posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-19, 23:01   #61
jamming
Raczkowanie
 
Avatar jamming
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 70
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Cytat:
Napisane przez SylkaEs Pokaż wiadomość
luźny kok lub warkocz
jak zrobić wg. was "luźnego koka"? możecie podesłać zdjęcie jak takiego zrobić? mi nigdy żaden kok nie wychodzi ;/
jamming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:44   #62
kejtiiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 76
Włosy nocą?

Co robicie z włosami gdy idziecie spać? Wiażecie czy zpatawiacie rozpuszczone?
kejtiiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:48   #63
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: Włosy nocą?

staram się nie związywać, żeby ich dodatkowo gumką nie ściskać... podobno od związanych włosów też się włosy łamią i kruszą, także raczej rozpuszczone
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 15:20   #64
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy nocą?

Cytat:
Napisane przez kejtiiq Pokaż wiadomość
Co robicie z włosami gdy idziecie spać? Wiażecie czy zpatawiacie rozpuszczone?

Kok ślimak wysoko na czubku głowy. Inaczej się nie da w moim przypadku ze względu na tłustą cerę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 15:53   #65
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Włosy nocą?

Zawsze śpie w rozpuszczonych włosach. Wszelkie upięcia są dla mnie niewygodne. Mam falowane włosy i spinanie ich, powoduje odkształcenia, które nie wyglądają ładnie po rozpuszczeniu.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 12:14   #66
szaky
Raczkowanie
 
Avatar szaky
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 78
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Koczek-ślimaczek lub warkocz (czasem także podpięty wsuwkami by przylegał do głowy - cóż, dziecko lubi czasem poszarpać za włosy :P).
Wszystko albo przypięte wsuwkami, albo szeroką a'la satynową frotką, bez metalowych części.
Zawsze śpię w suchych włosach, ewentualnie na noc nakładam olej i tak samo upinam w warkocz/koczek.
szaky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 16:27   #67
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

kitka na bok, ponieważ u mnie to jedyne upięcie, które nie odgniata, nie odkształca włosów i nie sprawia, że rano wyglądają jak spuszone, zniszczone siano. myślę, że końcówki na tym bardzo nie cierpią, bo codziennie je zabezpieczam :P
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 12:38   #68
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Próbowałam już chyba wszystkich możliwych upięć i nic mi nie pasuje, po postu mnie to drażni i przeszkadza. Albo efekt rano jest masakryczny.
Warkocz - dziwne, pogniecione coś na głowie. Fuj.
Koczek - wkurza mnie w nocy, rano w miarę spoko fale, ale niestety zwykle mam ochotę na proste włosy.

Ostatnio się poddałam i po postu zarzucam włosami do tyłu. Przesypiam spokojnie noc bez przygniatania włosów, a rano tylko przeczeszę i mogę wychodzić.
__________________
Nie bierz życia na poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
Jace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 16:04   #69
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Cytat:
Napisane przez Jace Pokaż wiadomość
Próbowałam już chyba wszystkich możliwych upięć i nic mi nie pasuje, po postu mnie to drażni i przeszkadza. Albo efekt rano jest masakryczny.
Warkocz - dziwne, pogniecione coś na głowie. Fuj.
Koczek - wkurza mnie w nocy, rano w miarę spoko fale, ale niestety zwykle mam ochotę na proste włosy.

Ostatnio się poddałam i po postu zarzucam włosami do tyłu. Przesypiam spokojnie noc bez przygniatania włosów, a rano tylko przeczeszę i mogę wychodzić.
Ja mam to samo. Warkocz strasznie deformuje mi fryzurę, więc jeżeli już zdecyduję się na upięcie, to tylko możliwie jak najluźniejszy kok (który nawiasem mówiąc najczęściej i tak się w nocy rozplątuje).
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 21:15   #70
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Ja też cały czas upinałam włosy wierząc, że to ochroni je przed zniszczeniami, ale stwierdziłam, że serum na końce zdecydowanie wystarczy i nie ma co się zmuszać, jeśli włosy odmawiają posłuszeństwa i się odgniatają. Obserwuję końcówki i zniszczeń nie dostrzegam
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 12:12   #71
karolikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

ja mam wlosy tak oklapłe, ze specjalnie spie w mokrych i rozpuszczonych i leczę na to, ze rano obudze się z szopa. Niestety - wstaje rano, a wlosy jak gdyby nigdy nic, nadal oklapłe
__________________
=
karolikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 18:17   #72
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Czy gumki z metalowym elementem rzeczywiście są takie niszczycielskie czy to kolejna przesadzona informacja?
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 06:25   #73
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Cytat:
Napisane przez karolikaa Pokaż wiadomość
ja mam wlosy tak oklapłe, ze specjalnie spie w mokrych i rozpuszczonych i leczę na to, ze rano obudze się z szopa. Niestety - wstaje rano, a wlosy jak gdyby nigdy nic, nadal oklapłe
Może zmiana pielęgnacji? Poczytaj o lekkich odżywkach, szamponach typu volume, pudrach unoszących włosy u nasady, kojarzę, że przy na prawdę delikatnych włosach nie da się dużo zrobić, ale zawsze warto spróbować

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5272171 5]Czy gumki z metalowym elementem rzeczywiście są takie niszczycielskie czy to kolejna przesadzona informacja?[/QUOTE]

