Odżywka po farbowaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-20, 20:51   #1
goya86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1

Odżywka po farbowaniu


Witajcie,
mam problem z włosami. Nie znalazłam do tej pory odżywki idealnej takiej dostępnej w drogeriach. Jednak zawsze pomaga mi odżywka, która jest dodawana w saszetkach do farb do włosów z firmy Palette. Po farbowaniu - wiadomo - pomaga, ale u mnie efekt pieknych i delikatnych wlosow utrzymuje sie jeszcze dlugo po, nawet po myciu kilka razy. Znacie odżywkę, która byłaby możliwie najbardziej zbliżona składem do tej z farby?
goya86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 21:53   #2
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Odżywka po farbowaniu

odżywki to temat rzeka. nie ma jednego produktu, który sprawdzi się u wszystkich. czasem ta sama odżywka raz da efekt wow, a innym razem w ogóle nie wpłynie na kondycję włosów. na Twoim miejscu poczytałabym sobie blogi włosomaniaczek - poznasz swój rodzaj włosów i podział odżywek (humektantowe, proteinowe i emolientowe), dzięki czemu będziesz świadomie dobierać produkty. warto zainteresować się pielęgnacją, zwłaszcza że farbujesz Palettą...
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle

Edytowane przez Harmonia_95
Czas edycji: 2020-12-27 o 21:57
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-27 22:53:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.