Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 10:17   #271
tomahawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 25
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Tak dokładnie Hydraphase Rich był ok, ale własnie szukam czegoś przeciwzmarszczkowego Ostatnio używałam Multi Active Clarinsa na noc ale szczerze powiem, że nic poza nawilżaniem i ładnym zapachem ten krem nie posiadał :/
tomahawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 11:59   #272
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez tomahawa Pokaż wiadomość
Tak dokładnie Hydraphase Rich był ok, ale własnie szukam czegoś przeciwzmarszczkowego Ostatnio używałam Multi Active Clarinsa na noc ale szczerze powiem, że nic poza nawilżaniem i ładnym zapachem ten krem nie posiadał :/
hydraphase jest dobry w nawilzaniu a to podstawa przeciwzmarszczkowa; co do odżywiania to moze zainteresuj sie poszczególnymi składnikami aktywnymi typy kolagen, retinol, witaminy, jakies ekstrakty itp; krem trudno znależć dobry a zawartość składników odżywczych jest mikro; taniej wychodzi np stosowanie retinolu i bazy kremowej i mamy z głowy; do tego jakies serum witaminowe i spoko; mi szkoda wydawać setki na krem, który zawiera to wszystko wole po kilka zł za aktywny składnik i dodac do kremu.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 15:25   #273
ppojara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: jaki wybrac tonik

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Warto byłoby gdybyś napisała jak wygląda Twoje leczenie dermatologiczne i czego do tej pory używałaś.

póki co na noc używam epi duo, jedyne co dostałam i na dzień polecano mi la roche posay effaclar duo
ppojara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 19:56   #274
wallping
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

jak dla mnie najlepsze kosmetyki są od miraculum.
[usunięto link]

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-02-18 o 20:38
wallping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 19:37   #275
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witam. Chciałabym się poradzić jaki krem powinnam używać , ponieważ zrobiły mi się pod oczami takie jakby grudki(jak worki pod oczami).
Co polecacie?
Mam suchą skórę i jeszcze nigdy nie używałam kremów do twarzy.
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 17:37   #276
uwielbienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 77
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witajcie,

zmagam się z problemem suchej skóry, zaczerwienionej i trochę naczynkowej (pękające naczynka szczególnie w okolicach nosa i na policzkach).
Mam 22 lata i zawsze używałam kremów drogeryjnych, które chyba niewiele mi pomogły.
Swojego czasu byłam nawet zadowolona z kremu z serii Ziaja Med do skóry przesuszonej i odwodnionej, ale długo się wchłaniał i średnio nadawał pod makijaż, więc używałam go na noc.
Od jakiegoś roku używam kremu do cery naczynkowej Lirene. Ogólnie jestem zadowolona, ładnie pachnie, nawilża, ale nie wystarczająco. I tak nadal mam przesuszoną cerę. Działa on tylko w momencie nałożenia go na twarz. Rano, gdy się budzę skórę mam ściągniętą.

Zastanawiałam się nad zakupem czegoś z górnej półki, La Roche- Posay, Avene, Bioderma, Pharmaceris?
Marek jest mnóstwo i kremy trochę kosztują.. Nie chciałabym kupić czegoś, co jednak nie będzie dla mnie odpowiednie.
Może poradzicie mi jak się nie naciąć na nieodpowiedni krem?
Panie w Superpharmie są pomocne, aczkolwiek każda zachwala produkt swojej marki licząc na zakup i premię od sprzedaży, a niekoniecznie zawsze dobrze radzi (też kiedyś pracowałam w taki sposób, więc wiem jak to działa).
Poza tym gdy posmaruję kremem fragment ręki to i tak nic mi nie da, bo wiadomo najlepiej by było mieć próbki każdego kremu i codziennie przetestować inny.
Ważne jest też dla mnie żeby krem nadawał się pod makijaż. Obecnie używam na zmianę kremu BB Garniera oraz Clinique Redness Solutions.

