Zmarszczki w bardzo młodym wieku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 21:10   #31
blackmail90
Przyczajenie
 
Avatar blackmail90
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Zmarszczki u 22-latki .

Też straszni psuje mi to nastrój właśnie, a wciąż nie wiem jak to zminimalizować
blackmail90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 13:31   #32
Kamyla_83
Przyczajenie
 
Avatar Kamyla_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pod Warszawą
Wiadomości: 23
Dot.: Zmarszczki u 22-latki .

Cytat:
Napisane przez blackmail90 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ta skóra pod oczami zagina mi się już od dawna, od kiedy pamiętam miałam z tym problemy. Zastanawiam się czym to jest spowodowane. Moja skóra pod oczami jest mega cienka i deliakatna. Skóra w tym miejscu zagina mi się w nocy, kiedy policzek spoczywa na poduszce. Zastanawiam się co robic, by te zagięcia mi się nie pogłębiały, bo mam wrażenie że tak się dzieje niestety :/ Spanie na plecach nie wchodzi w grę, nie jestem w stanie zasnąć w tej pozycji :/
Kup sobie satynową poszewkę na poduszkę, może nie jest najprzyjemniejsza w dotyku, ale twarz się na takiej nie "gniecie". Widać to szczególnie rano.
Kamyla_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:14   #33
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Zmarszczki u 22-latki .

spróbujcie kremu pod oczy Redermic C + od La Roche Posay...mi np. pomaga..zawiera wit.C
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:48   #34
anastaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 34
Dot.: Zmarszczki u 22-latki .

Blackmail, a masz taką kreskę tylko pod jednym okiem czy pod drugim też?
anastaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 12:57   #35
blackmail90
Przyczajenie
 
Avatar blackmail90
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Zmarszczki u 22-latki .

Katarzyncia23, z tego co widzę, jest to krem do cery bardzo dojrzałej... Mimo wszystko trochę się boje stosowania takich kremów... Potrzebuję kremu przeciwzmarszczkowego, który dodatkowo zajmie się moimi workami pod oczami, które w pewien sposób też sprzyjaja powstawaniu tych zmarszczkowych "podkówek" pod oczami

Edytowane przez blackmail90
Czas edycji: 2012-11-16 o 12:59
blackmail90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:52   #36
anastaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 34
Dot.: Zmarszczki u 22-latki .

Blackmail, masz te zmarszczkę tylko pod jednym okiem czy pod drugim też?
anastaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 08:25   #37
blackmail90
Przyczajenie
 
Avatar blackmail90
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Zmarszczki u 22-latki .

Niestety pod obiema powiekami tak mam :/
blackmail90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 15:47   #38
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat :(

Też mam ten problem, mam 23 lata i siateczkę zmarszczek przy oczach...tzn kurze łapki i bruzdy nosowo-wargowe..
Po całym dniu jak patrzę w lustro to widzę o wiele starszą dziewczynę..
Szczerze nie wiem dlaczego mam takie zmarszczki w tak młodym wieku. Nie opalam twarzy i latem zawsze stosuję filtry, robię regularnie mikrodermabrazję, nawilżam i piję litry wody..
Do tego mam skórę tłustą i niedawno przez ok rok zmagałam się z trądzikiem.
Moje siostry, które mają już po 30stce mają mniejsze zmarszczki niż ja ;-/

Chyba zostaje mi jedynie medycyna estetyczna.
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:56   #39
Fiola86
Raczkowanie
 
Avatar Fiola86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmarszczki w wieku 18 lat :(

Zmarszczki pojawiają się szybko u osób, które korzystały latem z długich kąpieli słonecznych i niekoniecznie stosowały wyższy filtr niż 20. Promieniowanie UV mocno narusza wewnętrzne warstwy skóry. Do tego niezdrowa dieta, małe ilości wypijanej wody w ciągu dnia (napoje słodzone, herbata, kawa się nie liczą), alkohol, papierosy, mała aktywność fizyczna i skóra się "odwdzięcza".

Jeżeli chcesz przeciwdziałać pojawianiu się kolejnych bruzd nakładaj codziennie filtr min. 30 spf , a najlepiej 50+.
Kremy przeciwzmarszczkowe - jak sama nazwa wskazuje są przeciwko pojawianiu się oznak starzenia, a nie do reperowania już powstałych bruzd. Nie bój się ich używać. Proponuję kremy z vit. E, A i C. Chociaż i tak najlepsze byłoby jakieś serum na noc.
Fiola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 10:40   #40
hubbuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Zmarszczki w młodym wieku.

