Camp Leaders - ktoś doświadczył? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-19, 13:06   #1
Rebekka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Question

Camp Leaders - ktoś doświadczył?


Cześć wszystkim!

Myślę o wyjeździe na Camp Leaders w wakacje 2017. Zwracam się do Was z zapytaniem czy był ktoś z Was/planuje ktoś z Was jechać na Camp Leaders?
Ważne pytanie jest dla mnie czy wyjazd chociaż pokryje mi koszty?
Niestety nie jestem w tej chwili w sytuacji, w której mogę sobie pozwolić na "bycie do tyłu" z pieniędzmi, żałuje, ale taką mam sytuację, a bardzo zależy mi na wyjeździe, chcę doświadczyć czegoś nowego, poznać ludzi i może nawet coś zwiedzić. Wiem, że nie jest to wyjazd zarobkowy - nie nastawiam się na zarobek, ale chciałabym chociaż wyjść na zero.
Mówię tutaj o opcji Support Staff i kolejne pytanie, kieszonkowe wynosi min. 1200$ na okres całego wyjazdy czy np. za miesiąc?
Angielski nie jest dla mnie problem (C1).
I pytanie o referencjach - muszą to być referencje od pracodawców czy może to być także referencja np. od przewodniczącego organizacji studenckiej, w której działam?

No i najważniejsze, jakie są Wasze wrażenia?
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, trzymajcie się ciepło. <3
Rebekka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 16:33   #2
AYAHUASKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Camp Leaders - ktoś doświadczył?

Hej !

Ja wlasnie zaczynam dopiero zapoznawac sie z oferta Camp Leaders , poniewaz baaardzo sie zastanawialam z poczatku ktora organizacja będzie najodpowiedniejsza dla mnie i najbardziej interesujaca wlasnie okazala sie CL support staff .

Zastanawiam się stale i poki co jeszcze nie podjelam krokow wobec rejestracji itp.

Piszcie jak ktos byl albo czy ktos na 2017 planuje wyjazd z CL !

Jakby zebrac grupke to raźniej i wgl

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Hej !

Ja wlasnie zaczynam dopiero zapoznawac sie z oferta Camp Leaders , poniewaz baaardzo sie zastanawialam z poczatku ktora organizacja będzie najodpowiedniejsza dla mnie i najbardziej interesujaca wlasnie okazala sie CL support staff .

Zastanawiam się stale i poki co jeszcze nie podjelam krokow wobec rejestracji itp.

Piszcie jak ktos byl albo czy ktos na 2018 planuje wyjazd z CL !

Jakby zebrac grupke to raźniej i wgl
AYAHUASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 17:33:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.