Co radzicie?
uwielbienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 18:52   #277
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez uwielbienie Pokaż wiadomość
Witajcie,

zmagam się z problemem suchej skóry, zaczerwienionej i trochę naczynkowej (pękające naczynka szczególnie w okolicach nosa i na policzkach).
Mam 22 lata i zawsze używałam kremów drogeryjnych, które chyba niewiele mi pomogły.
Swojego czasu byłam nawet zadowolona z kremu z serii Ziaja Med do skóry przesuszonej i odwodnionej, ale długo się wchłaniał i średnio nadawał pod makijaż, więc używałam go na noc.
Od jakiegoś roku używam kremu do cery naczynkowej Lirene. Ogólnie jestem zadowolona, ładnie pachnie, nawilża, ale nie wystarczająco. I tak nadal mam przesuszoną cerę. Działa on tylko w momencie nałożenia go na twarz. Rano, gdy się budzę skórę mam ściągniętą.

Zastanawiałam się nad zakupem czegoś z górnej półki, La Roche- Posay, Avene, Bioderma, Pharmaceris?
Marek jest mnóstwo i kremy trochę kosztują.. Nie chciałabym kupić czegoś, co jednak nie będzie dla mnie odpowiednie.
Może poradzicie mi jak się nie naciąć na nieodpowiedni krem?
Panie w Superpharmie są pomocne, aczkolwiek każda zachwala produkt swojej marki licząc na zakup i premię od sprzedaży, a niekoniecznie zawsze dobrze radzi (też kiedyś pracowałam w taki sposób, więc wiem jak to działa).
Poza tym gdy posmaruję kremem fragment ręki to i tak nic mi nie da, bo wiadomo najlepiej by było mieć próbki każdego kremu i codziennie przetestować inny.
Ważne jest też dla mnie żeby krem nadawał się pod makijaż. Obecnie używam na zmianę kremu BB Garniera oraz Clinique Redness Solutions.

Co radzicie?
proponuje obejrzeć filmik na kanale kasiad na youtube; dziewczyna ma mieszana cera naczyniowa i w jednym z filmików porównuje kremy do cery naczyniowej, możesz skorzystać i to bardzo; co do pielegnacji moze zainwestuj w krem, serum samo robione z duża ilością składników czynnych;
dla mnie Ziaja czy Lirene to takie kremy niewiele robiące, ale to mój pogląd. Na BU jest krem dla Twojej cery naczyniowej ale avene czy LRP tez ma. Polecam kanał ksiad.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 20:09   #278
Annnulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja natomiast zmagam sie z troszeczke innym problemem. Skora na kostkach prawej reki (palec wskazujacy i maly palec) jest tsrasznie sucha i peka. Niezaleznie od tego ile nawilzam, uzywam kremow z mocznikiem nic kompletnie nie pomaga. CO to moze byc i jak sobie z tym radzic?
__________________
Zapraszam wszytskie Panie na moją stronę z niezależnym rankngiem preparatów na cellulit: http://cellulit.otten.pl/
Annnulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:27   #279
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Annnulla Pokaż wiadomość
Ja natomiast zmagam sie z troszeczke innym problemem. Skora na kostkach prawej reki (palec wskazujacy i maly palec) jest tsrasznie sucha i peka. Niezaleznie od tego ile nawilzam, uzywam kremow z mocznikiem nic kompletnie nie pomaga. CO to moze byc i jak sobie z tym radzic?
A może to uczulenie? Miałam to samo i okazało się, że mydło do rąk, które ostatnio kupiła mama mnie uczula...
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 09:26   #280
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

