Trampolina - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 09:51   #91
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

po 3 miesiącach z trampoliną, trafiłam do ortopedy :/ teraz jestem na dłuższy czas wyłączona ze sportu w ogóle.
Wcześniej latami chodziłam na jogę, siłownię, dużo jeździłam na rowerze, łyżwach - jestem sprawną i zdrowa osobą, ale te skoki na mnie wyjątkowo nie podziałały.
Wiem, że są dziewczyny u których nic się nie dzieję złego mimo treningów, więc nie chcę nikomu zabraniać takiej formy aktywności i nią straszyć, ale warto przeanalizować czy naszemu ciału posłużą takie podskoki.

Co do twojego pytania - u mnie zmian w sylwetce nie było, ale może za krótko chodziłam. na pewno jest to fajna zabawa, więc żal mi, że nie dla mnie
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 08:17   #92
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

ja skaczę od kilku miesięcy. wcześniej też sporo biegałam i po kilku treningach na trampolinach moje ciało wygląda lepiej niż po 2 latach biegania
jest jędrniejsze, skóra gładka, nie wstydzę się wyjść w krótkich spodenkach

Kica a co się stało, że trafiłaś do ortopedy?
generalnie skakanie na trampolinach powinno być bezpieczniejsze od np. biegania, bo jest amortyzacja ale moją córkę na początku bolał kręgosłup, okazało się, że skakała na sztywnych nogach zamiast na lekko ugiętych
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 08:34   #93
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

Wprowadziłam elementy tych zajęć na lekcji wf,ale problemem jest to,że mam tylko jedną trampolinę Dziewczyny więc muszą się zmieniać,ale podoba im się,a i kontuzji żadnych (póki co) nie było
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 13:42   #94
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

To moje ulubione ćwiczenie, muszę przyznać, że jestem strasznie zmęczona po godzinie ćwiczeń.. kiedyś byłam w parku trampolin i wydawało mi się, że mam dobrą kondycję.. wydawało
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 18:59   #95
Asiula_92
Raczkowanie
 
Avatar Asiula_92
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 128
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
ja skaczę od kilku miesięcy. wcześniej też sporo biegałam i po kilku treningach na trampolinach moje ciało wygląda lepiej niż po 2 latach biegania
jest jędrniejsze, skóra gładka, nie wstydzę się wyjść w krótkich spodenkach
Dziękuję bardzo za odpowiedź . Muszę wypytać jeszcze moją instruktorkę jakie ona ma zdanie na ten temat, ale ciężko mi coś ostatnio ją złapać po treningu (zawsze kilka osób ma do niej jakieś pytania).

Tak jak mówisz - podobno skakanie na trampolinach jest bezpieczne, więc nie wiem dlaczego tak wyszło z tym ortopedą.
Kica. - może mogłabyś przybliżyć temat?
__________________

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy których przeraża to, że je mają.

Asiula_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 08:53   #96
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

Tak się zastanawiam co ze stawem skokowym? To duże obciążenie może być dla niego
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 11:05   #97
Asiula_92
Raczkowanie
 
Avatar Asiula_92
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 128
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam co ze stawem skokowym? To duże obciążenie może być dla niego
Jumping fitness podobno jest bezpieczniejszy dla stawów niż inne fitnessowe ćwiczenia. Tak mówiła instruktora z klubu do którego uczęszczam . Trampolina skutecznie amortyzuje uderzenia.
__________________

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy których przeraża to, że je mają.

Asiula_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 12:44   #98
Anna_WoW_Wa_89
Przyczajenie
 
Avatar Anna_WoW_Wa_89
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

Cytat:
Napisane przez Asiula_92 Pokaż wiadomość
Jumping fitness podobno jest bezpieczniejszy dla stawów niż inne fitnessowe ćwiczenia. Tak mówiła instruktora z klubu do którego uczęszczam . Trampolina skutecznie amortyzuje uderzenia.
To nadzwyczajnie fajna zabawa, potwierdzam! :
Anna_WoW_Wa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 19:15   #99
awesooming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 71
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