Mogą nieźle podniszczyć, bo metalowy element zahacza o włosy i posiadając np. bardzo gładką taflę, doskonale zobaczysz pourywane i poniszczone włosy na wysokości wiązania ich taką gumką. Tak jak z wszystkim - jednym zaszkodzi, innym nie. Jeśli włosy są mocne, wydaje mi się, że im taka gumka nie szkodzi.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 11:22   #74
helenkabe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 116
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Cytat:
Napisane przez karolikaa Pokaż wiadomość
ja mam wlosy tak oklapłe, ze specjalnie spie w mokrych i rozpuszczonych i leczę na to, ze rano obudze się z szopa. Niestety - wstaje rano, a wlosy jak gdyby nigdy nic, nadal oklapłe

wiesz co moja trycholożka z hair medica mowila mi na ostatniej wizycie, ze nie powinno sie zasypiac z mokrymi włosami a to dlatego, ze wilgotna skóra głowy to doskonała pożywka dla bakterii - wtedy nocą "bakterie mają impreze", dosłownie tak powiedziała co innego że ja mam skórę głowy z tendencją do przetłuszczania się i absolutnie nie mogę iść spać z mokrą głową, dlatego myje rano. A jak chcesz mieć szope to może zmień rzeczywiscie sposób pielęgnacji, bo po całej nocy włosy są raczej oklapnięte
helenkabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 16:51   #75
kotasiek
Przyczajenie
 
Avatar kotasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 14
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Lubię spać w rozpuszczonych, ale nie jest fajnie jak TŻ się na nich położy :P Dlatego najczęściej zaplatam je w luźny warkocz
kotasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 12:57   #76
ZoskaImin080
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Katowice/Lublin/Wwa
Wiadomości: 95
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

ja nic nie robie, leżą sobie na poduszce
ZoskaImin080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 13:30   #77
karolikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

[QUOTE=Wolha wRedna;52725745]Może zmiana pielęgnacji? Poczytaj o lekkich odżywkach, szamponach typu volume, pudrach unoszących włosy u nasady, kojarzę, że przy na prawdę delikatnych włosach nie da się dużo zrobić, ale zawsze warto spróbować


poczytam, poczytam, chociaz parę preparatow już stosowałam, moje włosy są ciężkie, proste i raczej niezbyt chętne do wspołpracy

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez helenkabe Pokaż wiadomość
wiesz co moja trycholożka z hair medica mowila mi na ostatniej wizycie, ze nie powinno sie zasypiac z mokrymi włosami a to dlatego, ze wilgotna skóra głowy to doskonała pożywka dla bakterii - wtedy nocą "bakterie mają impreze", dosłownie tak powiedziała co innego że ja mam skórę głowy z tendencją do przetłuszczania się i absolutnie nie mogę iść spać z mokrą głową, dlatego myje rano. A jak chcesz mieć szope to może zmień rzeczywiscie sposób pielęgnacji, bo po całej nocy włosy są raczej oklapnięte
:O bakterie od mokrych włosów? :O o kurcze...
ja lubię sobie też pospać rano, a zanim rozszczeszę włosy (strasznie sie plączą) to się schodzi + wysuszyć to już z 30 minut. leniuch ze mnie
__________________
=
karolikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 09:01   #78
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Cytat:
Napisane przez helenkabe Pokaż wiadomość
wiesz co moja trycholożka z hair medica mowila mi na ostatniej wizycie, ze nie powinno sie zasypiac z mokrymi włosami a to dlatego, ze wilgotna skóra głowy to doskonała pożywka dla bakterii - wtedy nocą "bakterie mają impreze", dosłownie tak powiedziała co innego że ja mam skórę głowy z tendencją do przetłuszczania się i absolutnie nie mogę iść spać z mokrą głową, dlatego myje rano. A jak chcesz mieć szope to może zmień rzeczywiscie sposób pielęgnacji, bo po całej nocy włosy są raczej oklapnięte
Ale w sumie jaka to różnica, czy sobie chodzimy z mokrą głową czy z nią śpimy? Jakie to ma znaczenie dla bakterii?
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 10:13   #79
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5280962 1]Ale w sumie jaka to różnica, czy sobie chodzimy z mokrą głową czy z nią śpimy? Jakie to ma znaczenie dla bakterii? [/QUOTE]

Jak z nią chodzisz, to ciągle jesteś na powietrzu, jest "wentylacja" a podczas spania leżysz wiele godzin na poduszce, robiąc bakteriom pyszne, duszne, zawilgotniałe, ciepłe warunki.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 09:06   #80
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Druga sprawa: mokre włosy są wrażliwe i tarcie o poduszkę je niszczy.

Trzecia sprawa: można mieć niezłą "fryzurę" po takim spaniu
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:10   #81
mlecznybarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 35
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Ja zazwyczaj śpię w wysoko zrobionym koku. Sposób sprawdzony i chyba jeden z lepszych.
mlecznybarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 11:14   #82
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: posiadaczki w miare długich włosów -co robicie z włosami do snu

Suszyć to by mi się nie chciało.
Najczęściej jak umyję włosy to je zakoszulkuję na jakąś godzinę max i coś tam jeszcze sobie robię, a jak zdejmę bluzkę z głowy, to w zasadzie są już delikatnie podsuszone, więc spinam je w koczka-ślimaczka albo klamrą na czubku głowy - ot nowa metoda. Jednak się chyba przekonałam do spania w spiętej czuprynie. Klamra jest niestety niewygodna, bo trochę ciągnie i przeszkadza w nocy, ale rano włosy są wprost nie do opisania.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-21 12:14:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.