osobiście poleciłabym Ci krem AVENE do rak Cicalfate mains-hand.Oczywiście nie licz na cud ,że tak od razu Ci pomoże ale jak się uzbroisz w cierpliwośc to po 7 dniach powinno być lepiej.dla mnie jest genialny,wchłania się tak szybko ,że nawet w ciągu dnia możesz stosować i no noc obowiazkowo !Tylko nie daj sobie wcisnac z braku laku kremu do rak z tej samej firmy ale o nazwie cold.Powodzenia ,a jak nie to do lekarza prędziutko bo może to grzyby sobie tam grasują.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 13:45   #281
chlopakzproblemem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witam
Może ktoś tutaj mi odpowie i jednocześnie podpowie
Otóż mam problemy z cerą twarzy, otóż na nosie, czole, między brwiami skóra mi się przetłuszcza, na policzkach natomiast i reszcie jest normalna. Moje pytanie więc brzmi czy ja mam cerę mieszaną? dodam jeszcze, że skóra na nosie i czole czasem też się łuszczy, po umyciu jest sucha by po jakimś czasie znowu być tłustą..
Więc może mi ktoś tutaj powie jaki to typ skóry i ewentualnie poleci jakieś sprawdzone i dobre kosmetyki tj jakieś kremy lub żele (dodam tylko że jestem mężczyznom).
Pozdrawiam
chlopakzproblemem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 14:15   #282
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez chlopakzproblemem Pokaż wiadomość
Witam
Może ktoś tutaj mi odpowie i jednocześnie podpowie
Otóż mam problemy z cerą twarzy, otóż na nosie, czole, między brwiami skóra mi się przetłuszcza, na policzkach natomiast i reszcie jest normalna. Moje pytanie więc brzmi czy ja mam cerę mieszaną? dodam jeszcze, że skóra na nosie i czole czasem też się łuszczy, po umyciu jest sucha by po jakimś czasie znowu być tłustą..
Więc może mi ktoś tutaj powie jaki to typ skóry i ewentualnie poleci jakieś sprawdzone i dobre kosmetyki tj jakieś kremy lub żele (dodam tylko że jestem mężczyznom).
Pozdrawiam
LRP do cery mieszanej i po problemie. Info na ich stronie. Recenzje na wizażu te ż warto poczytać i pytać nie trzeba wtedy.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 09:09   #283
Orunga
Raczkowanie
 
Avatar Orunga
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 103
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witam Panie
Zmagam sie z małym problemem dotyczącym skóry. A w zasadzie to nie skóry tylko warunków na jakie jest wystawiona i efektów tego klimatu.
Pracuję w magazynach ze ściśle kontrolowana temperaturą (20 st C) i bardzo niską wilgotnością. Dodatkowo ok 2-4 h dziennie bywam w chłodniach - temp 3-4 st. Klima, promienniki, nawiewy, kurz....swetry nawet latem
Dodatkowo otwierana rampa co powoduje powiew mroźnego powietrza.

Raczej nie miałam nigdy większych kłopotów ze skórą. Taki standardzik - teraz jest przesuszona, mam wrażenie ze cienka, zaczyna się łuszczyć - chwilę po myciu jest potwornie ściągnięta, za dwie h sie świecę jak latarnia, jestem po prostu tłusta. Dodatkowo na twarzy i plecach pojawiają mi się krosty i pryszcze.

Przeszłam juz chyba pół regału z kremami nawilżajacymi w drogeriach. Na tą chwilę mam na noc ziaję masło kakaowe a na dzień też ziai kozie mleko. dwa razy w tyg staram sie położyć maseczkę nawilżajacą, raz w tyg oczyszczanie. Codziennie zmywam makijaż zaraz po przyjściu do domu. Bez makijażu moja skóra sie wysusza jeszcze szybciej. W weekendy nie jest źle, ale i tak mam wrażenie że z tygodnia na tydzień stan skóry się pogarsza

Czy możecie mi polecić odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, które ochroniłyby moja skórę przed tym koszmarnym mikroklimatem?
Pozdrawiam z nadzieją
Orunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 10:15   #284
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Orunga Pokaż wiadomość
Witam Panie
Zmagam sie z małym problemem dotyczącym skóry. A w zasadzie to nie skóry tylko warunków na jakie jest wystawiona i efektów tego klimatu.
Pracuję w magazynach ze ściśle kontrolowana temperaturą (20 st C) i bardzo niską wilgotnością. Dodatkowo ok 2-4 h dziennie bywam w chłodniach - temp 3-4 st. Klima, promienniki, nawiewy, kurz....swetry nawet latem
Dodatkowo otwierana rampa co powoduje powiew mroźnego powietrza.