Witam,
ostatnio zauważyłam zmarszczki w okolicy oczu. Pojawiają się one gdy się uśmiechnę, jednak w tak młodym wieku to obrzydza mi moją twarz. Czy mogę je jakoś zminimalizować lub sprawić żeby zniknęły? Mam dopiero 17 lat i nie chciałabym chodzić cały czas z ponurą miną bez uśmiechu. Proszę o pomoc! dodam także, że zawsze mam cienię pod oczami które także zaczęły mnie irytować.

PS. wygląd tego z załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hjh.jpg (34,6 KB, 175 załadowań)
hubbuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 12:19   #41
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Mam koleżankę, która w wielu 25 ma ogromne kurze łapki, nie musi się uśmiechać, żeby były bardzo widoczne. Gdyby patrzeć tylko na okolice oczu dałabym jej około sześćdziesiątki. Patrząc na całą twarz - sprawia wrażenie bardzo pozytywnej i radosnej osóbki i myślę, że dodają jej wiele uroku
Ja mam inaczej - nawet kiedy się uśmiecham nie robią mi się kurze łapki, w wielu 28 lat nie mam wokół oczu ani jednej malutkiej zmarszczki - wyglądam jakby mi ktoś część twarzy wyprasował . Za to czoło mam już ładnie pomarszczone i żadne kremy ani peelingi sobie z nimi dobrze nie radzą .
Taka budowa i tyle.

Skoro masz dużą tendencję do powstawania zmarszczek tej okolicy, to raczej niewiele zdziałasz. Nie będziesz już przecież już w wieku 17 lat jechać na wypełniaczach czy botoksie.
Najważniejsze - ponura twarz bez uśmiechu postarza bardziej niż zmarszczki a Twój problem wcale nie jest jakoś specjalnie duży.

Edytowane przez 7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Czas edycji: 2013-03-28 o 12:20
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 13:33   #42
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Mam 23 lata, tłustą cerę. Stosuję nawilżające kremy, wysypiam się, nie palę, nie piję, a mimo tego też tak skóra mi się marszczy, choć nieco mniej niż u Ciebie. Młodsze koleżanki mają krechy na czole, ja ich nie mam, ale za to mam pionowe wgłębienie między brwiami z marszczenia czoła. Uważam, że nie należy panikować, bo zmarszczki mają wszyscy i Twoje koleżanki też.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Więcej informacji o zmarszczkach znajdziesz na blogu azjatycki cukier. Jest tam przedstawiona nietypowa pielęgnacja skóry. Blogerka zdradza dlaczego Azjatki bardzo młodo i świeżo wyglądają. Tam inaczej podchodzi się do pielęgnacji niż tutaj np. młode dziewczyny jak najwcześniej stosują kremy przeciwzmarszczkowe, ale nie pierwsze lepsze, tylko odpowiednio dobrane np. z wit. C, kwasem hialuronowym, z wit. A iE.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 14:45   #43
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Nawilżaj buzię i staraj się nie marszczyć, używaj kremów z filtrem, unikaj słońca.
Wizażanka powyżej wspomniała o blogu azjatycki cukier - warto szerzej zająć się tematem azjatyckich kosmetyków. Jestem posiadaczką drobnych zmarszczek pod oczami, a azjatyckie cudeńka powoli je wypełniają

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Dobrym substytutem botoksu, a jednocześnie nieszkodliwym i dającym naturalny efekt są podobno kosmetyki zawierające syntetycznie wytworzone związki, które występują w jadzie żmii. Osobiście jeszcze się waham, bo taki krem kosztuje ok. 70zł. Mówię o azjatyckim MIZON S-Venom(SYN-AKE) Wrinkle Tox Cream
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 18:39   #44
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Jestem posiadaczką drobnych zmarszczek pod oczami, a azjatyckie cudeńka powoli je wypełniają
zdradzisz nazwę tych cudeniek? i gdzie można je kupić

ja mam małe kurze łapki widoczne jak się uśmiecham, taka uroda
chciałabym może troche je zmniejszyć albo chociaż stosować coś żeby się nie powiększyły
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2013-03-28 o 18:40
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 18:40   #45
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
zdradzisz nazwę tych cudeniek? i gdzie można je kupić

