Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-13, 00:40   #4021
Nielot81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Spoznia mi się okres 3 tygodnie, czy jest się czym martwić?

Dzień dobry,☠



Zdaję sobie sprawę, że pewnie niektórzy potraktują ten post jako kolejną nudną panikę młodej dziewczyny o to czy nie jest w ciąży, ale jwstem w stresie i nie wiem już co robić.



Mam 18 lat i długie cykle bo zazwyczaj trwają 35-39 dni plus do tego zazwyczaj jakieś 3-5 dniowe opóźnienie (okres spóźnił mi się raz o dwa tygodnie przy przeskoku z gimnazjum do liceum), więc zbytnio się tym nie przejmowałam na początku, ale teraz okres spóźnia mi się trzy tygodnie (miesiączkowałam już regularnie w 6 klasie podstawówki, więc nie wchodzi w grę okres "unormowania się" hormonów itd.). Teoretycznie miałam zacząć krwawić już w wigilię, a do teraz ani widu ani słychu o okresie. Zawsze kilka dni przed okresem zaczynałam czuć skurcze macicy, które nasilały się szczególnie w pierwszym dniu krwawienia. Teraz nic takiego nie czuję, ale prawda jest taka że będąc w klasie maturalnej zaczynam mocno stresować się majowymi egzaminami, a poza tym mam ciągły stresor w postaci praktycznego egzaminu na prawo jazdy - oblałam go już czwarty raz i z nerwów nie potrafię już spać. W dodatku źle znoszę całą sytuację pandemiczną, a w święta mocno pofolgowałam sobie z jedzeniem więc i przybrałam conajmniej dwa jak nie trzy kilo po świętach... Czy to może być powodem spóźniającego się wyjątkowo długo okresu?☠



Zaczynam powoli wariować ze mogę być w ciąży, ale prawda jest taka, że z tej mojej paniki przed ciążą z moim chłopakiem nie uprawiamy seksu z penetracją. Zazwyczaj sprawy łóżkowe zaczynają się między nami od gry wstępnej, potem on mi robi palcówkę i pieści łechtaczkę, a dopiero potem ja dogadzam mu ustami albo dłonią będąc już ubraną od pasa w dół. Proszę się nie śmiać, nawet jeśli wydaje się to kuriozalne to tak faktycznie jest.☠



Czy okres może się spóźnić u mnie z tych powodów które uwzględniłam czy mam się już poważnie zacząć martwić? Jaki jest wasz rekord jeśli chodzi o spóźniający się okres i czy potem dowiedziałyście się co jest jego przyczyną?☠



Bardzo proszę o mądre odpowiedzi, naprawdę się stresuję, a mój chłopak tylko jeszcze bardziej to nakręca.
Nielot81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 01:28   #4022
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Spoznia mi się okres 3 tygodnie, czy jest się czym martwić?

Może być to kwestia stresu, ale skoro często spóźnia Ci się chociaż parę dni to lepiej skonsultuj z lekarzem skąd u Ciebie takie nieregularne cykle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 08:14   #4023
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kaska886 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo zwariuję. Seks w prezerwatywie, nie pękła - 1.01, byłam u gina na kontroli i po pigułki przy okazji 6.01. Na usg było widać płyn, czyli akurat pęcherzyk musiał pęknąć. Zafiksowałam się okropnie, że coś tam się zalęgnąć mogło, choć gin mówił, że marne szanse bo nawet jeśli to z 1.01 za daleko... odliczam dni do okresu i świruje (test sikany w szafce czeka oczywiście...). Jest się czym stresować...?
Jeśli gumka nie pękła to nie ma mowy o żadnej ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 13:09   #4024
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Spoznia mi się okres 3 tygodnie, czy jest się czym martwić?