Raczej nie miałam nigdy większych kłopotów ze skórą. Taki standardzik - teraz jest przesuszona, mam wrażenie ze cienka, zaczyna się łuszczyć - chwilę po myciu jest potwornie ściągnięta, za dwie h sie świecę jak latarnia, jestem po prostu tłusta. Dodatkowo na twarzy i plecach pojawiają mi się krosty i pryszcze.

Przeszłam juz chyba pół regału z kremami nawilżajacymi w drogeriach. Na tą chwilę mam na noc ziaję masło kakaowe a na dzień też ziai kozie mleko. dwa razy w tyg staram sie położyć maseczkę nawilżajacą, raz w tyg oczyszczanie. Codziennie zmywam makijaż zaraz po przyjściu do domu. Bez makijażu moja skóra sie wysusza jeszcze szybciej. W weekendy nie jest źle, ale i tak mam wrażenie że z tygodnia na tydzień stan skóry się pogarsza

Czy możecie mi polecić odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, które ochroniłyby moja skórę przed tym koszmarnym mikroklimatem?
Pozdrawiam z nadzieją
cześć, potrzebujesz dobrego nawilżacza; ja po przetestowaniu wielu mam swojego faworyta a jest to krem marki LRP hydraphase rich; mam cerę mieszaną i on jest raczej do suchej ale jest odżywczy; nawilża świetnie i kosztuje ok 50zł-można dostać na promo taniej; nie znam lepszego nawilżacza, który nawilża trwale; tańsze kremy z drogerii to raczej nie nawilżają dobrze; jeśli masz dostęp do sklepu zielarskiego to sa dobre kremy marki fitomed, kosztujące max 20zł;
radziłabym hydraphase ale każdy ma inna skórę; w aptekach można poprosić o próbki i wypróbować na skórze;
z doswiadczenia wiem, że trwałe nawilżenie to nie takie proste; ja sama stosuje pielegnacje ale nie drogeryjna tylo ze skleu zielarskiego i sklepów typu ecospa, mazidla; moge doradzic poczytanie recenzji na wizazu;
dobrze jest tez załapac sie na dermokonsultcje, a w Twoim mieście mozna w sieci znależć;
dla mnie ziaja to nie najlepsze kosmetyki;

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2015-02-23 o 10:16
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 12:50   #285
natalia2608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Jaki krem do cery mieszanej i wrażliwej?

Mam cerę mieszaną, wrażliwą ze skłonnością do czerwonych plamek na policzkach. Nie mogę znaleźć sobie kremu, który w 100% by mnie zadowolił - jak nawilża to podrażnia, jak łagodzi podrażnienia to słabo nawilża. Do tej pory najbliższy ideału był krem Celia - Szafirowa Odbudowa z szafranem i peptydami sojowymi, najlepiej wpływa na moją skórę, ale jest to krem dla kobiet 40+, a ja mam dopiero 20 lat. Czy znacie jakieś naprawdę dobre kremy dla mojej skóry, które złagodzą mi podrażnienia i tak dobrze nawilżą, że po nałożeniu makijażu nie będzie się tworzyć skorupa na twarzy? Proszę o pomoc
natalia2608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 12:59   #286
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez uwielbienie Pokaż wiadomość
Witajcie,

zmagam się z problemem suchej skóry, zaczerwienionej i trochę naczynkowej (pękające naczynka szczególnie w okolicach nosa i na policzkach).
Mam 22 lata i zawsze używałam kremów drogeryjnych, które chyba niewiele mi pomogły.
Swojego czasu byłam nawet zadowolona z kremu z serii Ziaja Med do skóry przesuszonej i odwodnionej, ale długo się wchłaniał i średnio nadawał pod makijaż, więc używałam go na noc.
Od jakiegoś roku używam kremu do cery naczynkowej Lirene. Ogólnie jestem zadowolona, ładnie pachnie, nawilża, ale nie wystarczająco. I tak nadal mam przesuszoną cerę. Działa on tylko w momencie nałożenia go na twarz. Rano, gdy się budzę skórę mam ściągniętą.

