeczka
Czas edycji: 2011-03-03 o 18:44
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.