Cytat:
Napisane przez Nielot81 Pokaż wiadomość
Mam 18 lat i długie cykle bo zazwyczaj trwają 35-39 dni plus do tego zazwyczaj jakieś 3-5 dniowe opóźnienie



te zod zawsze miałam tak długie cykle ,
+ zdarzało się ze któryś z okresów w ogóle nie przychodził i wtedy przerwa siegala 60-70 dni.
I tak sobie zyłam.
ALE, z perspektywy zcasu uważam, ze w takim rzypadku konieczna jest konsultacja z endokrynologiem oraz koniecznie, z lekarzem od chorób autoimmunologicznych, np. rumatologiem, ci zleca odpowiednie badania na istnienie problemu autoimmunilogicznego, potrafia odczytac wyniki i skierują do odpowiedniego specjalisty jesli to co innego niz chorowa z rodziny reumatoidalnej.


+ znaczenie ma tez masa ciała, moja reumatolog mi powiedziała, ze "kobieta zaczyna sie od 50 kg" i u mnie to sie sprawdziło. Jak w końcu dobiłam do 50 kg a nawet je potem przekroczyłam, magicznie, moje cykle sie skróciły do 28-30 dni, i unormowały, nie ma już gubienia co którejś miesiączki w wyniku zcego mieałam około max 9 miesiączek w roku. Wiec zbyt niska waga ogólna, lub zbyt niski poziom BF u kobiety wysokiej wiec majacej powyżej 50 kilo, ale o zbyt niskim BF,
moga rujnowa cgospodarkę hormonalną i wpływac na cykle i problemy z nimi. Tkanka tłuszczowa u kobiet jest waznym organem odpowiadającym za poziom estrogenów, ona stymuluje ich produkcję.


A to nie jest tylko kwestia długosci cyklu, źle funkcjonująca gospodarka hormonalna wpływa na całe zdrowie, jest powodem np. powstawania osteopenii a potem osteoporozy, chorób krążenia i serca (kobiety o prawidłowej gospodarce hormonalnej sa chronione pod tym wzgledem przez prawidłowy poziom estrogenów), szybszego starzenia się np. skóry, itd, itp.




