Brak okresu przy noe regularnej miesiączce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-19, 16:28   #1
Angela6688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Unhappy

Brak okresu przy noe regularnej miesiączce


Witam, mam dość nie typowe pytanie..mam 18 lat współżyje z moim chłopakiem już od pół roku,zawsze się zabezpieczamy prezerwatywa lecz ostatnio miałam wiele infekcji intymnych zażywałam leki do ustnie i do pochwowo.Gdy już skończyłam z lekami kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia lecz nigdy we mnie nie skończył...4dni temu miałam dostać okres wystraszyłam się i zrobiłam test ciążowy aby upewnić się czy aby przypadkiem nie jestem w ciąży...dodam jeszcze ze nie mam regularnych miesiączek chociaż ostatnio wydawały mi się bardziej regularne.Oczywiscie test wyszedł negatywnie lecz mam broblemy z rzeladkiem rozwolnienie ból jajników ból rzeladka wachania nastroju zbiera mnie na wymioty lecz jeszcze nie wymiotowałam zastanawia mnie to czy przypadkiem nie jest to spowodowane stresem ponieważ dość sporo go miałam w ostatnim czasie..dodam ze .jest to mój pierwszy post na forum:/
Angela6688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 09:34   #2
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Brak okresu przy noe regularnej miesiączce

To może być wszystko: niedoleczona infekcja, wahania hormonalne, wynik stresu, rozregulowanie po braniu leków, ciąża (stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji!). Jedyna sensowna rada to udanie się do ginekologa.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 21:28   #3
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Brak okresu przy noe regularnej miesiączce

Za trzy dni powtórzyłabym test, jak okresu dalej nie będzie to poszłabym do gina.

I używaj jakichś innych znaków interpunkcyjnych poza wielokropkami bo czytać się tego nie da i pierwszy post na forum tego nie usprawiedliwia.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-20 22:28:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.