Byłam dwa razy, bardzo mi się podobało, ale ćwiczenia są BARDZO intensywne. Dla kogoś kto zaczyna przygodę z byciem fit (czytaj dla mnie) jest ciężko, ale dałam radę wytrzymać oba treningi.
Podoba mi się bardzo ta forma aktywności a pot i zmęczenie są satysfakcjonującym dodatkiem do tego. Niestety, ciężko stwierdzić czy po dwóch treningach są jakieś różnice w sylwetce, ale od października zamierzam zainwestować w karnecik
__________________

awesooming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 19:21   #100
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

Cytat:
Napisane przez Asiula_92 Pokaż wiadomość
Jumping fitness podobno jest bezpieczniejszy dla stawów niż inne fitnessowe ćwiczenia. Tak mówiła instruktora z klubu do którego uczęszczam . Trampolina skutecznie amortyzuje uderzenia.
Nie ma prawa się nic stać jeśli zachowuje się właściwą technikę - skaczemy na pełnych stopach, nogi ugięte w kolanach, brzuch napięty cały czas i ciało lekko pochylone do przodu.
Z tego co zauważyłam są osoby które tego nie pilnują i potrafią całą godzinę po prostu się odbijać zamiast pracować.
Ja po kilku miesiącach skakania musze przyznać, że uważam te ćwiczenia póki co za najmniej obciążające kolana ze wszystkich zajęć fitness na które uczęszczałam.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 13:22   #101
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

trzeba bardzo uwazać na mięśnie dna miednicy podczas trampolin

A na rzeźbę potrzebne są ciężary a nie cardio.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 13:27   #102
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Fit and Jump - fitness na trampolinie

Polecam zapoznać się z tym artykułem, właśnie apropo mięśni dna miednicy o których już koleżanka wspomniała w poprzednim poście, i podjąć wtedy decyzję
http://martaokuniewska.pl/fitness-na...nicy-u-kobiet/
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 10:19   #103
nawiasan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Z tego co słyszałam na trampolinie powinny ćwiczyć dziewczyny po ciąży, słyszałyście coś o tym? Jeżeli macie jakieś doświadczenia to z góry będę wdzięczna za odpowiedź

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-05-17 o 15:06 Powód: ukryty link, reklama
nawiasan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 21:12   #104
aniolek_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

jeśli chcesz schudnąć to lepiej skakać na skakance
aniolek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 18:40   #105
ankacg
Raczkowanie
 
Avatar ankacg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 63
Skaczemy na trampolinie! Jumping Fitness

Dzięki skakaniu na trampolinie fitness w ciągu 1,5 miesiąca zrzuciłam ponad 4 kg. Fajnie byłoby relacjonować wykonane treningi i postępy w modelowaniu sylwetki

Artykuł o jumping fitness:

Odchudzające ćwiczenia na trampolinie, czyli jumping fitness, to forma ćwiczeń fizycznych łącząca w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Proste skakanie na trampolinie może dać twojemu ciału więcej korzyści niż myślisz.

Skakanie na trampolinie kojarzy ci się tylko z dziecięcą zabawą? To błąd! Specjaliści od fitness przekonują, że dzięki tej niepozornej czynności możesz nie tylko poprawić gibkość i koordynację, ale także szybciej spalić zbędne kalorie.

Na czym polegają ćwiczenia na trampolinie, czyli jumping fitness?
Jumping fitness to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.

Dzięki różnorodnej technice jumping fitness zapewnia wszechstronny trening całego ciała, zwiększając zarówno ogólną sprawność, jak i poprawiając kondycję.

Zalety ćwiczeń na trampolinie
Udowodniono, że skakanie na trampolinie jest dziesięć razy skuteczniejsze niż bieganie. Jak to możliwe? Dzięki nieustannym zmianom grawitacji więcej mięśni jest jednocześnie zaangażowanych w ruch, przez co podnosi się efektywność ćwiczeń. Co więcej, w czasie godzinnego treningu jumping fitness możemy spalić aż 800 kcal! Jeśli więc szukasz sposobu na skuteczną utratę kilogramów, ten typ ćwiczeń jest dla ciebie idealny.

Dlaczego jeszcze warto ćwiczyć na trampolinie?