Na ciążę tu nie widzę szansy, ale problem jest i powinnaś sie nim na spokojnie, ale sukcesywnie zająć.
Bo jednak cykle pomiędzy 35-39 + kilka dni spóźnienia, to NIE sa regularne cykle.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 12:59   #4025
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny, boję się o ciązę choć wszystkie stosunki z wyjątkiem jednego, gdy pękła gumka, były zabezpieczone. Były w dniach: 5 dc x2 (okres), 11 dc, 21 dc, 22 dc, 23 dc i 25 dc pękła nam gumka z finałem w środku oczywiście... po ok 4h wzięłam Escapelle. Dzisiaj powinnam dostać okres (cykle mam ok 28 dniowe) i zastanawiam się czy pomimo tego, ze escapelle brałam po owulacji moze ona opóźnić miesiączkę? Ginekolog mnie przebadał i mowił ze wygląda na to, ze jestem przed okresem ale mogę wziąć. Nie miałam po niej zadnych skutków ubocznych. Wczoraj zrobiłam test, który mogł potwierdzić ewentualne wcześniejsze stosunki, wyszedł negatywny. Czy mogę być spokojna o tamte zabezpieczone (wszystkie tez byly z końcem w środku, ale czy to możliwe, że nie zauważylibyśmy pęknięcia?)
Pomóżcie
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 15:23   #4026
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, boję się o ciązę choć wszystkie stosunki z wyjątkiem jednego, gdy pękła gumka, były zabezpieczone. Były w dniach: 5 dc x2 (okres), 11 dc, 21 dc, 22 dc, 23 dc i 25 dc pękła nam gumka z finałem w środku oczywiście... po ok 4h wzięłam Escapelle. Dzisiaj powinnam dostać okres (cykle mam ok 28 dniowe) i zastanawiam się czy pomimo tego, ze escapelle brałam po owulacji moze ona opóźnić miesiączkę? Ginekolog mnie przebadał i mowił ze wygląda na to, ze jestem przed okresem ale mogę wziąć. Nie miałam po niej zadnych skutków ubocznych. Wczoraj zrobiłam test, który mogł potwierdzić ewentualne wcześniejsze stosunki, wyszedł negatywny. Czy mogę być spokojna o tamte zabezpieczone (wszystkie tez byly z końcem w środku, ale czy to możliwe, że nie zauważylibyśmy pęknięcia?)
Pomóżcie
Pęknięta prezerwatywa się rozdziera, więc zauważyłabyś.
Escapelle może wywołać zawirowanie w organiźmie i możesz dostać miesiączkę przed czasem jak i również po czasie. Jeśli nie dostaniesz jej w planowanym terminie to nie będzie to nic nienormalnego.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 15:26   #4027
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nawet jeśli była przyjęta po owulacji?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-14, 17:59   #4028
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Nawet jeśli była przyjęta po owulacji?
Tak, hormony to hormony. Nigdy nie są całkowicie obojętne dla organizmu. Poza tym sam stres też może powodować przesunięcie menstruacji.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 02:02   #4029
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Może być tak, że Escapelle zażyta 4h po nie zadziała? Lub że te zabezpieczone stosunki mogły okazać się ryzykowne? Już wariuje
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 02:25   #4030
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Może być tak, że Escapelle zażyta 4h po nie zadziała? Lub że te zabezpieczone stosunki mogły okazać się ryzykowne? Już wariuje
Nie wariuj. Wszystko jest okej. Escapelle jest tak potężną dawką hormonów, że potrafi wywrócić cykl do góry nogami, może przyjść później niż zwykle, możesz mieć poczucie jak przy silnym pmsie, różnie się zdarza po tym czuć, okres przyjdzie, cierpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 08:57   #4031
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Niby po Escapelle krwawienie powinno wystąpić w terminie. Od paru dni pobolewa mnie podbrzusze jak na okres. Może jeśli nie miałam skutków ubocznych to ona po prostu nie podziałała. No i boje się, że mimo stosunków zabezpieczonych to jednak gdzieś mogło coś wypłynąć...o te stosunki do 11 DC jestem spokojna raczej, bo robiłam testy i już coś byłoby widać, ale te od 21dc mnie niepokoją
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-15, 09:48   #4032
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Niby po Escapelle krwawienie powinno wystąpić w terminie. Od paru dni pobolewa mnie podbrzusze jak na okres. Może jeśli nie miałam skutków ubocznych to ona po prostu nie podziałała. No i boje się, że mimo stosunków zabezpieczonych to jednak gdzieś mogło coś wypłynąć...o te stosunki do 11 DC jestem spokojna raczej, bo robiłam testy i już coś byłoby widać, ale te od 21dc mnie niepokoją
Skoro test wyszedł negatywnie to na 99% nie jesteś w ciąży. Ogólnie w ciążę wcale nie jest tak łatwo zajść. 25 dc prawdopodobnie byłaś już dawno po owulacji, więc tak tabletka mogła nie zadziałać (bo jej zadaniem jest zablokowanie owulacji), ale też szansa ciąży jest prawie zerowa w takich okolicznościach. Poza tym pamiętaj, że nie musisz dostawać okresu jak w zegarku. 14 dni opóźnienia zalicza się jeszcze do normy, zwłaszcza jak wystąpiły jakieś czynniki mogące zaburzać menstruację - stres, przyjmowanie hormonów (czyli jak u ciebie), infekcje, podróże itd.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 18:11   #4033
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czytam, że i 3 dni przed okresem można zajść... A jeśli właśnie ta Escapelle nie podziałała?

Zdaje sobie sprawę, że zajście w ciążę to nie jest łatwa sprawa, ale mimo to wariuje, że gdzieś jakaś kropelka wyleciała, ale jeśli by pękła lub się zsunęła to jednak by się zauważyło.
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 18:22   #4034
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Czytam, że i 3 dni przed okresem można zajść... A jeśli właśnie ta Escapelle nie podziałała?