Zastanawiałam się nad zakupem czegoś z górnej półki, La Roche- Posay, Avene, Bioderma, Pharmaceris?
Marek jest mnóstwo i kremy trochę kosztują.. Nie chciałabym kupić czegoś, co jednak nie będzie dla mnie odpowiednie.
Może poradzicie mi jak się nie naciąć na nieodpowiedni krem?
Panie w Superpharmie są pomocne, aczkolwiek każda zachwala produkt swojej marki licząc na zakup i premię od sprzedaży, a niekoniecznie zawsze dobrze radzi (też kiedyś pracowałam w taki sposób, więc wiem jak to działa).
Poza tym gdy posmaruję kremem fragment ręki to i tak nic mi nie da, bo wiadomo najlepiej by było mieć próbki każdego kremu i codziennie przetestować inny.
Ważne jest też dla mnie żeby krem nadawał się pod makijaż. Obecnie używam na zmianę kremu BB Garniera oraz Clinique Redness Solutions.

Co radzicie?
suchą skórę masz na całym ciele (a zwłaszcza łokcie, kolana) czy głównie twarz? badałaś kiedyś tarczycę? jednym z objawów jest suchość skóry



ja z kolei mam pytanie - czy ktoś spotkał się w jakiejś aptece/drogerii z kosmetykami Arkana?
wczoraj byłam na mikrodermabrazji, dostałam od kosmetyczki próbkę kremu z kwasem laktobionowym i wit. A+C i jestem zachwycona
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 23:59   #287
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Najlepsze kremy jakie miała ( do skóry suchej, wrażliwej i naczynkowej) to krem Fitomedu do cery naczynkowej i krem Bielendy argan, makadamia i marula z kwasem hialuronowym. Oba super nawilżają, ten 2 jest dodatkowo przeciwzmarszczkowy
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 07:25   #288
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

kosmetyczki chowają cuda w tych swoich gabinetach^^ a ten krem Bielendy argan, makadamia i marula z kwasem hialuronowym używa moja mama, która ma duży problem z suchą skórą i jest lepiej, więc jest faktycznie fajny
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:40   #289
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witam ja mam natomiast bardzo mieszaną skórę. Nie umiem sobie dobrać odpowiedniego kremu, ponieważ są miejsca na mojej buzi gdzie cera jest dosyć tłusta a są miejsca gdzie mam bardzo suchą skórę. Zaznaczę jeszcze że bardzo często u mnie wystepują liczne alergie.
Czy ktoś tez ma taki problem i udało się Wam dobrać odpowiedni krem?
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 14:49   #290
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez smocurka Pokaż wiadomość
Witam ja mam natomiast bardzo mieszaną skórę. Nie umiem sobie dobrać odpowiedniego kremu, ponieważ są miejsca na mojej buzi gdzie cera jest dosyć tłusta a są miejsca gdzie mam bardzo suchą skórę. Zaznaczę jeszcze że bardzo często u mnie wystepują liczne alergie.
Czy ktoś tez ma taki problem i udało się Wam dobrać odpowiedni krem?
w twoim przypadku moze dwa kremy będa odpowiednie?
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:27   #291
adka3333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 11
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Garnier, L'oreal mają fajne kremy. Ja osobiście takich używam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-12 o 13:43 Powód: link
adka3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 19:40   #292
Szalona40
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Hey dziewczyny ! Ja używam preparatów do pielęgnacji stóp oraz dłoni z firmy Sevonia W gabinecie także używam ich produktów do stylizacji paznokci. Dobre ceny i szybka wysyłka także możecie spróbować. xx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-13 o 10:19 Powód: reklama
Szalona40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 22:01   #293
valentine26
Raczkowanie
 