ja mam małe kurze łapki widoczne jak się uśmiecham, taka uroda
Poszukaj postów o azjatyckich kosmetykach
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:31   #46
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Blogerka podała również polskie odpowiedniki azjatyckich kosmetyków.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Nie marszczenie czoła bardzo pomaga, to dzięki temu nie mam na razie poziomych zmarszczek.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 16:07   #47
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Poszukaj postów o azjatyckich kosmetykach
myślałam, że masz jakiś 1-2 konkretne na myśli, chodziło mi o te które Ty aktualnie używasz dlatego spytałam
a jeśli jest tego więcej to bloga już przeglądam i czytam
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 19:01   #48
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
myślałam, że masz jakiś 1-2 konkretne na myśli, chodziło mi o te które Ty aktualnie używasz dlatego spytałam
a jeśli jest tego więcej to bloga już przeglądam i czytam
Wejdź tutaj na forum w wątek "wszystko na temat BB cream'ów", na pewno znajdziesz coś dla siebie
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 21:11   #49
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Niestety pewnie taka Twoja uroda, może to sprawa genów co...?
Jak sama widzisz każda z nas ma jakieś tam zmarszczki, które pojawiają się w różnym wieku - jest tylko jedna ważna sprawa - nie możemy się porównywać do innych, gdyż to czasem może nam baaardzo zepsuć humorek.

No i pamiętaj, ze cudów nie ma w tym temacie - zwłaszcza zmarszki w okolicach oczu.
Żadne tam kremy, nawet te z górnych półek ich nie usuną!
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....




Edytowane przez Lunawera
Czas edycji: 2013-03-30 o 21:14
Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 21:16   #50
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Niestety pewnie taka Twoja uroda, może to sprawa genów co...?
Jak sama widzisz każda z nas ma jakieś tam zmarszczki, które pojawiają się w różnym wieku - jest tylko jedna ważna sprawa - nie możemy się porównywać do innych, gdyż to czasem może nam baaardzo zepsuć humorek.

No i pamiętaj, ze cudów nie ma w tym temacie - zwłaszcza zmarszki w okolicach oczu.
Żadne tam kremy, nawet te z górnych półek ich nie usuną!
Zmarszczka to zmiana nieodwracalna, ale można ją wyraźnie spłycić.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 19:12   #51
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Zgadza się można spłycić zmarszczki, ale nie kremami, maseczkami i innymi mazidłami - to jedynie poprawia nam nastrój. Na szczęście jest botoks))
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 19:13   #52
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Zgadza się można spłycić zmarszczki, ale nie kremami, maseczkami i innymi mazidłami - to jedynie poprawia nam nastrój. Na szczęście jest botoks))
Jest też substytut botoksu dający naturalny efekt I ten efekt daje KREM.
Ale to już trzeba się zająć kosmetykami azjatyckimi.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 22:09   #53
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Krem nawilża i odżywia, a substancje zawarte w kremach nie docierają do głębokich warstw skóry jedynie mają działanie powierzchniowe.
Nie dajcie się nabrać na chwyty marketingowe "efekt botoksu/liftingu ))
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 23:08   #54
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Krem nawilża i odżywia, a substancje zawarte w kremach nie docierają do głębokich warstw skóry jedynie mają działanie powierzchniowe.
Nie dajcie się nabrać na chwyty marketingowe "efekt botoksu/liftingu ))
Nie testowałaś więc skąd możesz wiedzieć. Może te zachodnie kremy nie działają, ale w Azji to już coś innego.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:35 ----------

Żeby nie było, że jestem gołosłowna:

Syn-Ake to białko będące inhibitorem neurotransmiterów, działające na kompleks białkowy SNARE. Działa na zasadzie zatrzymania uwalniania acetylocholiny do szczeliny synaptycznej, co w konsekwencji prowadzi do osłabienia przewodnictwa nerwowo - mięśniowego.

Innymi słowy to neuropeptyd naśladujący działanie toksyny Temple Viper, to jest jadu węża. Najsilniejszy peptyd rozkurczający.
Badanie Syn-Ake potwierdziło natychmiastową redukcję zmarszczek, trwającą ok. 6 godzin. Natomiast po 28 dniach odnotowano zmniejszenie zmarszczek o 50%. Badania udowodniły, że jego działanie powoduje zmniejszenie częstości występowania skurczów mięśni, co daje efekt zmniejszenia zmarszczek i poprawia wyglądu skóry.

Składnik ten ma w kosmetologii zastępować botox. Działa silnie przeciwzmarszczkowo przy czym nie jest toksyczny, nie wywiera też odpowiedzi ze strony układu immunologicznego, dzięki czemu nie powstają przeciwciała na to właśnie białko. Nie działa zatem antygenowo. Powoduje to że kosmetyki z tym konkretnym składnikiem aktywnym możemy stosować w sposób ciągły bez obawy że nagle kosmetyk przestanie wywierać efekty.