Zdaje sobie sprawę, że zajście w ciążę to nie jest łatwa sprawa, ale mimo to wariuje, że gdzieś jakaś kropelka wyleciała, ale jeśli by pękła lub się zsunęła to jednak by się zauważyło.
Gdzie? Niby w jaki sposób?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-16, 09:50   #4035
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

30 dc, dwa dni po terminie i nic. Już nawet brzuch mnie nie pobolewa. 28 dc robiłam test, nie wiem czy powtarzać. Wydaje mi się, że owulacje miałam 14 dc i że te dni od 21 są bezpieczne
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-16, 10:10   #4036
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
30 dc, dwa dni po terminie i nic. Już nawet brzuch mnie nie pobolewa. 28 dc robiłam test, nie wiem czy powtarzać. Wydaje mi się, że owulacje miałam 14 dc i że te dni od 21 są bezpieczne
2 dni to żadne spóźnienie. Okres moze się opóźnić do 2 tygodni. Czekaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 11:01   #4037
Blanka129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Czy mogę być w ciąży ?

Hej mam pytanie, czy mogłam jakoś nie chcąco zajść w ciążę okres powinnam mieć 15 stycznia , 13 z chłopakiem robiliśmy sobie dobrze oboje , co prawda on doszedł mi w ręku I ja ja wyjęłam wręcz leżałam chyba z 20 min ręką była sucha poszłam do łazienki i mylam ręce w płynie I dopiero załatwiłam się, ale boję się że mój chłopak mógł coś mieć np na ręku, choć wcześniej spał prawie półtorej godziny I nic nie robił z Tą ręką. Czy dostaje glupawki ?
Blanka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 11:13   #4038
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez Blanka129 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie, czy mogłam jakoś nie chcąco zajść w ciążę okres powinnam mieć 15 stycznia , 13 z chłopakiem robiliśmy sobie dobrze oboje , co prawda on doszedł mi w ręku I ja ja wyjęłam wręcz leżałam chyba z 20 min ręką była sucha poszłam do łazienki i mylam ręce w płynie I dopiero załatwiłam się, ale boję się że mój chłopak mógł coś mieć np na ręku, choć wcześniej spał prawie półtorej godziny I nic nie robił z Tą ręką. Czy dostaje glupawki ?
Nie mogłaś w taki sposób zajść w ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 12:50   #4039
heartgram
Przyczajenie
 
Avatar heartgram
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! cz.2

G
__________________
Dance or die..
heartgram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-21, 19:19   #4040
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! cz.2

Hej dziewczyny, jak Wasz organizm reaguje na przerwanie ciągłości stosowania krążka? Dwa tygodnie temu wyciągnęłam go i włożyłam ponownie dopiero po 10h... Do dzisiaj mam plamienia. Już mnie to irytuje i się zastanawiam, czy Wasze organizmy reagowały podobnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 07:42   #4041
Fiolek0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! cz.2

Ja nigdy nie wyciągałam na dłuższy czas, ale przy pierwszym krazku plamilam równiutko caly miesiąc. Myślę że po zmianie na następny wszytsko Ci się uspokoi
Fiolek0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 11:04   #4042
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny, opisze Wam moją sytuację.
Kochałam się z chłopakiem w 6 dniu cyklu (2 dni po okresie) w prezerwatywie, skończył we mnie. Po paru godzinach (moze 3) kolejny raz sie zbliżylismy i włożył dosłownie na trzy ruchy bez, kazałam mu załozyć (gdzieś po prodze strzeliła, ale od razu się zorientowaliśmy), no a koniec był duzo później na zewnątrz. Kolejnego dnia znów na początku dosłownie na dwa posunięcia włożył bez (na samym początku)

Wydaje mi się, że miałam niepłodne. Tego 6 dnia cyklu cięko było z wilgotnością, że tak powiem u mnie, ale mimo wszystko boję się, ze te pare ruchów mogło coś spowodować ( bo jeden raz byl po wczesniejszym stosunku, a kolejnego dnia juz miałam dużo śluzu). Co myślicie?
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 11:35   #4043
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannaen Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, opisze Wam moją sytuację.
Kochałam się z chłopakiem w 6 dniu cyklu (2 dni po okresie) w prezerwatywie, skończył we mnie. Po paru godzinach (moze 3) kolejny raz sie zbliżylismy i włożył dosłownie na trzy ruchy bez, kazałam mu załozyć (gdzieś po prodze strzeliła, ale od razu się zorientowaliśmy), no a koniec był duzo później na zewnątrz. Kolejnego dnia znów na początku dosłownie na dwa posunięcia włożył bez (na samym początku)