Avatar valentine26
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 70
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Krem z czarnego kawioru z avonu jest super. Delikatny i nie zatyka porów. Szybko się wchlania bardzo go Lubie nakladac na noc przed snem. Rano mam fajnie nawilzona skore. A poza kremem uwielbiam smarowac bazie olejkiem ze slodkich migdalow zarówno wieczorem jak i rano przed nalozeniem makijażu. Ten olejek jest tani wydajny i cudowny !
__________________
"Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom"
valentine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 10:50   #294
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez valentine26 Pokaż wiadomość
Krem z czarnego kawioru z avonu jest super. Delikatny i nie zatyka porów. Szybko się wchlania bardzo go Lubie nakladac na noc przed snem. Rano mam fajnie nawilzona skore. A poza kremem uwielbiam smarowac bazie olejkiem ze slodkich migdalow zarówno wieczorem jak i rano przed nalozeniem makijażu. Ten olejek jest tani wydajny i cudowny !
Kochana a podpowiesz jeszcze jaką masz skórę?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:13   #295
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

U mnie pielęgnacja jest BAAAARDZO skomplikowana, mam cerę mieszaną i choć 25 roczek już minął to nadal miewam krostki i grudki w strefie T. Bywa, że buzia bardzo jest ściągnięta, generalnie- strasznie kaprysi. Robię regularne złuszczanie (ostatnio 12% glikolem), tonizuję, staram się by nie była ani za tłusta ani za sucha.

Bardzo lubię krem z kwasem migdałowym BanDi, lubię też krem z kwasem hialuronowym tej firmy. Zaprzyjaźniłam się też z peelingiem korudnowym Sylveco i maseczkami z glinkami Ziaja.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:18   #296
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
U mnie pielęgnacja jest BAAAARDZO skomplikowana, mam cerę mieszaną i choć 25 roczek już minął to nadal miewam krostki i grudki w strefie T. Bywa, że buzia bardzo jest ściągnięta, generalnie- strasznie kaprysi. Robię regularne złuszczanie (ostatnio 12% glikolem), tonizuję, staram się by nie była ani za tłusta ani za sucha.

Bardzo lubię krem z kwasem migdałowym BanDi, lubię też krem z kwasem hialuronowym tej firmy. Zaprzyjaźniłam się też z peelingiem korudnowym Sylveco i maseczkami z glinkami Ziaja.
moze palmitynian retinolu dodany do kremu rozwiazę problemy z kapryśna cerą-koszt kilku zł a efekt jest i wyregulowane pory przy okazji
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:20   #297
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
moze palmitynian retinolu dodany do kremu rozwiazę problemy z kapryśna cerą-koszt kilku zł a efekt jest i wyregulowane pory przy okazji
O! Pomaga na pory?
Gdzie można to kupić?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:30   #298
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
O! Pomaga na pory?
Gdzie można to kupić?
ja stosuje i widze efekty,on reguluje wydzielenie łoju i stosowany jest w leczeniu trądziku zwłaszcza u dorosłych osób; toodmiana wit a czy retinolu jak kto woli ala ta tania i mało drazniąca i podobno mało skuteczna; do kupienia tu https://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Wi...n-retinylu/228 i tu http://ecospa.pl/produkt/witamina-a-retinol-1-0-m-iug
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:33   #299
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
ja stosuje i widze efekty,on reguluje wydzielenie łoju i stosowany jest w leczeniu trądziku zwłaszcza u dorosłych osób; toodmiana wit a czy retinolu jak kto woli ala ta tania i mało drazniąca i podobno mało skuteczna; do kupienia tu https://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Wi...n-retinylu/228 i tu http://ecospa.pl/produkt/witamina-a-retinol-1-0-m-iug
Dziękuje Ci za odpowiedz
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 23:10   #300
gosc12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Krem do cery wrażliwej

.

Edytowane przez gosc12345
Czas edycji: 2015-03-17 o 17:52
gosc12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 17:05:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.