- skakanie to dobry trening kondycyjny – usprawnia krążenie, pomaga w pracy układu sercowo-naczyniowego i dotlenia;
-to dobra forma aktywności dla osób odchudzających się, ponieważ przyspiesza przemianę materii, stymuluje procesy trawienne i przyczynia się do uwalniania toksyn z organizmu;
-wzmacnia mięśnie całego ciała i pomaga w kształtowaniu sylwetki;
-zwiększa gibkość i koordynację ruchową;
-sprawia dużo radości, zmniejsza poziom stresu i odpręża.
__________________
05.08.2014 - dbam o moje kręciołki
10.02.2017 - akcja odchudzanie
65.5 kg --> 56.5 kg --> 54.5 kg
27.03.2017 - założyłam aparat na górę

Edytowane przez ankacg
Czas edycji: 2017-05-05 o 11:57 Powód: Reklama portalu
ankacg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:35   #106
biowax02
Przyczajenie
 
Avatar biowax02
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Trampolina

Ja uwielbiam te ćwiczenia
__________________
Koniec końców wszystkich nas czeka trumna
biowax02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 22:51   #107
ankacg
Raczkowanie
 
Avatar ankacg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 63
Dot.: Trampolina

Cytat:
Napisane przez biowax02 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam te ćwiczenia
Są mega satysfakcjonujące, ale zauważyłam, że wiele osób myśli, że takie skakanie jest nudne, a to nieprawda!

Biowax02 - Chodzisz na jakieś zajęcia czy masz trampolinę w domu i ćwiczysz z filmikami?
__________________
05.08.2014 - dbam o moje kręciołki
10.02.2017 - akcja odchudzanie
65.5 kg --> 56.5 kg --> 54.5 kg
27.03.2017 - założyłam aparat na górę
ankacg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 13:01   #108
katie20188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 109
Dot.: Trampolina

Hej 😉 chodzilam sporo czasu na zajecia fit and jump, teraz przymierzam sie do kupna trampoliny do domu. Co sadzicie o firmie olimpicsport? Jakies sugestie? Chodzi mi o zakup dobrej trampoliny w rozsadnej cenie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katie20188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 15:20   #109
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Trampolina

Cytat:
Napisane przez ankacg Pokaż wiadomość
Są mega satysfakcjonujące, ale zauważyłam, że wiele osób myśli, że takie skakanie jest nudne, a to nieprawda!
Dokładnie! Ja sama tak uważałam, ale pokochałam trampoliny od pierwszego skoku Aktualnie mam przerwę (ogólnie od wszelkich zajęć na siłowni), nie wiem jeszcze jak długą. Trampoliny nie są nudne, a jeszcze jak ma się szalone osoby w grupie to można i cały dzień skakać
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 08:29   #110
olciak_1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Trampolina

Uczęszczałam kiedyś na zorganizowane zajęcia z trampolin i powiem, że jest to SUPER sprawa! Wyskakałam się, naładowałam pozytywną energią, a ciało zrobiło się bardziej "zbite" i wyrzeźbione. A co najważniejsze ćwiczenia nie nudziły mi się (co było moim problemem przy innych grupowych zajęciach). Sama zastanawiam się nad zakupem minitrampoliny do mieszkania
olciak_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 09:03   #111
katie20188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 109
Dot.: Trampolina

Cytat:
Napisane przez olciak_1989 Pokaż wiadomość
Uczęszczałam kiedyś na zorganizowane zajęcia z trampolin i powiem, że jest to SUPER sprawa! Wyskakałam się, naładowałam pozytywną energią, a ciało zrobiło się bardziej "zbite" i wyrzeźbione. A co najważniejsze ćwiczenia nie nudziły mi się (co było moim problemem przy innych grupowych zajęciach). Sama zastanawiam się nad zakupem minitrampoliny do mieszkania
Polecam. Super sprawa. Ja kupilam taka z Lidla. Jest dosc mala, ale bez problemu da sie na niej wykonac wszystkie cwiczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katie20188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 10:13   #112
barolinabed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Trampolina

Latem trochę szalałam w ogrodzie na trampolinie dla dzieci z hop-sport, jest duża, wytrzymuje ponad 100 kg, to może na niej ćwiczyć każdy, ale właśnie zastanawiam się nad taką małą trampoliną bo złapałam "bakcyla" na trampolinę tylko dla mnie
barolinabed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 13:27   #113
Wikabeo
Przyczajenie
 