Wydaje mi się, że miałam niepłodne. Tego 6 dnia cyklu cięko było z wilgotnością, że tak powiem u mnie, ale mimo wszystko boję się, ze te pare ruchów mogło coś spowodować ( bo jeden raz byl po wczesniejszym stosunku, a kolejnego dnia juz miałam dużo śluzu). Co myślicie?
Raczej nie ma szans na ciążę, ale następnym razem nie pozwalaj na wkładanie 2-3 razy na chwilę skoro tak się obawiasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 11:55   #4044
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

dodam jeszcze, że cykle mam 28-30 dniowe, poprzedni był 30dniowy
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 09:57   #4045
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Serio świruje, że jakieś pozostałości po poprzednim dostały się i przerywały do owulacji mam nadzieję, że prawdopodobieństwo jest małe, ale już więcej się na to nie zgodzę.

Wydaje mi się, że te dni 7, 8 i 9 dc miałam wilgotne, ale nie ejkos bardzo. Mogła mi się na wtedy przesunąć owulacja? We wrześniu miałam cykl 22dniowy... Normalnie zwariuję...

Edytowane przez pannaen
Czas edycji: 2021-01-27 o 11:23
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 19:55   #4046
Heathcliff123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czy jeśli dostalam okres po krótkim stosunku przerywanym w dni potencjalnie płodne to czy jest szansa na ciąże? Bete zrobiłam 8/9 dni po stosunku i nic nie wykazała ale no była zrobiona wcześnie. Teraz jestem 11 dni przed okresem i mam bardzo wrażliwe piersi, pieką mnie sutki choć wcześniej się to nie zdarzało
Heathcliff123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 21:13   #4047
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Heathcliff123 Pokaż wiadomość
Czy jeśli dostalam okres po krótkim stosunku przerywanym w dni potencjalnie płodne to czy jest szansa na ciąże? Bete zrobiłam 8/9 dni po stosunku i nic nie wykazała ale no była zrobiona wcześnie. Teraz jestem 11 dni przed okresem i mam bardzo wrażliwe piersi, pieką mnie sutki choć wcześniej się to nie zdarzało
Miesiączka wyklucza ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 21:38   #4048
Heathcliff123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ale podobno można miec krwawienie w pierwszych miesiącach ciąży, w okresie przypadającym na termin miesiączki. Nawet lekarze tak twierdzą stąd mój niepokój. Opisywalam pare postów wcześniej moją sytuacje, ten stosunek przerywany był naprawde krotki, trwał może minutę. To było kilka ruchów dosłownie... zrobiłam bete za wcześnie i potem jak przyszła miesiączka to się uspokoiłam ale teraz doszły te dziwne objawy i sama nie wiem...
Heathcliff123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 22:32   #4049
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Heathcliff123 Pokaż wiadomość
Ale podobno można miec krwawienie w pierwszych miesiącach ciąży, w okresie przypadającym na termin miesiączki. Nawet lekarze tak twierdzą stąd mój niepokój. Opisywalam pare postów wcześniej moją sytuacje, ten stosunek przerywany był naprawde krotki, trwał może minutę. To było kilka ruchów dosłownie... zrobiłam bete za wcześnie i potem jak przyszła miesiączka to się uspokoiłam ale teraz doszły te dziwne objawy i sama nie wiem...
To miałaś krwawienia czy normalna miesiączkę? Pisałaś, że miesiączkę, więc mówię ci,że miesiączka wyklucza ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 22:38   #4050
Heathcliff123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No dostałam w terminie okresu, nie było za bardzo skrzepów krwi, było średnio obfite (ale nie miewam zbyt obfitych po odstawieniu tabletek) i trwało 5 dni (ostatnie 2 dni słabe było). Nie widziałam zbytnich anomalii, natomiast po tym wszystkim nie jestem pewna. Jutro zrobie bete dla świętego spokoju, bo ta 9 dni po stosunku raczej nie jest wiarygodna w 100^
Heathcliff123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.