Jest to składnik syntetyczny, wzorowany na substancji naturalnej.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 00:46   #55
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Mam 18 lat i tez niedawno zauwazylam swoje zmarszczki pod oczami i delikatna pozioma kreche na czole. Nigdy sie nie opalam, unikam slonca, smaruje filtrami spf 50 a tu takie cos :/ tez czytam bloga Azjatycki Cukier i powiem Ci jedno: czy kosmetyk jest polski czy azjatycki, nie ma to zadnego znaczenia. Najwazniejsze to porzadnie nawilzac skore, jest wtedy gladka, napieta i pozniej pojawiaja sie zmarszczki, a te widoczne splycaja sie. Zaczelam niedawno duzo czytac o naturalnej pielegnacji bo nie ufam drogeryjnym kosmetykom i powoli widac poprawe. Do mycia twarzy woda zrodlana zamiast z kranu, zasadzam sie na delikatne olejki do mycia twarzy, a dobrego kremu ciagle szukam Pod oczy swietnie sprawdzil sie u mnie krem ze swietlika z koenzymem q10. Nie boj sie uzywac kremow przeciwzmarszczkowych, cyferki na opakowaniu sa tylko podpowiedzia. Np. witamine E i Q10 mozna znalezc w kremach 40+, a sa to skladniki opozniajace starzenie i mozna je stosowac wczesniej.
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 07:24   #56
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Nie testowałaś więc skąd możesz wiedzieć. Może te zachodnie kremy nie działają, ale w Azji to już coś innego.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:35 ----------

Żeby nie było, że jestem gołosłowna:

Syn-Ake to białko będące inhibitorem neurotransmiterów, działające na kompleks białkowy SNARE. Działa na zasadzie zatrzymania uwalniania acetylocholiny do szczeliny synaptycznej, co w konsekwencji prowadzi do osłabienia przewodnictwa nerwowo - mięśniowego.

Innymi słowy to neuropeptyd naśladujący działanie toksyny Temple Viper, to jest jadu węża. Najsilniejszy peptyd rozkurczający.
Badanie Syn-Ake potwierdziło natychmiastową redukcję zmarszczek, trwającą ok. 6 godzin. Natomiast po 28 dniach odnotowano zmniejszenie zmarszczek o 50%. Badania udowodniły, że jego działanie powoduje zmniejszenie częstości występowania skurczów mięśni, co daje efekt zmniejszenia zmarszczek i poprawia wyglądu skóry.

Składnik ten ma w kosmetologii zastępować botox. Działa silnie przeciwzmarszczkowo przy czym nie jest toksyczny, nie wywiera też odpowiedzi ze strony układu immunologicznego, dzięki czemu nie powstają przeciwciała na to właśnie białko. Nie działa zatem antygenowo. Powoduje to że kosmetyki z tym konkretnym składnikiem aktywnym możemy stosować w sposób ciągły bez obawy że nagle kosmetyk przestanie wywierać efekty.

Jest to składnik syntetyczny, wzorowany na substancji naturalnej.
Ja tego kremu nie stosowałam, ale rozumiem , że Ty stosowałaś i jesteś zadowolona z efektów ?
Czytałam opinie o tego typu kremach i jak przy wielu innych przeciwzmarszczkowych są zadowolone recenzentki i rozczarowane - czyli jak zwykle cudów nie ma.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 12:01   #57
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku.

Ja mam tłustą skórę, którą nawilżam od 18 roku życia i nie zauważyłam opóźnionego starzenia.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 12:26   #58
czekoladoweoczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ok. Rzeszowa
Wiadomości: 11
zmarszczki w bardzo młodym wieku

Hej , mam 16 lat i mam zmarszczki, naprawdę ! niby mimiczne , ale w tym wieku to jest straszne Dziewczyny co ja mam robic ... żadna koleżanka nie ma takich problemów .. a nawet moja kuzynka co ma 30 lat ich nie ma jestem załamana . pomóżcie, mam je w okół ust, wokól oczu , na czole i tak zwane kurze łapki >.<
czekoladoweoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 13:08   #59
BandB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 341
Dot.: zmarszczki w bardzo młodym wieku

Cytat:
Napisane przez czekoladoweoczka Pokaż wiadomość
Hej , mam 16 lat i mam zmarszczki, naprawdę ! niby mimiczne , ale w tym wieku to jest straszne Dziewczyny co ja mam robic ... żadna koleżanka nie ma takich problemów .. a nawet moja kuzynka co ma 30 lat ich nie ma jestem załamana . pomóżcie, mam je w okół ust, wokól oczu , na czole i tak zwane kurze łapki >.<
Możesz dodać jakieś zdjęcie?
W tak młodym wieku z pewnością też się mogą zdarzyć, ale może to kwestia złej pielęgnacji? Możesz napisać jak dbasz o skórę? Chodzisz do kosmetyczki lub dermatologa?
__________________
Wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1135541
BandB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 14:15   #60
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: zmarszczki w bardzo młodym wieku

Może za dużo się opalałaś? Pamiętaj o filtrach, nie tylko w lecie.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 13:30:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.