Avatar Wikabeo
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Trampolina

Słyszałam, że trampolina wcale nie jest taka dobra i ludzie często uszkadzają sobie kolana albo inne stawy. Od czego to zależy? Sama chciałabym się wybrać na takie zajęcia, bo wygląda to bardzo fajnie i lubię taki rodzaj zajęć, ale nie chce mięc problemów z kolanami bo mam już problemy z kręgosłupem ;/
__________________
To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem.
Wikabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 15:26   #114
katie20188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 109
Dot.: Trampolina

Cytat:
Napisane przez Wikabeo Pokaż wiadomość
Słyszałam, że trampolina wcale nie jest taka dobra i ludzie często uszkadzają sobie kolana albo inne stawy. Od czego to zależy? Sama chciałabym się wybrać na takie zajęcia, bo wygląda to bardzo fajnie i lubię taki rodzaj zajęć, ale nie chce mięc problemów z kolanami bo mam już problemy z kręgosłupem ;/
Jak sie porzadnie rozgrzejesz i prawidlowo wykonujesz ćwiczenia to nic sie nie stanie. Kazdy sport niesie jakies ryzyko. Ja np przy zumbie zerwalam sobie miesien w lydce. Na trampolinie skacze juz dlugo i ani jednej kontuzji 😉polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katie20188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 19:06   #115
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Trampolina

Czasami chodzę na fitness i na takie duże - ostatnio to bardziej popularne, przynajmniej u mnie i powiem, że to bardzo męczy. Myślałam, że to zwyczajne skakanie zabawa, ale po poł godzinie już jestem mokra. Na pewno po tym schudniesz.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 18:35   #116
natsko1993
Raczkowanie
 
Avatar natsko1993
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Straszęcin
Wiadomości: 31
Dot.: Trampolina

Czytałam, że można sobie narobić dużo złego.. Szczególnie z kolanami... ;/
__________________
https://bitasmietanka.blogspot.com - ciasta i ciasteczka, śniadania i obiadki - dla każdego coś miłego <3

https://natkaopowiada.blogspot.com lifestyle <3
natsko1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 19:42   #117
katie20188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 109
Dot.: Trampolina

Cytat:
Napisane przez natsko1993 Pokaż wiadomość
Czytałam, że można sobie narobić dużo złego.. Szczególnie z kolanami... ;/
Ja tez przed podjeciem decyzji o pojsciu na fit jump czytalam wiele negatywow. Ale cwicz juz na tym tyle i nic mi sie nie stalo 😉 dobre rozgrzanie miesni, stawow i prawidlowe wykonywanie cwiczen minimalizuje jakies ryzyko do minimum 😉 a tak na prawde bez dobrego przygotowania w kazdej dyscyplinie sportowej mozna zrobic sobie wiecej krzywdy niz dobrego 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katie20188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:38   #118
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: Trampolina

Cytat:
Napisane przez natsko1993 Pokaż wiadomość
Czytałam, że można sobie narobić dużo złego.. Szczególnie z kolanami... ;/
Jak przy każdym sporcie jeżeli nie wykonujesz go prawidłowo Nawet bieganie jest bardzo niebezpieczne jeżeli robisz to źle.

Ja mam już trampolinę ze dwa miesiące i jestem nią zachwycona.
Daje mi popalić ale bardzo fajnie poprawia humor i moją kondycję! Czuję się rozluźniona psychicznie i pozytywne zmęczona, tak, że mam tylko więcej powera
I absolutnie nie jest nudna! Wręcz przeciwnie! Dlatego zdecydowanie wolę trampolinę od skakanki No i póki co nic złego mi się nie stało ale też zasięgałam dużo fachowych rad przed przystąpieniem do skakania aby wiedzieć jak robić to dobrze.
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 22:55   #119
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Trampolina

Też niedawno trochę poskakałam. Super ćwiczenie.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 08:48   #120
Grazka83_
Przyczajenie
 
Avatar Grazka83_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Trampolina

Po pierwszym treningu też bolały mnie kolana jakiś czas, ale zawsze tak mam jak zaczynam jakieś ćwiczenia na początku. Później już kolana się przyzwyczaiły i nie bolą teraz. Polecam na samym początku nie nadwyrężać się tylko stopniowo przygotować kolana do wysiłku
__________________
Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami.
Grazka83_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-21 09:48:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.